Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

seba1
21. bře 2013

@mart.s. to je dobré, že v Prahe 😅

njurajn
21. bře 2013

@seba1 ved uvidis. Ale bat sa nemusis, nudit sa urcite nebudete, len dufat aby ste mali slnecno. V Bulharsku je tiez suprovo 🙂

seba1
21. bře 2013

@njurajn ono podľa mňa záleží aj na prístupe, keď niekto chce hľadať chyby, tak ich nájde všade, keď si chce niekto dovolenku užiť, tak si ju užije, peknú dovolenku prajem 🙂

zuzu_la
21. bře 2013

@ivis
@bramburka mohli by ste mi napísať,kde konkretne ste na zakyntose byvali? dakujem

njurajn
22. bře 2013

Akosi to tu stichlo 😀

stevo12
22. bře 2013

@njurajn ahoj, stichlo veru 😀 , vsak som zvedavy potom pred sezonou...., dufam, ze to tu saze bude zive 🙂 . tesi ma, ze som si vas tu nasiel a vedeli ste mi poradit 😉

mart.s.
22. bře 2013

Před sezonou tu bývá vždy plno 😉

njurajn
22. bře 2013

To uz budem radsej len citat, lebo vzbudzujem v ludoch poburenie 😀

stevo12
22. bře 2013

@njurajn ano, niekto sa poburi, ale mne a verim, ze aj inym si vedel poradit, tak isto ako aj ostatni 🙂 . Cakam kedy to tu bude zivsie..... 😉

mart.s.
22. bře 2013

@njurajn vůbec si s tím nelam hlavu a klidně piš. Chodím sem už několik let a toto byla vyjímka.Hromada lidí se tady ptá na různé věci a na druhou stranu se tady dají získat i dobré rady.Tak se nenech odradit 😉

irriss
22. bře 2013

@njurajn
naopak.!!!!!!!!!!!!.uz "nas" odeslo dost..a tak si usetri cestu.....zustan a PIS, nebudes se muset "vracet" 😉 🙂

stevo12
22. bře 2013

@njurajn presne tak, ako aj mart.s. pisala, kazdy si tu pre seba najde radu, nic v zlom 😉 , ale niekto si myslel, ze robime reklamu slovenskym cestovkam, nie, nerobime - niekomu to vyhovuje bez cestovky, mne to skor s cestovkou - ako som uz aj pisal, mam taky istejsi pocit - nakolko ideme s rocnou dcerkou, vsetko mozne sa moze prihodit... Takze pekne zostan a pis 😀 , dufam, ze sa na teba este mozem obratit, ked ma nieco este napadne 😉

njurajn
22. bře 2013

@stevo12
@mart.s.
@irriss Ze vdaka za moralnu podporu. 😉 Ved ja som sa tiez tu dozvedel par uzitocnych veci. Napr aj do toho "tropikaria" zmyslame ist pozriet co mi Mart.s poradila 🙂

anastazka
23. bře 2013

Jezdíte někdo do Itálie autem na LPG? Jak je to na dálnicích s tankováním v noci?

slavomir_slavik
23. bře 2013

zacina to byt aktualne

kalkulacka dialnicnych poplatkov v IT

http://www.autostrade.it/en/autostrade/percorso.do

reni111
29. bře 2013

HUrááááá, takže konečne rozhodnuté a zabookované

http://www.azgroup.it/en/booking?MT=&N=cavallin...
už len aby počasie nemalo vrtochy.....

mart.s.
30. bře 2013

@reni111 gratulka 😉 . Toho počasí se taky bojím. A hlavně se bojím, jestli se ohřeje moře. Vždy touto dobou už bývá teplejší. A teď má kolem 10 stupňů 😒

ajka82
1. dub 2013

ahojte, prosim mate niekto skusenosti s touto "cestovkou"? https://www.italieonline.eu robili ste niekto uz cez nich rezervaciu, ak hej, bola spokojnost? dakujem

mirokinder
2. dub 2013

Dobrý deň,
my chodíme často do Bibione komplet 4 osoby aj so psom cez agentúru Serena do apartmánu ( bez stravy ) - Bungalow Park. Slušné ubytovanie, dobrá poloha, prijateľná cena, spoľahlivá agentúra.
http://www.agenzia-serena.it/de/bungalow-park-*...

bramburka
3. dub 2013

@zuzu_la byli jsme v Monfalcone v kempu letos jedeme do kempu v Caorle, moc se těšíme...

rebeka1977
3. dub 2013

@filomena Ahoj. Aj my by sme chceli tento rok. Mozes mi napisat daku cestovku, pripadne ak mas link na ubytko - chceme blizko pri mori a klimu. Dakujem

njurajn
3. dub 2013

Ja si ta beriem len tak pre istotu asi aj termooblek do vody ked pozeram tie teploty a prognozu pocasia na mesiac :-/

zuzu_la
5. dub 2013

viete mi odporučiť konkretny apartmano v bibione? chcem rezervovat cez taliansku agenturu. aby to bolo blizko k moru a do centra.

mismar
5. dub 2013

loni v září jsme byli tady a mohu jen a jen doporučit, fakt super, hlavně pro děti 🙂 http://www.bibioneresidence.it/en/

carlitos
14. dub 2013

Dobrý deň, prosím máte niekto skúsenosti s ubytovaním v Bibione, hotel Palace Via del leone 44 ? Je to priamo na pláži v oblasti Spaggia. Taktiez prosím o nejaké info ohľadom dobrej restiky v okolí a doporucenie nejakého supermarketu v okolí. Ideme tam 14.7.-27.7.,

isiska
15. dub 2013

My sme boli minuly rok v Lignane a napriek manzelovym obavam sa nam tam pacilo. Pre mna je najväcsia vyhoda dlha pieskova plaz, takze aj dcerka, ktora sa bala ist do vody sa na plazi v pohde vyhrala. A pre nas aj to ze je to relativne blizko. Vela ludi sa tu pytalo na nejake odpocivadla v Rakusku. Tak celkom oblubene je odpocivadlo je pri jazere Worthersee. Ale ak sa neponahlate moc, oplati sa napr. cestou spät zist z dialnice a urobit si pauzu priamo tam. Je to tam pekne a navyse sa tam da lacnejsie natankovat.

stevo12
15. dub 2013

@isiska ahoj, diky - pytal som sa predtym na tie odpocivadla, ale co sa tyka cestovania v noci, nevies nieco poradit, kde aj v noci ak deti nebudu spat, tak kde sa oplati zastavit aj na dlhsiu prestavku, kde je rusnejsie atd... myslel som v Rakusku. A na ktorej casti Lignana ste boli? Diky vopred 🙂

isiska
15. dub 2013

V noci to neviem posudit, v noci som este nesla. Kedze z BA je to pomerne blizko, zda sa mi zbytocne ist na noc. Pozeram, ze si z DS, takze to mate v podstate na rovnako. To worthersee je uz blizko talianskych hranic a priamo na tom odpocivadle - je tam pumpa plus aj restika trocha dalej a taky hotel. Inde sme stali len tankovat alebo na wc. Myslim, ze aj pri Gratzi je tiez take velke odpocivadlo. V Lignane sme boli v casti Pineta na kraji, blizsie k sabiodoro.

njurajn
18. dub 2013

Obavy z teploty mora a podnebia sa stavaju pomaly minulostou. Podla www.agenzia-lignano.it je teplota mora okolo 15 stupnov a vcera bolo v Lignane 27 stupnov. Nech sa nam to more pekne ohrieva 🙂

renatka100
18. dub 2013

@njurajn uz sa tesime...web kamera lignano http://www.lignano.it/sk/webcam.html