Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
12. led 2012

@seba1 nepleteš se 🙂

seba1
12. led 2012

@mart.s. 🙂 my to nedalo, neozvať sa, svet je malý 🙂

mart.s.
12. led 2012

@seba1 to určitě 😉 . No jo , teď jsem si uvědomila, že já jsem tam pod jinou zkratkou. Nešlo mi se tam tenkrát zaregistrovat. 🙂 .Caorle je taky moc hezké. Nikdy jsem tam sice nebydlela, ale loni jsem se tam stavovala, když jsme jeli s dětma do tropicaria v Jesolu.

seba1
12. led 2012

@mart.s. my nebudeme priamo v Caorle, ale neďaleko Porto Santa Margherita je Lido Altanea, tam je veľa nových apartmánových komplexov a my ideme do Villaggio Ai Pini, inak na holidaycheck sú fotky a tam je kopa slnečníkov pred pásom plážového servisu, asi je to rôzne na rôznych miestach 🙂 http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_...

mart.s.
12. led 2012

@seba1 to asi jo. Každé město to bude mít jinak. A kdy jedete?

seba1
12. led 2012

@mart.s. 23.6.na 14 dní, tešíme sa veľmi 🙂

mart.s.
12. led 2012

@seba1 No vidíš, tak to jedeme úplně ve stejném termínu 🙂 . Taky se už nemůžem dočkat.

seba1
12. led 2012

@mart.s. ja sa musím brzdiť, aby som príliš často nehovorila o dovolenke 😉 , lebo ja sa vždy tak teším 🙂 , asi som potom otravná....Ty už asi máš Taliansko dosť precestované?

mart.s.
12. led 2012

@seba1 já s tím taky už asi každého otravuju.
Tu horní polovinu už jo, ale vCalabrii jsme ještě nebyli. Každý si ji moc chválí, ale já se pořád bojím, že je to na moje kluky ještě pořád dlouhá cesta. takže letos jedeme do Bibione a potom ještě v srpnu k Lago di Garda, Madonna di Campiglio a do Cingue Terre.

seba1
12. led 2012

@mart.s. tak to si užijete dve dovolenky 😉 , závidím, my sme boli v Kampánii, neboli sme však moc nadšení, dalo sa, ale nebol tam moc dobrý hotel a aj prístup ľudí

karinecko
12. led 2012

Boli ste niektora vo villagiu Lia? celkom sa mi to pozdava..

mart.s.
12. led 2012

@seba1 díky 🙂 , už se moc těším. Děláme to takto už 4 roky . Že jedeme nejdřív k moři a potom ještě na nějakou poznávačku, tak je vždycky trochu jiná - a je to super. 🙂

seba1
12. led 2012

@mart.s. a tú poznávačku ako robíte, chodíte podľa nejakého plánu a ubytujete sa, vždy inde, alebo ako?

mart.s.
12. led 2012

@seba1 ano, zamluvím si většinou ubytování tak na 2, 3 místech a doma si najdu, co bychom chtěli vidět. Takže třeba nějaké vodopády, botanické zahrady, někdy i město( loni jsme byli ve Veroně), nebo jsme navštívili mozeum Ferrari a Lamborghini atd... Takže každý den jedeme někam jinam.

seba1
12. led 2012

@mart.s. super a na koľko dní chodíte?

mart.s.
12. led 2012

@seba1 jezdíme vždycky na dva týdny začátkem prázdnin do Bibione a potom zhruba na dva týdny v druhé polovině srpna někam 🙂 . Loni nám ta srpnová dovča trvala 18 dní.

berunka
12. led 2012

tak jsme poptali Student agency a Tivoli nam vypocitali na 12 dni v zari na 13500,- super cena takze asi mame viteze🙂

beasi
12. led 2012

Boli ste niekto cez etgroup?Akú mate s nimi skúsenosť?

hannah82
12. led 2012

@beasi my sme boli minuly rok, su seriozni, ustretovi. akurat ma "nastvalo" ze som celu dovolenku riesila mailami v anglictine, a ked som pisala asi piaty mail ci je vsetko v poriadku ci uz nic nepotrebuju (nejake infos) tak mi odpisala babenka po slovensky 😀

karinecko
13. led 2012

@beasi ano cez etgroup sme boli toto leto su super....my sme komunikovali len v slovencine priamo s pani Danielou-super ustretova pani vsetko islo cez nu aj v Bibi nas ona ubytovavala...takze vobec nevadilo ze nevieme rec

beasi
13. led 2012

Ďakujem za odpoveď.
Aké ste mali ubytovanie?

karinecko
14. led 2012

@beasi my sme byvali vo villagiu marco polo krasne ciste velka spokojnost ak by si chcela priamo kontakt na pani Danielu tak ti napisem do IP a ona aj poradi co je pre vas vhodne...... 😉

petulig
14. led 2012

@karinecko ahoj mozem poprosit aj ja ten kontakt na pani Danielu, akruat hladam nejake ubytko v Bibi a pomohlo by mi to. dik

zuzinr
14. led 2012

@mart.s. jej prosim ta a kde je to muzeum ferrari a lamborghini?

zuzinr
14. led 2012

My sme akurat rozmyslali ze by sme isli tento rok do Jesola, neviete niekto odporucit nejake dobre apartmany, najlepsie co najblizsie k moru, kedze mame 3 deti a z toho 2 male, kt. kazde spi v inom case tak nech nemusime chodit k moru 20 min.

karinecko
14. led 2012

@petulig poslala som ti kontakt

mart.s.
15. led 2012

@zuzinr Muzeum Lamborghini je v Sant' Agátě a muzeum Ferrari je v Maranellu. Ke to kousíček od sebe. Asi 20 km. A je to vlastně kousek od Modeny. Naším klukův se tam moc líbilo. Ta návštěva určitě stojí zato.

evulik6
15. led 2012

Ahojte....aj my planujeme ist do IT, nas ma tam velmi paci...konkretne Bibione... more tam sice nie je priezracne ale milujeme to tam... Uz sme tam parkrat boli.... teraz zhanam nejake ubytko...

@karinecko my sme boli v ubytku Lia ... je tam pekne, rozmyslame ze by sme sli opat tam, ale asi vyskusame nieco ine... Boli sme aj vo Valbelle.

Baby ake cestovky odporucate? My sme boli raz s terra reisen (Lia ubytko) a raz s Europa tourist group (Valbella)

evulik6
15. led 2012

@mart.s. ahoooooooooooooj 😀