Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
29. čer 2009

monkula plati to do 15teho jula, takze teba sa ta kontrola uz netyka...a mna iba ked pojdeme tam... naspat ideme 18teho takze to by tam uz kontrola nemala byt...

eimiky
30. čer 2009

evulik niekde som čítala do 15 teho niekde do 18 tehotak neviem treba si to radšej zistiť

eimiky
30. čer 2009

evulik ja som 84 mne bol triedny Černák... sranda no
Tak nech Vám víde pekná dovolenka 😉

mart.s.
30. čer 2009

My si tedy taky bereme pasy, ale myslím si ,že by tam měli pouštět i bez nich.
Jinak ty domečky na pláži jsou fakt skvělý. Naše děti tam taky pořád řáděj. Mladší by se pořád klouzal a starší je zase pořád přestavuje. 🙂

evulik6
30. čer 2009

dobre ranko...

tak cernak? a nepoznas veroniku mellovu? aj tej bol triedny cernak 😉

eimiky, mne je to uz jedno s tou kontrolou, ved nic take sa nedeje, akurat ze si pockame kym sa dostaneme cez hranice, ale inak v pohode.. co uz narobime.. vydrzime, len nech to pocasie vyjde...

mart.s. vy mate dobre aspon to ze tam idete na dva tyzdne, to je uplne super... cely cas tam urcite nebude skaredo...

inak viete co? kedze my ideme po piatich rokoch na dovolenku tak to pocasie musi vyjst...no nie? 😀

anda123
30. čer 2009

ahojte, neviete poradit, kolko trva cesta z BA do Lignana? Pisali ste tu o nejakych obchadzkach...poslete mi prosim info na IP? Dakujem. My ideme 4.7. tak naozaj dufam, ze pocasie bude dobre.

mart.s.
30. čer 2009

evulik to máš pravdu. Dřív , když jsme jezdili taky na týden a to se člověk o to počasí daleko víc bojí. A taky jsem měla pocit , že jen co přijedeme , tak hned jedeme domů. Když tam jezdíme na 14 dní, tak mi nějaké 2-3 ošklivé dny fakt nevadí

evulik6
30. čer 2009

nooo mart.s. ja som chcela tiez na viac dni, ale sestra ma taku pracu ze ju na dlhsie nepustia, a chceli sme ist tento rok spolu, tak nam to vyslo len na tyzden...no co uz... Buduci rok pojdeme na dlhsie urcite... Ale verim ze nam pocasie vyjde...

anda, ja som pozerala pocasie na ten tyzden co ides, a ak si dobre pamatam, tak tam je 31 stupnov ...tak ty budes mat urcite pekne..

OBchadzka? To skor ti poradi niekto iny, ja idem prvy krat autom a ideme do Bibione... tam trva cesta z BA nejakych 6 hodin, tak do Lignana to bude o nejake dve menej asi... len tak odhadom... Eimiky bola teraz v Lignane, tak ona ti urcite napise 😉

mart.s.
30. čer 2009

Tak to máte docela krátkou cestu. Nám to trvá z Prahy tak 9-10 hodin 😉

eimiky
30. čer 2009

Evulik nepoznám 😨
je to 602 km z BA do Lignana, cesta nám trvala niečo cez 6 hodín, ale stáli sme len fakt na wc, nikde sme sa nezdržovali ani sme nestáli v kolóne.
Evulik do Bibione to bude asi dlšie trvať ako 6 hodín,ale aj podľa toho aké budú cesty, my sme mali fajn prázdne.

evulik6
30. čer 2009

eimiky, mozno ano...ale co som pozerala na mapach tak pisali ze 8 hodin, aj v cestovke mi tak povedali... no neviem... zalezi aj na tom ci budeme stat, a kolko a tak... No ved neva, este cakam na pokyny z ck a mozme planovat cestu... ale asi vyrazime okolo desiatej vecer...

mart.s.
30. čer 2009

My vyrážíme kolem půlnoci a většinou tam dojíždíme tak kolem devátý ráno. Uvidíme, jak se letos ale bude stát na těch hranicích.

dadulaa
30. čer 2009

ahojte, tak aj my vyrážame tento piatok do Lignana, už začínam pomaly mať cestovnú horúčku 🙂 trochu sa obávam toho zdržania na hraniciach, no dúfam, že nebudeme stáť v dlhých kolónach, asi by ma piclo 😀 😒
Ideme na 2 týždne, tak hádam budeme mať aj pekné počko, ale hlásili na ten 1.týždeň slnečno a teplo, tak dúfam, že to tak aj bude.. 😉

evulik6
30. čer 2009

ahoj dadulaa...neboj, nebude to take hrozne...aspon myslim... a pocasie vam isto vyjde... tak potom pojdeme domov na sk spolu...my ideme na tyzden a ideme 11teho 😉

evulik6
30. čer 2009

ved aj my sme chceli okolo polnoci ale pojdeme asi okolo desiatej kvoli tym hraniciam... 😉 Kolko km to mate z Prahy?

dadulaa
30. čer 2009

evulik, včera ukazovali v správach v telke 3-4km-vé kolóny na hraniciach, tak preto sa toho obávam. Ešte aj švagor nemal pas, chcel ísť len na občiansky, no po tých správach si musel dať ísť dnes urobiť nový 😒 Chceli sme ísť okolo 1-2 v noci, no asi pôjdeme o 2 hodky skôr. No, možno sa tam niekde stretneme 😀 😉

evulik6
30. čer 2009

no a kamaratka odchadza 7.7. a volala na ministerstvo aj do cestovky a este na talianske neviem co a povedali jej ze netreba pas, ze pustia aj bez neho...to len robia bu bu bu...

NO mozno sa naozaj stretneme len ci o tom budeme aj vediet 😀 Ale vy idete do Lignana , my do Bibione...takze jedine ze by sme sa stretli niekde na wc 😀 😀 😀 alebo na tych hraniciach.... aj my pojdeme skor radsej, kedze su tie kolony... ale vydrzime... co nam ostava, no nie?

jabber
30. čer 2009

na stránkách ministerstva zahraničních věcí píšou, že to s občankou jde: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_dop...
ale já stejně beru pas, když tam mám zapsanou malou 🙂

evulik6
30. čer 2009

baby pustia aj bez pasu... kamoska to ma overene aj na talianske velvyslanectvo volala a povedali ze pas netreba... to len v telke robia zmatky....

eimiky
30. čer 2009

jabber no pre dieťa musíš mať pas alebo zapísané v pase aj bez týchto nariadení

jabber
30. čer 2009

eimiky, no právě 🙂

aponchie
30. čer 2009

jezisi musim mit zapsane nekde deti?nemame je v obcance a vpase mame jen starsi holku a miminko nemam nikde jak tohle funguje prosim?

dadulaa
30. čer 2009

aponchie, myslím, že by si mala mať obidve deti zapísané v pase, ak idete za hranice.

eimiky
30. čer 2009

aponche aj keď je ten shengev neviem ako sa to píše, nemusia ťa zastavť na hraniciach ale aj niekde v krajine a ako dokážeš totožnosť dieťaťa? v pase musí byť, ja keď idem len do Rakúska čo je za rohom berem pas.

mart.s.
30. čer 2009

evulik- z Prahy to máme 760, ale kus není po dálnici
No to mi holky ani neříkejte, že jsou tam 3 km fronty. To tam můžeme čekat třeba taky 2 hodiny. My už začínáme přemýšlet o tom, že se rozhodneme až u italské hranice( podle tý fronty) jestli pojedeme po dálnici, a nebo zahneme na Hermagor a pojedeme po starý. Myslíme si totiž , že přes ten starý přechod by nemuselo být tak narváno.A cesta je tam až do Udine moc pěkná.

eimiky
30. čer 2009

ja som niekde čítala, žesa čaká 10 hodin, niekde len pol hodku takže neviem ako to je, záleží aj aký deň,podľa mňa sobota bude plno

mart.s.
30. čer 2009

10 hodin? No to mi snad radši ani neříkej! 😅

eimiky
30. čer 2009

ale to rôzne píšu niekde písali len hodinku no skús si to pozrieť na nete

anda123
30. čer 2009

Baby dakujem 🙂 To s cakanim nemyslite vazne. Tiez sa chystame autom, ale myslela som, ze vyrazime v sobotu rano. To bude na hraniciach ale veeeeeeeeeelmi dusno.....

mart.s poradis prosim tu cestu cez Hermagor? dakujem 🙂

mart.s.
30. čer 2009

anda- jasně (někde jsem to tu už psala) Když budete přijíždět v Rakousku po dálnici k italské hranici, je tam po pravé straně benzínka Esso.(je to vidět i na mapě na google).Asi po 1km je odbočka na Hermagor, tam zahnete a na první křižovatce se dáte na Tarvisio- tam je normálně přechod- a pak jedete dál na Udine. Nebo pokud se chcete napojit za hranicí znovu na dálnici, tak to určitě v další vesnici taky půjde. Jinak tahle silnice vlastně kopíruje přes ty hory tu dálnici. Prohlídni si to na mapě. Akorát tam nemůžeš jet 130.Nevede to přes žádný kopce, jsou tam taky normální tunely. My se asi fakt rozhodneme až na místě, jestli tam budou fronty.