Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

betie
21. črc 2010

tinyleaf, to je ešte zavčasu, teraz je sezóna v plnom prúde, až tak koncom roka, začiatkom budúceho rezervácie na ďalšiu sezónu

monkula
22. črc 2010

@tinyleaf to je ešte skoro, asi až po sezóne, tak v novembri.... proste až bude nový katalóg 😀

reni111
22. črc 2010

@betie ahoj aj my sme od 24 teho v sabbiadoro, v ktorej lokalite ste vy? trocha chytam paniku kvoli pocasiu.... to ochladenie snád velmi nezasiahne taliansko ☹

reni111
22. črc 2010

@betie ak som dobre hladala villa Mia - tak nie sme moc blízsko......

keiko
22. črc 2010

Aj my ideme 24...a bojím ☹ počasia...má sa schladiť, ach jo 😠 😠 😠

monika_123
22. črc 2010

Baby neviem kde pozerate počasie ale ja na http://www.ilmeteo.it/meteo/Venezia . a minuly rok sa takmer na chlp splnilo a ako tak teraz pozeram tak tam ma byt celkom fajn 🙂

betie
22. črc 2010

reni je to na viale venezia, oproti arena beach, vy ste kde?

betie
22. črc 2010

@keiko na koľko sa má schladiť? Nemusí byť horúco, stačí nejaká príjemná teplota 🙂

tinyleaf
22. črc 2010

betie, monkula...ja viem, mate pravdu, ze je este skoro, chcela som to skusit, aby ta vilka nebola potom neskor uz obsadena, ale neunuvali sa ani odpisat. Tak skusim koncom roka 😉

reni111
23. črc 2010

@betie ahoj, my ideme na via carnia, na mapke je poblíž Beach Village, neviem kolko to može byt v skutocnosti od seba vzdialené....

reni111
23. črc 2010

http://www.accuweather.com/forecast.aspx?partne...
ja pozerám tu... a do stredy treda nic moc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bazarka
24. črc 2010

@masinka zdravim ta,prosim ta pekne,bola si v taliansku v apartmane nauro?ako sa ti pacilo?

masinka
24. črc 2010

ahoj bazarka
mauro je super, je to nove, takze este vo vybornom stave, postele nie su este prelezane, kuchyna je celkom dobre vybavena, maju v apartmanoch televizory, zastrcky su univerzalne, takze netreba adapter... vyskusali sme viacero apartmanov, ale posledne roky chodime uz iba sem a aj nadalej to mame v plane. akurat si treba dat bacha ak tam pojdete vlastnym autom. parkuje sa na promenade pri hrackarstve a na prvych par miest pri kruzaku si robi narok hrackarstvo, tak ak im tam ostanete parkovat, moze sa stat ze si rano najdete prepichnute gumy ...

evulik6
30. črc 2010

ahojte...tak my sme uz doma . Pocasie bolo super, aspon teda prvy tyzden a druhy tak nopoli. Mali sme ist domov az zajtra, ale vzhladom k tomu ze ideme v pondelok hned do prace a treba cosi este porobit a trosku aj oddych pre tym frmolom co ma caka v praci sme sa rozhodli ze pojdeme v piatok doobeda. Lenze vo stvrtok (vcera) tam od rana lialo a vyzeralo to na cely den, tak sme nas odchod posunuli. Zbalili sme caky paky a isli home. Ale dovolenka bola super. Boli sme v guliverlandii a v benatkach a zvysok sme vegetili pri mori, pri bazene atd.

keiko
31. črc 2010

Ahojte...tak sme doma aj my...počasie teda nič moc, teda aspon pre nás, celý štvrtok nám lialo...v piatok dostal drobec teplotu tak sme išli domov...
Ináč sme boli vo villagio Diana...ubytko perfektné...hned pri mori... 😵 😵 😵

mart.s.
1. srp 2010

Ahoj holky, to jsem ráda, že se vám tam líbilo. My už jsme tedy doma týden a počasí jsme měli skvělé. Dokonce jsme si tem první týden přáli, aby už konečně zapršelo. Bylo totiž takové vedro, že se v noci ani nedalo spát. Kluci ani nechtěli jet domů. ( a přiznám se, že já bych se taky za nějaký ten týden navíc nezlobila 😀 )

reni111
2. srp 2010

ahojte, tak od nedele sme doma, počasie celkom vyšlo - až na štvrtok 😒 , no v piatok sme mali na pláne výlet lodou, takže to chladnejšie počasie vôbec neprekážalo... a sobota zase horúca, takže doobeda sme ešte plážovali, poobede Guliverlandia a potom hajde domov. Cesta bola super, žiadne kolony ani zdržania. Boli sme v Casa Mare pri pláži a jediné "prekvapko" bolo, že sice sme mali dvor na parkovanie no miest "free" bolo žalostne málo a tak sme si museli kupit miesto za 60evri 😖 - alebo parkovat niekde o 2,3 ulice ďalej, čo sme odmietli. Ale ináč izby v pohode, kuchynka dobre vybavená, no čo by nám v horúčavách chýbalo boli ventilátory.. Je síce pravda, že je to všetko o štastí, lebo český susedia sa dosť sťažovali - vypadávala im elektrina, miesto riadnej postele mali jedno lehatko a preležaný matrac, izba bez telky a výhľad na parkovisko......ale šli cez ich cestovku, takže neviem aký je systém pridelovania izieb. Ale v celku som spokojná, to počasie podla predpovede mohlo byt aj horšie

veronika.h
16. srp 2010

Ahoj holky, prosím nevíte, jestli se apartmány v Lignanu pronajímají jen od soboty do soboty? A jen na minimálně 7 dní??

tina_
16. srp 2010

veronika, áno len od soboty do soboty, dá sa aj na dva týždne....

Inak, ak si chcete o pár dní predlžiť pobyt, a nechcete napr. odchádzať v sobotu alebo v nedeľu v špičke, môžem dať kontakt na jeden hostel v Aquiley (je to 10 km od Grada a asi 50 km od Lignana), je tam fajn aj s raňajkami,
resp. minule sme nocovali v jednom úžasnom Agrohoteliku pri vínnej farme asi 15 km od Lignana, úúúúžasné dačo (posteľ s baldachýnom, raňajky, kúpeľňa, biele osušky a uteráky....), dám fotky, kontakt presne neviem, ale nájdem na mape a dám link

masinka
16. srp 2010

baby, ked vypadava elektrika v apartmane, treba vypnut bojler ked napriklad idete varit na dvojplatnicke.... Taliani napchaju kopu elektroniky na jeden istic a potom to vyhadzuje poistky ked je zapnute vsetko naraz....

katka76
16. srp 2010

my sme boli v lignane, ap. dom la duna, www.abalignano.it, decky aj velky bazen, 2izb. ap s klimou, velkym balkonom, parkovacim miestom, 100m od mora. idealne pre rodiny s detmi, mnozstvo atrakcii

tina_
16. srp 2010

my sme boli tento rok vo Viila Appia je to na Via Vicenza, 50 mt od mora (asi 3 minútky od pláže 9tky Lido del Sole), bolo to celkom fajn, od parku Don Bosco pri kostole asi jedna ulička. Poloha super, od centra tiež v paralelnej ulici, ale ráno okolo siedmej, ked začali chodiť smetiari a vysypať kontajnery (hlavne so sklom), tak to bol brutálny hluk. Podobne v noci, ked tam chodia autá a bicykle celú noc a trúbia a zvonia odušu 🙂 Ale to som už asi dosť náročná....

V každom prípade, po tom, čo sme mali ísť 17-ho júla a pokazilo sa nám auto pri Budapešti sme museli dva týždne čakať a som rada, že sme vôbec čokoľvek zohnali v najvyššej a najdrahšej sezóne...dva dni pred odchodom...

Stále viac sa uisťujem o tom, že predsa len je poloha lepšie v časti, kde je prístav (kde odchádzajú lode do Marana a na výlety), smerom k plážam číslo 1-2 a 3. Napr. ešte aj na Via Carso je to super... Do mesta je síce trošku ďalej, ale tento rok naša malá aj tak pravidelne o ôsmej zaľahla do cestovnej postieľky a spala do minúty....
Len raz sme ju vzali do mesta (okolo deviatej - desiatej), ešte pred rokom nám v pohode spala v kočíku, ale teraz sme sa predierali davom (doslova), toľko ľudí bolo, ona stále kričala, že chce ísť na vláčik (ten biely čo tam chodí cez centrum okolo fontán), že chce ísť na autíčka a vláčik (tie na žetóny....), kričala na každého psa, čo videla, proste bola tak vo vytržení, že sme šli rýchlo domov a už som to neopakovala.... Akurát sme si so staršou dcérou odskočili na zmrzku do baru Shaker - jednoznačne najlepšia zmrzlina v Lignane 🙂 - odporúčam zelenú After Eight 🙂)

Po tom, čo sme v sobotu odišli z Lignana, tak sme šli do Aquiley na tri noci, že budeme chodiť na pláž do Grada, čo je 10 min odtiaľ. NO boli sme v Grade raz - na voľnej pláži a naposledy - môj muž zahlásil, že na druhý deň ideme späť do Lignana, tak sme ešte dva dni pendlovali z Aquiley do Lignana (taká slabá hodinka autom, akoby sme šli z PO na kupko do BJ kúpeľov..), ale tie pláže sa fakt nedajú porovnať. A hlavne, keď som videla tie ceny, koľko stojí plážový servis v Grade (takmer 24 eur na deň) a v Lignane, kde bol pláž. servis v závislosti od pláže okolo 10 eur...

monkula
16. srp 2010

@tina_ ale číslo 9 nie je na Lido del Sole, ale na Lido dei Pini... Lido del Sole, to sú sektory okolo tridsiatky 😅 tak ste teda boli v Lignane, alebo na Bibione? nejako si ma doplietla

andris67
17. srp 2010

Caute, sledujem, co sa tu objavuje v poslednom case, lebo v sobotu nas to tiez caka... 🙂 Ten prispevok od Tiny je naisto Lignano, zmrzku som si uz"poznacila", ale neviem, my ideme do inej casti...A pre Veroniku-apartmany su ozaj od soboty do soboty, ale nam sa minuly rok podarilo dohodnut na 10 dni, skus napisat do par agentur..zvlast ak sa jedna o takyto termin..koniec augusta je tam akoby utal, bol citelny ten prechod august -september, ako ludi ubudlo. Nam sice minuly rok vacsina odpisala negativne, ale nejake 2-3 boli, kde sa to dalo...my sme sa dohodli vo Waltertour. Alebo odporucam ist na tyzden a skusit na mieste najst, hlavne ak to bude ten september, vsade viseli ponuky. Minuly rok sme sa museli vracat presne prveho.

mart.s.
18. srp 2010

Ahoj holky, my už taky pomalu zase balíme 😉 . Vyrážíme do Lago di Garda, ale plánujeme( tedy děti nás ukecaly 😀 ), že jestli bude cestou zpátky hezky, tak se zastavíme ještě v Bibione u moře.

monkula
18. srp 2010

@mart.s. jeeee, ale vám je... Užite si to... 😵 😵 😵 😵

adul67
20. srp 2010

ahojte už to mate vetšina za sebou aj mi odchadame za tyžden do bibione ide tam niekto v tomto termíne?28.8 ideme po prvy raz tak mam trochu obavi z počasia a td. ☹ mart. s.vy kedy odchadzate?

mart.s.
20. srp 2010

Adul my odjíždíme dnes v noci.

monkula
20. srp 2010

@mart.s. pozdravujem Taliansko... 😵