Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

zet7
19. dub 2012

@mart.s. ´dakujem za odpoveď 🙂 🙂

katkav
23. dub 2012

ahojte, mam taku technicku otazku, na nejakej stranke nejakej agentury som citala, ze ak by sme boli na plazi, ktora je neplatena a mali nezaplateny plazovy servis, tak nemozeme ist ani na wcko ani do sprch, je to pravda? ideme do Lignano Sabbiadoro. dakujem.

diana23
24. dub 2012

ahojte, poradite mi dobre ubytko v eraclea mare?cestovka mi ponuka rez. margherita, tramonto alebo rustica...a neviem sa rozhodnut. poradite???hladam nejake recenzie, no nedari sa.dakujem 🙂

babonr
24. dub 2012

ahojte. Prosim vas poradte mi. Kam mame ist do Lignana tak aby sme nebolli priamo v centre diania. Ideme s dvoj rocnym synom a chcem aby sme maii v noci klud. DAKUJEM

monkap
24. dub 2012

@babonr ahoj, my sme boli v lignano riviera a tam bol absolutny klud vo dne i v noci 🙂

babonr
24. dub 2012

@monkap a nevies mi dat nejaky konkretny tip na ubytovanie?

monkap
24. dub 2012
mirketta
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mirketta
1. kvě 2012

@katkav ak nemas zaplateny plazovy servis ,to neznamena ze nemozes ist na wc 😉 wc a sprchy so studenou vodou mas po celej plazi aspon v Lignane Sabbiadore zadarmo.

masinka
1. kvě 2012

@katkav my chodime sice do Bibione, ale na WC este nikdy nikto odo mna nechcel potvrdenie ze mam zaplateny plazovy servis 😉
ide tu hlavne o to, ze plaz je rozdelena do sektorov, lehatka mas ocislovane a ty mas papierik, na ktorom mas presne napisane ktory slnecnik je "tvoj". A behaju tam kontrolori, takze ak nemas zaplatene, poslu ta prec. A takisto si nemozes doniest len deku a rozlozit sa v platenom sektore len tak. WC su vzdy pre viacero sektorov, tie su dost siroke, takze ak budete rozlozeni na verejnej plazi, mas to pravdepodobne blizsie na WC do apartmanu, ako na platenu plaz...

dora01
1. kvě 2012

Ahojte, viete niekto odkedy dokedy maju v Taliansku tie celozavodne dovolenky, je to len august alebo aj cast jula?

mirketta
1. kvě 2012

@dora01 celozavodne dovolenky vecsinou tu na severe ,kde zijem ja, mavaju taliani v auguste . 😉 Od polky jula az do konca augusta je najvyssia letna dovolenkova sezona,ceny su vysoke a vsade plno dovolenkarov. 🙂

mart.s.
3. kvě 2012

@katkav taky jezdím do Bibione a WC jsou přístupné pro všechny. A jsou otevřené i večer. Nikdo tam nekontroluje.

katkav
3. kvě 2012

@mart.s. a na neplatenej plazi mozem mat vlastny slnecnik?

limoncino
3. kvě 2012

@katkav môžeš, len sa nesmú dávať pred platené slnečníky, aspoň na Sole to tak je, deky sa tam dávať môžu, ale napr. na Pinede sme si položili na zem uterák a už bol pri mne chlapec, čo mal na starosti slnečníky a poprosil ma, nech si nelíhame, vraj prechádzať sa a kúpať sa môžeme, ale neležať, alebo sa posunúť medzi ostatných.
a plážový servis ponúka väčšina tal. agentúr v cene zájazdu, my sme ho nikdy nevyužili, až minulý rok a je to dobré minimálne na to, že sme z osebou nemuseli ťahať nafukovačky a vedierka, nechali sme to pri slnečníku a hotovo, nikdy nám tam nič nezmizlo, nehovoriac o tom, že v taške sme nemali kilo piesku a nešpinili sme si uteráky 😀

limoncino
3. kvě 2012

a k tým WC, tam to nikto nekontroluje, aj keby, to mám na každú návštevu WC zo sebou ťahať potvrdenie? 😅 😅

katkav
3. kvě 2012

@limoncino ved ja by som chcela ist na neplatenu plaz, 60 euro mozem minut aj inak, ale tak uvidime na mieste, mozno zmenim nazor 😉 urcite by som nesla na platenu a na drzovku si dala deku hned k moru 😀 dakujem za odpoved 😉

limoncino
3. kvě 2012

@katkav my sme tak chodili stále. Pred slnečníky uterák k moru, nikto nám nikdy nič nepovedal, robí to tak veľmi veľa ľudí.. Aj keď sme to mali v cene, nejako nás to nelákalo ležať, ale ako sú aj deti väčšie, tak je to lepšie..

katkav
3. kvě 2012

@limoncino ved uvidime na mieste 😉

katkav
3. kvě 2012

@limoncino este rozmyslam, ci ist niekedy nad ranom alebo skor na noc a niekde prespat par hodin na nejakom parkovisku....

limoncino
3. kvě 2012

@katkav pozerám, že si z Bratislavy, fakt Ti úpne stačí odísť nadránom, na noc je to zbytočné, iba sa dostaneš do zápchy 😉 😉 😉

bartova
5. kvě 2012

Ma niekto skusenosti s talianskou agenturou - Agenzia Teghil? Dakujem 🙂

zuzinr
7. kvě 2012

@bartova no to by aj mna zaujimalo, nejake referencie. My ideme cez nich do lignana 1x zatial podla komunikacie vyzeraju ok ale aka je skutocnost neviem

zuzinr
7. kvě 2012

@babonr ahoj aj my sme boli min. rok v lignano riviera a bol tam klud aj cez den aj vecer, pre deti uplne v pohode, tento rok ideme zas do lignana ale do sabbiadoro tam je to rusnejsie

zuzinr
7. kvě 2012

@petrina82 no s tym zapisom do pasu neviem, co ja viem pokial uz mas deti zapisane v pase tak to plati akurat ak by si si ich chela dat zapisat do pasu po 26.6 tak vtedy ti ho uz nezapisu ale musi mat vlastny pas, tak teraz neviem

racik
7. kvě 2012

@diana23 My sme boli v Eraclea mare minule leto, ubytovanie - Eraclea palace hotel a maximalna spokojnost, vhodne hlavne pre rodiny s malymi detmi .. krasny hotel blizko plaze .. cistota, prijemny personal, bazen na streche, animatori na plazi .. fakt odporucam .. akurat jedna velke negativum, ze len 7 dni. Toto leto urcite zase Taliansko, ale 10 dni.

nawal
7. kvě 2012

ahojte, mohol by mi niekto poradit kde sa ubytovat v Bibione? chceme ist zaciatkom juna asi na 3 dni autom. najlepsie neaky apartman alebo vilu. dakujem

lauraa
8. kvě 2012

@zuzinr len si zisti ,ci staty cez ktore pocestujete uz nevyzaduju vlastny cestovny pas... od 15 juna musi mat kazde dieta v rakusku vlastny cestovny pas..Kindermiteintragungen: Mit 15. Juni 2012 werden noch bestehende Kindermiteintragungen von Gesetzes wegen ungültig. Ab diesem Zeitpunkt benötigt auch jedes Kind für jeden Grenzübertritt ein eigenes Reisedokument

petrina82
8. kvě 2012

@lauraa presne tak, tu je to jasne napisane, ze ak aj su deti zapisane v pase, musia uz mat vlastny pas.
http://europa.eu/travel/doc/index_sk.htm

Uistite sa, či deti, ktoré s vami cestujú, majú buď svoj vlastný cestovný pas, alebo preukaz totožnosti, alebo sú zapísané vo vašom cestovnom pase. Od 26. júna 2012 však deti budú na cestovanie potrebovať svoj vlastný cestovný pas alebo preukaz totožnosti (a to aj v prípade, že ich rodičia majú stále zapísané vo svojich platných pasoch).