Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

cvikla969
24. čer 2010

a nemate niekto link na dobru mapku?mame navigacne ale prvy krat v zivote tak nech mame nieco rukolapne.d

mart.s.
25. čer 2010

cvikla- přeju krásné ubytko a ještě hezčí počasí 😉 .My sebou máme obyčejnou mapu, kterou jsem koupila před několika lety v knihkupectví. A když potřebujeme něco speciálního, tak to vytisknu dopředu na googlu. A nebo se tam doptáme.Italové jsou většinou tak nadšení, že ti mohou něco poradit(myslím na venkově) , že je někdy problém se sklepat. 😀

janka_pn
25. čer 2010

no myslim, ze po vcerajsku az tak nadsene slovakom odpovedat nebudu 😀 😀 😀

cvikla969
25. čer 2010

janka aj ja si myslim 😀
dakujem,pa

lucka261177
25. čer 2010

ahojky tak ja balim a este sa chcem opytat kam mam vyrazit ked budeme chciet dobre jedlo samozrejme nie najdrahsie a dobru pizzu.dajte tipy nech nevkrocim niekam kde neni dobre.mam pocit ze som uz teraz zbalila haldu veci a to este nemam pobalenu ani seba ani muza len maleho a ostatne veci ako lieky cukor a tale chobotiny 🙂

som zvedava ako sa pomestime 🙂

dakota14
25. čer 2010

my už sme sa naučili nebrať toho zbytočne veľa ale keď človeku to chýba mne osobne strašne ja keď nemám nejakú vec v kufri tak som nervozna aj keď ju nepoužijem ale pre istotu to vezmem 😀

mart.s.
25. čer 2010

lucka, my chodíme pro pizzu do Pizzalandu.Je to - když jdeš po té hlavní Via Costellazioni směrem od Corso Del Sole, tak se musí zahnout doVia Andromeda( jako směrem od moře). A hned kousíček za ním je i dobrá restauračka
Jinak taky přeju krásnou dovču. A až se vrátíš, tak nám musíš hned napsat , jak jste se měli. 😉

lucka261177
25. čer 2010

ja mozno napisem este odtial lebo moj IT muz si berie internet 🙂
dakujem za radu.

lucka261177
27. čer 2010

tak ahojte.obavam sa ze odo mna referencie ako bolo v BIBI nedostanete ☹ za Grazom sa nam pokazilo auto mimochodom po 700 eurovej oprave minuly tyzden a pokazilo sa tak ze oprava by stala 1500 eur ale to nam povedali az po 7 hodinovom cakani na odpocivadle kde nebola ziadna restika a z ktoreho sme sa nemohli dostat celu dobu s mojim 2 rocnym synom si to asi viete predstavit.prisiel po nas brat za tri hodiny bol tam ale to sme nevedeli ze odtahovka do servisu miesto slubenej polhodiny pride o dve a v servise si nas dve hodiny nikto nevsimne.museli sme tam nechat auto a ist bratovim domov nakolko vsetko co sa dovtedy udialo nas stalo500 eur a to sme este ani nezacali dovolenkovat a nevyplatili zbytok ubytovania.do poslednej chvile sme verili ze pojdeme bibi A poriesime auto potom ale ked zahlasili co tomu autu je a kolko to bude stat tak sme sa s dovolenkou rozlucili.neviete si predstavit ako som sa citila koli tomu momjmu dietatku ktore bolo 18 hodin na ceste a nechapalo preco sme 7 hodin na jednom mieste a nakoniec ideme domov.,skoro mi puklo srdce.takze ja vam vsetkm prajem aby auta fungovali aby pocasie vyslo aby ste si oddychli.nam sa to nepodarilo.snazila som si nahovorat ze hlavne ze sa nam noc nestalo lebo v servise povedali ze keby sme isli este par kilometrov zhori nam auto ale utisit ma to nedokazalo.majte sa krasne.

mart.s.
27. čer 2010

Lucka , to snad není možné ☹ .A nešlo si tam třeba někde zaplatit přespání, než vám to opraví, abyste nepřišli o celou dovču? Je mi vás strašně líto ☹ . Nejhorší je to asi pro malého.

nadulici
27. čer 2010

@lucka261177 ☹ .......

lucka261177
27. čer 2010

ako som spominala mz uz sme na tu dovolenku nemali peniaze.lebo ta odtahovka a vsetkz naklady na auto co pre nas prislo stali tolko co sme mali na dovolenku.ist domov bolo pre nas lepsie riesenie ako minut tam dalsie peniaze.okrem toho auto mojho brata ktory po nas prisiel bolo v zlom stave bali sme sa aby sa nepokazilo a neostali sme tam este aj s druhym autom.

janka_pn
27. čer 2010

@lucka261177 to mi je luto ☹ a nemali ste auto poistene na eu? ze by to akoze slo cez poistovne? 😔 fnuk, no skoda velika, ale aspon ze sa vam nic nestalo 🤐

mart.s.
27. čer 2010

Lucka a co na to cestovka? Vrátí vám něco, nebo o všechny penízky přijdete?

kankam
27. čer 2010

lucka ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢 😢 to mi je strašne ľúto, to je hrozné že ako sa hovorí " chudobnému aj z hrnca vykypí" ...obrazne, nechápem, že v keď vám to opravovali, že neprišli na to že je tam ďalšia závada, ale to sa môže stať aj na novom aute a ešte nie na staršom ... ale určite to ber tak že fakt šťastie že sa vám nič nestalo ... ale fakt si to neviem predstaviť že ste toľko boli na tom odpočívadle a s malým 😢 😢 😢 😢
my ideme v dvojke s mojím bratom, takže keby bolo najhoršie, máme pomoc hneď, ja som sa aj preto odhodlala ísť tak ďaleko a ideme mužovým služobným autom , naše staré by to nezvládlo ...

kankam
27. čer 2010

a tiež ma zaujíma či vám aspoň cestovka niečo vráti, dúfam, že áno, my sme sa dali aj na toto pripoistiť, keby sa niečo stalo, že choroba alebo čo ...

lucka261177
27. čer 2010

cestovka nam nevrati nic cela zaloha 166 eur prepada.poistka na auto pokryla naklady do sto eur na odtah ktory ale stal 260.no proste nic horsie sa asinemohlo stat lebo kazda ina mensia zavada by sa opravila a sli by sme dalej.keby to bolo do 500 eur este by sme to zvladli ale ked zahlasili tu sumu ze 1500 tak bolo rozhodnute ze auto sa musi dostat na slovensko kde je vsetko lacnejsie.ja to tiez nechapem ze to nevidel ten mechanik.mne moj brat dokonca povedal ze pozna niekolko mechanikov ktory take veci robia naschval aby sa ten zakaznik vratil spat a platil dalsie opravy.ja neviem ci naozaj toto niekto dokaze urobit na aute kde je nalepena fotka nasho dietatka ze -SAMKO V AUTE.kto uz by len toto robil?poisteny sme aj my ale len na bezne veci.dakujem za prejavenu ucast 🙂 ste zlate.svet nekonci este mame par rokov kedy sa snad vsetko podari.ale to pojdem rovno na dva tyzdne 🙂 a vsetko si vynahradim.ked vyhrame v loterii mozno aj toto leto 🙂 a kankam niezeby som sa urazila ale niesme chudobni ale 2000 eur na dovolenku nemame tolko by nas to vsetko vyslo keby sme na nu isli.a to sme dali za to auto nie len tych 700 v oprave ale predtym dva tyzdne 300 takze to nam naburalo rozpocet.uz sme mohli mat nove sakra.uz je tam ale tolko novych veci vymenenych ze je nam luto to predat.sme si vraveli ze ked kupi muz pre seba nove ze toto mi posluzi ked sa odvazim konecne jazdit 🙂 ale nechcela som tu rozputat taku pochmurnu naladu je to predsta tema o BIBI a peknej dovolenke 🙂 takze s cestovky poslali mail ze im je to luto ze dufaju ze ostanene ich zakaznikmi ale korunky si nechaju.

kankam
27. čer 2010

lucka , dúfam, že si sa fakt neurazila 😒 😒 😒 prepáč asi to sprosto vyznelo 😒 😒 😒 ale naozaj som to myslela tak, že pracháčom čo neriešia koľko dajú za dovolenku sa nič nestane a takému normálnemu človeku čo chce ísť oddychovať k moru sa aj napriek všetkým opatreniam ako si písala, stane takéto niečo ...
ja tiež nie som ochotná za to dať viac ako 1000 eur spolu 2000 eur to fakt buď na 2 týždne, alebo letecky nejaký all inclusive niekde inde ...

snupik
27. čer 2010

@lucka261177
to mě strašně mrzí ☹ ☹ ☹
Lucí, držte se a halvně, že jste v pořádku🙂pusinky malému🙂 😵

evulik6
27. čer 2010

@lucka261177
boze to mi je hrozne luto moja 😢 Ale dobre ze sa vam nic nestalo. To s tymi mechanikmi je bohuzial dnes pravda. Nam sa tiez stale kazilo starsie, ked sme chodili k jednemu, potom sme ho vymenili a odvtedy bol pokoj. Tiez nechapem ako to niekto dokaze, ale dnesny svet je tvrdy...pre nich je to len biznis a kopa prachov co na tom zarobia 😔 ☹
Toto co sa vam stalo mojmu ani nepoviem, lebo by bol nervozny uz teraz 🤐

lucka261177
27. čer 2010

dakujeme kocky 🙂

monkula
28. čer 2010

@lucka261177 to je mi ľúto, dokelu, až mi do plaču bolo... možno preto, lebo sme niečo podobné zažili aj my, keď sme išli k moru v Poľku, tiež sa nám trikrát pokazil oauto a presn ako vravíš, v nedeľu ráno o šiestej, sme zháňali automechanika...
Našťastie sú Poliaci neuveriteľne dobrý a ochotný národ a prišli nám auto opraviť aj napriek tomu ,že nemali pracovať, ujo nás odviezol k sebe domov, kde sa o nás postarala jeho manželka, a on išiel do 4O km vzidaleného mesta zháňať súčiastku, ktorú sme potrebovali... no hrôza des... my sme teda k moru nakoniec išli ,ale tiež to vyzeralo všelijako..
Lucka, dúfam, že ešte tento rok alebo nabudúci sa vám dovolenka podarí bez problémov..

adul67
28. čer 2010

@lucka261177 aj mna mrzí čo sa vam stalo ,hlavne že ste všetci zdravy a na buduci rok si to vynahradíte dufam že sa tu už take niečo nezopakuje kočky budem vam držat palce aj mne to nahnalo strachu,tak sa držte.
😉 😉

mart.s.
28. čer 2010

Já holky myslím, že v takovém případě je fakt asi nejhorší, jak to vysvětlit dětem. ☹ Já bych z toho byla taky hotová, ale kdybych viděla ty moje prcky, jak jsou nešťastný, to bych se asi rozbrečela na místě s nima.

monkula
28. čer 2010

marti, presne ako vravíš... Keď sme my ostali visieť v Poľsku, chceli sme ísť domov ,ale keĎ sme videli Jarka, ako ta msedí ,že tak nepôjdeme k veľkému moru? ☹ tak sme si povedali, že ideme, Chiara mala pol roka ,tej to bolo fuk 😀

mart.s.
28. čer 2010

No to je přesně ono. Já bych se taky snažila za každou cenu pokračovat. Protože peníze za to ubytko už by nám stejně nikdo nevrátil a jíst musíš i doma. Lucka měla podle mě největší smůlu v tom( jestli jsem to pochopila dobře), že neměli opravené to auto ☹ .

lucka261177
28. čer 2010

no my sme mali zaplatenu len zalohu este trebalo doplatit 400 eur a nase auto treba opravit a treba na to niekde zobrat peniaze kedze je to tisicova oprava uvedomili sme si ze proste nemame na to aby sme si mohli dovolit tam ist.okrem toho auto mojho brata s ktorym sme tam mohli ist kym sa opravi nase nebolo v poriadku a hrozilo ze sa pokazi aj to a to uz by sme nezvladli vobec
tak sme to proste neriskovali.ono v podstate ako som vravela my sme tak na tu odtahovu sluzbu do najblizsieho servisu dali 260 eur plus benzin mojho brata nas a podobne nas uz aj ta vela stali.

monkula
28. čer 2010

@lucka261177 a teda kde máte teraz auto?

lucka261177
28. čer 2010

🙂 v servise v GRAZI zajtra ide muz po neho zohnal si silne auto a vozik na to urceny.vlastne len benzin a pozicanie vozika zaplati.tak sme radi ze sme nemuseli zaplatit 300 eur odtahovku na SK

evulik6
28. čer 2010

@lucka261177
lucka mate moj obdiv, mna by asi kleplo. Je mi to velmi luto ze vam to nevyslo. 😒