Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

evulik6
21. črc 2009

Tu je ten link na zlavy do aquasplashu v LIgnane... staci to vytlacit a pri kupovani vstupenky im to dat a odrataju vam z ceny 2 eura... http://www.aquasplash.it/offertaspec.htm

ivka nemas za co dakovat...urcite tam je tiez krasne... aj ja som rozmyslala nad lidom ale sestra chcela do bibione tak som jej chcela urobit radost...koniec koncov mne to bolo jedno kam, len nech ideme... Co sa tyka cesty tak ta je v pohode, akurat je to dalej ako sme boli my... ale urcite trafite...stale na veneziu a sledovat znacky na lido...maju to tam krasne vsetko vyznacene..na kazdej odbocke, aj v kruhacoch su sipky s cedulami aby si nezabludila...ale to asi preto ze maju obrovske kruhace a ked sa tam tocis tak aj pomaly zabudnes ktora je prava strana 😀 Fakt co sa tyka ciest v taliansku su super.. to znacenie sa mi paci... potom si vsimni... 😉

ahoj pepies...ano uz sme doma, bolo paradne , hned by som si to zopakovala aj napriek zapcham... co uz, chodi tam vela ludi, a keby nerobili cestu v rakusku tak by to bolo priam idealne...

lera77
21. črc 2009

evulik6 - Ďakujem za radu.

evulik6
22. črc 2009

lerra nemas za co... kedy ides? to ides do Bibione ci Lignana?

lera77
22. črc 2009

evulik6 odchádzame teraz v piatok, ideme do Lignana. Ešte sa chcem opýtať (viem, že sa stále len pýtam), v cene ubytovania nemáme poplatky za pláž, takže toto ideme riešiť až priamo na mieste. Dá sa kúpiť "miesto" na pláži dajme tomu iba na jeden deň alebo sa musí kúpiť na celý týždeň. My strávime na pláži 4 dni, ostatné máme naplánované výlety , tak chcem vedieť ako to je . Ozaj, koľko stojí jeden slnečník na pláži na deň?

ivka2007
22. črc 2009

evulik-a kde robia v rakusku dialnicu?juznejsie?my sme uz raz v Bibione boli ale to sme este nemali deticky....

len.petra
22. črc 2009

lera77.. podla mojich informacii sa da zaplatit aj den, ale pridite radsej hned rano, aby boli nejake volne.. a ohladne ceny neviem, ked som pozerala cez agenturu, tak na tyzden boli za 110-130 euro,, skoro som odpadla, ale niekto tu spominal, ze za den tych 12 euro, ked si to objednas priamo na plazi

ja este stale zhanam ubytko a to mame v plane ist v piatok alebo v sobotu 🤐
uz som na nervyyyy

lenocka5
22. črc 2009

ahojte, my tiez odchadzame teraz v piatok do lido di jesolo. Uz sa nevieme dockat s muzom na nasu prvu spolocnu dovolenku aj s dcerkou 🙂 - len sa tiez strasne obavam tej cesty- hlavne mam na mysli tie zapchy, co sa tu spominali. Stale sa nevieme rozhodnut o ktorej vyrazit z domu. Nam trva cesta asi tri hodinky do BA a dalej uvidime podla mnozstva aut. Povodne sme chceli vystartovat okolo polnoci, ale teraz sme skor za odchod uz okolo 21hod, ak by aj cetsy boli volne a dorazime nadranom, asi zastavime niekde na parkovisku a budeme sa snazit si chvilu este dospat, hlavne aby mala spinkala dobre v aute

ivka2007
22. črc 2009

lenocka5-to sa budeme striedat,vy odchadzat,my prichadzat 😉 do akeho hotela idete,resp.kde budete ubytovani?my v hoteli Vianello....tak vam prajem stastnu cestu a pekne pocasie,uzite si to!!

lenocka5
22. črc 2009

Dakujeme velmi pekne, ak dobre prezijeme tu cestu, tak to snad uz potom vsetko zvladneme. Mam obrovsky strach- ale to asi kazda mamina, ale sa aj obrovitansky tesiiiim. No to je mila nahoda, aj my sme ubytovani v hoteli Vianello, ale vlastne nie priamo v hoteli ale v apartmanoch Vianeloo - sme sa rozhodli, ze to bude kvoli detickam lepsie- budeme im same varit. ideme 2 rodinky a kazda ma taku slecnu rok aj 4 mesiace, tak sa tesim. A ako ste si to zajednali, myslim ten hotel? My ideme cez CK pegas.

ivka2007
22. črc 2009

to je teda veeelka nahoda!nevedela som ze maju aj apartmany...zajednali sme to cez inviu,ale dobru stranku ma aj Reny travel...aj ja sa najviac bojim cesty s tymi drobcami 😅 odkial ste ze mate do Ba 3hod.?dufam ze tam bude v jedalni nejaka mikrovlnka 😉

lenocka5
22. črc 2009

My sme z Kysuc, z Cadce. Ja som pozerala aj stranky s recenziami, a z 90tich % mal ten hotel len dobre ohlasy, takmer vzdy viac ako 4body z 5tich. Tak dufam im to vydrzi aj tuto sezonu.

ivka2007
22. črc 2009

dufam aj ja 😉 a ze ten strach z cesty si vynahradime prijemnou dovolenkou 😵 ked sa vratite sa ozvi ako bolo,ja si to pozriem az ked sa vratime my.

lenocka5
22. črc 2009

urcite dam vediet a porovname 😉 papa

eimiky
23. črc 2009

VLignane v prvej rade stál plážový servis 12€ na deň,len cez sezónu ich je veľmi málo voľnych, treba si hned pri príchode zajednať.

ikulka
23. črc 2009

ahojky my sme sa 18/teho vrátili z lignana a bolo super horučavy na odpadnutie a cesty som sa bála aj ja ale tam sme šli v noci a malá ju celuuuuu prespala a naspať sme šli cez den a pekne vydržala v sedačke a večer zaspala a spala až domov....boli sme aj na výletoch super sa prebavila velmi sa jej páčilo....

evulik6
23. črc 2009

jooj baby ako vam je fajn ze este len idete, my to uz mame za sebou a je mi smutno ze uz je po tom... isla by som znovu...no co uz narobime...

co sa tyka tej rakuskej dialnice... tak neviem presne kde to je... ale ked sme isli domov tak to bolo asi niekde v useku Graz - Vieden... ak si dobre pamatam... a v BA robia tiez cestu...ale nebolo to tam take strasne ako v rakusku... islo to tam podstatne rychlejsie.

co sa tyka slnecnikov... tak to neviem... my sme si ani nepoziciavali, lebo maly chcel byt stale vo vode a ked uz bolo dost tak sme isli do apartmanu ... Inak my sme si kludne mohli zobrat aj svoj, ale myslela som ze sa to tam nebude moct dat ale ludia mali tam normalne aj svoje... na plazi kusok pred vodou... takze ked pojdem nabuduce tak isto beriem... A nezabudnite na repelenty... bolo dost veela komarov... v apartmane ani nie, ale v meste ich bolo hoooodne 😉

Tak vsetkym co zajtra odchadzate alebo v sobotu zelam stastnu cestu, pohodovu, aby vas tie zapchy obisli, alebo prinajmensom nezastihli az take velke a krasnu dovolenku...

My sme boli tiez prvykrat s malym a bolo to supeeeeeeeeeeeeeeeeer.... tie jeho rozziarene ocicka ... parada 🙂

evulik6
23. črc 2009

Baby, dala som si fotky do albumu,... ale zatial len z Benatok a z aquasplashu v Lignane... Kto chcete, kuknite!
Z Bibione dam mozno pobede, bo idem s malym na kupalisko... tak zatial ...prajem krasny dnik... 🙂

dadulaa
23. črc 2009

k tým slnečníkom a lehátkam v Lignane - my sme to tiež nemali v cene, no keďže malý bol stále vo vode, tak sme si skoro každý deň požičali iba 2 lehátka priamo na pláži hneď pri vode a stálo to na deň 9 eur. Dal sa na nich urobiť nad hlavou tieň, takže v pohode. 🙂

evulik, aj mne je strašne ľúto, že už to máme za sebou, hneď by som ešte išla, no čo už, snáď o rok, ale to máme na pláne ísť do inej krajiny.

Všetkým, čo ešte len vyrážajú, želám krásnu a pohodovú dovču plnú zážitkov 🙂 😉

evulik6
23. črc 2009

dadulaa aj my mame na plane inu krajinu buduci rok... uvidime ci vobec aj niekam pojdeme... dufam ze ano... 😉

lenocka5
23. črc 2009

dakujeme evulik velmi pekne, dufam, ze vsetko dobre dopadne a ze budeme mat tiez tolko krasnych zazitkov a spomienok po navrate domkov, ako vy. potom dam vediet, ako bolo.drzte prsty 🙂

lera77
24. črc 2009

tak mi dnes už štartujeme. Pomaly balím a rozmýšľam či som na niečo nezabudla. Všetkým nám prajem príjemnú cestu a šťastný príchod. Možno sa v Lignane aj niekde stretneme ..... 🙂

evulik6
24. črc 2009

baby nebojte sa, ked nieco zabudnete tak si kupite tam... je tam vsetko co clovek potrebuje.. nezabudnite na tie repelenty 😉 Tak si to pekne uzite a my tu budeme cakat na vyse dojmy a zazitky 😉

lenocka5
24. črc 2009

no uz mam pobalene, este trosku poupratujem aby sme sa vratili do cistuckeho a mozme vyrazit 🙂 tak napodobne prajem pohodovu cestu aj celu dovolenku lera a vam co uz ju mate za sebou - krasne pocasie doma a vela oddychu, papa

janka46
24. črc 2009

Veru Evulik aj ja by som isla este ...aj tu cestu by som este raz ozelela 😉

Peknu dovolenku vsetkym 😵

ivka2007
24. črc 2009

lenocka5-ja som sa ta zabudla opytat ze na ako dlho idete,ak viac ako na tyzden mohli sme sa tam stretnut... ☹

majacska
24. črc 2009

ahojte, predvceromsme sa vratili z Bibione...boli sme aj v Benatkach, gondoliera stala 100 eur pre dvoch, ale sme isli...bola to super dovolenka, ale ceny su hrozne vysoke, mali sme polpenziu, aj tak sme minuli asi 600 eur, a skoro nic sme nekupili. Jedla boli fantasticky chutne....

na plazi napr. 1 pivo stalo 3,60...cola, fanta 2,30.... Za tuto cenu by sme uz isli niekde s lietadlom na all inclusiv. Ale pre deti je to idealne miesto na dovolenku....
Byvali sme v hoteli, a slnecnik sme mali v cene...

majacska
24. črc 2009

zabudla som, byvali sme v hoteli di Giovanni...vrelo odporucam, vsetko pekne, cistucke....vyborne varili, asi 350 m od plaze...

evulik6
25. črc 2009

ahoj majacska... aj ja som bola v bibione... ale my sme byvali v takej rezidencii - apartmane s bazenom... bolo to sice dalej od mora ale nakolko mame maleho synceka tak som bola rada, lebo vecer tam bolo tichuuuucko.... My sme si varrili sami a pohoda... aj v benatkach sme boli, aj sme co to pokupili, aj v aquasplashi, aj napapat sme sa chodili sem tam do mesta a celkom pohoda... neminuli sme az tak vela ked si vezmem ze sme boli na dvoch vyletoch a tak... asi 400 euro... Benatky vysli asi najdrahsie, na gondole sme neboli, iba tymi taxikmi sme sa vozili a to stalo 40 e z parkoviska do Benatok a naspat 60 pre 4 dospele osoby a jedno dieta... Ale stalo to za to... bolo tam nadherne, hned by som isla...
A ved raz za rok clovek obetuje aj trosku vacsie mnozstvo koruniek no nie? Ale co sa tyka cien, tak su tam naozaj dost vysoke, aspon tak v meste ked si clovek nieco kupi...zmrzka euro, laldova drt tusim viac, hranolky s kecupom 3 ura,pizza 2,20 trojuholnik...my sme boli aj na tej maxi a ta nas vysla nejakych 14 tusim plus pitie... tak hned pri pizzi sme nechali 23 eur... zmrzlinove pohare ...jeden stal okolo 5...zalezi aky si clovek vyberie...no ale nedas si ked uz si na dovolenke? :DD
Koniec koncov sa nam tam veeeelmi pacilo... maly sa tam vyblaznil... parada... este teraz rozprava ze chce ist dalekoooo 😀

Inak pozeram ze si babicka od 2. decembra... aj moj maly sa tak narodil ale o dva rocky skor.. Tak dufam ze nevadi ze tykam... 😕 😅

evulik6
25. črc 2009

martinka sa nam dnes vracia z bibione... uz sa tesim na tvoje zazitky... 😉 Ja som si vcera zaspominala ze ako nam bolo pred tyzdnom... och... este chcem ist 😀 😀 😀

mart.s.
26. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme se vrátili po 14 dnech z Bibione. Bylo tam krááááááááááááásně. Vůbec se mi nechtělo domů. Mám pocit , že to tam utíká daleko rychleji, než tady. 😉 Dneska moc nestíhám, ale zítra určitě napíšu víc. 🙂