Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

katren
25. črc 2013

@nellisek my tiez tak planujeme ist, tak dufam, ze pocasie este vydrzi 😉

nellisek
25. črc 2013

snad jo. chceme jet do hotelu Olympus, tak doufám že nám počasí vyjde. V úterý to jdeme do cestovky zaplatit. 🙂

mart.s.
26. črc 2013

@nellisek těžko říct. Počasí může být každý rok jiné. Ale určitě budete mít teploučké moře. Poslední 4 roky jsem trávila poslední srpnový týden v Itálii ( sice ne Bibione, ale Lago di Garda a okolí) a počasí bylo vždy nádherné. Loni dokonce i přes 40 stupňů ( to jsme si říkali, že by se mohlo i ochladit 😀 ) Letos jedeme také v tomto termínu 😉 .

jatabletka
26. črc 2013

@lauraa ďakujem, už pozerám všetky stránky čo mi poradili...dúfam, že niečo nájdem 🙂

marsy77
26. črc 2013

niekde som citala,ze ked je bazen pri rezidencii je potrebne mat pri kupani kupaciu ciapku.....TO VAZNE??

tanab123
26. črc 2013

@marsy77 nie, vacsinou netreba a v Cristallo urcite ciapky mat nemusite🙂

tanab123
26. črc 2013

skuste si kliknut na tento link, dufam,ze to pojde. Je to mapa Lignana, pri zvacseni sa zobrazi trojrozmerne:
If you cannot open the above link, please click on the link below :
http://www.viamichelin.co.uk/web/Maps/Map-Ligna...

tanab123
26. črc 2013

trochu dlhsie to nacitava pri pohybe v trojrozmernej mape. Je to nafotene v lete, takze je tam krasne vidiet aj rozlozenie platenych a volnych (verejnych plazi) plazi 🙂

bettie
4. srp 2013

@sorciera24 parkovisko sa už potom neplatilo?

tunzal
4. srp 2013

Tak sme doma z Lignano, bolo tam úplne super chvala bohu aj počasie vyšlo, jedine čo neodporúčam to je kúpalisko Aquasplash, to je hroza a des, voda ľadová, špina všade , z bazénov sa olupuje farba, záchody špinavé .... o vstupnom už ani nehovorím, ale ostatné super.

reni111
4. srp 2013

Ahojte, tak tyžden v Bibi mame za sebou, more teplulinke, pocasie horúce - vdaka za ubytko z klímou 🙂 Mierne som sklamaná s postupom agentury - hned kaucia 100 evri ( v Lignano sme boli 3x a ani raz nepýtali kauciu ) a potom po prečítaní " povinností " pri ubytovaní... záverečné upratovanie vystresovalo snád každého...apartman podla nich mal byt uprataný tak, aby bolo možne dalším dovolenkujucim sa hned nastahovat, co teda si neviem predstavit, ked , si beriem zo sebou max praci gel a gel na umytie riadu...myslím ze aspon dezinfikovat WC a kupelnu by bolo potrebne..kluce mali byt odovzdane do 9 tej rano čiže fofry riadne..a za vsetko bububu, že budu strhnute peniaze za omeškanie , za zle upratovanie ( lebo to kontrolovali upratovacky a tie davali info agenture ) V Lignano sa samozrejme upratovalo tiež, ale v ramci možností ubytovaných a potom prisli upratovacky a dokoncili hrubé upratovanie...no neviem neboli sme jediní, ktorým sa tento prístup nepáčil...aj ine agentúry v Bibi takto postupujú? ale hlavne že vyšlo počasie 😎

sorciera24
4. srp 2013

@bettie ktore parkovisko? v areali rezidencie? nie

beasi
5. srp 2013

@reni111 a cez akú agentúru ste boli?

reni111
5. srp 2013

@beasi isli sme cez AZ group

beasi
5. srp 2013

my sme boli raz cez MC agenzia a tí si pýtali kauciu 50€ a tiež kontrolovali apartmán pri odchode.A už 2krát sme boli cez etgroup a tá bola super-žiadnu kauciu a ani nekontrolovali apartman a kľuče stačilo vhodiť do schránky.Skorý odchod nám vyhovoval.

reni111
5. srp 2013

@beasi nam neslo ani tak o tu kauciu, ako o tie tzv. povinnosti ako boli sformulované ...este aj umytie okien tam bolo....my sme nechceli odchádzat tak skoro, lebo pri príchode do Bibi prave cca o 9 tej boli neskutočné kolony na ceste a tomu sme sa chceli vyhnut....v Lignano sme mali termín odchodu do 10 hod.. ale boli to fofry, lebo agentura bola v centre a to tam siel manžel peško, lebo my sme zase medzitým balili do auta a hladali volne parkovisko - čo tiež je fuška... ešte ten den sme travili na plaži, takže sme hladali bezplatne parkovisko. NO ale nevadí, boli sme , videli sme..cez ET group sme boli už aj my a veruže tam bolo vsetko ok..len som bola zvedavá, ci aj ine agentury v Bibi takto postupujú..

maznacik007
5. srp 2013

my chodime cez Mc agenzia s kauciou som sa este u nich nestretla, upratali sme tak normalne bezne .... da sa odist kludne aj skor aj v noci oni maju tam taku schranku kde hodis kluce ...

lenca30
5. srp 2013

ahojte, tento tyz sme sa vratisli z Bibione a boli ame nadseni, isli sme cez tal agenturu Agenzia MC, je to super lebo tam pracuje slovenka takze sa da mailom komunikovat v slovencine a aj priamo na mieste v agenture. byvali sme vo vile incy na Via orsa magiore,kauciu si nikto nepytal, a ńa zaver sme pozametali a hodili kluce do schranky pri agenture, nikto nas nekontroloval. hned cez ulicu sme mali supermarket , ceny skoro ako u nas, myslim zapad slovenska. asi 5 min boli trhy a lunapark a o jednu ulicu dalej bolo centrum.
k moru to bolo s detmi cca 15 min co nevadilo lebo maly v kociku aspon zaspal. ak mate nejake otazky sem s nimi, co budem vediet poradim...
prajem vam vsetkym krasnu dovolenku a o rok tam pojdem zas.....

bettie
5. srp 2013

@sorciera24 áno, v areáli som myslela

sorciera24
5. srp 2013

@bettie 😉 tak nie, parkovisko mas v cene 🙂

luckagu
5. srp 2013

@lenca30 ahoj chcem sa opýtať, ako je to stým upratovaním, to si mám akože vziat so sebou ešte aj metlu, alebo tú mi tam dajú?Nehovorím, že sa mi tam nechce upratovať, ale neviem si dosť dobre predstaviť ako sa to dá ak nemám nato prípravky..... Ideme do Tal. prvykrát tak som trochu prekvapená. Dík.

beasi
5. srp 2013

@luckagu v apartmánoch býva vedro,metla i handra.Len si treba priniesť niečo na umývanie riadu.Ale dá sa kúpiť aj tam.

lenca30
7. srp 2013

Aj ja som bola taka, lebo sme isli prvy krat. ale mama som so sebou taky kvazi jednorazovy mop z tesca za 3 eura, na ktory sa nepripevni handra ale jednorazove obrusky suche alebo mokre, take na podlahu. s tym som to tam pretrela za zaver ale ej kazdy den, lebo piesok bol vsade. metla tam bola ale bola spinava. inak tam bola len pracka a lavor. vsetko ostatne si musis doniest alebo kupit. ale ze vraj to staci len pozametat, ze potom pridu upratovacky este. inak v agenture ti vsetko vysvetlia ak tam napises.
ak mas este otazky kludne sa pytaj

tanab123
7. srp 2013

Ahojte. Tak my sme sa v sobotu vecer vratili z Lignana Sabbiadoro, byvali sme v Rezidencii Marina, cez agenturu Marinablu, ktora ma kancelariu priamo v rezidencii. Bolo uplne super, vyborna poloha priamo pri plazi, s bazenom, priamo pred rezidenciou siroka verejna (volna) plaz, blizko do centra na pesiu zonu, do parku Junior, pocasie tiez vyslo. Ubytovanie v pohode, mali sme krasny vyhlad na more, inak standard obytna kuchynka+ spalna s manzelskou a poschodovou postelou. Upratovanie bolo v cene okrem vycistenia varnej plochy a chladnicky. Nikto nic nekontroloval,ziadnu kauciu sme platit nemuseli, okrem vratnej kaucie 20€ za kluce od trezoru. Vyrazili sme z Blavy rano o 2h v letovisku sme boli pred 9.30h, napriek tomu, ze podla zmluvy nas mali ubytovat o 16h, pani v agenture sa snazili,aby sme mohli dostat kluce od izby co najskor po prichode,dokonca telefonovali s upratovackami,ktore izby maju upratat prednostne podla prichodu novych hosti. My sme kluce od izby nakoniec dostalj o 12h, moji rodicia dostali kluce hned po prichode o pol desiatej. Samozrejme zaparkovat sme mohli hned po prichode v areali rezidencie, takze nemuseli sme zhanat docasne parkovanie na ulici. Pri odchode stacilo odovzdat kluce do 10h a parkovat na parkovisku v areali rezidencie sme mohli este do 12h, pokial sme nechceli hned odcestovat. A tiez pri prichode ako aj v posledny den pokial sme nemali k dispozicii izbu, sme mohli vyuzivat areal bazenu s lehatkami, samozrejme wc vo vstupnej hale rezidencie.

sorciera24
7. srp 2013

@tanab123 super, som ti chcela pisat...takze sa vam pacilo?.) asi ano🙂

tanab123
7. srp 2013

@sorciera24 ahoj. Jasne, velmi sa nam pacilo, ubytko nemalo chybu za tie peniaze. Urcite sa tam radi vratime znovu. S parkovanim nebol problem, maju to celkom dobre vyriesene s tymi nahradnymi miestami. Nasi mali inak izbu c.403, mali to tiez fajn, v pohode izba aj pre rodinku s jednym dietatom. Pacil sa nam velmi aj vnutorny areal s bazenom, boli sme nakoniec asi 3 poobedia a posledny den, voda bola na prekvapenie prijemna, vobec nebola ladova,ale to asi bolo vdaka horucavam.

sorciera24
7. srp 2013

@tanab123 tak to boli v nasej izbe...aj my sme boli v 403ke;)) presne, nam plne stacila....a ta blizkost vsade, ci plaz, ci mesto, ci Park Junior.) tak som rada, ze aj vam sa pacilo🙂

tanab123
7. srp 2013

@sorciera24 takze rovnake izby, to je nahoda 🙂 A tiez sa mi pacilo, ze napriek blizkosti centra tam nebol vecer skoro ziadny hluk, hlavne z vychodnej strany rezidencie, kde sme mali balkony.

sorciera24
7. srp 2013

@tanab123 ved to, normalne maly spal aj na obed aj vecer hned zaspal..... ja som si povedala, ze toto bola najlepsia poloha zatial (z tych 3 razy, co sme boli), ze uz asi inde ani nepojdem:D a ze bola agentura priamo v rezidencii🙂

bafinka
8. srp 2013

Ahojte, my ideme tiež do Lignana Villaggio Tamerici. Bol niekto v tomto komplexe? Je to nové, tak by som uvítala akékoľvek skúsenosti... Berieme 3 deti 2,5 roka, 4 roky a 11 rokov. Kam máme ísť pozrieť okrem Zoo a Gulliverlandie? A ešte som sa chcela spýtať, ak si zaplatíme plážový servis - 2 slnečníky s lehátkami, môžem si tam rozložiť aj detský stan, alebo je to zakázané?