Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

eimiky
4. čer 2009

Evulik6 my ideme tiež autom a našli sme si ubytko cez www.agenziaarena.it alebo skús www.lignano. it
Cesta je v pohode čo mi manžel hovoril, takmer stále po diaľnici.V Taliansku je mýtne, v Rakúsku je známka.

Inak maminy čo idete už s väčšími deťmi ako môj krpec do Lignana a ak chcete navštíviť aquasplash a gulliverlandia mám z každého po jednej vstupenke pre deti do 11 rokov zdarma.Ak by niekto mal záujem pošlem, mne je to nanič, tento rok by som to nevyužila.My navštívime len zoo a ten detský kútik i gommosi.

dadulaa
4. čer 2009

eimiky, my ideme do Lignana od 4.júla a chystáme sa tam do gulliverlandie, aj do aquasplashu, tak ak máš ešte voľné tie lístky, budem ti vďačná 🙂 ak hej, napíšem ti adresu do IP.

evulik6, my ideme cez túto agentúru www.abitarelignano.it 😉

eimiky
4. čer 2009

dadulaa sorry už nie sú voľné

evulik6
4. čer 2009

ano tie stranky som pozerala...a to si same takto rezervujte cez net? ja sa toho bojim...no ja ani tak nie ako moj muz...ja som v tychto veciach odvaznejsia...len ma zaujima ako to funguje...

a mate uz nejake dobre apartmany v bibione vyskusane? my sa tiez chystame 4.7.... zatial to mame tak ze nam kamos z CK tu u nas bude volat last minute...

ozaj este co sa tyka cesty autom... nemusime sa bat ze by nam tam auto ukradli? lebo som pocula ze sa v IT dost kradnu...ale myslim ze to aj u nas len sa o tom tak nehovori

evulik6
4. čer 2009

inak ja som bola v tom aquasplashi v lignane ako na fakultat.vylete z bibione a je tam fakt super...aj tento rok sa tam strojime....

dadulaa
4. čer 2009

eimiky, to neva 🙂

evulik6, my ideme takto 1.x, doteraz sme vždy chodili s CK, no myslím, že takto to vyjde lacnejšie, keď si zajednáš apartmán priamo cez nejakú agentúru, čo je tam, aspoň čo sa nášho výberu týka. 😉 ale písali to tu aj iné baby, že takto to vyjde lacnejšie. Ja som tam poslala mail a oni mi obratom poslali, kde majú voľné a potom som to zajednala, len treba poslať nejakú zálohu, to je všetko. Neskôr mi ešte prišlo poštou potvrdenie o objednávke a zaplatení zálohy. 🙂 v Bibione som ešte nebola, ale čo boli známi, tak si chválili.

evulik6
4. čer 2009

dadulka ja som bola v bibione pred siedmimi rokmi naposledy a prvy krat asi pred 9-10 rokmi...mne sa tam strasne pacilo, tak snad sa tam dostaneme aj teraz....len som rozmyslala ze ci nevyskusame aj nieco ine, napr.lido di jesolo alebo to lignano.... ale segra chce zabavu tak asi to bibione, to uz mam overene, nech potom nefrfle 😀

dadulaa
4. čer 2009

evulik, je to na vás, čo si vyberiete, ale napr. aj v Lignane je vraj kooopec zábavy a pestrého večerného ruchu 😀 no veď som už zvedavá, ako tam bude, len hlavne aby nám vyšlo počko 😉

anda123
5. čer 2009

babulky viete poradit nejake dobre ubytko v Pinete? Boli ste tam uz niektora? Potrebujeme nieco vhodne pre deti...teda mala ma 20 mesiacov. Chceme ist autom. Bola by som veeeeelmi vdacna za nejake blizsie info alebo skusenoti. Dakujem 🙂

evulik6
5. čer 2009

dadula a mne v cestovke povedal kamarat ze lignano je oproti bibione kludnejsie...

nejdete niekto to bibione alebo ste boli v nejakom dobrom apartmane???

dadulaa
5. čer 2009

evulik, to naozaj? ja som si myslela, že je to naopak 🙂 v Lignane boli známi pred 2 rokmi a vraveli, že tam bolo dosť rušno, hlavne tie večery, ale mne to nevadí 😉

mart.s.
8. čer 2009

Ahoj holky, taky moc ráda jezdím do Bibione. Letos tam vyrážíme 10. 7. ( a uz po 14).Začali jsme tam jezdit s manželem ještě na škole, teď s náma jezdí už dva prckové.Byla jsem i v Lignanu, ale podle mě je hezčí Bibi.A zdá se mi i takové útulnější a klidnější.A k tomu ubytování- je pravda, že když si objednáte ubytování přez italskou cestovku, vyjde vás to i o několik tisíc levněji.( byli jsme tam několikrát od agenziamc.com)- mají tu výhodu,že mají i stránky v češtině, takže není problém s dorozumění. Horší je to u it. cestovek ale s příjezdem. Každou sobotu stojí před cestovkou obrovská fronta na ubytování.(Takže pokud máte malé děti jako my(2 a8)- není nic horšího, než s nima čekat celé dopoledne na sluníčku na klíče). Takže teď jezdíme od naší agentury( ck geos) a jsme moc spokojeni. Mají tm na celé léto delegátku. Je to taková milá holka, která nás ubytuje vždy bez čekání.
A pokud by měl někdo zájem o něco jiného než moře- můžu doporučit Lago di garda. Je to krásné jezero, je tam také obrovský zábavný park pro děti (www. gardaland.it)- moc se nám tam líbilo a letos v srpnu tam vyrážíme znovu. 🙂

dakota14
8. čer 2009

Ahojte baby tak mi sme sa včera vrátili z troj týždnovej dovolenky v kúpeloch bolo super, ale čo je najdôležitejšie tešíme sa na dovču v Taliansku. Už sa nám to blíži odchádzame 4. júla a nevieme sa dočkať. Ja sa bojím troška toho počasia ale verím stále že bude veľmi pekne a teplúčko a dovolenka sa nám vydarí. Mala by som jednu otázku písali ste tu že ste boli v tom aquasplashy aj v guliverlandii len by som chcela vedieť že ako je to daleko od tej reštaurácie lastúri čo je na mori mi budeme niekde tam bývať a nevieme ako je to ďaleko od tial a chceli by sme tam ísť kuknúť a zabaviť sa na atrakciach diky za odpovede a pekné leto a krásne dovolenky všetkým nech sa vám vydaria. 🙂 😀 🙂 😀

mispuli
8. čer 2009

holky,my odjíždíme teď v sobotu brzo ráno,mám hrůzu z počasí,do čtvrtka tam hlásí sice teplo,ale bouřky,od pátku by mělo bejt 30,tak snad to chvilku vydrží,aby se trošku prohřálo moře 😉

v aquasplashy ani guliverlandii jsme nebyli,ale mě se to zdálo z města docela daleko,takže letos tam chceme,ale pojedeme autem

mart.s.
8. čer 2009

Jo holky, chtěla jsem vám ještě poradit, že na it. stránkách aquasplashe se dá vytisknout sleva na 2 Eura na osobu. Není to sice moc, ale když tam jdete celá rodina- tak máte ještě aspoˇn na zmrzku 😉

evulik6
8. čer 2009

ahojte baby...

aj mne sa strasne paci v bibione... bola som tam dvakrat a teraz sa chystam treti, ale uz aj s rodinkou...tak sa tesiiim, len nech nam to pocasie vyjde...

co sa tyka aquasplashu a guliverlandie v lignane my sme tam boli ale uz je to nejakych 7 rokov dozadu...a velmi velmi sa nam tam pacilo...fakt je to tam super... ako daleko je to tak to netusim, ale nie velmi... my sme vtedy isli ako fakultativny vylet tak som cestu nejako nevnimala ale myslim ze takych 45 minut busom sme isli...no neviem to som len tak tipla...

mispuli vy idete do bibione? aky apartman? hod link ak mas... potom daj info ako tam bolo..ja som zvedava kde pojdeme, nam ma volat kamarat z CK tu u nas v PD last minute tak stale neviem... este nejaky tyzden mozno dva a budem vediet co a ako 😉

mispuli
8. čer 2009

evu:nee,my jedeme do Lignana

jabber
8. čer 2009

mart.s - Gardaland 😵 😵 😵 hned bych tam jela znova 🙂

My jedeme letos do Bibione Pineda, už za necelý měsíc 😎

alica111
11. čer 2009

Ahojte,
možno sa tu už o tom písalo, ale ešte raz mi prosím poradte. Chceme ísť rodina t.j.4osoby do lignana. Je lepšie si vopred rezervovať ubytko samozrejme v talianskej agenture cez internet alebo ísť priamo do agentury a už na mieste si nirčo vybrať? Bojím sa aby sme niečo dobré našli. Alebo majú vela na výber. Chceme ísť hned 4.7.09.
Ďalej sa chcem spýtať nebol niekto na výlete v Benátkach, ako je to ďaleko z Lignana autom.
😎

eimiky
11. čer 2009

Podľa mňa si radšej rezervuj cez net, keď chceš ísť v najväčšom návale turistov.Len neviem či ešte nájdeš niečo dobré, lebo dosť je toho už obsadeného.

mispuli
11. čer 2009

taky bych radši něco rezervovala,to už je v sezoně a může bejt plno,nebo volno,jen daleko od moře,za rezervaci nic nedáš a budeš mít jistotu 😉

eimiky
16. čer 2009

My už v sobotu ideme tak sa už teším, len to počasie je také všeliaké, no ne vyzerá to dobre, tento rok to leto asi nepríde ☹

pepies
16. čer 2009

Eimiky, tak už "za chvíľlu" vyrážate - držím palce, nech dovolenka vyjde a hlavne počasie nech je krásne, ale myslím si, že určite bude.
My vyrážame o 10 dní, každý deň kukám počasie, ale už som si povedala, ze kašlem na to, už nejako bude .......

Ak máte niekto nejaké tipy na výlety v okolí Benátskej riviéry - Grada, uvítam, ďakujem. 😉

eimiky
16. čer 2009

Pepies ďkujeme,no ja som tiež už nervózna z toho počasia, stále nakúkam, ale pozerala som viac stránok a nezhodujú sa predpovede, takže verím len tej najlepšej. 😀 😀 😀

pepies
16. čer 2009

mna kazdy strasi, ze tam bude zima, uz mam z toho nervy. myslim si totiz, ze je podstatne, ze stravime spolu ako rodinka cely tyzden, trosku si oddychneme, nadychame sa super morskeho vzduchu, budeme si to uzivat. proste, nemusi byt 40 stupnov, aby sme prezili peknu dovolenku.

chcem este pozistovat nejake vyletiky, min. dame Benatky + Aquasplash + Guliverlandiu. Sice maly z toho nebude este moc mat, ale nas tatino ano 😉 😉 😉

pepies
16. čer 2009

tusim zalozim novu temy na tie vylety...... 🙂

eimiky
17. čer 2009

no aj my by sme chceli do Benátok aspon.No veď ani ja nemusím mať rekordné teploty, hlavne, že odýchneme a bude pohoda. 😵

evulik6
18. čer 2009

eimiky...ja ked som bola v IT naposledy, tak teta sledovala tu na SR pocasie ze ako tam mame a hlasili len takych 28 ale mozem ti povedat ze tam bolo dooost teplo, urcite viac ako predpovedali... kasli na predpovede, urcite budete mat slniecko... 😉 potom napis ako bolo...kedy vlastne idete? my asi 4teho alebo 11teho...neviem este, stale cakame na last minute... tak ani neviem kde vlastne pojdeme, ale sestra by chcela do Bibione, tak ak bude moct z prace tak tam a ked nie tak mozno skoncime nakoniec niekde inde... mne je to jedno, len nech sme spolu pri mori... 🙂 dufam ze nam to vyjde a nic zle sa nam nepostavi do cesty 😎

evulik6
18. čer 2009

inak Benatky odporucam...je to fakt carovne mestecko... 😉

leva
18. čer 2009

Ahojte,my sme boli v Talianku min.aj pred min. rok,boli sme v Lignano Pineta,to je stredne rusna cast,potom Lignano sabiadoro,tam to ozaj zije,vecer je to tam zaludnene a Lignano Riviera je tichucka cast,az nudna.