Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

jenie123
6. črc 2011

@jajulaa @petrina82 baby aj my ideme 16.7... tak to som tiez nemusela pozerat.. ☹ hned mi ostalo zima.. ale dufam, ze sa to este zmeni, ved predpovede sa menia kazdu chvilku..

petrina82
6. črc 2011

@jajulaa @jenie123 no teda, to budem dobre nastvana ked to tak bude, ale este je to daleko tak verim, ze nebude cely tyzden prsat, lebo ma porazi. Ale ja som pozerala minuly tyzden a tiez tam hlasili takmer kazdy den prehanky a burky a baby co uz prisli pisali ze bolo pekne. Tak si drzme palce 😝

jenie123
6. črc 2011

@petrina82 urcite to bude super a bude krasne.. musime verit.. 🙂 my sa tak velmi tesime, uz sme dlho pri mori neboli a teraz to bude aj prvy krat s malou a beriem aj sestru, ktora pri mori este nebola.. bola by skoda, keby prsalo.. budem drzat palce aj ja.. 🙂 🙂

jajulaa
6. črc 2011

baby a to keby ste videli ako je u nás, už druhý týždeň prší, je tu 10-13 stupňov, normálne si kúrime elektrickým ohrievačom, už sa mi chce plakať, lebo to moje šidlo je doma neriadená strela 😒

petrina82
6. črc 2011

@jenie123 Aj ja sa tesim, my sme autom este na dovce neboli tak uvidime. Ideme s dvomi detmi tak si neviem predstavit sediet niekde na izbe. Ale tu som nasla lepsiu predpoved, prsat ma cez den len v nedelu a v stredu poobede, ale ani to by nemuselo http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Bibione/11_15/ 🙂

petrina82
6. črc 2011

@jajulaa @jenie123 baby a kam idete do ktorej casti? Mozno sa tam stretneme 😅

jajulaa
6. črc 2011

@petrina82 no super, aspoň trochu optimizmu, aj keď ja verím, že to nebude také zlé.
my bývame bibione spiaggia, apartmán onda azurra 😉

reni111
6. črc 2011

my pozerame tu http://www.ilmeteo.it/ 😝

petrina82
6. črc 2011

@reni111 Dakujem, uz som si to ulozila, podla toho nema prsat v Bibi ani jedne den 😀 , akurat ma byt max. 24 st. ale to neva, hlavne nech neprsi 🙂

petrina82
6. črc 2011

@jajulaa Aha, my ideme na Lido del Sole 🙂

sorciera24
6. črc 2011

baby, nebojte sa, oni stale hlasia dazd na tych strankach a je tam pekne , aj nam hlasili dazd a mali sme pekne, akurat 2 dni doobeda pod mrakom, ale inak slnecno.....moc by som tym predpovediam po nasej skusenosti neverila 😎

spetra
6. črc 2011

@martinabre tak už ddětem vyřizujem pasy... ano chceme do apartmánu, ale nemám pocit že by to bylo nesehnatelné... chceme jet až v září... a i teď přes sezonu, tak vidím že jsou last minute i do apartmánů... tak snad jo... pojedeme autem a převážně bysme chtěli vařit...

@zuzinr můžeš mi prosím poslat konkrétní apartmán ve kterém jste byli?

katarina.banska
6. črc 2011

viete mi niekto napisat ako je v lido di jesolo? chystame sa tam, tak nech viem na co sa mam pripravit.... 🙂 dakujem

reni111
6. črc 2011

@katarina.banska ahoj, my sme boli v Lido a bolo tam super. Urcite je rozhodujúce kde a ako budete ubytovaní - my sme vtedy boli v hoteli v blízkosti Aqauparku (musím povedat že je to super Aquapark,mne sa viac pačil ako v Lignano ) v meste dlhé rušné promenády (ale to je aj inde ) . Pláž bola trošku iná - na jednotlivých úsekoch boli také móla do mora , takže prechádzky súvisle na pláži pri okraji mora sa nedali absolvovať a piesok bol taký tmavší - ako zmes piesku a "niečoho" 🙂 ale je možne že to bola len tá naša časť...teraz ked už viem porovnat - pláž v Lignano sa mi páči viac. ale je to vec názoru 🙂

spetra
6. črc 2011

a co byste použili za plavací pomůcku pro 14 měsíců (chodil do plavání) a necelé 3 roky dítě (živé, ale zvody má respekt)... ?

jenie123
6. črc 2011

@petrina82 urcite nam pocasie vyjde, tiez neviem, co by sme robili na izbe.. nas ide 8 dospelych a 3 deti..
jeee baby, no my ideme do lignano terra mare sem: http://www.renytravel.sk/dovolenka/taliansko/fr... este som v Taliansku nebola, toto bude moja prvotina.. 😀

katarina.banska
6. črc 2011

@reni111 dakujem ti pekne. my ideme 20/8/ a byvame v apartmane Zenith na plazi. tak snad to bude fajn. uz sa tam tesime velmi . vy ste tam boli kedy? ake su tam ceny? dakujem

petrina82
6. črc 2011

@jenie123 To tam mate krasne. No pekna banda vas ide 😀 Keby aj pocko bolo premenlive tak sa urcite zabavite 😎 . Ja som bola v Taliansku iba na Elbe v kempe pred 10-timi rokmi takze tiez taketo nieco bude prvy krat. trosku sa aj obavam ked neviem co ma presne caka, ale to je len taka mala nervozita 😅 . Som zvedava ako sa vam bude pacit, ked idete 1.krat, potom napis 😉 My ideme na 2 tyzdne tak snad nam tam nebude dlho 😀

jenie123
6. črc 2011

@petrina82 jeee 2 tyzdne, tak to si uzijete, ak keby tie 2 dni prsalo, ostava vam este vela slnecnych dni.. ja som si az teraz uvedomila, ze ved ideme uz za 10 dni a ja nic nezbalene.. no mam co robit.. 🙂 🙂 🙂 tak a nervozita je aj na mne..

petrina82
6. črc 2011

@jenie123 ano to je pravda, ze z tych 2 tyzdnov snad aspon nieco bude pekne.
🙂 Ja tiez nic nemam zbalene, budem asi az v piatok pred odchodom, ale zoznam veci uz spisujem 😀 Uz sa nam to strasne blizi, ani neviem kedy to ubehlo 😝

jenie123
6. črc 2011

@petrina82 ani nehovor.. ja som si este ani zapisovat nezacala.. no mam co dohanat.. ale aspon lieky pre malu mam nakupene.. 🙂 ake velke deti idu s vami?

jajulaa
6. črc 2011

@jenie123 no ešte určite nebal 😀 , nato času dosť do budúceho týždňa.
Ja by som už mohla ísť aj tento týždeň, všetko mám popraté aj požehlené, lebo tu už dobré dva týždne nesvietilo slnko a len pršalo a zima bola 😠

badzova
6. črc 2011

ahojte 🙂
prosim o radu chystame sa do Talianska prvy krat. vobec neviem kde mam hladat ubytko,, najradsej by som nejkaky apartman 🙂 , chceme ist do Lignana.neposlete nejake linky?? 😵
kolko su dialnicne poplatky?
a za co sa este plati myslim okrem ubytka a stravy?? citala som nieco o plazovom poplatku..atd...
dakujem za hocijaky typ.. 😉

zuzinr
6. črc 2011

@spetra ahoj boli sme v residencie Schubert, nasla som to priamo cez net cez IT cestovku na stranke Lignano.it

zuzinr
6. črc 2011

@badzova ahoj my sme boli minuly tyuden v lignane, ubytko som nasla cez internet na stranke www.lignano.it, poplatky na dialniciach, v rakusku si musis kupit dialnicnu znamku, my sme mali na 10 dni cca 7,90 € (uz si presne nepamatam) a v talianku sa plati myto, do lignana tusim okolo 9, 60 €

badzova
6. črc 2011

@zuzinr dakujem 🙂

petrina82
7. črc 2011

@jenie123 Ja zas tie lieky este nemam, ale vcera som dokupila aspon drogeriu, ktoru tam budeme potrebovat 😀 Syn ma 6 r. a dcera bude mat 3r. Podla toho co tu citam si budeme viacmenej varit, ale uvidime na mieste podla cien. Chcem chodit nakupovat do Lidla, vy budete tiez varit sami? Asi ano, ked mas malu dcerku..

ginepra
7. črc 2011

@zuzinr ahoj, prosím ťa, nemohla by si mi dať link na ubytko, kde ste boli? cenovo Vam to ako vychadzalo? my sme ete neboli na dovolenke v zahranici s detmi (mam 3 a 4 cakam), nemohla by si mi napisat, ci treba nieco specialne zobraat? napr. obliecky napostele apod. niekde tu som citala, ze baby beru aj obliecky, na SK sme to nikdy nepotrebovali... Dakujem Gabiika

jenie123
7. črc 2011

@petrina82 budeme si aj varit aj chodit niekam von.. kvoli detom musime nieco navarit, ale moja ma rada aj tie kupovane prikrmy, takze jej az tak vyvarat nebudem.. a na veceru si niekam zajdeme.. teda tiez zavisi, ake tam budu ceny, ale snad to bude v pohode.. a hlavne nebudeme vysedavat po baroch, kedze pojdu deti spinkat a my budeme v apartmane na terase popijat vinko a pivko..

reni111
7. črc 2011

@katarina.banska boli sme asi pred 3 rokmi...ceny - noo ako v prímorských destináciách 😉 , stravu sme vobec neriesili, lebo sme mali polpenziu a to nam bohate stacilo - dokonca sme si nevedeli zvyknut na 3 chodové večere... takže sme minali na zmrzliny, atrakcie pre dceru (to najviac ) a nejaké drinky...samozrejme na prepocet to nebolo lacne..ale vsak to poznas - dovolenka, tak netreba kalkulovat. Urcite ak by sme sa tam mali stravovat, tak inak pozeram na ceny, Posledne roky chodime do apartmanov a vacsiu cast stravy si berieme a ostatne tam kupujeme v marketoch.