Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

rinna
4. čer 2010

keksiky goccole , ja ich milujem 🙂

monkula
4. čer 2010

rinna, nie si moja sestra? 😀

@masinka hej ,tie cuor di mela sú úžasné ,ale ešt lepšie sú tie plnené hruškami..
a ak si z BA, tak si tieto dobroty môžeš kupovať hocikedy sa Ti zažiada, dám adresu toho obchodíku?

nadulici
5. čer 2010

caute baby, chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenosti s CK Top Holiday?...popripade-ake bolo ubytko+ plaz cez tuto ck?.....diky... 🙂

monkula
5. čer 2010

nadu, túto CK nepoznám.. 😅

dakota14
5. čer 2010

Dnes som sa kochala cez webku doma sa topím na balkone ako slanina už len do tej vody skočiť keby bolo do akej a kúpalo sa dosť ľudí takže asi je vodička už vám tak sa nebojte určite bude teplúčka 🙂

dakota14
5. čer 2010

Dnes som sa kochala cez webku doma sa topím na balkone ako slanina už len do tej vody skočiť keby bolo do akej a kúpalo sa dosť ľudí takže asi je vodička už fajn tak sa nebojte určite bude teplúčka 🙂

evulik6
5. čer 2010

ahojte...tak my sme si dnes dali dobru turu s malym...naskor som s nim bola peso na golfaci, co je asi tak pol hodka peso takym normalnym tempom a potom ked sme prisli domov tak sme isli s manzom a kamoskinou family do zoo Bojnice, potom sme boli este vonku, pak na kofce a uz som total znicena. Ale ked je pekne pocasie ako dnes, tak je to uplne super. Dokonca nas aj trosku slniecko lizlo 🙂
Tak mi to dodalu taku super naladu, uz sa tesiiiim na slnenie v Bibi 😀 😀

simi012
6. čer 2010

ahojte, baby rada by som sa vas spytala, tych co ste uz boli v Lignane, ze kolko vyjde ten plazovy servis, to sa objednava vopred? alebo ako to tam bezi, lebo v IT som este nebola a v Bulharsku, kde sme boli minuly rok, tak to bolo trosku ine... tam kazdy den zbierali po plazi peniazky... kolko to vyjde? a este co sa tyka restauracii, kde to vyjde najmenej? niekde pri plazi alebo v centre mesta? dakujem za rady...

evulik6
6. čer 2010

ahoj simi, ja ti neviem povedat ako to bezi v Lignane, my sme boli minuly rok v Bibione, ale plazovy servis sme nejako ani neriesili a teraz ho mam v cene 😅

evulik6
6. čer 2010

@nadulici
ani ja nepoznam Topholiday 😒

evulik6
6. čer 2010

ozaj baby... videli ste predpoved pocasia? kraaaaaaaaaasa... v sobotu az 35 stupnov...no konecne...kupko to isti 😀 😀 😀

snupik
7. čer 2010

Holky, co jste byli v Tivoli, byli jste taky v tom bungalovu, my tam asi budeme, koukla jsem na voucher a je to tam...jaký byl???a grilovali jste tam v tom krbu???

uznetusim
7. čer 2010

Ahojte.
Snupik, v Tivoli sme boli dvakrát - raz v app pre 5 os a raz pre 4. Bolo super v oboch a grilovali sme o 106. 😀 Tento rok ideme do toho dvojposchodoveho pre 6 ludi. 😎 Tak uvidie aky bude ten.

lucka261177
7. čer 2010

snupik ved tivoli su len bungalovi aspon tak som to pochopila myslim ze je to 72 bungalovou. 🙂 ja som to vybrala hlavne koli krbu milujem grilovacku asi budeme jest len to 😉 vsetci idu do tivoli 🙂

snupik
7. čer 2010

@lucka261177
luci, právě, že jsou to takové ty patrové vilky a pak bungalovy...ten krb je super, taky se na klobásky mooc těšíme 😝

lucka261177
9. čer 2010

ja som si myslela ze su vsetky dvojposchodove vilky.aj v nasom popise je to tak ze dole obyvacia miestnost a hore spalna a to mame pre 4-5osob a gril je tam vsade som pochopila.

uznetusim
9. čer 2010

Lucka, nie všetky sú dvojposchodové. Aj jednopodlažné sú tam. Ale gril majú všetky. 😉

lucka261177
9. čer 2010

kocky a ked je tam to maso take drahe co ste grilovali?lebo maso si brat sa neda tak klobasky tam kupim za normalne peniaze?

kika6
9. čer 2010

Ja som do Bibione brala aj zamrazene mäso. V tej cestovnej chladničke to vydržalo v pohode.

snupik
9. čer 2010

kočky, asi taky vezmu aspon nějaké zmražené i ty klobásky a taky to šoupnu do té ledničky 😝

lucka261177
9. čer 2010

to tam vydrzi zmrazene?

lucka261177
9. čer 2010

tak ja sa neviem dopatrat ci mame to jednoposchodove alebo dvoj 🙂

uznetusim
9. čer 2010

Ahojte. Minulý rok aj ja som brala pár kuracích pŕs v prenosnej chladničke a pekne vydržali. Na spodok a na boky chladničky som dala tie zmrznuté náplňe a mäsku nič nebolo.
Lucka, v papieroch z CK by si mala mať napísaný typ ubytovania.

dakota14
9. čer 2010

Ahojte mi sme brali zavarane mäso aj mrazene do cestovnej chladničky tiež a to sme šli autobusom do grecka 27 hodín cesty a vydržalo to bez problémov síce sa to už rozpúšťalo ale stále to bolo dosť zamrznuté ak máte väčšie tie náplne nie tie tenke tak tie vydržia dlšie ako tie tenké ale do talianska v pohode

baby chcem sa vás opýtať aké používate opalovacie nemyslím to len pre deti ale všeobecne aj pre seba chcela by som si kúpiť ten daylong z lekárne ale je to strašne drahé stojí vyše 15 euro a na internete som ho našla aj za 7 eur len sa ho bojím onjednať či nam to do dovolenky príde už som raz mala taký podobný volal sa altermendsun tka nejak a bol výborný tiež z lekárne aj po spálení nič nebolelo a krásne pokožka zhnedla bol taký žltý a stačilo sa natrieť raz ako aj s tým daylongom inač kupujeme len od nivei

lucka261177
9. čer 2010

dakota ja ked som riesila prvy krat cim maleho natriet z diskusii som si potvrdila ze daylong je najlepsi a teraz uz aj na vlastnej a synovej kozi som to odskusala 🙂 nivea nam vobec nefungovala a to sme mali 50ku 7 eur zrejme bude stat len 30ml a pozri si vzdy postovne lebo ja som to tiez hladala na nete ale pri tejto znacke moc neusetris vsade ma to vychadzalo rovnako treba najst lacnejsiu lekaren oni niekedy nevedia co si pytat a vo vedlajsej je lacnejsi.no a mame 30ku ktorou sa natieram rovno aj ja 🙂dovtedy som pouzivala len obycajne astrid a podobne lebo je to naozja draha zalezitost a ja si viem na seba dat pozor aby som sa nespalila ale koli malemu sme to kupili.hladala som typ toho mojho ubytovania ale akosi sa v tom nevyznam nuz budeme mat prekvapko.

snupik
9. čer 2010

@lucka261177
jestli máte pokoj pro více lidí, budete určo v tom kamenném domečky, ne v tom bungalovu..my máme jeden pokojík..se 4 postýlkami...a máme bungalow 😉

mart.s.
9. čer 2010

Ahoj holky, je pravda, že ty krémy nejsou nic levného. 😀 Já kupuju taky daylong a potom ještě anthelios od La -roche. Péťovi se totiž, když byl malý dělala vyrážka ze sluníčka( a mě ve výstřihu taky), tak musím kupovat něco pořádnýho. Dříve jsem kupuvala i Vichi, ale po tom jsme tu vyrážku měli taky.

cvikla969
9. čer 2010

ste ma moc s tou niveou nepotesili.ja som nam nakupila len take.malemu 50 a 20 a nam20,ak sa dobre pametam.po opalovacie som kupila ine,bioextrakt.ten som mala v bibi aj pred dvomi rokmi a stacil aj taky.skor riesim prvu pomoc po spaleni.vtedy som mala sprej od fenidermi.moj chlap hned prvy den zhorel a celi sprej som za par minut minula na jeho chrbat,bolo to o nicom.neviem ci teraz nevsadim na klasiku,panthenol ale nemam stym skusenosti.
dnes som bola malemu po pas,sme sa nasmiali ake to je divne taky mali s vaznou tvarou 😀

dakota14
9. čer 2010

lucka261177 si ma potešila že je to najlepší no čo už tak ho kúpim lepšia je poriadna ochrana ako byť potom spálený ešte obehnem viac lekárni v meste máme ich tu dosť kde bude najlacnejší lebo keď som si to vyrátala aj s poštovným tak to mám vlastne za jedno a po opaľovaní a spálení je veľmi dobré kakaové maslo to je normálne taký veľký telový krém pokožku udržuje super vláčnu a rýchlo ju hojí teda aspoň nám to pomohlo a na druhý deň nič nebolelo teraz doma sa opaľujem s jedným opaľovacím čo sme kúpili v taliansku je to len 10 tka ale už som pekne opálená základ je tak to je super