Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

bramburka
5. kvě 2009

Jak jsem tip sala do IP. Určitě máš pravdu a velká výhoda toho kempu je právě to, že tam všechno je a nikam nemusíš....památek si užijete, máte auto, můžete si popojet, proto se mi líbil ten v Lignanu, že je to tam všude blízko, ale co na pár kilometrech, ten vas kemp je moc krásný, hlavně si zajistěte, at jste blízko moře a kdy že to vlastně jedete?

ivis
5. kvě 2009

ahoj holky, tak v kempu Sabbiadoro jsme byli v roce 2003. Od moře je to opravdu kousek- určitě ne víc jak těch 250m a do centra se dá též dojít krátkou procházkou. Pokud by vás něco ještě zajímalo tak napište, snad si vzpomenu 😉

bramburka
5. kvě 2009

Tak napiš, jaké bylo ubytko? v Mobilhomech? a co obchudky? nejake problemy? my porad nevime, jsme uplne neschopni, teda asi ja....

mispuli
5. kvě 2009

bramburka"ten kemp je hrozně velikej,takže záleží na tom,v jaký části budete ubytovaný.My tam nebydleli,ale několikrát jsme kolem šli,když jsme si chtěli udělat prochajdu,je to spíš na okraji Sabiodara,ale do centra by to mělo být max.10-15 minut na takový první větší náměstí s obchodama a kavárnama,taky tam dělají takový to zpívání podle slov,teď mi vypadlo,jak se to jmenuje,kemp vypadá moc hezky a líbí se mi tam ten bazén...takže rozhodnutí je na vás,jinak do aquaparku,zoologický atd je stejně lepší jet autem

janka46
6. kvě 2009

Ahojte!
Necitala som vsetko dozadu,ak mozno to tu uz bolo spomenute,len by som chcela poradit od skusenych mamiciek,tiez zvazujeme Bibione,ale neviem sa rozhodnut teda hlavne pocasie ci skor prelom juna-jula,alebo august-september.......ja viem je to tazko dopredu odhadnut,ale ak mate niektora skusenosti....bola by som vdacna za kazdu radu,my neradi chodime cez najväcsiu sezonu,tak preto zvazujem tieto terminy. 😀

eimiky
6. kvě 2009

Jani my chodíme posledné roky koniec júna a musím zaklopať, mali sme super teplo.... aj tento rok ideme tak 😉

pepies
6. kvě 2009

aj my ideme koniec juna - zaciatok jula a tiez si myslim, ze tam bude teplo .............. bola som velakrat pri mori aj v maji a uz sme sa kupali v mori, hoci sme tam nesli kvoli kupaniu ................... takze toho sa nebojim, ze by nebolo teplo ....... 😀

jaku
6. kvě 2009

My jsme byli na začátku červa a bylo vedro, pak jsme byli v půce července a 3dny pršelo, takže asi záleží zrovna na roce, ale teplo bylo pořád.

certica
6. kvě 2009

janka, my sme boli dva roky dozadu prvy sept. tyzden a bolo cez den v priemere 20 stupnov, takze sme sa prakticky nekupali. ono bolo vtedy vseobecne blbe pocko v europe, no ale tiez si myslim, ze jun je istejsi. v tychto zemepisnych sirkach urcite

bramburka
6. kvě 2009

opravdu záleží rok od roku, nedá se povědět jak bude, obecně prý stejně asi jako u nás a to je tak, ež poslední léta je krásně v červnu a včervenci už prší, letos to je snad ještě více posunutý.

ikulka
6. kvě 2009

ahojky no mi ideme teraz do lignana 11,7 tak snád nám počasie víjde pevne v to verím lebo to bude moja prvá dovča po 3rokoch tak ak bude pršať ma porazí

eimiky
6. kvě 2009

ikulka podľa mňa v júli sa nemusíš obávať... to bude slniečko pokiaľ nepríde nejaký nečakaný orkán 😉

pepies
7. kvě 2009

ikulka nechapem, preco by v juli nemalo byt pekne pocasie v Taliansku 😉 😉 😉 😉

pepies
7. kvě 2009

to by musela byt riadna smola ... 😒

zuzana581
7. kvě 2009

No PEPIES, ja ti poviem, že my sme boli minulý rok pri Dubrovníku v júli. Tam je skoro celé leto tropické a my sme tam boli, akurát v tom týždni, kedy sa tam prehnal studený front a mali sme maximálne 25 stupňov a ladové more. Takže všetko je možné. Ale dúfam, že toto leto bude super celé a aj koniec augusta víde.

pepies
7. kvě 2009

jasne zuzana, vsetko je mozne, netvrdim ze nie ........... bola to fakt smola .....
my sme chodili na vikendy do chorvatska v maji a uz sme sa kupali v mori ...... 😉

janka46
7. kvě 2009

Vdaka žienky za rady 😵 😵 😵

ikulka
8. kvě 2009

ahojky no pepies u mna je možné všetko a pri mojej smole bgy som sa nedivila keby tam aj mrzlo 😒

vocko3
14. kvě 2009

ahojte, uvazujeme ze pojdeme v lete do lignana pineta. ale pocula som ze sever talianska ma spinave more. viete o tom nieco? ja som tam bola naposledy pred asi 10 rokmi a bolo take mutne ale neviem ake je to teraz.

zuzana581
14. kvě 2009

VOCKO3 ja osobne si myslím, že plytké more s piesčitým dnom nebude nikdy priezračné ako napríklad chorvátske more s kameňmi, ale čo sa pláže týka, tak som čítala, že Lignano má modrú vlajku, čo znamená, že patrí medzi čisté a udržiavané pláže, tak aj to more bude podla mňa čisté. Akurát, trošku mútne.

ivis
15. kvě 2009

Bramburka:tak koukám, že jste si nakonec vybrali Řecko a Zakynthos bude určitě bájo 😉 My též čekáme na last, ale asi to odložíme až na konec srpna kvůli teplotě vody.

Špinavé moře na severu itálie není určitě, jen prostě vizuálně nelahodí našemu oku(způsobeno pískem, čeřením i jeho barvou)

A počasí to je dneska risk všude. Vrátila jsem se před 14dny z Mallorky(nečekala jsem žádné extra počasí- jela jsem tam na regenerační a odkojovací víkend) a jeden den bylo 13C a z toho druhý den 26C a pařák, takže je to jak na houpačce.

Takže určitě jeďte, hlavně pokud jsou děti malé, tak si myslím, že je pro ně snesitelnější 10hodinová cesta na sever, než 20h cesta na jih.

dakota14
15. kvě 2009

Ahojte vedel by mi niekto povedať aké sú ceny za dáždnik a dve lehátka na 8 dní pobytu v Lignane ak ste tam už tento rok niekto boli alebo prídete budem rada za info lebo čo som našla tak to vychádza nejakých 10-12EUR na deň či je to naozaj tak alebo je to ešte viac???? 😒

eimiky
15. kvě 2009

dakota www.lignano.it tam som to videla, že sa to dá aj rezervovať.. neviem vôbec koľko to víde.skús si to tam pozrieť aké su tam ceny

pepies
15. kvě 2009

dakota, tipujem ze okolo 30-50 EUR na tyzden ....... 🙂

bramburka
16. kvě 2009

ahopj holky,
no nakonec zvítězil ten Zakynthos, prostě moře, bazén, relativně v centru města, pohodička, super.

MOře bych se v Lignanu nebála, má dokonce modrou vlajku!

Slunečník bych asi koupila a vzala ho sebou, kor kdyz jedete autem, seženete ho ta 200 kč v Jysku a je bezva. 😉 skladný, strčíte do kufru.

pepies
18. kvě 2009

bramburka ja z Teba odpadnem, Ty si riadna vymyselnicka 😉 😉 😉 😉
takze nakoniec Zakynthos? je to nadherny ostrov s prekrasnym cistym morom ...................

Ja som zasa taka, ze urcite by som netrepala so sebou slnecnik, kde by som ho zbalila do kufra ????? Radsej by som si pozicala tam prip. ho kupila tam za par EUR a nechala ho tam - aj to sa nam uz par krat stalo. Slnecniky su v dovolenkovych destinaciach velmi lacne.

A uz si rezervovala ten Zakynthos? Hod potom nejake infosky do IP, kuknem sa na to.

bramburka
18. kvě 2009

Hodím, pepies...

no máš pravdu, že bych ho taky koupila tam, stojí taky kolem 5 eur co si pamatuju, ale chtela jsem dat holkam co nejlacinější návod 😉

aponchie
23. kvě 2009

tak sme se dohodli,ze jedeme az na konci prazdnin no snad to vyjde s pocasim absolutne nemam paru jak je to tam s destem a slunickem v tuto dobu,tam kam sem jezdivala na dovolene byvalo vetsinou na prelomu srpna zari nadherne ..

evulik6
23. kvě 2009

ahojte...aj my sa chystame do talianska bud prvy julovy alebo druhy julovy tyzden...este presne nevieme...a chcem sa spytat...chodite tam niekto autom? ze ci sa tam ta v pohode lahko dostat alebo ako to je... a ako to je tam s dialnicnymi znamkami, kolko to asi tak stoji, bo my sa chystame autom asi len to bude nasa prva jazda autom na dovcu... inak pocasia sa nejako nebojim, uz som tam bola dvakrat ale naposledy to bolo pred 7rokmi...
A este jedna otazka: je lepsie Lingnano/Bibione/Lido di Jesolo? neviem sa rozhodnut kam...a ak viete nejaky dobry apartman tak hodte tip...dakujem za odpovede... 😉

evulik6
23. kvě 2009

Zakynthos je naaaaaaadrherny... sice som tam nebola ale kamoska ano a je fakt krasny... a pocasia sa bat urcite nemusis, bude tam horuco na milion percent 😉