Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

irriss
29. kvě 2012

@jajkax
NECHCI STRASIT 😉
ale
zrovna to prozivam..ja mam deti na skolnim vylete..(viz fotoblog) a tak tu "brecim a prosim"..
JA bych nejela....zemetreseni se prave dneska rozsirilo..dokonce kompetentni lide rikaji, ze bude pokracovat dal..od 20.5 doslo ke 450ti pohybum a zas je kus dal a opet silne 5,9 stupnu RS...muze se vam stat, ze na posledni chvili vam nebude poskytnuty hotel..a bude muset majitel propujcit mistnosti obyvatelum, ktere zastihlo zemetreseni - i to se uz stalo...v predeslych letech☹

eimiky
29. kvě 2012

@bebel ahoj bebel kedy idete? aj my ideme asi do Lignana koncom júna 😉

eimiky
29. kvě 2012

@bebel aha už čítam že 30.6. to sa my budeme vracať späť
zápchy sme my nemali nikdy v Taliansku ale vždy chodíme koncom júna 😉
cestovali sme nadránom

jajkax
29. kvě 2012

@irriss My jedeme až na konči června tak snad se to nějak vytříbí 😒 Kdyby jsme jen zvažovaly jestli jet nebo nejet, tak zvolíme něco jinýho.Jenže už je to zaplacený, ale no tak samozřejmě že kdyby se něco dělo i dýl tak nám ta dovolená zase za to nestojí.Ale štve mě že nás jede jedním autem osm, naše tříčlená rodinka, a sestra s partou kamarádek, a jsou vázaný na naše auto.tak doufám že na případné zrušení dovolené budemem mít stejný názor 😒
Irris děti budou určitě v pořádku 😉

irriss
29. kvě 2012

@jajkax

Rikam si(uklidnuju se), ze spatne zpravy se risi rychle..ze uz bych vedela.. 😉

Jinak to, ze zemetreseni ustane je jedna vec, druha je, ze po takovych katastrofach neni kam umistit lidi a trva to i ROKY, kdy je nahradni ubytovani jedinou moznosti. Ted moje dcerka domluvila s kamaradkou, spi uz 3.tyden v aute s rodici a bratrem..
Druha kamaradka je primo ve dnesnim epicentru a nemuze se ji dovolat..tak mi tu place...
Mezitim se dozvedela , ze pada kostel , na ktery je dost vazana..pise pro cirkevni spolecnost... ☹
Za chvili si jdu vyzvednout deti.... 😉umackam je 😉

dakota14
29. kvě 2012

baby ja som tu o tom nechcela moc písať ale aj my máme strach dúfam že sa to nejak hore vyššie nerozšíri a neroztrase sa nám aj lignano 😀 my sme sa tak celý rok tešili a teraz si neviem predstaviť že by sme nešli už to máme len dva mesiace ja sa asi zbláznim keď nám cestovka oznámi že dávajú apartmány pre ľudí po zemetrasení 😖 ale aj keby dali nech to povedia čo najskôr a nie na mieste to by ma už fakt šľahlo aby sem si našli dačo iné som z toho smutná a nech Boh pomáha postihnutím rodinám 😒

irriss
29. kvě 2012

@dakota14
Chapu devcata,chapu, ze by vam to udelalo caru pres rozpocet, jak se rika..ale tito lide, nemaji nic...nemaji kam se vratit a VSECHNO co maji, je to, co maji na sobe 😢
spi v autech, ve stanu..
Vy se mate kam vratit...oni uz ne..a nejde o par tydnu, mesicu..o roky..vetsinou uz NIKDY se nevrati do svych domovu..Na Sicilii jsou lide jeste v kontejnerech od zemetreseni ze 60tych let ☹
Vsichni tu mame strach..vsichni...
ted prisel muj manzel domu...VZDY mne uklidnuje..tentokrat ma divne reci 😒

irriss
29. kvě 2012

@dakota14
Krasne jsi to napsala 🙂

dakota14
29. kvě 2012

ďakujem budem sa za nich modliť aj za to aby tie zemetrasenia už neboli a aké divné reči má tvoj manžel fakt ma oblial pot už som sa asi aj prestala tešiť aj keď tam pôjdeme budem stále na to myslieť čo už ☹

noemarta
29. kvě 2012

@bebel aj my ideme 30.6. a kam presne idete do hotela ci???

velrybous
3. čer 2012

pročetla jsem si jen pár posledních příspěvků a koukám, že je tady hodně znalých Itálie 🙂 zvažujeme jestli Chorvatsko Rab nebo Itálie sever (Caorle, Lignano, Bibione atd..) ale chceme jet v týdnu a na víc jak 7 nocí, 3 dospělí a jedno dítě do dvou let..do klidnější oblasti, blízko moře, ale zase aby tam bylo kam jít večer nebo s prckem, vyčetla jsem si, že Itálie je pro děti lepší..ale asi bude problém s tím ubytováním..budu ráda za jakoukoliv radu, dneska jsem to chtěla uzavřít, ale to asi nedám a taky popřípadě kontakt na nějakou agenturu..je jich dost..🙂)

aurra
4. čer 2012
noemarta
4. čer 2012

@velrybous my ideme cez ck bella italia.... a inac aj na rabe sme boli, tam bolo super, a do lignano ideme prvykrat, takze neviem to porovnat... 😉

bebel
4. čer 2012

@noemarta máme prenajatý apartmán na pláži v condomiu 🙂

noemarta
5. čer 2012

@bebel tak nech nam to pocasie vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂

dakota14
5. čer 2012

dnes je tam krásne keď kukám cez webku u nás prší za chvíľku do práce radšej by som šla na pláž a nič nerobila 😀

maculienka123
5. čer 2012

my ideme cez CK EKOZ,tak som zvedava,ci nas nesklamu,ideme 27.7,snad pocko vyjde

zuzkkkaaa
7. čer 2012

Holky prosím prosím můžete mi poradit v Bibione nějakou restauraci, kde je i něco pro děti aby se nenudily, nějaké hřište, dětský koutek. díky
A nevíte dají se tam koupit nějaké slušné jídýlka pro děti (typu přesnidávky a masozeleninový příkrm pro 8 měsíčního prcka) 😝 Nechce se mi to táhnout z ČR 😝

darty13
7. čer 2012

Ahojte baby, tohto roku sa chystáme do Lignána, prečítala som si toto fórum a veĺmi mi to pomohlo 🙂)) Mám na Vás otázku, nepoznáte náhodou CK Bluesport? sídlia v Prahe. dostala som od nich celkom dobrú ponuku len som sa o nich nikde nedočítala - žiadne recenzie.....

eva423
7. čer 2012

@eimiky Ahojky, aj my ideme s deckami posledný júnový týždeň do Lignana. Kam presne idete?

eimiky
7. čer 2012

@eva423 ahoj ja rozmýšlam, že to bude nakoniec jesolo

eva423
7. čer 2012

@darty13 Ahoj, túto cestovku nepoznám ale my ideme tento rok do Lignana cez Terra reisen ( výhodnejšia na cestovanie s deťmi) . Pred dvoma rokmi sme boli cez Ludor.Boli sme spokojní. Ale cena je v dnešnej dobe rozhodujúca, preto iná cestovka.

eva423
7. čer 2012

@lucy56 Ahoj, našla si už vhodný hotel? My ideme druhý krát do Lignana hotel Medditeraneo. Dá sa tam urobiť aj plná penzia . Jedlo úplne super, raz za týždeň slávnostná večera ( organizuje hotel), perfektná obsluha,služby , okolie ,vybavenie , prístup personálu. Boli sme max. spokojní.

noemarta
7. čer 2012

@eva423 my ideme prvy tyzdnen julovy, a ideme do hotela san francisca....prvykrat, tak verim ze bude o.k.
A vy chodite vzdy v tomto termine, pytam sa hlavne kvoli pocasie, verim ze sa dovtedy otepli riadne a ze utichne to zemetrasenie v IT.... 😔

eva423
7. čer 2012

@noemarta Ak je to hotel v Lignane, tak viem ktorý. Čo sa týka počasia , to si nevyberieš , presne ako tu písala už Irriss. V dnešnej dobe je to viacmenej lotéria. Naposledy sme boli začiatkom septembra. jeden den nám pršalo a dva dni bolo chladno , ale Lignano má tú výhodu že aj ked nie je zrovna naj počasie vždy máš kam s deťmi ísť. Je tam množstvo zábavných parkov atrakcií pre deti. Ja hovorím že Lignano je RAJ pre deti. Náš malý sa tam vyhral, vybláznil tak ako na Slovensku nikdy a nikde predtým.

noemarta
7. čer 2012

@eva423 no ved na to spolieham...ze tam ideme kvoli malej, tak hadam sa tam vyjasi....
Hej ten hotel je v lignane....je taky mensi....

eva423
7. čer 2012

@noemarta Ked sme išli prvý krát tiež som ho obzerala ,odradilo ma že je pri hlavnej ceste a dosť daleko od pláže.

lucy56
8. čer 2012

@eva423 nakoniec to dopadlo s dovolenkou tak ze muzov sef nam dal termin v najvacsej sezone a to taliansko vychadzalon draho ,my sme chceli ist az koncom augusta,zac.septembra a tak som nasla v dobrej cene bulharsko all inclusive tak ideme tam,ale taliansko mam rada a chcem tam ist urcite

elllla
9. čer 2012

ahojte,
tak my mame uz cca mesiac do odchodu (ideme 14.jula) do bibione.. tiez ma trosku strasi to zemetrasenie, mm by kvoli tomu dovcu aj zrusil, ja zatial nie.. uvidime, ako to pozvladame, vdaka za vsetky cenne rady, uz som dnes zacala spisovat zoznam, co zobrat so sebou.. mm je zhrozeny.. este ze mame velke auto.. kvoli viki musime brat kocik aj cestovnu postielku a asi maly bazenik.. pre misku nejake veci k vode - nafukovacku, koleso, loptu.. k tomu plienky, nejake zakladne jedlo aspon na prvy vecer a kopec uterakov 🙂) (k moru, k bazenu aj do sprchy)...

evulik6
10. čer 2012

Ahojte...
zdravim @mart.s 🙂) ... dlho som tu nebola... Tak uz sa ti to krati Martinka co? Jaaaj, ja mam dost strach z toho zemetrasenia, no snad to bude ok, a nic sa nam nestane . Velmi sa tesim uz od zaciatku roku, aj ked sa nam to dokafralo s tym nasim stretkom, ved vies, stale ma to stve a stve a stve 😠

Halo baby, ide niekto od 7.7. do Bibione? My ideme od 7.7. do 21.7. 😉 Rezidencia Itaca
A co ste to tu pisali o benzine???? 😲