Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

dakota14
3. črc 2009

Ahojte tak mi odchádzame dnes už sa tešíme a na to počko už kašleme nech je aké chce. A ten plážový servis nám povedali v cestovke že priamo na mieste sa to dá v pohode kúpiť na koľko dní chcete a že to vychádza tak okolo 80 eur na tých 8 dní. A tie biele dáždniky eimiky to máš pravdu to sú tie veľké altánky to si myslím že je zbytočné vyhodiť za to toľko. Tak prajem aj ja teda všetkým ktorý dnes odchádzajú krásnu dovolenku pa pa.

mart.s.
3. črc 2009

evulik- k těm spunečníkům- Na normální pláži, kde jsou ty jejich, si svůj otevřít nemůžeš.Můžeš si lehnout na deku před ty jejich slunečníky, ale když tam rozděláš ten svůj, tak do 5 minut za tebou přijde někdo z jejich plážového servisu,ať ho zavřeš.Svůj slunečník si můžete otevřít až v místech , kde ty jejich končí( např. jít směrem k majáku) a nebo vzadu za poslední řadou slunečníků.
Kolik přesně stojí pronájem jejich slunečníku, to nevím. My to totiž máme v ceně a dostáváme od delegátky přímo poukaz. S tím se chodí na pláž, a tam jsou u jednotlivých sektorů pokladny, kde ti slunečníky přidělí .Pokud ten poukaz nemáte a chcete si od nich na týden ten slunečník pronajmout, dělá se to taky tady v těch pokladnách. Myslím, že to v sezóně stojí kolem 40 euro na týden(ale fakt to nevím přesně) a pokud chceš dopředu, tak za první 4 řady se ještě připlácí. 🙂
Jo a ještě něco. Jestli si budete chtít te slunečník pronajmout, tak tam jděte hned po příjezdu. Jsou tam totiž v sezóně velké fronty a čím později přijdeš, tím dál ho dosnaneš. 😉

mispuli
3. črc 2009

ahoj holky,my lignano absolvovali před 14 dny,měli jsme štěstí a chytli super počasí,letos jsme si poprvé pronajali i slunečník s lehátkem a křesílkem,měli jsme ho v 5.řadě od moře a platili jsme 51 euro na 6 dní,ale ted už je sezona a je to dražší,bohužel si nepamatuju kolik

anda123
3. črc 2009

Juj baby, ale vam zavidim 😉 mna hladanie caka od znova.........
Evulik dakujem za dobre tipy, urcite si tie cestovky pozriem. Ako funguje tera reisen? Viem, ze je to rakuska cestovka, ale vybavovali ste vsetko cez rakusko, alebo cez nejaku cestovku na Sk? Ak sa nemylim, tak vraj su zazmluvneny s nejakymi cestovkami, ktore ponukaju aj ich produkty.....hm?
Inak prijemnu cestu vsetkym cestovatelom. Aj my sme mali dnes ist ☹

evulik6
3. črc 2009

ahoj Anda... ja som bola u nas v jednej cestovke co ponukaju dovolenky z roznych cestoviek a tam mi ponukli terra reisen... cena bola 546 euro pre 5 ludi...sice nemame ten vacsi apartman typu C ale mame nejaky B a mame tam gril, trezor a bazen pre dospelych a pre deti... si myslim ze celkom fajn cena...tak sme to hned aj zobrali... ved v tam aj tak budeme len prespavat, takze pohoda... mame spalnu s manz. postelou plus jednu samostatnu postel v spalni, kuchynku, obyvacku s rozkladacim gaucom, wc a sprchu.. Akurat cakam kedy mi pridu pokyny ...

Neboj anda, aj vy pojdete, urcite este nieco najdes... 😉

fifinna
3. črc 2009

Ahoj lenocka, manzel hovoril, ze tie tunele su dlhe tak do dvoch km, ale ako kukam baby pisali, ze aj dlhsie. My cestujeme dnes, takze budem kukat ak nezaspim a ked sa vratime ti napisem. Inak su niektore aj tocive, takze aj ked neni dlhy, tak ci tak neni vidiet na koniec, tak manzela na to priprav. Presnejsie to doplnim po dovolenke.

evulik6
3. črc 2009

fifinna, tak zelam stastnu cestu a krasnu dovolenku... a kam ides? na tyzden?

evulik6
3. črc 2009

ozaj baby... neviete co patri do povinnej vybavy v rakusku a v taliansku? a ci maju nieco special co treba dodrziavat ci nie... nieco som nasla, ale len take obyc. infosky... o rychlosti a ze sa musi svietit ako aj u nas... Neviete ci tam treba mat ten hasiaci pristroj?

mispuli
3. črc 2009

evulik.hasící přístroj jsme neměli,ale musíš mít vestu v autě,ne v kufru

jinak nevím kudy jedete vy,ze slovenska je ta cesta asi jiná,dlouhý tunely jsou v rakousku 2 a mezi nima se platí,jeden má přes 6 km a druhej myslím k 8 km,jsou u vilachu,nevím jestli tudy jedete i vy

evulik6
3. črc 2009

no mispuli a tam sa to ako plati? musim pozriet tu trasu... neviem kadial ideme.. 😕

evulik6
3. črc 2009

no my idem tiez tadial ako si pisala .... teda asi...

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/...

eimiky
3. črc 2009

evulik myslím, že hasiaci musíš mať v rakúsku ale my sme nemali a ešte vestu myslím, že musíš mať v aute ale musíš ich mať toľko koľko je vás v aute cestujúcich,malý sa asi neráta

mart.s.
3. črc 2009

evulik- já myslím, že vás se ty placený tunely v Rakousku netýkaj. Ale ty vesty v autě chtějí i Italové.

eimiky
3. črc 2009

evulik vy nepôjdete cez platené tunely, my sme nešli a išli sme tou trasou

mart.s.
3. črc 2009

evulik- já jsem se teď dívala na internet a myslím si , že v Rakousku je ten hasicí přístroj jen doporučený, že není povinný

lenocka5
3. črc 2009

Dakujem za info, no snad to vsetci prezijeme. O tom 6 a 8 km asi radsej pomlcim, snad cez ne nepojdeme, lebo to by manzel tu dovolenku asi hned zrusil. tak pa a uzite si to a stastny navrat domov

mart.s.
5. črc 2009

evulik- dívala ses na počasí? Na stránkách http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we... nám zlepšili předpověď. Vypadá to , že by mohlo svítit !

evulik6
5. črc 2009

ahojte 🙂

to vazne musi byt vesta pre kazdeho? my mame len jednu... ideme styria dospely a maly...

mart.s. to pocasie je super... ja si myslim ze tam bude krasne svietit 😎 ...ved musi... by ma to riadne sklamalo kedze idem na dovcu po piatich rokoch 😠
Teraz sa z tadial vratil kamarat, hovoril ze je tam teplo...prisiel super opaleny, ze pocasia sa nemusime bat... ja uz na to kaslem, verim ze bude teplucko...

evulik6
5. črc 2009

ozaj baby...ake faktory ste mali? alebo martinka, ake si vacsinou beriete so sebou?

lenocka5
5. črc 2009

ahoj evulik, myslis faktor pre seba alebo deticky? ja som sa pytala nasej detskej lekarky, poradila mi pouzivat stale 50tku - po cely pobyt, deti do 3 rokov sa nemaju opalovat vobec, a k tomu este aby sme mali stale na sebe tricko a klobucik - proti upalu. Myslim, ze rakovina je dnes velky strasiak, ja sa strasne bojim, a budem natierat a natierat, aj ked sa to malej asi nebude velmi pacit. 30tku faktor jej davam aj normalne domka, ked ideme von alebo len na prechadzku.Pre mna s muzom mam 25tky faktor, to by mohlo stacit.pa

myschka
5. črc 2009

koukněte na www.lignano.it 😉

evulik6
5. črc 2009

lenocka, dakujem za odpovede... 😉

mart.s.
5. črc 2009

evulik- já taky beru 50 . Bereme jí pro děti i pro sebe. Já si tedy k tomu beru pro sebe ještě i 30, protože po padesátce se sice nespálíš, ale taky skoro neopálíš. Takže se budu nejdřív mazat 50 a po pár dnech přejdu na 30. 😉

anda123
5. črc 2009

evulik tiez som pocula, ze kazdy musi mat vestu. teda neviem ci sa to tyka aj deti. tak sme si pre istotu kupili este jednu. Vraj ju musi mat na sebe kazdy, kto vystupi z auta....

mart.s.
5. črc 2009

Ano , přesný je to , co říká anda. Musí ji mít na sobě každý , kdo vystoupí z auta. Tím je myšleno, když zastavíš někde na krajnici. Ale myslím , že není nikde napsáno, že jich musíš mát tolik , kolik vás jede. My s sebou vezeme 2. Protože pokud se něco nestane, tak přece stavíš na parkovišti a tam to není nutné. U krajnice se staví při poruše, zvracení, čůrání... 🙂 , a tak si myslím, že 2 stačí.

evulik6
6. črc 2009

ahojte...dakujem za infosky o faktoroch aj vestach... my tiez vezmeme dve... viac ich nebudem kupovat, jednu mam a jednu si poziciam od sestry z auta 😉

mart.s.
6. črc 2009

tak co evulík už taky začínáš mít " cestovní horečku"? já už pomalu ano. Pořád přemýšlím, na co jsem ještě zapomněla a co ještě potřebuju koupit.Myslela jsem, že s blížícím se odjezdem se budu víc učit italštinu, ale vůbec to nestíhám. U nás teď totiž rostou hodně houby, tak abych se nenudila, manžel s Péťou jsou pořád v lese- a já to pak musím zpracovat 😀

evulik6
6. črc 2009

ahoj martinka... nooo asi to uz zacina...neviem, nejako neviem spat... ale asi to je aj tym teplom a k tomu ta dovca... tak sa tesiiiiim...myslim ze pocasie bude fajn, ale aj tak stale rozmyslam ze ci sa vobec opalime a tak... snad ano... Ja tiez stale rozmyslam co este kupit...este nejake lieky, kremik na opalovanie, po opalovani a nejake drobnosti a mozme ist... 😀 😀 😀

evulik6
6. črc 2009

ozaj, dnes som si bola po pokyny... tak mame si vyzdvihnut kluce od 16tej hodiny tak my pojdeme asi az okolo tretej v noci... neviem... chcela som ist vecer okolo desiatej, ze auto niekde odlozime a mozme byt na plazi, tam sa da prezliect a tak, ale moj muz sa boji, ze kam dame auto, ze tam budeme mat plno veci atd... no tak neviem... INak kluce si mame vyzdvihnut v agenture Marina tusim tak sa vola, a pozerala som mapu, tak uz viem kde asi budes byvat Martinka, aj to piazzala zenith som nasla 😉 My budeme niekde blizko lunaparku... 😉

janka46
6. črc 2009

Ahojte!
Tak my sme sa vratili "uspesne" s Bibione v sobotu a bolo S U P E R , pocasie sme mali fajnove,kazdy den sme boli v mori,z domu nam volali,ze tu dost prsalo nam tam za cely tyzden spadlo asi 10 kvapiek dokopy 😀
K tunelom,po cisle 23 som ich prestala ratat 😀 cesta nekonecna...isli sme cez den,lebo tiez sme izbu dostali az po 16:00 a tiez som si nevedela predstavit,my nevyspatí po ceste sa cely den venovat nasej "duracelke" a presne ako ste pisali s tým zaparkovanim auta by bol asi problem nechat ho so vsetkymi vecami len tak niekde......

Tak vsetkym co odchadzate prajem spokojnu dovolenku a vela oddychu!!!!
Ja sa snazim od soboty nabehnut na "normalny" domaci rezim,ale mam z toho podovolenkovu depku 😖 😉