Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

luckagu
20. srp 2013
sazumak
20. srp 2013

@janula17 V Lignane je kopec parkov, takže nudiť sa zaručene nebudete🙂 Super je Gulliverlandia, alebo Junior park..potom sa tiež.dajú prenajať veľké bicykle pre 5-7 ľudí...odporúčam, dávno som sa tak nezabavila...bolo perfektne...prajem krásnu dovolenku🙂

martinka81
20. srp 2013

@denisa_svatba taky jedeme první týden v září 😉 , plánujeme strávit poslední den na pláži, navečeřet se v restauraci a vyrazit na noc. Sestra to takhle loni udělali a chválili si to, letos jedeme společně. Budem mít děti 1, 2 a 5 let, snad to nějak zvládem ten den bez apartmánu, když nám bude přát počasí. Tak ať nám vyjde počasí na ten první zářijový týden 🙂

rachel978
21. srp 2013

Hľadám nejaké tipy na dobré ubytovanie v Bibione. Nepoznáte niečo dobré? Nejaký tip?

Inak kto bol v Bibione, sú tam nejaké obchody, zábavné parky niečo na obzeranie?

limoncino
21. srp 2013

@rachel978 obchody tam samozrejme sú 🙂 potraviny, lekárne, kaviarne a na hlavnej promenáde, ktorá má nejaký tenk kilometer je obchodoch veľmi veľa, neviem, čo konkrétne máš na mysli..
Je tam lunapark, minigolf, videla som tam aj parky pre úplne malé deti s nafukovacími hradmi, šmykľavkami atď....

lauraa
22. srp 2013

Dievcata ide niekto do talianska teraz od soboty? pozeram prave predpoved pocasia a veru nic moc, ideme uz po 4 krat v tomto obdobi , vzdy bolo teplucko a sem tam dazd par hodin ale taketo pocasie sme veru este nemali.....

bafinka
22. srp 2013

@lauraa ahoj my ideme a predpoved uz radsej nepozeram. Ono zavisi asi aj od toho aky portal pozeras. V poslednej dobe sa mi zda ze vedia dopredu predpovedat len 3 dni.

lauraa
22. srp 2013

@bafinka na caorle.it od nedele do stredy dazd...no ja tam vzdy pozeram ako s apamätam tak to vzdy tak nejako aj bolo.... my mame sice zajednany hotel ale teraz neviem ci nepojdeme radsej na rab , aj ked chorvatsko ma skoro to iste pocasie ale rab je vynimka ....

bafinka
22. srp 2013

@lauraa no mne sa do Chorvatska nechce. A ako tu uz bolo spominane, aj ked prsi, neprsi vacsinou cely den. A aj keby, tak je tam s detmi vzdy co robit. Nejak som sa s tym zmierila. Ja pozeram cez wetter.de a celkom im to vychadza, teda tie 3 dni vopred 🙂

lauraa
22. srp 2013

@bafinka kam idete? co budes s detmi ked bude prsat....nejaky tip?

bafinka
22. srp 2013

@lauraa my ideme lignano pineta. Je tam viacero zabavnych parkov aj zoo. Pozri napr gulliverlandia.it, zoo punta verde tusim, parco junior.

janula17
23. srp 2013

@lauraa
@bafinka caute, ja my ideme zajtra - od soboty. Pocasie veru nic moc hlasia, a tiez uz ideme stvrty krat a vzdy posledny augustovy a bolo teplo, no co sa da robit, toto je fakt risk 😒 tiez neviem co tam budeme robit keby prsalo s dvomi detmi na apartmane to bude teda zaujimave.....

Aj do Bibione idete niekto??

janula17
23. srp 2013

takze nedela 21 a dazd, to je smola ☹

bafinka
23. srp 2013

Vsak nestresujte tolko. Urcite to nebude take zle 🙂 a ked ano zasa sa vycasi. Len more sa asi ochladi a kym sa otepli aj domov pojdeme 😒 ono je to vzdy risk ked sa ide takto na sever a je jedno ci v strede leta alebo na konci. My pojdeme do zoo a do gulliverlandie a keby bolo vkuse skaredo mozno aj do benatok.

lauraa
23. srp 2013

@bafinka lenze ked bude prsat tak kam pojdes? my sme tam tiez uz par krat boli v tomto obdobi a le takuto zlu predpoved sme este nemali.... minuly rok sme odchadzali uz v piatok, lebo stvrtok bola burka a v piatok rano prsalo znova , tak sme sli domov ale teraz uz od nedele kazdy den dazd a teploty nic moc..... som zvedava ako to vsetko dopadne..... vsetkym zelam peknu dovolenku a snad nam to pocasie nejako vyjde.....
@janula17 peknu dovolenku....

bafinka
23. srp 2013

@lauraa @janula17 aj vam peknu dovolenku. A nech mame co najviac slniecka 🙂

janula17
11. zář 2013

@bafinka
@lauraa ahojte dievcata, tak ako ste sa mali? 🙂 pocasie nakoniec dopadlo dobre, vsak? tu nedelu ako sme tam prisli hlasili 19 a cisty dazd, tak prsalo len v noci a do 10tej sa tak vycasilo ze uz sme aj boli na plazi a cez obed peknych 26°C tak mi vysvetlite ako to predpovedaju.....prve styri dni nam kazdu noc prsalo ale vzdy sa vycasilo, takze na plazi sme boli kazdy den, viac menej pod mrakom, ale prijemne velmi.
Inak Bibione sa nam velmi pacilo, mne dokonca viacej ako Lignano. Cistucke, krasne, vybudovane vsade chodnicky, pre deti preliezky, male kolotoce, vsade blizko, na plazach cistucko kazde rano tam ten piesok cistili a presypali, ziadne odpadky, spaky, velmi prijemne... :.-) Apartman sme mali hned pri plazi, skor bokom od vsetkeho ruchu v casti del Sole. My mame este male deti takze sme nejake velke promenady nenavstevovali, raz sme boli na tom jarmoku ale olutovali sme, pre male deti absolutne nevhodne, jeden velky trh a vsade strasne zapchy. Ani na vylete sme my neboli, len tak sa prejst po okoli, s nasimi by boli Benatky katastrofa. Stacila nam nasa plaz, more a pacili sa im aj animacie, na plazi sa cvicilo kazdy vecer a tancovalo. Pre nas to bola idealna dovča 🙂

lauraa
12. zář 2013

@janula17 na ja.... pre nas bolo more velmi studene..................................

janula17
12. zář 2013

@lauraa hej aj pre mna bolo studene dost 🙂 a inak sa vam pacilo?

lauraa
12. zář 2013

@janula17 inak ano len to pocasie mohlo byt lepsie...ale aspon nebolo take strasne ako predpoved 😅

bafinka
12. zář 2013

@janula17 @lauraa teda aj pre mna bolo more velmi studene. Boli sme prvy krat takto na severe, tak som nevedela, ci je to normal, alebo byva teplejsie. Ale mojej dcerke to zial vobec nevadilo. Ja som sa za celu dovolenku namocila asi raz. Skoda. Kupala som sa radsej v bazene, tam bola teplejsia voda, len skoda, ze chlorova 😒 Inak z pocasia som bola rada, vobec to nebolo take strasne, ako predpovedali. Predstavte si, ze by naozaj tak lialo, ako predpovedali a nikam by sa s detmi nedalo ist. Moja mala bola stastna, zbierala musle, hrala sa v piesku, kupala sa. To je najdolezitejsie.

lauraa
13. zář 2013

@bafinka more byva teplucke v tomto obdobi, my sme uz boli parkrat v tomto obdobi v taliansku ...

dakota14
4. lis 2013

ahojte babule tak opäť na budúci rok chceme ísť do Lignana neviete mi poradiť či sa tam dá niekde jazdiť na koňoch

simika_hajulka
14. lis 2013

baby čo je lepšie? lignano či bibione?🙂 ďakujem.)

marsy77
17. lis 2013

Neviete, ci uz je v ponuke dovolenka TALIANSKO 2014 ?? //severny jadran//

mart.s.
24. lis 2013

@dakota14 v Lignanu nevím, ale v Bibione áno.

mart.s.
24. lis 2013

@simika_hajulka Pro mě určitě Bibione 😀 . Ale určitě se tu najde hromada holek, které to mají zase raději v Lignanu. 😉

dakota14
24. lis 2013

@mart.s. dakujem za odpoved a v bibi to je kde my pôjdeme síce do lignana ale ved bibi nie je daleko 🙂

mart.s.
24. lis 2013

Když pojedeš z Lignana do Bibione, tak to nemůžeš minout. Je to těsně před vjezdem do města po pravé straně.

marsy77
4. pro 2013

NEMA NIEKTO SKUSENOST S CESTOVKOU ,,AGENZIA EUREKA,, V LIGNANE? Dakujem