Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
13. čer 2011

@petrina82 já osobně bych ti určitě doporučila dva týdny. Dřív jsme jezdili na jeden a zdálo se mi to fakt krátké. Takže už několik let jezdíme na dva.
A k tomu přízemí- to strašně podle mě záleží na tom, kde to je. Ale jestli se nepletu, tak loni tu někdo popisoval, že jim ten apartmán vykradli. Nechali si na noc otevřené okno, nějací zloději jim vlezli dovnitř ( i když tam všichni spali) a sebrali jim všechny peníze. Takže - já bych osobně přízemí radši nebrala.

xixi7
13. čer 2011

KOcky a pouzivate nase bankomatove karty (nemyslim kreditky, ale tie nase na kody) alebo si nosite hotovost? Este som nezistovala poplatky za vybery...ale to asi bude zalezat od konkretnej banky.

xixi7
13. čer 2011

@mart.s. Ty asi budes vediet...treba si nosit adapter na elektricke zasuvky? Alebo to sa severu ani netyka?

xixi7
13. čer 2011

Pre tie, ktore sa chystaju na vylet do Benatok...pozeram to pre seba, tak mozno niekomu ulahcim ...tu je mapka Benatok
http://www.veniceonline.it/Maps/5_ve.jpg

adul67
13. čer 2011

@lucisa ja viem že je tam krásne dcera tam bola jeden rok a už o inom nechce počut len ja mám problem mám syna na vozíku takže musím hladat niečo na prízemí bezbarierove a blízko mora a nie moc drahe lebo nám to tiež moc nevychadza ale bi ma zaujímalo či tie apartmány čo maju výtahy či su dost velke na vozík pretože ked som pozerala v katalogoch bolo tam napísane že berbarierove apartmány a boli vedšinou s vytahmy ale skoro všetky boli drahe hotely aj so stravou atd 🙂 .....

monika_123
13. čer 2011

@xixi7 my sme v bibione ten adapter potrebovali

petrina82
13. čer 2011

@mart.s. Hm, to si ma moc nepotesila s tym prizemim, my uz to totiz mame objednane 😖 Ostava len dufat, ze sa nic nestane, ale tak snad ked budeme zatvarat na noc a ked budeme mimo, tak snad okno nerozbiju 😨

lucisa
13. čer 2011

@adul67 aha, nevím, jak jiné apartmány, ale v tom Ginepri by ses myslím i s vozíčkem vešla, my tam běžně najížděli s velkou trojkolkou kočárkem a ještě jsem tam stála já s dcerou a někdy i manža se tam vecpal, když se mu chtělo 😀
zkus se pozeptat na cestovce 😉

zuzinr
13. čer 2011

@mart.s. ahoj, citam ze si co sa talianska tyka "sveta skusena" prosim ta nevedela by si mi nahodou poradit kde sa da najlepsie v Benatkach zaparkovat autom? Za 2 tyzdne sa chystame do Lignana a chceli by sme si spravit aj vylet do benatok, ja som tam bola sice 2x ale raz to bolo strasne davno, takze to si nepamatam a raz co sme isli na vylet z chorvatska lodnou raketou, takze ak by si nahodou vedela moc by mi to pomohlo 🙂

mart.s.
14. čer 2011

@zuzinr v Benátkách je asi nejlepší zaparkovat na parkovišti Tronchetto.

mart.s.
14. čer 2011

@xixi7 my jsme ten adaptér nikdy nepotřebovali, ale asi záleží kam pojedete. Většinou už mají v apartmánech aspoň nějaké zásuvky předělané.

mikkky
14. čer 2011

Ahoj. My jedeme do Itálie díky www.hyperslevy.cz. Mají tam super akce 🙂

hejtmy
14. čer 2011

ahoj holky, pokud hledáte pěkné a levné ubytko v Itálii - v Caorle, nehledejte to před české cestovky. Nikdy nenabídnou takový komfort za slušnou cenu jako německé cestovky! Za pár dní odjíždíme do Caorle a německý servis si nemůžu vynachválit už ted. Mrkněte na www.caorle.de, výběr opravdu obrovský a ceny v porovnání s českými neskutečné! (jen pro Vaši představu - hotel Zenith: ubytko v apartmánu pro 4os přes CZ cestovku za 22tis bez jídla a dopravy, přes německou cestovku 640Euro - tedy ca 16tis, a ještě dodatek - české cestovky Vás ubytujou v nerekonstruovaných apartmánech, kdežto německé pouze v nových! přeji pěkné vybírání!

xixi7
14. čer 2011

@zuzinr
Aj my sa chystame na vylet do Benatok. Podla toho, co som sa dozvedela, tak ked sa parkuje priamo v Benatkach, tak od toho parkovacieho domu, zevraj treba velky kus slapat na namestie S.Marca a to sa mi moja mala nevydrzi. Preto to urobime tak, ze pojdeme autom do pristavu, odkial chodia lode nieco ako MHD do Benatok. Tym trajektom je to pol hodinu. Ked som si to zratala financne, tak v Benatkach sa zevraj plati za park dom 20-25€ a v tom pristave...musim mrknut do svojich poznamok ako sa vola, vyjde parkovanie plus trajekt rovnako s tym, ze ten trajekt ta dovezie priamo do centra a nebudeme musiet slapat a este budeme mat aj vylet lodou.

xixi7
14. čer 2011

Punta Sabbioni sa to vola...a ak sa to od minuleho roku nezmenilo, tak by mali chodit tie lode v polhodinovych intervaloch.

zuzinr
14. čer 2011

@xixi7 a ten pristav je v benatkach alebo kde? My budeme v Lignane a chceli by sme si spravit vylet, mala ma 2 roky ale budeme mat kocik, ale keby sa to dalo aj takto tak to by bolo super. A auto nechate kde?

xixi7
15. čer 2011

@zuzinr
Vsak si to kukni v google maps, kde to Punta Sabbioni je...v tom pristave by mal byt aj parkovaci dom, zevraj parkovanie 7€ na den.

dakota14
15. čer 2011

s kočíkom v Benátkach to budete mať zuzinr veľmi zaujímavé cez tie mosty ale šak dá sa 🙂 tata poprenáša

zdeniii
17. čer 2011

Ahojky, nemám moc čas to pročítat celé tak se omlouvám, že asi píšu dotaz který je tu neustále 🙂))
Chtěli bychom s dcerkou letos k moři do Itálie, přátelé a znmí nám doporučili Lignano... nám je to celkem jedno... Podarádíte fajn hotýlek nebo penzion?? Nebo jezdíte do apartnámů? Já bych raději něco kde se nebudu muset starat o jídlo 🙂))

zuzinr
17. čer 2011

@dakota14 no uz som niekde citala ze tie mosty maju schodiky, ja som tam uz sice bola davnejsie uz si to nepamatam ze su tam schody, no ale asi to riskneme ved tato je chlap tak nech nosi 🙂

dakota14
17. čer 2011

zuzinr tak tak tato sa troška zapotí ale ak nemáte nejaký veľký alebo golfáč takt o bude ok 😀 užite si to my sme tam zažili búrku všetci sme boli poschovávaný pod tými oblúkmi na námestí sv. marca ale šak bola sranda toľko ludstva sa nečudujem že klesajú dole 😀 😀 😀

zdeniii
17. čer 2011
bramburka
18. čer 2011

tak máme rezervovanej ten kemp Marina Julia 🙂

bramburka
18. čer 2011

@zdeniii ne, ale jedeme pres stejnou cestovku a zatím musím říct, že jsou super, vycházejí vstříc, akorát ty onformace moc neznají, ale asi si vyžádám mail na toho asistenta, co je v tom našem kempu, potřebuju se zeptat na nějaké podrobnosti a tak 🙂

bramburka
18. čer 2011

@zuzinr četla jsem, že se má zaparkovat v tom městečku Mestre před Benátkami a dojet za 1 euro vlakem. My přemýšlíme o výletě lodí nebo vlakem do Benátek na 1 den. Autem je to od nás 136 km, což se nám bude chtít asi jen když bude pršet

jajkax
18. čer 2011

holky u mě už vrcholí cestovní horečka, odjíždíme příští pátek , a dneska jsem si už začala kupit a dávat stranou co vzít, co nezapomenout, jaké hračky dcerce vybrat atd.Asi prot že coby rodinka jedeme k moři letos poprvé tak se moc bojím abych na něco nezapoměla.Taky se bojím jak malá zvládne cestu.Budem vyjíždět večer v 9 a ráno by jsme měly být tam.Ubytování píšou že je možné od 16:00 myslíte si že to máme v agentuře zkusit už dřív jestli dostaneme klíče?? případně za nějakou úplatu(pokud si tam na to hrajou)nebo máme počkat až do těch 16:OO?Trochu s ebojím kam dát dceru poobědě vyspat.V kočárku ona zásadně nespí... 😒

sorciera24
18. čer 2011

tak aj my ideme buduci piatok....akosik este cestovnu horucku nemam 😀 nakupene nic, pobalene nic......nuz,a spon zoznam som spravila......dufam, ze bude pekne a maly zvaldne cestu....toho sa najviac bojim....ale hadam zaspi a prespi to 😉

zdeniii
18. čer 2011

@bramburka děkuju a kam tam jedete vy?

skybaby
18. čer 2011

@jajkax ahoj my tiez vyrazame v noci a rano okolo deviatej, desiatej by sme chceli byt na mieste, a urcite pojdeme hned do tej agentury spytat sa ako to vyzera ... ono vlastne ked sa odchadza musis do desiatej odvzdat upratany apartman, takze oni ho len preberu, neviem si predstavit co by chceli s nim robit do stvrtej 😀 no ale ved uvidime
inak my tiez odchadzame v noci z piatka na sobotu a ja nemam ani zoznam, nic .... asi to zacnem riesit niekedy v stredu, stvrtok pobalim a hotovo 😉