Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

jajkax
23. čer 2011

@mart.s. my asi kolem 9-10 v noci.Už se nemůžu dočkat.ale kromě oblečení dcery a jejich hraček namám zbaleno nějak nic:musím rychle začít 🙂

mart.s.
23. čer 2011

@jajkax tak to mně se vůbec nechce. Ale takové stavy mám před odjezdem vždy 😀 . Já se celý rok, strašně těším a když mám odjet, tak bych nejraději zůstala doma. 😉 Ale naštěstí mě to vždy přejde hned jak přejedeme italské hranice 😀 . To si to začínám užívat 😉

uznetusim
23. čer 2011

Ahojte. Tak ja som si myslela, že tento rok sa nejde nikam, lebo sme vrazili veľa do záhrady, že teda oželieme. A pred chvíľou mi muž poslal mailom prekvapko - potvrdenú rezerváciu. 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 Tak predsaaaa Bibione, vilaggio Tivoli znova. 😎 😎 13 - 20. 8. Tááááááááák sa tešíííím.

zuzinr
23. čer 2011

@jajkax jej to uz teraz balis? No my odchadzame zajtra v noci a to budem balit az zajtra poobede vsetkych 4 🙂

snupik
23. čer 2011

@jajkax ubytoali nás hned, jak jsme přijeli, zrovna zavírali před sisestou, ale vyřídili nás celkem ochotně🙂

snupik
23. čer 2011

Jo, a taky jsme si vzali uplakaného synáčka na ruku k té budce na přidávání slunečníků a zabralo to, ještě ho bába pochválila, jak je krásné bambino 😀 😀 😀 😀

mamulen
24. čer 2011

Prosím o radu. Když nemáme v ceně ložní prádlo, mám vzít klasické povlečení, nebo jsou lepší prostěradla na deky? a prostěradla pod sebe asi taky, co? Díky všem.

martinabre
24. čer 2011

@mamulen Ahoj, my teda bereme povlečení + prostěradla pod sebe. Aspoň teda my to máme tak, že dostaneme polštáře a normální deky a ty si dáváme do povlečení. Na posteli je prostěradlo, na které dáváme naše.
Já mám taky 2 dotazy - nevíte jestli nejsou nějaké změny ohledně dokladů pro děti a byl někdo na špagetové párty?
Děkuju.

mamulen
24. čer 2011

@martinabre díky za odpověď. Pokud vím, snad žádné změny ohledně dokladů nejsou, my máme obě děti zapsané v pase. Na špagetové párty jsem nebyla, ale také jí máme v ceně.

martinabre
24. čer 2011

@mamulen No my ji právě nemáme, jedeme přes českou cestovku, ale něci tu hokky psaly a nevím ani kde to je ato už tam jedu asi po 10-té ☹

martinabre
24. čer 2011

@mamulen No my ji právě nemáme, jedeme přes českou cestovku, ale něci tu holky psaly a nevím ani kde to je a to už tam jedu asi po 10-té ☹

janca13
24. čer 2011

@martinabre my sme boli supééér akcia 🙂

mamulen
24. čer 2011

@martinabre Jé po 10-té. My vyrážíme do Bibi poprvé, mám z toho trochu strach, protože každý řekne - jé Bibione! Budeme bydlet ve VielConcordia, v Concordii - neznáte někdo? Jedem od Ludoru.
Dejte prosím typy, co v Bibi - a okolí - určitě neopomenout. Díky moc, jedem dneska v noci, možná spíš k ránu.

tinyleaf
24. čer 2011

Ahojte 🙂 Aj my zajtra rano odchadzame do Bibione 🙂
@martinabre my sme boli na spagetovej party, je to tam fajn, program pre deti, aj spageti celkom chutia. Klienti agentury Europa to maju v cene, ale mozno aj cez ine agentury sa tam da dostat.

zuzana581
24. čer 2011

@bramburka vyzerá to super, poslala som ti IP.

tilly
25. čer 2011

ahojte, vratil sa niekto teraz? ake je pocko? a more? je teple uz? diiik a cesty boli ake?

martinabre
25. čer 2011

@janca13 A prosím kde to tam asi tak je, přes koho jste se tam dostali a jaká byla asi cena? 🙂

dakota14
25. čer 2011

ahojte mám len jednu otázku stačí mať deti zapísané v pase rodiča keď majú 3 a 8 rokov alebo im treba vlastné pasy keď chceme ísť do Talianska alebo aj do Chorvátska

certica
25. čer 2011

@dakota14 od 5 rokov musi mat dieta vlastny pas 😉

@tilly tak uz ste sa rozhodli?

tilly
25. čer 2011

@certica este nie... uvidime podla pocasia na buduci tyzden... 😀 a podla adama, lebo to je desne decko... ak nebude mat naladu, tak koniec... napr. teraz je totalne neznesitelny, to by nebola dovolenka, ale horor... on je trosku narocny...

janca13
25. čer 2011

@martinabre No my to máme v cene zájazdu chodíme cez tal.cestovku EUROPA a či sa tam dá dostať aj tak že si kúpiš nejakú vstupenku tak to vôbec netuším ale asi nie.Bez vstupenky sa tam nedostaneš.No a je to tak na okraji Bibione na samote.Skús sa spýtať priamo v agentúre,viem že tam chodia klienti agentúry europa a bibione,žiaľ viac ti neporadím.

holly72
26. čer 2011

Co je to ta špagetová párty? Byli jsme v Bibi už 3x a ještě jsem o tom neslyšela. Jedeme přes agenturu MC. A nevíte jaké je tam teď počasí?

domulienka
26. čer 2011

ahojte ,my sme sa vratili vcera z Talianska,boli sme v Rosolina mare,bolo super, splnilo to co sme ocakavali,Ubytko, more ,plaz no super... 🙂

luciakubista
26. čer 2011

ahoj, aj my sme sa vratili vcera z Bibi. Bolo super, ocakavania splnilo. Pocasie bolo uzasne( akorat dva dni silny vietor,inak nebo bez oblackov, 26 stupnov uz o pol 8 rano). more tiez teple,takze pohoda. Prekvapilo ma mnozstvo meduz,ale vetsinou len rano na brehu, v mori som stretla len jednu 🙂 akurat tie kolony na dialnici a pred bibi nic moc,ale to asi k tomu patri.

zdeniii
26. čer 2011

Ahojky a kde přesně jste byli - ubytování? Potřebuju už aby mi manžel něco schválil, zatím nic neporšlo :_(

janka_pn
26. čer 2011

@luciakubista ahojky 🙂 super, ze vam to vyslo. my ideme do caorle buducu sobotu, ale pozerala som predpoved a nic moc, no snad sa to umudri 😅 kolko vam trvala cesta? co nam odporucas? 🙂 boli komare?

luciakubista
27. čer 2011

@zdeniii ked sa pytas mna, tak my sme boli v lido del sole, konkretne residence Giudecca od lampo.it. bolo to hned s priamym vstupom na plaz. pre deti idealne . mali sme i velky a detsky bazen v objekte 🙂

luciakubista
27. čer 2011

@janka_pn ked som pozerala na predpoved ja, hlasili tak 24 stupnov a bolo vzdy kolo 30. kak som vravela po prichode a den pred odchodom silny vietor,ale dazd iba raz v noci. inak fakt horuco. no cesta nic moc, my byvame v prahe. takze tam sme sli na noc,ale museli sme sa zastavit ,lebo mala plakala. vyrazali sme asi o pol 10 z phy a tam sme boli asi az o 8. pred bibione velke kolony :( cesta spat hroza, 3x sme stali v kolone, z bibi na dialnicu asi hodku a potom este na dialnici tak dva krat . no s prestavkami mensimi a jednou vetsou vecer asi 14 hod :( z phy do bibi je inak 755km. urcite by som naspat isla z piatka na sobotu,lebo stejne rano len odovzdavas kluce.
komare neboli az tak strasne,oni lietali nejak narazovo, par dni nic a jeden vecer nas pokusali. prechadzka po plazi vecer jedine s repelentom. inak sme mali furt otvorene okno a pohoda, ked porovnam s korfu,tak by som povedala,ze o ziadnych komaroch som nevedela 🙂

janka_pn
27. čer 2011

@luciakubista no aj od nas to je asi taka vzdialenost. vyrazame z piestan a tiez planujeme okolo 10. no uz sa netesim na tu cestu 😒 ale my pojdeme inou dialnicou ako vy, tak to mozno bude o jednu zapchu lepsie 😀 . co povies na lampo? my ideme cez nich tiez, prvy krat. ako to prebiehalo po prichode? doplatili ste zvysok a hotovo? alebo chceli este aj dake ine nepredvidane poplatky? 😝

luciakubista
27. čer 2011

@janka_pn no myslim,ze v taliansku pojdete stejnou dialnicou,akurat to rakusko mate inak ako my. Lampo v pohode,akurat je tam rano strasny chaos.neviem jak v caorle,ale v lido del sole su dvoje dvere,jedne na check in a jedne na check out. na check in si hned vezmite listok s cislom, oni budu volat. no islo to celkom rychlo. tych bab ma vybavovanie tam bolo asi 6. no a prebieha to tak,ze v lampo ti daju i kluce od apartmanu,akorat ziadne informacie,lebo je tam dost chaos,ale aspon tam hodia i nejake letaky a tak. platili sme kartou akurat kaucia sa dava v hotovosti. Ine poplatky sme neplatili (booking charge a tie znamky uz by ste mali mat v cene). 😉