Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petinka11
23. črc 2011

Tak mi uz sme tiez spet,vsetko super,pocasie super...velmi som sa bala ale nakoniec vyslo,akurat bohuzial ty cot am dosli dnes asi ich pocasie moc nepotesilo,zamracene a prsalo,nam to na cestu celkom vyhovovalo ale dovolenkarom nezavidim....snad sa to napravi....

cerkris
24. črc 2011

no my sme tiež včera dorazili z bibione a malý mi je soplaví od piatka asi prechladol ked pobehoval ráno v záhrade no , ale čo už inak počasie bolo fakt super až na tú stredu doobedie , ale využili sme to a išli sme do guliverlandie deťom sa tam veľmi páčilo a ja som sa najviac bála cesty , ale nakoniec to prežili v pohode

bamb27
24. črc 2011

ahojte, chcela by som sa opytat ci nemate niekto skusenost ako sa dostat do bibione za co najkratsi cas... myslim tym vyhnut sa zapche na dialnici v taliansku tam kde sa to rozvetvuje na slovinsko.. uz sme boli par krat ale nevieme sa rozpamatat ako sme si ked sme sa tomu vyhli, pripadne ci sa da zbehnut z dialnice a obist to.. dakujeeem za pripadny kratky casovy plan kedy ste vyrazali a tak

beasi
25. črc 2011

Aké máte skúsenosti so stránkou lignano.it ?

monkap
25. črc 2011

@beasi neviem s cim konkretne myslis .... my sme cez nich nasli ubytovanie ...

beasi
25. črc 2011

ako ste boli spokojný so sprostredkovaním ubytovania cez túto stránku?

karinecko
25. črc 2011

Ahojte baby tak my ideme teraz do Bibione.....dufam ze uz bude lepsie pocasie... .V Lidl su podobne ceny ako mame my?oplati sa mi brat mineralky alebo si ich tam kupim za podobnu cenu?predsa len potrebujeme ich dost..... Dik za info

nadulici
25. črc 2011

@karinecko ceny v lidli su velmi podobne nasim, nieco je lacnejsie, nieco len o par centov drahsie...min obycajne stali okolo 50 centov, cola+ fanta+ sprite 1,20 eura za 1,75 litra, a pivo tu niekto pisal, ze je tam drahe, tak to neviem, lebo v Lidli stoji plechovka cca 50-60 centov, dokonca som objavila aj citronovy Radler za 59 centov, takze vody ani pivo nekupujte tu...

nadulici
25. črc 2011

🙂

reni111
26. črc 2011

Aj my sme presunuli dovolenku o týžden kvoli pocasiu...tak aj ja sa modlím, nech sa to už konecne zlepší 😎 chceli sme ist do Bibione, no napokon ideme do Lignana.Písala mi pani z agentúry, že aj tam majú riadnu zimu okolo 22 stupnov, brrrr A vraj JúL!

mart.s.
26. črc 2011

@reni111 nechci tě strašit , ale ani na příštín týden to tam nevypadá nic moc. Snad se vám ta předpověď ještě změní. To jsem tam ještě snad nezažila, aby tam bylo v létě tak dlouho ošklivě. My jedeme letos do Itálie ještě na druhou půlku srpna. Tak doufám, že se tam to počasí už vyblblo a bude už pěkně 🙂

lenca13
28. črc 2011

ahojte zajtra vecer odchadzame do Lignana dufam,ze nam vyjde pocasie a mala snad zvladne cestu v pohode 😵 😵 😵

mart.s.
28. črc 2011

@lenca13 přeji ti šťastnou cestu. A dívala jsem se na předpověď a do středy máte mít krásně sluníčko.
www.meteo.it

lenca13
28. črc 2011

@mart.s. dakujem ked sa vratime podam info 😉

bramburka
30. črc 2011

holky, jedeme až za měsíc, ale poradte nejaký seznam nemáte. já vytvořila v excellu, jedeem do bungalowu, něco užitečného sebou?

petrina82
31. črc 2011

Ahojte, my sme boli prvy krat v IT od 16.7.-30.7. Ten prvy tyzden este ako tak, len v utork a stredu bolo zamracene a prsalo ale druhy tyzden od soboty az do utorka dazd a 17st, zima ako v Rusku, hned sme tam vsetci ochoreli, este doteraz sme chori a tusim sa to horsi, ja som aj horucky chytila takze som zvysok prelezala na byte, v svrtok akurat poobede trochu slniecka a v piatok posledny den poobede bolo pekne, takze paradna dovca, namiesto regeneracie pri mori sme si doniesli choroby, dokopy sme teda mali z 2 tyzdnov 6 dni pekne...a o tej zime v noci ani nehovorim, tak neviem, ci sme len my mali smolu alebo ci je tam stale taketo premenlive pocasie a stale oblacno, ale neviem ci sa tam este niekedy vratim po tejto skusenosti premarnenej dovolenky. Aj ked mozno ma tento hnev prejde a viem zer pocasie nikto nezaruci ale aby bolo v strede leta z 2tyzdnov 6 dni pekne je otras. 😠 ☹ 😖

certica
31. črc 2011

@petrina82 my sme boli prave tie prve 2 julove tyzdne a mali sme vsetkych 14 dni krasne, uplne ideal pocasie, len druhy den po prichode boli nad ranom burky a rano este poprsalo, ale na obed uz vyliezlo slnko a bolo horko.
zial ste mali smolu, lebo tie2 tyzdne, co ste boli vy, bolo hnusne aj tu na sk, 1-2 dni na zaciatku este celkom fajn, odvtedy vsak prsi, cize je to aj inde v europe. chorvatsko myslim detto. no kazdopadne nepotesi 😒

eimiky
31. črc 2011

my sme boli koncom júna a mali sme super tepľúčko, tak som rada, že sme to stihli ešte za tepla

sorciera24
31. črc 2011

aj my sme boli na konci juna......v taliansku byva najkrajsie koniec juna a este zaciatok jula......minuly rok bola kamoska na konci jula a amli 15 stupnov....a my teraz super krasne......takze do Italie na prelome jun/jul.... 😉

mart.s.
31. črc 2011

Ahoj holky, my jsme taky byli letos poslední červnový a první červencový týden - a kromě asi dne a půl bylo krásně. Ale loni a předloni jsme tam byli vždy přibližně od 10.7. a bylo taky nádherně. Člověk holt musí mít štěstí. Letos se tam ale to počasí fakt asi zbláznilo. Tak ošklivé léto tam snad nepamatuju. Jedu ještě do Itálie od 15.8. do 30.8., tak doufám, že se to počasí ještě umoudří. 😒

lennyna
2. srp 2011

@mart.s. tak se tam prosím přimluv, protože my jedeme od 3.9. na 14 dní, což nám každý kdo byl v Itálii doporučoval, že už je tam méně lidí, ale pořád krásně a vyhřáté moře...jestli to nevyjde, budu zklamaná...jedeme tam hlavně kvůli dětem, jinak bychom preferovali jinou destinaci, s nimi to ještě na památky apod není, tak to tam koukej jako "ostřílená Italka" zařídit 😀

uznetusim
2. srp 2011

Ahojte, my ideme od 13 - 20. 8. tak som tiež zvedavá. Hádam sa to počasie už vybláznilo dosť.

bramburka
3. srp 2011

@lennyna jedeme ve stejný termín, kam jedete?

bramburka
3. srp 2011

@petrina82 letos je to fakt extrem prý

bramburka
3. srp 2011

jinak holky my si sami vaříme a kamarádka říkala, že je tam strašně draho - typu 3eur za mliko a tak, my jedeme na sever, 20 km od Terstu, Marina Julia, ale tak to bdue podobné, máte zkušenosti s cenami potravin?

hannah82
3. srp 2011

@bramburka my sme boli tiez dost nemilo prekvapeni z cien potravin, hned druhy den sme sli nakupit zasoby (mlieko chlieb jogurty vodu maso atd) a v miestnych supermarketoch to vyzeralo tak, ze potraviny boli 2-3 nasobne drahsie ako v Lidli, kam sme nakoniec sli. tam sme nakupili co sa dalo na cely tyzden, ceny su tam ako u nas (cestoviny lacnejsie). v bibione bolo mlieko 1,50€ , 1 € jogurt a podobne. dobre zdieraju..

hannah82
3. srp 2011

my sme sa vratili teraz v sobotu 30teho, a sa bavim na fotkach, ako sedime vecer na terase v trikoviciach a vetrovkach, deky na kolenach, alebo ako sme vykoteni na lehatku na plazi vo vetrovke 😀 niektore dni bolo naozaj ze letno...sme sa rehnili ked sme prisli domov, ze nas tu vita uplne primorske pocasie (prsalo a bola kosa) clovek sa cely rok tesi na dofcu ako male decko a ta potom brutalne rychle uleti este aj pocasie je na ... buduci rok idem na dva tyzdne, a v juni, ale tak dufam ze toto bolo ozaj vynimocne leto a uz sa to nezopakuje..

mart.s.
3. srp 2011

Ahoj holky, takyv se toho počasí bojím. Ale zase si říkám, že přeci tam nemůže být ošklivo skoro celé léto. Nám první dovča vyšla krásně, tak doufám, že vyjde i tato druhá.
A ktěm cenám, já nevím, já tam nakupuju vše. Je tedy pravda, že maso a značkové výrobky jsou tam dost drahé, ale jinak mi to až tak nepřijde. Zase jsou tam věci, které jsou tam levnější než u nás. Já jsem tam kupovala litr mléka myslím za 0,8 - 0,9 euro a jogurty za 0,29 eura. Ale kupovala jsem místní a žádné značkové jako je třeba activia. Ale v Lidlu jsme nebyli. Chodili jsme nakupovat do "mmístních "obchodů.

nikkka
3. srp 2011

ahoje..
tneto vikend aj my cestujeme na dovolenku smer Grado...vyrazame az okolo 4 rano..ale obavam sa ze sa nevyhneme zapcham, ako je to tam na cestach? mame to 600km z domu..

lennyna
3. srp 2011

@bramburka do Bibione, Vilky Marco Polo přes Neckermana 🙂