Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petinka11
12. črc 2011

@sorciera24 jaj baby dakujem dufam ze mate pravdu....naco potom existuje predpoved pocasia....len mi zbytocne kazia cas kedsa mam tesit na dovolenku....

jenie123
12. črc 2011

@hannah82 to si ma potesila, co ideme este s partiou, oni maju nakupenu kopu veci.. my budeme mat problem, aby sa nam voslo vsetko do auta, tak naco tam pchat este veci, ktore nakupime tam.. a hlavne, doniest do talianska slovenske cestoviny, to by bol asi aj hriech.. 😀

petrina82
12. črc 2011

@hannah82 to vazne je tam pivo drahe? lebo ja som sa spoliehala ze tam kupim, nakolko v rakuskom Lidli maju to iste pivo za taku istu cenu ako tu, ale ked je to pravda tak to radsej kupime tu...

hannah82
12. črc 2011

@petrina82 ked sme tam boli my tak sme nemohli zohnat ine ako v tych pidi plechovkach..ked sme boli napr v chorvatsku, tam sme aj v najmensich potravinach kupili nejake nemecke pivo v 1,5 -2 litrovych flasiach. tento rok to proste neriskujeme, uz mame nakupene balenia keltikov 🙂

petrina82
12. črc 2011

@petinka11 Aj my ideme prvy krat do IT 16.7. a z toho pocasia ake predpovedaju somna nervy, lebo to nehlasia len 1 den ale cely tyzden, prehanky, dazd 23 st. a dokonca raz 20st. Uz som nestastna, lebo to sme mohli ostat na SK a pocko bude ovela krajsie 😢

hannah82
12. črc 2011

@jenie123 my mame tiez problem s kapacitou auta, preto neberieme nic bez coho neprezijeme 😀 a s tymi cestovinami ani nesranduj!!! tam su za par centov a neporovnatelneeeeeeeeee s nasimi. praveze si zober odtial na SVK, nie naopak 😉

petrina82
12. črc 2011

@hannah82 no dobre, ze pises 😝 ja idem vo svrttok na nakup, kedze v piatok v noci ideme, tak pokupim teda, snad sa nam to vsetko zmesti do auta, lebo uz mam nekonecne dlhy zoznam 😀

jajulaa
12. črc 2011

tak ja už mám tiež zoznam spísaný, ale len tak provizórne 🙂 , pivo už máme aj my nakúpené 😀 ,kozlík.
ešte doprať a dožehliť a môžem kôpkovať 😀
s počasím si už tiež nerobím starosti, nejako bude ...
inak my pôjdeme domov už v piatok okolo 22,00, obetujeme jeden deň, lebo cez deň cestovať s malým by bola samovražda a tiež po celom dni na pláži cestovať to nie je bohviečo, my sme tak išli minulý rok a vyhli sme sa všetkým zápcham, parádička sme cestu zvládli a deti ju celú prespali, zobudili sa až doma pred bytovkou.

petrina82
12. črc 2011

@jajulaa tak vsetky sa zasobujete pivom 😀 Ja periem zajtra vsetky veci, zehlit nezehlim 😝 tak uz len v piatok pobalit.
Tiez ma to napadlo zeby sme isli domov uz v piatok na noc tak uvidim na mieste, ale podla mna je to najlepsie riesenie, lebo tiez si neviem predstavit byt cely den na slnku a potom soferovat taku cestu domov, ja som zo slnka unavena aj bez cestovania a soferovat budeme sice dvaja ale aj tak.

petrina82
12. črc 2011

My mame nastastie dost velky kufor, kedze mame mini van, ale zbalit 4 ludi na 2 tyzdne, pricom deti budu potrebovat aj dost oblecenia na taku dobu, lebo oni su hned ako hnoj spinavi 😀 a k tomu beriem vela blbin, sak to poznate, dokonca aj hriankovac, kedze my sme hriankovi 😅 , kocik, karton nejakej vody aby sme hned ako prideme neboli bez pitia, k tomu aj nejake jedlo- no tak neviem kam sa zbalime, nakoniec zistim ze budem musiet polovicu nechat doma a teraz este aj to pivo.... 😀 😅

petrina82
12. črc 2011

Jaj baby, este som sa chcela spytat, kedze si tam upratujeme sami, zmetak a kybel s handrou tam je ci aj to treba brat?

jajulaa
12. črc 2011

no my sme mali aj handru, kybel aj metlu, ale do kuchyne berieme aj hubky, handry, jar a utierky.
tiež rýchlovarku, inak baby ako budete hriať krpcom mlieko,môj malý pije ešte tak nad ránom a neviem ako budem hriať taká rozospatá, predpokladám, že mikrovlnka tam určo nebude.

petrina82
12. črc 2011

aha, handru soom kupila aj zmetak aby sme tam mali, ale kybel sa mi uz asi nezmesti, nevadi, budem prepierat v sprche 😅 Ostatnu drogeriu uz mam kupenu ako hubky, jar, mydlo na ruky, tekuty prasok,wc cistic, skratka vsetko len ten kybel som neratala.
Moja uz pije kravske mlieko, aha este aj to beriem karton, ale predtym som vzdy brala ohrievacku na flasky, mala som ju este po synovi, no uzasna vec, mne sa paradne osvedcila na dovolenke vzdy. Len som strcila do nej flasku s mliekom a o chvilu vytiahla zohriatu. Skus popozerat na nete, predavaju sa pouzite, ja som predala pred 2 mesiacmi za 10€

petrina82
12. črc 2011

Vlastne ja aj to kravske ohrievam v mikrovlnke, moji piju 2x denne, tak budem musiet v hrnci 😝
Ake mate skusenosti s vybavou kuchynky, je tam vsetko dolezite, naberacky, varechy, pribory, hrnce? Netreba nic nosit take ci tam urcite nebude?

jenie123
12. črc 2011

@hannah82 to planujem, ze nakupime syr, cestoviny.. musi byt.. 🙂 pivo aj my berieme odtialto.. a ostatne nakupime tam.. a bude to bez problemov, i ked mame jeden problem.. jedneho clena nasej skupinky nechcu pustit z roboty.. co je teda dost problem.. uvidime ci najdeme nahradu a ci este pojde.. ved uz za par dni ideme..

sorciera24
12. črc 2011

baby tam sme na pivo ani nemysleli, to mozeme pit doma, tam je vyborne vino a sampanske za lacny penaiz, sice ako malinovecka, ale perfektne, my sme tyzden pili vkuse sampus 😀

hannah82
12. črc 2011

@sorciera24 veru, preto tam nedostat piiivo ako v sniclozrutove (ee teda rakusku).. ale ked ja bez piva neprezijem 😀

hannah82
12. črc 2011

@petrina82 my si berieme jeden hrniec a velku panvicu. urcite tam nejake budu, ale ci ti budu vyhovovat na to co potrebujes, plus panvica nebola tusim nikde, neviem ci len aj som mala to "stastie"

@jajulaa ja si vzdy vecer prevarim vodu a nadranom ju ohrejem v mikrovlnke a tak zarobim mlieko. ked nebude mikrovlnka, tak si pripravim vodu, nadranom dam trosku vody prevriet a dolejem do tej, zmiesa sa to na akuratnu teplotu..to netrva dlho 😉

jajulaa
12. črc 2011

no ja som tiež "pivárka", keď sa hráme so synovcom na hádanky, tak jedna z jeho obľúbených, že majú to radi chlapi a ňaňa (to akože ja) 😀 😀 😀 ...
no s tým mliekom aj môj malý už pije kravské, asi zoberiem taký malý hrnček a zohrejem na plyne alebo vždy otvorím nové a taká izbová teplota nebude vadiť, minulý rok keď pil ešte umelé mlieko, tak som si uvarila vodu do termosky a v noci zaliala z nej.

maryanna
12. črc 2011

@petinka11 aj my sme boli v lignane...........lido di jesolo je este nizsie tak tam bude uplne horuco uvidis....ono predpovedat sa naisto da snad tak na tri dni dopredu, potom sa to meni.........inak lido di jesolo je nadherne mesto...

lenca13
12. črc 2011

@sorciera24 vy ste boli cez topholiday ak si dobre pamatam vo vile Renza.Potrebovali ste aj postelne pradlo?

sorciera24
12. črc 2011

@lenca13 ano, presne tak.....obliecky ti treba brat svoje, su tam len vankuse a deky...

lenca13
12. črc 2011

@sorciera24 a aky bol inak apartman?

luckyhoney
12. črc 2011

Máte někdo zkušenosti s ubytováním v rezidenci Valbella v Bibione?
Chystáme se koncem srpna 😵

sorciera24
12. črc 2011

@lenca13 taka Talianska klasika , my sme boli v 2+2 a to je jedna velka izba, kde maz roztahovaci gauc a tam je aj kuchynsky kut a druha izba s manzelskym lozkom+WC,kupelka a my sme mali 2 terasy, lebo sme boli na prizemi....to bolo super pre maleho, mohol tam pobehovat.....inak troska krajsie ako Renza a novsie sa mi zdaju CAsa Nuova...sme tam boli kuknut, tam byvala delegatka....

lenca13
12. črc 2011

@sorciera24 dakujem mozno ta budem este otravovat dufam,ze nevadi my ideme 29.7. 😉

sorciera24
12. črc 2011

@lenca13 kludne, pytaj sa, co ta napadne🙂....vy to mate aspon este pred sebou 😀

lenca13
12. črc 2011

@sorciera24 dufam ze nam vyjde pocasie

slavomir_slavik
13. črc 2011

@luckyhoney
vo Valbele sme boli 2 tyzdne, C apartman = 2 izby plus samostatna kuchyna, wc sprcha, terasa, vela bazenov, parkovanie, nedaleko je supermarket
negativa: daleko od mora cca 1200 m, tak ci onak treba kupit plazovy servis, jedine miesto bez platenia v bibione je snad iba pri majaku, ale ak budete iba pri bazene tak nic
pozitiva: daleko od centra = ticho 🙂
pozitiva pred 15.8. - dovolenkuju iba domaci, tie dva tyzdne su beznadejne vypredane
pozitiva po 15.8. - sconto na vsetok tovar, "lacne" potraviny, vsetko

jajulaa
14. črc 2011

baby, aj vám sa tak nechce baliť ako mne, pomoooooc 😠
ale zoznam mám, aj popraté aj požehlené, tak to hádam nejak dám ...
my vyrážame zajtra o 23,00.