Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
17. čer 2010

A nebo se to dá holky koupit i přes internet. Já když jsem to loni u nás nemohla sehnat, tak jsem si to objednala, abych nemusela nikam jezdit.

monkula
17. čer 2010

Merti, ja s kúpou cez net nemám skúsenosti, ja radšej osobne...

certica
17. čer 2010

cez net nakupujem bezne aj veci z lekarne, ale skor drahsie alebo ked je toho viac pripadne nieco, co v klasickej lek. nezozeniem. ono je to cez net zvycajne aj lacnejsie.
no ale kedze my vo stvrtok o tyzden odchadzame, tak sa mi moc nechce, aj ked teda do nejakych 3 prac. dni by to malo prist. navyse pri takej malej sume skoda platit postovne... my tu inak mame jednu fajn lekaren, kde mi vdzy objednaju o co mam zaujem (pokial to nie je nieco extra alternativne 😀 , ze to nemaju ani vo svojej databaze) a na dalsi den mozem prist vyzdvihnut priamo u nich v predajni 🙂

mart.s.
17. čer 2010

Já taky, když jdu pro jednu věc, tak to kupuji radši přímo, ale loni jsem to objednala i s opalovacími krémy a ještě jsem ušetřila.

monkula
17. čer 2010

no teta v lekárni po mne pozerala ako mucha puk, že čo? A to je na komáre? 😀 😝

mart.s.
17. čer 2010

certica, je to přesně to, co jsi našla 😉

cvikla969
17. čer 2010

aj ja som sa pytala,a tiez nemaju ani v pate co to je ale ze ak im poviem nazov(ktory som si nepamatala)tak to zozenu.tak som zvedava ma to zaujalo a asi aj ich 🙂

monkula
17. čer 2010

no ja som bola v ďaľšej lekárni a tam ma potešili že bude to zajtra, a ja som sa teda ešte ujisťovala, že a náplaste, hej? a ona ,že aké náplaste? Ponúkli nám iba sprej..
Ale zaujalo to ejdnu moju známu, tak to možno objednám z netu, predsa len, keď bude viac krabičiek, a budeme dve na poštovné, tak to bude lepšie...

nadulici
17. čer 2010

snupik- ako sa dostanem k tym vysledkom testu opalovakov?....mne tam vyhadzuje, ze vysledky sa daju pozriet, iba predplatitelom casopisu. ☹ ...alebo ktore dopadli dobre a ktore zle?

kankam
17. čer 2010

ja som tiež u nás rozpútala "hon" na moskitofort 😀 😀 😀 , tiež nemali, ale sľúbili, že zistia a objednajú ak sa bude dať, lebo tiež tam tá vedúca hovorila, že aj ona by si to veru kúpila a že aj veľa iných ľudí by to zaujalo, keby to mali 😉 😉 😉
mart.s., mala by si brať províziu, keď sa im vďaka tvojmu tipu zvýši obrat .... 😀 😀 😀

mirol15
18. čer 2010

je to dosť zlé na tento víkend s počasím v bibone

snupik
18. čer 2010

@nadulici
koukni sem:
http://www.ceskatelevize.cz/program/21045280108...
tady to rozebírají🙂

Jinak, někdo přeci psal, že jede už od6.6.do Bibi?tak jak jste se měli?Jak bylo?těšíme se na reference 😉 😉 😉 😉 😉 😀

evulik6
18. čer 2010

ahojte...
aj vas tak strasne stve toto pocasie? este ked som vcera videla aku zimu hlasia, tak naozaj zacinam mat strach ze ta nasa dovca asi nebude bohvieco ☹
Navyse dalsia vec co ma trapi je ze v skolke ma jeden chlapcek asi kiahne, bojim sa ze nas to stihne akurat tak blbo ked budeme mat ist do Bibi. Ja mam totizto v poslednom case peknu smolu a nemam dobry pocit 😖 😖 😖
Ak sa mi este aj vysnivana dovca doserka tak ma to uz asi fakt polozi. 😢

lucka261177
18. čer 2010

no mna stve teda riadne pretoze byt zavreta doma v zime to este pochopim ale v lete?chodime von dokonca aj v dazdi v prsiplasti a gumakoch aby sme vobec mohli byt vonku.ked vidim ako sa mi ten moj prcek nudi a je na rozpravkach cele dni pretoze uz nic ine ho nebavi tak ma ide slahnut.ja som zvedava ako bude v tom BIBI lebo zatial to moc dobre na slovvensku nevyzera s tymi predpovedami.ale zase dufam ze zrovna nas zastihne tyzden tepla.lebo aj teraz bolo dlho zima a potom sa strasne oteplilo tak ja dufam v taky zazrak 🙂Mna ale asi fakt tiez porazi ked sa to pokazi lebo peniazky ktore sme obetovali na dovolenku sme mohli vyuzit aj inak napriklad na zariadovanie nasho bytu.tak drzim vsetkym nam palceky

kankam
18. čer 2010

baby už od utorka hlásia v bibi teplo tých 26-28 st. , tak nebuďte nešťastné, my síce ideme až od 03.07., ale myslím, že to bude dobré ... 😉 😉 😉 😉
lucka261177 ako máš malého starého ? my tiež už iné topánky pomaly nenosíme, len tenisky a gumáky ... 😖 😖 😖

kankam
18. čer 2010

evulik6 dúfam že tie kiahne nedostane malý a budete v pohode .... 😉 😉 😉

lucka261177
19. čer 2010

kankam samko ma dva rocky a dva mesiace.evi mozno aj ked dostane tak budu mat mierny priebeh niektore detocky maju zopar vyrazok a su v pohode ja mam kamaratku ktorej syn dostal v den odchodu dovolenky.ostali tyzdne doma a potom isli na ten druhy tyzden.

cvikla969
19. čer 2010

a ako je to zo sviatkami.ma napadlo ze 2.7 tam je statny sviatok,myslite ze v bibi budu obchody otvorene?

jabber
19. čer 2010

Ahoj holky, tak kdy kdo odjíždíte? 🙂 My příští čtvrtek a jsem na to počasí teda zvědavá 😅 Podle nám osvědčeného windguru tam už má být od úterka celkem fajn 😎 Voda 23 stupňů.
http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=49150

lucka261177
19. čer 2010

http://www.yr.no/place/Italy/Veneto/Bibione/det... pre nas je toto spolahliva stranka 🙂
niekoho mozno nepotesim niekoho ano 🙂 🙂

evulik6
19. čer 2010

ahojte...
dakujem za podporu baby...ale fakt mam v poslednom case taku smolu ze uz myslim len na to co sa este dokafre. Ale v kutiku srdca verim ze bude krasne a kiahne nas obidu. Zatial je v skolke ticho...mozno ich maly marco chytil niekde inde a nestihol s nimi este do skolky zajzt, tak uvidime. Kazdy den ho pozorujem ako truba 😀 😀 😀

My ideme az 17.7. do 31.7. tak verim ze dovtedy sa pocasie umudri. Vraj hovorili ze jun nema byt bohvieaky ale ze jul ma byt teply, tak snaaaad. 😉

mart.s.
20. čer 2010

Ahoj holky, my jedeme od 10.7. do 25.7.- už se to taky blíží 😉 .Jabber, tak to vy už to máte za chviličku 🙂 . Voda 23- to už je pěkný, tak to se aspoň vykoupeme.

mart.s.
20. čer 2010

A holky , jak jsem koukala, to počasí vypadá zhruba od 25.6. už moc hezky. http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorh...

lauraa
20. čer 2010

@evulik6 a nebolo by dobre keby ich radsej hned dostal ved do dovolenky mate este cas,aj tak ich raz dostat musi.....ja som to musela riesit minuly rok pred dovolenkou(2 dni pred odletom a to kiahne uz davno v skolke nikto nemal) nakoniec sme dovolenku zrusili a cestovali sme neskor.

certica
20. čer 2010

no my ideme prave toho 25.6. 😀. ako je uplne jasne, ze nejake 35-tky a pod. nehrozia, ale verim, ze bude aspon prijemne slnecno a kupatelno 😅 . no co, aspon sa nebudeme potit jak kone 😀

mart.s.
20. čer 2010

certica, ale hlásej třicítky- a to je přeci lepší 😀 .Když je potom ještě tepleji, tak se ani nedá spát. Holky uvidíte, že bude krásně. Mně by se asi nejvíc líbilo, kdyby bylo tak mezi 28 - 32 stupni 😀 .
Evi, a jak dlouho už je ten Marco nemocný?

certica
20. čer 2010

mart, ved jasne, uplne staci, pokial nebude prsat. aspon nebude taky teplotny rozdiel medzi vzduchom a vodou 😀

certica
20. čer 2010

my sme inak povodne chceli ist az 17.7., len sme nenasli vhodne ubytko, takze sme to riskli teraz v juni

mart.s.
20. čer 2010

certina, když mi starší kluk nechodil do školy, tak jsme jezdili taky buď v červnu nebo konec srpna začátek září. Aspoň tam nebylo tak narváno 😀 . A příští rok jedeme určitě buď od 17 nebo 25. června (nebo jak to vyjde na pátek). Pořád mi bylo blbé brát Péťu ze školy, když jsme byli už na horách, a teď tam nakonec bude snad sám s učitelkou. 😀 Půlka třídy je už někde na prázdninách.
A ještě k tomu počasí- teď jsem si četla Corriere della Sera, a tam je zrovna článek o tom jak je v celé Itálii hnusně ☹ Všude je zima, na horách i sněží a hlavně si tam stěžují na bouřky i v oblasti Veneto. Ale uvidíte , že teď se to právě změní 😀 😵 😀

kankam
20. čer 2010

ja si tiež myslím, že stačí tak do 30 st.teplota a ked bude 1-2 dni aj menej teplo tak okolo 25 st, aspoň pôjdeme na tie výlety a atrakcie pozrieť, ja horúčavy nemusím a ked a nedá spať som k.o. 😉 😉 😉
my ideme 03.07.-10.07. a to tam pozerám, že 29-31 ako vyšité ... 😉 😉 😉