Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

cibka1
17. čer 2014

@mart.s. tak prajem šťastnú cestu a krásnu dovolenku. @lenkao super fotky..

mart.s.
17. čer 2014

@cibka1 díky moc. Snad nám to vyjde 🙂

lenkao
17. čer 2014

@mart.s. tiez sa pripajam nech sa vydari podla predstav.
@cibka1 dik. Inak po tejto dovolenke rusim ucet v zune lebo obaja sme mali s manzelom problem vybrat peniaze a mi blokli peniaze a az vcera ich uvolnili, mi sestra musela poslat peniaze na tatrabankovy ucet aby mohli vybrat. Takyto problem sme este s kartami nemali 😠

jozef_78
18. čer 2014

Ahoj,
tiež sa chystáme do Lignana, preto ma zaujímajú, aké sú ceny v obchode a ako je to s cenami v reštaurácii?
ďakujem

lenkao
18. čer 2014

@jozef_78 Ahoj. Nieco drahsie, nieco lacnejsie ale dost podobne ako u nas akurat maso a pecivo drahsie. Niekde dozadu som tu pisala aj linky na supermarkety kde su letaky a mozes si urobit prehlad o cenach. V restavtaciach pizza od 5 do 10eur, musle stali 14eur co sme mi mali ale my sme moc na ine jedla nechodili. Coperto od 1eura po 2eura na osobu. Pizza do ruky od 2eur po 2,50eur ale je tam rozdiel aj vo velkosti toho trojuholnika, zmrzlina 1,30 za porciu co je niekde jeden kopcek a niekde tri.

lenkao
18. čer 2014

@jozef_78 na sttrane 188 najdes tie linky

jozef_78
18. čer 2014

@lenkao ďakujem
ešte otázka, čo sa tam dá okrem ležania na pláži?

lenkao
19. čer 2014

@jozef_78 podla toho co myslis pre koho to je ci pre deti alebo pre dospelych alebo aka vekova skupina. Pre deti tam je vela parkov junior park, gommosi park, guliverlandia ale aj aquapark pripadne velke herne na kazdom kusku. Daju sa pozzicat bycikle ci uz klasicke alebo take voziky pre viac osob. Pripadne vylety ako do benatok alebo z pristavu chodi lod rano o 9:30 na muslickovy ostrov alebo o 14stej do Grada. Najdes tam aj minigolf, discoteky, animacie na plazi...

lenkao
22. čer 2014

@cibka1 nejak to tu umrelo 😅

cibka1
23. čer 2014

@lenkao veru, veru. Ja už rátam dni do dovolenky. Zaviedla som červené a čierne bodky deckám za odmenu, a čím viac ich budú mať, tým viac výletov ich čaká na dovolenke. Platilo to tak tri dni, a sme zas v starých koľajách. Budúci týždeň cez víkend už čosi navarím a pozaváram. Ako ste sa prestravovali vy na dovolenke? Ako obedy a večere?

lenkao
23. čer 2014

@cibka1 no to ani u nas nezabera dlho. mali sme maso v konzerve take domace a k tomu ryza alebo kasa z ta zo sacku ale ryza sackova otras, nabuduce radsej klasicku, zase okolo toho tolko roboty nie je a v kauflande maju celkom dobre bolonske omacky na cestoviny asi za 1euro. Obcas kupujem ak mi treba rychly obed ked sa od dr vratime alebo tak tak som dva pohariky zobrala a raz som uvarila taku rychlu omacku ze som osmahla sunku, zaliala tou ich hustou krabickovou smotano a nasypala parmezan a sup na cestoviny 🙂

cibka1
23. čer 2014

@lenkao to je nevyhoda mojich stravníkov - moc mi nechcú cestovinky. Buď mäsko a ryža, alebo sladké obedy. Uvažujem, že si zavarím na prírodno mäsko a pečené kurča, tam dorobím len ryžu, zamrazím parené buchty... Nechce sa mi tráviť dlhé hodiny varením a umývaním riadu, prataním veľkých zásob na varenie a podobné veci. A pri tých krpcoch teplý obed potrebujem. Keby mi aspoň tie polotovary, ako rybie prsty a také chceli, ale o tom ani počuť. Večere už poriešime tam, aspoň tie obedy by som chcela mať pripravené na každý deň... Už teraz to vidím na 4 kufre... Spomínala si, že budeš mať miesto na nejaké kvetináče, čo tam kupuješ?

mart.s.
24. čer 2014

@cibka1
@lenkao ahoj holky, posílám vám moc pozdravů od moře. Je tu krásně, počasí je skvělé a moře je taky teploučké 🙂

lucy.l
24. čer 2014

Jé, my jedeme do Lignana začátkem září, byli jste tam někdy v této době ?

cibka1
24. čer 2014

@mart.s. ahoj, posielam pozdrav z kancelárie, tiež je tu krásne a teplúčko... 🙂 Užívaj si to za nás všetkých. Aké sú pláže v Kalábrií?

mart.s.
24. čer 2014

@cibka1 pláže jsou tu krásné

cibka1
24. čer 2014

@mart.s. ježiš, to je nádhera. Ticho závidím.

petusko
24. čer 2014

ahojte, kto ide od 19.7. smer Lignano? 🙂

cibka1
25. čer 2014

@petusko my ideme 19.7. smer bibione.

lenkao
25. čer 2014

@mart.s. boze provokaterka, ticho zavidim 🙂
@cibka1 No nase decka su cestovinove tak pohoda. Ale buchty su v pohode to ti aj cestu prezije. U nas sa velmi ujal hriankovac a z domu sme mali toustovy chlieb a stale teple hrianky, dokonca sme tento rok ani chleba tam nekupovali. Vecere sme mali take studene alebo sme isli na pizzu do ruky co sme zistili ze je s detmi velice super a rychle a aj lacne. Pri malom hlavne ta rychlost lebo urdzat ho v pizzerke sediet je skor nemozne 😀 A kvetinace sme pokupili, mala som ich za sedadlom a Simon pod nohami 😀 a ze bolo ich dost 🙂 az na dva ktore boli darceky mi zdobia zahradku 😝

cibka1
25. čer 2014

@lenkao waw, tie su super. kolko tam stoja a kde to kupuješ? Ja si kúpim dva veľké krájané chleby doma a zamrazím ich a postupne budem vyťahovať. Chlapi si rozkázali utopencov, tak ešte tých musím urobiť. Na tú pizzu do ruky sa spolieham aj ja, malý má pizzu rád, nikolka sa prestravuje lepšie ako on, hlavne kvôli nemu si robím tie starosti o jedlo...

lenkao
25. čer 2014

@cibka1 cele toto vyslo 40eur, mali ich na trhu, v obchodoch maju drahe ale bol tam len jeden stanok a mal len par kuskov. Raz sme aj pri ceste videli predavat a tam sme nakoniec kupili lebo v tedy sme na trhu zavahali a nekupili. Tie velke boli po 10 a u nas ich predavaju za 34. U nas mali tiez viac vymisla ale prisla som na to ze tousty a chlebik mi zje skor ako rozne rohliky a zemle. Neviem aku budete mat chladnicku ale my sme mali len malu a s vyparnikom malickym no moc sa tam toho nezmestilo tak na polku chleba preto na mrazene veci moc nespolieham. Rozmyslam ze velku chladnicku sme mali len raz asi. Navyse krajany chleba nekupujeme lebo nam moc nechuti a muz pinda ze to je tenke 🙂 a to uz nam viac po case tie tousty chutili lebo si nemala pocit ze jes stary chleba a nemusel byt v mrazaku lebo vydrzal celu dovolenku 😀 Ake mate vlastne ubytko?

cibka1
25. čer 2014

@lenkao ideme do villaggio azzurro v bibone spiaggia. Chladnička bude veľká. Po tých kvetináčoch sa isto aj ja poobzerám, sú krásne. A čo tam ešte zvykneš kupovať, čo z takýchto haraburdičiek sa tam ešte oplatí?

lenkao
25. čer 2014

@cibka1 vies co nejak extra tam nenakupujem ale mali na trhu super krasne obrusy po 7eur a vyber ze som si nevedela vybrat. Sice v kuchyni odrus zatial nemam ale do naseho rustik stylu sa hodi. Inak tam maju take klasiky ako penazen, bizu, kabelky, okuliare, handry, topanky. Ale ja som isla len po tych kvetinacoch a obrus som si kupila a jaj konecne som na svoj bicykel kupila hnede rukovete a teraz lutujem ze som nekupila este jedny lebo malej chcem dat urobit skladacku este po mne ked ju mamam privezie a strasne ma otravuje ze chce hnede aj ona a hnedu sedanku 😅 tam vysli 5 eur a u nas sa hnede tazko zhanaju a ceny cez 10eur a viac a take zase mat nemusi. Jaj a my si tam vzdy kupime elivovy olej rozny. Tam za super ceny a kupila som si aj nefiltrovany jeden. V Bibi som deckam kupila ponca tie osuskove ale kedze sme sa snazili vybrat peniaze a mne ich banka zablokovala a muzovy nesli vybrat ze zlate zuno tak sme sa nakoniec ani poriadne nezdrzali lebo sme nevedeli co sa deje a muz si nechal na izbe mobil tak sme sa nakoniec vratili

dakota14
25. čer 2014

@lenkao tie kvetináče sú nadherné

@mart.s. bože to je nádhera ja sa už tak teším aj ked budeme len v lignane ale teším my to máme ešte 6 týždňov 😀

lenkao
25. čer 2014

@dakota14 dakjem. Inak sme isli okolo tej vylky kam idete. Som si hned na teba spomenula 😀

dakota14
26. čer 2014

@lenkao jéj áno ja na to čítam samé dobré recenzie dúfam že tam bude pekne je to modernejšie v lepšom sme ešte neboli 😀 😀 😀 veľmi sa tešíme ideme super babinec

ikaika
27. čer 2014

ahojte, my ideme 4.7. uz sa veleeelmi tesime 🙂

ach tie kvetinace su uzasne 😵 dufam ze budu mat aj tento rok

cibka1
30. čer 2014

@lenkao no tak povedz mi, či ja nemám smolu. Tri týždne do dovolenky a moja malá si vyvrtla členok a teraz má nohu v dlahe. No neporazí ma???????? 😢

lenkao
30. čer 2014

@cibka1 jezis to fakt? a do kedy to bude mat?