Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

danulik
23. čer 2009

tina - kiezby si mala pravdu, resp. ta predpoved 🙂 😉
ja som rano pozerala na meteo.it a tam to tak dobre nevyzeralo, ale ked som pozrela teraz, tak uz to bolo zmenene k lepsiemu 🙂
my ideme tiez 27. juna..

jabber
23. čer 2009

mart.s - a kde přesně tam ten ohňostroj bude? 🙂
A ještě by mě zajímalo - dá se tam v okolí jít někde na nějakou procházku do přírody, je tam poblíž něco zajímavého k vidění?

tina_
23. čer 2009

treba myslieť pozitívne, verím, že sa oteplí...minulý rok bol posledný júnový,prvý júlový týždeň nádherný - dva týždne slnečno, ani kvapka dažďa...

mart.s.
23. čer 2009

jabber- ten ohňostroj je 12.7. v 23.00 na Piazzale Zenith.Ale odstřelujou to jako směrem nad moře, takže většina lidí sedí na pláži u slunečníků.A je to vidět z celé pláže, takže vůbec nemusíte jít až na to náměstí. Prostě půjdeš k moři -a tam už uvidíš davy lidí 😵
A k té procházce do přírody- podle mě toho tam blízko moc není. Když přijdeš na pláž a jsi čelem k moři, tak vpravo (asi 5km)je maják. Dá se tam dojít pěšky i po pobřeží. A pak- na začátku Bibione( pojedete kolem, až budete přijíždět) jsou velký stáje. Půjčujou tam i koně.

jabber
23. čer 2009

díky mart 😵

evulik6
23. čer 2009

jeeeej mart.s dakujem za info...musim si to vsetko pozapisovat... a ten ohnostroj to fakt? paraaaada...tak to tam urcite budem! 🙂

evulik6
23. čer 2009

mart.s. ty chodis do bibione pravidelne? ja som tam bola naposledy 7 rokov dozadu a pacilo sa mi tam... ides az na dva tyzdne? my iba na tyzden, sestre nedali viac dovolenky...no aspon nieco
a kde budete byvat? hod link... 😉

evulik6
23. čer 2009

joooj baby ja sa tak tesim...uz nech odchadzame... len dufam ze sa pocasie umudry....
mart.s. a neni ten majak na lavej strane ked stojim tvarou k otocena k moru? mne sa zda ze sme isli na lavo vtedy... je to super prechadzka...
a urcite navstivim opat lunapark...len aby som si nabalila dobre vreckove, lebo maly bude chciet vsetko mozne.. /myslim hracky/ :DD

kto ide este toho 11.teho? iba ja a mart.s.?

mart.s.
23. čer 2009

evulik6- no to víš , že máš pravdu. Ten maják je fakt na levé straně. 😅 ( Ty strany se mi pletly, už když jsem dělala řidičák. 🙂

mart.s.
23. čer 2009

Jo holky, dneska jsem četla nateletextu, že Italové od 28.6.do 15.7. zavádělí opět kontroly na hranicích! ( je prý u nich samit G8 v Aquille). Tak doufám, že tam debudeme stát moc dlouho.

evulik6
23. čer 2009

coze??? to fakt? jeeeezis... a moj si planoval zobrat kopu piva zo sebou 😀

mart.s. no sa mi zdalo ze to je na lavej strane ten majak, ja som bola v bibione dvakrat a na toto rada spominam...bola to fajn prechadzka, aj ked dost dlha, ale fajn... ved kazdy sa moze pomylit... a na pravej je co? tam som ani raz nesla... tam je nejaky pristav alebo co tam je? tentokrat asi pojdem na pravu stranu 😀

monkula
23. čer 2009

mart.s, to fakt? no "super" 🙄 🙄 🙄 🙄

a ozaaaj, aj my sa chystáme na Bibione, opäť, od 11.7. 😉

tina_
23. čer 2009

ale tie kontroly sú od 28-ho? Tak cestu tam by sme este mali stihnut, nie? A pri odchode by uz nemali snad kontrolovat...

mart.s.
24. čer 2009

No ty kontroly holky asi opravdu budou. Četla jsem to na http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_dop...
evulik- já bych si to pivo ale klidně vzala. My taky budeme mít kufr plný jídla. Já doufám, že je bude spíš zajímat, co za lidi k nim jede. Spíš se bojím, jestli nebudou fronty na hranicích, protože ti naši dva malí raubíři- jakmile stojíme dýl než dvě minuty-už ortavujou proč nejedem.

dadulaa
24. čer 2009

ahojte, tak aj ja som tie kontroly zaregistrovala niekde v telke v správach, tak ani nás neminú, keďže ideme 4.júla do Lignana.
Evulik, ja si tiež myslím, že si môžeš kľudne zobrať to pivo, my budeme takisto napakovaní jedlom, aj pivkom 🙂

evulik6
24. čer 2009

mart.s. nooo ved nieco nabalime... a moj maly je taky isty, akonahle stojime uz chce ist von behat... no ale snad to nejako prezijeme

monkula tak ty ides tiez 11teho? super...tak vitaj v klube 🙂

pepies
24. čer 2009

baby co sa plasite, pivo aj vsetko si mozete zobrat, vsak nie je komunizmus 😉
tie kontroly budu zamerane nie na pivo ani na nic podobne, ani na jedlo, ved sme v EU - je volny pohyb tovar aj sluzieb 🙂 🙂 🙂 🙂
Mart.s. ma pravdu, pisu to kvoli tomu, aby ludia pocitali s tym, ze sa budu tvorit mozno kolony............
takze ziaden stres, my vyrazeme v piatok a myslim, ze aj pocasie sa ma umudrit. 😉

evulik6
24. čer 2009

pepies tak zelam krasnu dovcu 😉

mart.s.
24. čer 2009

pepies- taky přeju hezkou dovču, hned bych už taky vyrazila. Ty poslední týdny před odjezdem vůbec neutíkají. 😉
A k tomu počasí- to víte, že budeme mít krásně! Přeci tam nemůže být celé léto tak hnusně jako teď. 🙂 😉 🙂

dadulaa
24. čer 2009

pepies, tiež sa pripájam a želám krásnu vydarenú dovču 😉 už sa neviem dočkať, ked o týždeň pôjdeme... 🙂

tina_
24. čer 2009

pepies, pises ze vyrazate v piatok - idete rovno do Grada, s nejakymi mensimi prestavkami alebo niekde po ceste este nocujete?
My sme planovali prespat v Oekoteli pri Grazi, ale mi napisali,, ze nemaju miesto !!!! 130 miestny hotel, nechapem...Su este tri pri Viedni, jeden pri Wien Sued, tak pisem tam...Co som pocitala, tak aj odtial by sme mali zajst za nej. 5 hodin do Lignana...

Pepies, v Taliansku idete potom exit na Udine alebo kadial?

Neviete o nejakych "miesteckach" po ceste, kde je dobre si spravit prestavku, co mate overene...wecka a tak...?

mart.s.
24. čer 2009

tina- pokud jedete do Lignana, tak je nejlepší použít až exit Latisana. Na minulé stránce ses ptala, jestli se dá v Itálii objet dálnice, aby se nemuselo platit.Určitě to jde a je to docela pěkná cesta. Jeli jsme tudy několikrát. Když se budete v Rakousku blížit po dálnici k italské hranici, tak po pravé straně minete benzínku Esso. Asi po 1km je odbočka na Hermagor. Tam zahnete a na první křižovatce se dáte na Tarvizio. Dál už pojedete na Udine.

jabber
24. čer 2009

😀 Hermagor, to zní dobře 😀 😀

tina_
24. čer 2009

mart.s, vdaka, idem to mrknut na nete...ale nie je to nejaká šialená cesta Dolomitmi - samá zatáčka? Nejaký horský prechod?

tina_
24. čer 2009

mart.s,
tu je tá mapa

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&ms...

Nemohla by si mi cez IP poslať mail, aby som ťa tam pridala do "collaborants", ze by si mi mohla nakresliť, cez ktoré mestá sa tam ide? dík

janka46
24. čer 2009

Ahojte spolucestovatelky,tak sa to tu pekne rozcestovalo 😉 čitam ze nas tam bude dost z konika dovolenkovat

Zajtra musim dobalit,len dufam,ze my este čo-to poschcne v tomto uprskanom pocasí 😖 😎

evulik6
25. čer 2009

ahojte ... dnes tu nik nie je? aj u vas je take super pocasie...u nas prave prsi a trosku aj hrmelo 😒

monkula
25. čer 2009

tak, my nejdeme 11.7., ale až 18.7, kto ide? 😀 😀 😀 konkrétne na lido del sole? 😎 😎

mart.s.
25. čer 2009

ahoj, u nás je taky strašně. Právě teď je tu už 2. bouřka.

monkula
25. čer 2009

tina, v Udinese ale halvne na veneziu, my sme tam minulý rok blúdili, lebo nás ten policajt pri mýte poslal späť na Udinesse, tak sme sa tam točili hodinu a pol..... 😀 😀

my sme stáli niekde vo villachu a potom na prvom odpočívadle v IT, dá sa tam najesť a potom, sú okolo Dolomity, no krása, tie tyrkysové potôčiky 😵 😵
ozaj, neviete, či sa ta mdá niekde zliezť a vyfotiť sa pri nich? 😀