Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

seba1
21. bře 2013

@petusko vlani na prelome jún/júl, mám pocit, že sme si písali tu o tom vlani 🙂 .

seba1
21. bře 2013

@petusko tuším na strane 119 🙂 a ako bolo? A kam idete tento rok?

petusko
21. bře 2013

@seba1 jáj ozaj, som zabudla 🙂 výborne bolo 🙂
tento rok pre zmenu chorvátsko 🙂

seba1
21. bře 2013

@petusko my bulharsko, ale neviem, či nebudeme ľutovať 😉

mart.s.
21. bře 2013

@seba1 neboj, nebudete. Určitě se vám tam taky bude líbit 😉 . Jen aby už byly prázdniny 😉

filomena
21. bře 2013

Juuj ale ste sa rozcertili, klidek, teste sa na dovolenku 😉

njurajn
21. bře 2013

@seba1 ahoj, ak ti nebude vadit ze ta z promenady personal taha do kazdej hotelovej restiky, tak si tam uzijes 🙂

mart.s.
21. bře 2013

@filomena my jsme v klidu, neboj. To ty se pleteš do věcí, do kterých ti nic není a které se tě netýkají. A bohužel - ještě neříkáš ani pravdu.Taky ti přeji krásnou dovču 😉

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
@filomena
Ahoj Holky! Ja vas tu ctu temer porad..proto vam do toho vkrocim...zrejme vim, kde nastal "problem" 😉
marti,nedavno jsi tu psala, ze jedna cesta je dost ucpana, proto volis tu druhou..nejedna se o usetreni 50ti centu ale o usetreni casu a ziskani klidu hlavne s detma, co nerady stoji ve frontach..ja to znam..mam 4 deti a autem na Sicilii je to z Prahy 2 a pul tisice kilomertru a tu od nas je to 1.500km 😉 takze..to, ze Marti si zkrati cestu pres pole,jak nekde psala..(hledat to nebudu) je hlavne kvuli usetreni casu a nervu.. 😅
p.s. Jinak doporucuju setrit a pocitat korunky..protoze zdejsi situace je opravdu neprizniva🙂
My se do Italie na dovolenou nechystame..my si ji dovolit nemuzeme, uz tim, ze v ni zijeme..asi tak...

petusko
21. bře 2013

@seba1 v Bulharsku sme boli s mm ešte ako slobodní 🙂 iste sa vám bude páčiť 🙂

mart.s.
21. bře 2013

@irriss Ahojky, už jsem tě tu dlouho neviděla 😉 .

irriss
21. bře 2013

@mart.s. ..spatne koukas.. 😀
Ja jsem tu, i kdyz neviditelna..koukam, kam se vydate..kdyby nasim smerem,tak jsem pripravena vas okamzite stopnout 😀

mart.s.
21. bře 2013

@irriss Počkej, jak stopnout 😀 ? Jo- v srpnu jedu mimo jiné také do Cinque Terre 😉

irriss
21. bře 2013

@mart.s. Stop

mart.s.
21. bře 2013

@irriss 😀 . Třeba se potkáme 😉

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
Tak ted vazne..doufam, ze se to upokoji..ale porad tam zapasi se skalama,porad neco pada...a jsou udajne ohrozene plaze..snazi se nalakat turisty, kvuli tomu, ze nedostali odskodneni za zaplavy..bala bych se, zda jsou kontroly uzemi poradne.. 😎 Ale jestli se ti jedna jen "o ulicku lasky"..tak snad bude zprovoznena v bezpeci 😎 🤐

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
mrkni sem..😉 jen jako priklad..ale furt je neco..
http://www.tgcom24.mediaset.it/cronaca/liguria/...

mart.s.
21. bře 2013

@irriss Já vím, byli jsme tam již loni a část cest byla po těch povodních i uzavřená. A potom se tam přeci i utrhl kus skály na ty turisty. Až budu mít potvrzené ubytko, tak ti napíšu co a jak. Chtěli bychom to tam letos prochodit trochu víc 🙂

mart.s.
21. bře 2013

@irriss no to jsem právě myslela

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
No my se take chystame.uz leeeeetaaaa 😀 .to by bylo super..vzala bych aspon deti..manzel nemuze..ma povinne naplanovane dovolene..
mas nejaky typ na ubytovani?

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
neco mi naznacovala @limoncino 😉

mart.s.
21. bře 2013

@irriss jo, jo. Já vím. Kamarád mi doporučil ubytování ve Vernazze. Byl tam loni. Ale, protože v druhé polovině srpna děláme zase takový okruh, tak nejdřív musím počkat, až mi potvrdí ta předchozí ubytka.Začneme v horách , potom se přesuneme k Lago di garda , pak Cinque Terre a chtěli bychom to zakončit na Elbě. Tak doufám, že to vyjde 😉

irriss
21. bře 2013

@mart.s.
hm. 😒 ..mame temer stejne destinace..skoda, ze jine terminy..

My mame Lago..ale detem k narozeninam v maji -Gardaland...

mart.s.
21. bře 2013

@irriss tak co si budeme povídat. U Lago di Garda je to krásné 😉 . Já jsem to chtěla sice letos vynechat, ale kluci mě ukecali 😀 . Tam už mám ubytko i potvrzené. Budeme bydlet zase tady http://www.luganamarina.it/rosa/index.html .
To máte určitě v květnu lepší, než se hnát do Gardalandu někdy o prázdninách. Bude tam aspoň míň lidí a menší horko 🙂 .

seba1
21. bře 2013

@njurajn ahoj, uvidíme, či nám to bude vadiť, záleží na miere 😉.

@mart.s. dúfam aj ja, keď už tam pôjdeme skoro dva dni.

mart.s.
21. bře 2013

@seba1 neboj, to zvládnete. Já si vzpomínám, že jako dítěti mi to nevadilo 😉

seba1
21. bře 2013

@mart.s. tak to si bola trpezlivé dieťa 🙂 , naši sa budú pýtať v jednom kuse, kedy tam budeme a sledujú aj na navigácii koľko ešte km a čo malá ešte, ako to bude zvládať, ale mama bude pri nej a ona je trpezlivá a vie ju dlho zabávať 🙂

njurajn
21. bře 2013

@seba1 kazdy ma inu hranicu tolerantnosti. Ale je tam tiez pekne, vela ludi pise ze je tam spinave more, no nie je tomu az tak pravda. My sme mali celkom ciste a udrziavane plaze.A to sme tam prisli po burke. Z mola sme videli krasne velke modraste meduzy. Najes sa tam za super peniaz a kazdy vecer v hotelovej restauraci program. A kde tam idete?

mart.s.
21. bře 2013

@seba1 😀 jo , to je pravda 😀 . to znám. To je taky oblíbená věta mojich kluků 😀 . Míša se vždy začíná takto ptát už v Praze 😀

seba1
21. bře 2013

@njurajn ideme na Zlaté piesky a budeme mať all inklusive, nechceme behať po reštauráciách, možno však na mieste zmeníme názor na typ stravovania