Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

pepies
25. čer 2009

ahojte dovolenkárky,
tak mi vyrážame zajtra zhruba o polnoci, balit budem az zajtra........
pocasie uz ma byt fajn ....................... 🙂

monkula
25. čer 2009

pepies, užite si to...... 😵
až zajtra balíš? ja som písala dva týždne dopredu, čo mi treba, a týždeň som nosila do tašiek... 😀

pepies
25. čer 2009

monkula ja si vsetko nechavam na poslednu chvilu, ale vsak maly je pobaleny za 10 min a my mozno za 15 ......... 🙂

mart.s.
26. čer 2009

My taky vyrážíme kolem půlnoci- bohužel ale až za čtrnáct dní. A to s tím balením - to tě pepies obdivuju. Mě to vždycky trvá asi týdem. A poslední dva dny před odjezdem - to už potom jenom manžel nadává, že se mu to nemůže vejít do auta a že toho máme rok od roku víc a víc 😉

janka46
26. čer 2009

Tak my vyrážame ránečko 😝 😉 už teraz si obaľujem nervy na cetu 😝

evulik6
27. čer 2009

ahojte...ako sa mate?
ja sa balim posledny den... ale tak tyzden dopredu si v hlave naplanujem co berieme a posledny den to davam do tasiek... takze pohoda...este vzdy poupratujem doma, nech je poriadocek, rozlucka s rodinou a mozme ist... joooj uz sa tak tesim az sa bojim aby nam to dobre dopadlo... uz sme aj mali problem so sestrinou dovolenkou, nechceli ju pustit, ale uz je to vybavene nastastie, tak mi odlahlo.

monkula tak az 18teho? my sa odtial budeme akurat vracat home...

eimiky
28. čer 2009

Ahojte,
my sme sa včera vrátili z Lignana, tak rýchlo ten týždeň ubehol.Počasie nám síce nevyšlo podĺa predstáv, ale nebolo to také hrozné, stále sme mali čo robiť.Pršalo chviľkami a bolo aj zamračené ale aj slniečko, ale bolo tak okolo 25 st, takže sa dalo chodiť na výlety po atrakciách a tak.Boli sme v Benátkach v zoo v Parco junior a kade tade po okolí.Malý zvládol cestu super tak polovicu prespal a polku bol hore a hrajkal sa, takže fajn.Z mora bol úplne uchvátený a ťahal sa len do vody, až vískal, strašne sa mu páčila vodička.Ja som bola v Taliansku prvý krát a bolo som spokojná čo sa týka atrakciíí pre deti.Úplne ideálne pre detičky.Apartmány by mohli byť trošku na vyššej úrovni vzhľadom k cene, keď to porovnám s Chorvátskom.A čo ma dosť prekvapilo tak bol plážový servis, dosť drahý, na deň cez 12€ za 2 lehátka a slnečník.Nabudúce budem hĺadať apartmán, ktorý bude mať tento servis v cene.Zobrala som si ponuky agentúr a budem vyberať podľa toho. 😉
Pepies prajem peknú dovolenku a aj ostatným maminám, ktoré sa ešte len chystajú... 🙂

certica
28. čer 2009

eimiky a ake bolo more - nebola moc studena voda?

evulik6
28. čer 2009

ahoj eimiky....tak ste si uzili dovolenku? super... ano ten plazovy servis je drahy, ale ja som bola v grecku a ked sme si chceli pozicat lehatka tak tam bol tiez drahy...
my ideme az 11teho, tak sa pocasie este snad vylepsi... a to ste boli v benatkach v zoo? to kde tam je? nemas o tom link? ja by som tiez chcela ist niekam na vylet... ale este neviem kam...

eimiky
28. čer 2009

Certica tie prvé dni bolo studené ale už tie posledné ak bolo krajšie aj voda bola teplejšia, inak malému na počudovanie ani studená nevadila, mne ano, ja som sa slnila radšej 😉
evulik parco zoo to je v Lignane, nie v benátkach.tu je aj link http://www.parcozoopuntaverde.it/english/home_e... vstupné je 12€pre dospelého, do 3 rokov deti zdarma a väčšie deti si nepamatám, najviac sa mi páčili tulene, to bolo super 🙂
Inak zostali mi nejaké vstupenky alebo zlavy na nejaké atrakcie ak niekto ide do Lignana?

evulik6
28. čer 2009

eimiky, ano, prepac, potom ma napadlo ze to zoo je v lignane... my ideme do bibione... ale mozno sa stavime aj v lignane...uvidime. A dakujem za link. 😉

ikulka
28. čer 2009

no aj my ideme 11,7 od lignana počasie bude snád dobré... tiež chceme pobehať nejaké atrakcie hlavne gumkáčov to naa malá može také skákacie blbosti alebo junior park uvidíme ak ste tam niekto boli oplatí sa to či ej to o ničom

sturnus_vulgaris
28. čer 2009

Letos jsme měli jet do Rezidence Rialto, ale nakonec kvůli zdravotním problémům jel jenom zbytek osazenstva. Podle fotek ubytko vypadalo dobře, akorát že v některých pokojích byla palanda (tj. patrová postel) - to je ale časté i v jiných apartmánech. Navíc vychytat dopředu, co tam bude za postele, moc nejde, ale pokud není v hotelu dost lidí, je tu šance, že se bude dát pokoj po individuální domluvě vyměnit za jiný.

eimiky
28. čer 2009

evulik inak mne sa zdá, že ja ťa z videnia poznám z PD, ja totiž pochádzam odtial... 😉 Inak zoo bola pekná hlavne tie tulene boli úžasné akú šou robili

eimiky
28. čer 2009

ikulka ja som bola v parcu juior a bolo fajn, len my sme boli len na vláčiku, inak ostatné bolo pre väčšie detičky, my sme ešte malinký, ale vláčik bol fajn, ja som sa a malým viezla, sranda to bola 😀

evulik6
28. čer 2009

eimiky ty pochadzas z PD? No mozne to je...alebo sa ti mozno len na niekoho podobam...a kde si tu byvala?

eimiky
29. čer 2009

na žabníku no mne sa zdá, že som ťa v Pd už stretla, chodím tam často
sturnus_vulgaris my sme tiež mali manželskú postel a potom ešte poschodovú postel ako prístelku, no ja som nebola veľmi spokojná s apartmánom, ale mám už katalógy agentúr, kde to je pekne nafotené a budem sa na to pred rezerváciou pýtať, poprípade aj foto.

mart.s.
29. čer 2009

eimiky- my jezdíme do apartmánu, kde je slunečník v ceně, ale já si myslím, že si člověk moc nepomůže. Podle mě si zase určitě zvednou cenu za apartmán, aby se jim to vrátilo. A ještě asi hodně záleží na tom, kdy tam jedeš. Dokud mi starší kluk nechodil do školy, tak jsme jezdili v červnu nebo v září, ale minulý rok jsme museli už vyrazit v červenci a na pláži bylo takovejch lidí, že jsme ten slunečník ani nevyužili a chodili jsme radši se svým- směrem k majáku.( Bibione). Kluci nám totiž nechtěli sedět v nějaký 10. řadě, kde si připadáš jako na poušti. ( před tebou písek, za tebou písek). Chtěli být pořád u vody, a protože je tam musíš stejně hlídat, tak by nám slunečník sloužil stejně jen jako odkladiště na tašku. 😉

eimiky
29. čer 2009

mart.s. no jasne s tým plážovým servisom je to nanič.no my sme boli teraz a bolo kopec voľných ale viem si predstaviť, že cez najväčšiu sezónu je to náprask 😨 Máš pravdu, že je to o ničom byť zas v rade daleko od vody a hlavne pre detičky.Nevadí ak budúci rok nebudeme mať plážový servis, tak si to zajednám cez internet, je tam nejaká zľava a miesto si môžem vybrať.

mart.s.
29. čer 2009

eimiky a máš ještě tu výhodu, že Tobias je ještě maličký, a tak ti do toho tolik nemluví 🙂

eimiky
29. čer 2009

no jasné ale aj tak sa ťahal do vody ako divý a nosiť ho na rukách to je kíl... 😲

evulik6
29. čer 2009

ahojte...

eimiky, na zabniku? tak to potom ano...ja som byvala v necpaloch pokial som sa nevydala...uz 5 rokov byvam v meste...

my si slnecnik poziaciame urcite lebo ide s nami aj sestra s priatelom tak sa budeme striedat nejako... s malym budem asi aj tak len pri vode alebo na plazi na smykale a v tych domcekoch pre deti... Ked to tam uvidi, tak bude rosamboooo.... no on je velmi zivy tak som zvedava ako to zvladneme spolu :DDD Najviac ma tesi ze mame aj bazen tam kde budeme byvat tak sa mozme aj tam kupkat pobede alebo na vecer... bude fajn, len to pocasie... sa bojim ze nam tam bude prsat...dnes som pozerala pocasie v bibione na 15 dni dopredu a nehlasia moc pekne pocasie...no dovtedy sa to snad este zmeni 😉

mart.s.
29. čer 2009

evulik- dlouho jsem byla přesvědčená, že budeme mít určitě hezky, ale abych řekla pravdu, tak když vidím ty předpovědi- začínám se taky trochu bát.

eimiky
29. čer 2009

evulik, veď hlásia celkom pekne ja som pozerala počasie podľa tejto stránky a tak to aj nejak vyšlo takže sa nemáš čoho báť... http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we...
a chodila si na základku do necpal? lebo ja ano 😉
Tie domčeky to myslíš tie ihriská pre detičky na pláži? ono je to fajn som po tom pokukovala ale my musíme ešte podrásť 😎

eimiky
29. čer 2009

http://spravy.pravda.sk/idete-na-dovolenku-do-t...
o tomto viete? takže to znamená, že bez pasu nepúšťajú asi nie?

ikulka
29. čer 2009

eimikiky no to si ma nepotešila 😠 ☹ no u nás by problém nemal byť som sa poistial a malej preistotu pas vybavila ani keby osm tušial nejaké komplikácie....

monkula
29. čer 2009

tak, my nakoniec nejdeme 11.7., ale 18.7. 😎 ale to počasie ma desí..... 😲

eimiky
29. čer 2009

no ževraj to platí do 18teho júla...
no ale si zober že keby to nevieš a neberieš pas, ja som pas mala ale muž nie, tak by nas asi nepustili sila

evulik6
29. čer 2009

eimiky, ano chodila som do necpal na zakladku... aj ty? sranda... a ty si aky rocnik? ja 81 a triedna mi bola Belanova
ano, myslela som tie ihriska pre deticky na plazi... jasne, vy ste na to este malinky, ale moj huncut je uz velky dost, tak to bude zuuuzo... on sa vsade stvera...taky maly horolezec
Dakujem za ten link s pocasim... no dufam ze bude fajn, lebo sa velmi tesim...uz sme dlhooo predlho neboli na dovolenke, naposledy po svadbe a to je uz 5 rokov, tak to mame take vyrocne :DD dufam ze sa to pocasie uz konecne umudri
A co sa tyka tej kontroly, tak som citala ze sa normalne aj bez pasu sa da ist, ze na obciansky pustia...ale my berieme pasy aj tak, lebo maly je v nich zapisany, takze pohoda

evulik6
29. čer 2009

no tak podla toho musime mat pas, inak nas nepustia...a tusim ze v tv o tom hovorili ze pustia aj na obciansky... no tak si vyberte... ale mne je jedno...maly je zapisany u nas v pase a to staci, my pasy mame, tak pohodicka...

ikulka, mala nemusi mat svoj pas do 5 rokov, staci ked ju mas zapisanu vo svojom pase.... ale kedze to mas vybavene tak je to fajn...nemas sa coho bat 😉

ale plati to do 15teho jula, nie do 18teho? ci?