Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
21. čer 2012

@evulik6 ahoj holky. To to letí 🙂 . Zítra v noci jedeme 😉

noemarta
21. čer 2012

@mart.s. peknu dovcuuuuu 😉

mart.s.
21. čer 2012

@noemarta moc díky 🙂

dakota14
22. čer 2012

@mart.s. peknú dovolenku prajeme nech výjde hlavne počasie aj nam sa to už kráti a moc sa tešíme 😀 😀 😀

evulik6
22. čer 2012

@mart.s. ahoj srdienko...tak co, zbalene? jooooj, sa tesim s tebou..hned by som isla s vami.. my o dva tyzdne... ved vies.. stale ma mrzi ze nam to opat raz nevyslo, no muz ma behacky po uradoch ten tyzden zrovna :( ved ty vies. Uzite si to, pofot, tesim sa na fotky a zazitky...
Inak zlatko, nevies ci su zase nejake zlavy do tych zabavnych parkov? Zelam vam krasnu dovolenku a stastnu cestu, potom sa ozvi ako ste docestovali 😉

evulik6
22. čer 2012

@zuzana581 ahoooj... neviem ci si ma este pamatas, lebo sme sa bavili o Itace este zaciatkom roku... ideme nakoniec 7.7-21.7. ..tusim aj vy tak idete.. tak sa stretneme...apartman mame na tej strane ako vy, vymenili sme to nakoniec, na 5.poschodi, c.100.. dufam ze sa tam neuskvarime :DD uz sa neviem dockat, hadam nam vyjde pocasicko 😉

mart.s.
22. čer 2012

@evulik6 Evi právě balím 🙂 .Lítám tady od jedné hromádky ke druhé 😀 .Tak snad to stihnu. Ty slevy určitě jsou, ale nějak si nemůžu vzpomenout, co to bylo za den. Myslím, že středa 😒 . Kdyžtak ti napíšu sms 🙂

zuzana581
22. čer 2012

@evulik6 Ahoj. Jasné že si pamätám. Ano, hento je presne náš termín. My sme na 49, na treťom poschodí. Tak ak sa náhodou nespoznáme, tak si môžeme zaklopať 🙂 Inak aj ja dúfam, že bude pekne a teplo, lebo ak by nevyšli celé dva týždne, tak to by ma velmi mrzelo... Ale nám to ubehlo, že? Zachvílu ideme 🙂

evulik6
22. čer 2012

@mart.s. Joooj mojko, to je vzdy tak pri baleni veci...ja mam uz teraz obavy ako to pobalim vsetko. To zase budem nervozna kym to popakujem a vsetko skontrolujem trikrat 😀 . Tak este raz stastnu cestu a krasne pocasicko

evulik6
22. čer 2012

@zuzana581 joooj veru to uslo...s tym pocasim to hadam nebude tak zle. Inak mam kamosku co bola v Itace a chvalila, vravela, ze tam bolo super, aj ked vraj nabytok bol starsi. Ale to mi je jedno. Hahaa, hlavne nech je pekne a bydem spokojnaaaa. Mna spoznas lahko...mam dvoch chlapcov, jeden ma 5 r.Davidko sa vola, po nom bydem urcite casto kricat kedze je taky zivel 😀 a druhy ma rok, vola sa Samko. A tak hadam sa stretneme za tie dva tyzdne 😉 Ty si z Bratislavy?

mmonika
22. čer 2012

Ahojky viete odporučiť aj nejake dobre ubytko hotel v taliansku ??, manželik prave rozhodol ,že toho roku by sme šli sem ..mate nejake rady, typy ??

zuzana581
22. čer 2012

@evulik6 Ano, z Bratislavy.. Tak keď sa neuvidíme, tak pojdeme podla kriku 😀 Mňa je tiež dosť počuť 🙂 Inak mne tiež nevadí starší nábytok.. Tá izba je aj tak len na spanie a jedenie, tak čo.. 🙂

evulik6
22. čer 2012

@mmonika tam je tych hotelov dost vela a myslum si ze vsetky su super, zalezi aky luxus chcete a kolko do toho chcete investovat.

evulik6
22. čer 2012

@zuzana581 presne aj ja hovorim...tak ci tak tam budeme viacmenej len spavat a jest 😉 inak ja uz kazdy.den sledujem pocasie v bibi na nete.

zuzana581
22. čer 2012

@evulik6 a sú už aj nejaké prognozy na začiatok júla?? Ja to počasie radšej ani nepozerám.

mmonika
23. čer 2012

@evulik6 no plan mame sa zmestit do 1000 - 1500 eur , tak dajako.. ale kazdy vravi že sa zmestime aj do tych 1000 eur.. tak netusim .. a hlavne aby tam bolo dost vselijakych atrakcii pre deti 7 a 10 rokov, a od hotela aby bol hlavne cisty, a pradlo menili pravidelne .. neviem ako je to tam zo stravou, či sa tam oplati mat len napr ranajky ,alebo all inclusive. .bo ked sme boli v bulharsku tam stacili v pohode len ranajky .. 🙂

bebel
23. čer 2012

@mmonika 1000 EUR 4 členná rodina s veľkými deťmi ? 😕 😅 😝 Ja rátam tak 2000 EUR, pričom za ubytovanie bez stravy sme dali 700 Eur, pritom moje deti takmer nič normálne nejedia takže položka dobré talianske jedlo, kávičky a zmrzliny sa obmedzí iba na nás 2 dospelých . 😝😝 😝 😝
Horšie to bude so vstupmi kade tade.... 😉 dík za tipy.
btw: kamošky mi schválili ubytko bez stravy, lebo kaviarní a reštaurácii a malých obchodíkov s jedlom je tam kvantum. A chutnejšie je to ako predplatená penzia v hoteli. 😉

lucul
23. čer 2012

ahojte, jej aj my ideme do bibione od 7.7. mate nejake tipy ak by nevyslo pocasie? a kedy a kde tam byvaju tie trhy ak viete. ja som tam chodila daaaaaavno
vsetkym odchadzajucim peknu dovolenku prajeme

kata2882
23. čer 2012

@lucul my sme dosli z bibione 16.6., trhy su kazdy utorok.ak nevyjde pocasie, su tam herne🙂)))pre deti aj dospelych.nam moc nevyslo, ale bolo fajn, aj na bicykel sme boli 9€ na hodku. parada....

dakota14
23. čer 2012

Na Bibi mám krásne spomienky tam bola naša prvá rodinná dovolenka 😀 ale akosi sa nám viac páči v Lignane 😀 trhy sú fajn ja som si tam kúpila peknú osušku kvalitnú a tie herne sú super pre detská stačí kúpiť meštek žetónov a ide sa za zábavou my sme chodili aj poobede aj večer 😀

lucisa
23. čer 2012

Holky, taky bychom letos opět rádi jeli do Itálie, byli jsme 2x v Caorle, velká spokojenost, ale letos bychom chtěli změnu.
Natrefili jsme na Rosolina Mare, podle cestovek to vypadá na super místečko, máte někdo zkušenosti? 2 dospělí, 3 děti do 10 let..... vlastní doprava...bez stravy.
Díky 😉

rainbow1
24. čer 2012

@lucisa môžem sa spýtať, či ste boli na blink alebo cez cestovku ? My chceme ísť do Caorle začiatkom júla na blink od pondelka a neviema ko je to tam s ubytovaním 😒 , ďakujem, pekný deň 🙂

lucisa
24. čer 2012

@rainbow1 my byli přes cestovku, bydleli jsme v nové části Caorle, kde to má skoro vše pod palcem agentura Lampo a mám obavy, že bez předchozího zajištění ubytka bychom se nechytali.
Ale ve staré - původní - části Caorle je spousta vilek domorodců a ti tam měli všude cedule, že mají apartmány, takže si myslím, že by se dalo něco najít. Ale jistě ti to nepotvrdím, nijak jsem se o to nezajímala. S dětmi jezdíme raději do jistého, nerada bych spala třeba 3 noci v autě....

rainbow1
24. čer 2012

@lucisa ďakujem za info, my chceme ísť práve do tej starej časti 🙂

lucul
24. čer 2012

@kata2882 dakujem, skvele fotky, vidim ze sa to tam velmi nezmenilo co si pamatam 🙂

kata2882
24. čer 2012

@lucul nezmenilo, myslim,ze nic. akurat nebol ohnostroj, lebo nemali nan rozpocet.zrenovovali cast obchodov na hlavnej ulici, inak vsetko po starom......🙂

evulik6
24. čer 2012

@mmonika tak to neviem ci sa zmestite. Co som pozerala hotely teda, tak vychadzali dost ...
@zuzana581 ahoj, ano su uz,predpovede, ale zatial ich beriem s rezervou a dufam ze bude horuco, ja milujem ked je horuco, najma na dovolenke teda. Ale mam uz aj plan keby nahodou nebolo. 😉

evulik6
24. čer 2012

@lucul ahoj, my ideme tiez do bibi od 7.7. Na dva tyzdne a keby nahodou nebolo pocasie na kupanie tak isto Lignano...napr.Parco Zoo, Guliverlandia je perfektnaaaa, tam.sme boli na poslednej dovolenke, potom je tam Parco junior, tam sa chystame ak...a este napr. Gommosi...take skakacie blbosticky pre deti. Moj syn to miluje tak mozno aj tam zajdeme. A hned vedla guliverlandie je aquapark. No a este stoji za to vylet do jesola, benatok, caorle, verona atd...je kde behat, len si to treba premysliet, pripravit sa na cestu atd...

lucul
25. čer 2012

@evulik6 dakujeeeeeeeem, zaujimave veci 🙂

silvialongo
25. čer 2012

@evulik6 čítam príspevky, hľadám vhodné letovisko do Talianska, s 2,5 ročným dieťaťom. Tie atrakcie, ktoré spomínate, sú priamo v Bibione? A odporučili by ste mi hotel so stravou, alebo apartmán bez? Lebo píšu maminky, že je tam plno reštík s oveľa lepším jedlom ako v hoteloch. Neviete? Ďakujem, Silvia 😀