Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

janula17
28. čer 2013

@marsys a kedy ste zajednavali apt, ako dopredu treba?

nivalis
28. čer 2013

@lucia1181 No tak my sme prave nahadzali veci do auta, drahy sa sprchuje a ide si lahnut- ako bude spat neviem, lebo decka tu behaju jak odtrhnute vagony 😀 tiez to musi mm odsoferovat sam, lebo ja nesoferujem vobec 😖 takze dufam, ze to zvladne... o to bol este dneska od siedmej do piatej v praci 😖

Baby, zelam nam vsetkym krasnu, pokojnu, kludnu a hlavne bezproblemovu cestu 😉 ... a krasnu dovolenku- samozrejme 😀

marsys
28. čer 2013

@janula17 ja som zajednavala cez slovensku cestovku uz v aprili..nakolko som presne vedela kam chceme ist...
jednoznacne si zober kocik..maleho som ulozila do kocika a super si pocas dna pospinkal..

lucia1181
28. čer 2013

@janula17 dakujemeee 🙂.No tazko povedat,my sme isli prvy krat do Talianska,ked mala dcera 1 rok a 2 mesiace a isli sme okolo 2 rano.To som ju len prelozila do auta a spala dalej.Len syn je taky,ze strasne zle spava a vsetko ho zobudi,takze jeho by som si netrufla prekladat,lebo by sa hned zobudil a prereval by pol cesty.Takze su hore a potom zaspia pekne v aute.Aspon take mam ja plany 😀

janula17
28. čer 2013

@marsys a nedas link kam to idete 🙂 zvedava som

elize
28. čer 2013

tak my sme uz ako-tak pobaleni ... len drobec zacal vcera vecer neuveritelne kaslat 😢 Dnes sme boli u dr., na ATB to nie je (staci, ze ich mam ja). Vraj mu len zatekaju sopliky. Dufam, ze morsky vzduch tomu pomoze a bude rychlejsie OK
Takze rano 6:00 smer Lignano 😀

lucia1181
29. čer 2013

caute,caute,tak hlasim sa z Lignana 🙂.Cesta dopadla fajn,bolo sme tu okolo 7,30 a hned nam v agenture dali kluce.kolony absolutne ziadne a pocasie faaaajn 🙂.Komare zatial ziadne,uvidime vecer 🙂

ellysa
29. čer 2013

Caute.tak my prave cestujeme domov z bibione.boli sme prvy lrat a urcite o rok znova.pocasie nebolo az tale zle.len v pondelok e sa nekupali.nakoniec som bola aj rada kvoli krpcovi aspon sa nepotil.dnes bolo more genialne

maznacik007
29. čer 2013

uz sme doma aj my... pocasie v pohode v pondelok sme boli cely den v Guliverlandii odporucam naozaj super pre decka... v stredu sme boli cely den v Benatkach ...
komare sme nemali ziadne ...
dakujem za odporucanie na restauraciu Apollo ... odporucam vrelo dalej ... vynikajuca ... velmi dobre vedia robit aj ryby a morske plody... ceska obsluha ... vyuzili sme viac krat .... v pohode aj restika pri vstupe do bibione .... taky kvazi nadjazd je tam nafukovaci hrad a ine veci pre deti ... vidiet od cesty...
v pohode je aj aquasplah... nabuduce planujeme dat aqualandiu... decka sa celkom vyblaznili v herniach ... plaz cista pekna .... boli sme v druhom rade ...

zdezli
29. čer 2013

@maznacik007 Nemeli jste komary? To tam behem tydne vsichni vymreli?? 😅 V te restauraci s nafukovacim hradem jsme take byli a byli spokojeni - jen hranolky nebyli zadne hranolky, ale spis nejaka ofrit 😅 vana kase z prasku 😀

maznacik007
29. čer 2013

@zdezli neviem sama nechapem ja som doniesla raid do zasuvky a repelenty a ani sme ich nevytiahli z kufra ... my sme byvali ako je piazzale Zenith...

v tej restike sme si davali len morske plody a ryby ... a detska pizu ja im hranolky nedavam takze to neviem ake robia.. 😉

ale ako top bola ta apollo ... to bez debaty .... aj oproti tej v benatkach ...

zdezli
29. čer 2013

@maznacik007 no ty hranolky jsem mela ja - mela jsem chut na neco "neitalskeho" a vymstilo se mi to 😀 To jsme tam ty komary teda asi pozabijeli my 😀 😀 😀 My bydleli kusek od kruhaku ve Villaggio Planetarium 😉

ellysa
29. čer 2013

@maznacik007 ani my sme nemali komare.zati doma na teras
e ma skoro zozrali.

njurajn
30. čer 2013

Vcera sme sa vratili z Lignana. Komare neboli ziadne, ani pri mori. Videl som tam len jedneho ovada 🙂 More bolo celkom vyhriate, iba rano chladnejsie, kedze noci boli chladne. V parku oproti kostolu v ulicke je naozaj krasny kolotoc, jazda na osobu 2 eura, ma aj poschodie, stary styl, no fakt pekny. Jazda vlacikom stale 2 eura, cena nezmenena. V akvaparku brr studena voda, aj vo virivke 🙂 Trhy tiez uz neboli take zaujimave ako bol pred 5 rokmi ked sme tam boli. Bolo tam vela cinskych stankov, a cinania sa s vami o cene bavit teda nebudu, nema to ten obchodny smrnc ked za nami bezali aj traja taliansky stankari s lepsou ponukou :-/ Cesta cez rakusko na graz, klagenfurt bola hroza, same rychlostne obmedzenie. Inak pekna dovca. V Lignane sa nudit neda.😉

jajkax
30. čer 2013

Ahoj ke komarum,my se vcera vratili z bibi,byly jsme jiz potreti å musim rict ze letos uplne nejmene komaru.jako fakt!!

carlitos
30. čer 2013

@mart.s. dobry den, prosim viete mi poradit kde su v bibione lacne a velke supermarkety? budeme byvat na Via del Leone 44 -kusok od bibione thermae, taktiez kedy a kde su tam trhy? ideme 14.7. 🙂 taktiez uvitam nejake dobre rady, ideme tam prvy krat

monkap
1. črc 2013

tiez sme sa vratili z Bibi, komare boli iba vo stvrtok vecer v lunaparku, inac ziadne .... 😵

monkap
1. črc 2013

@nivalis takze v bibione momentalne sv. omse v slovenskom jazyku nie su - aspon minulu sobotu nebola, asi nemaju slov. knaza ....

beasi
1. črc 2013

@carlitos na tej ulici je supermarket mare+,trhy sú myslím,že v utorok neďaleko-pri lunaparku.

1ivanka1
2. črc 2013

Baby nemate typ na ubytko,..ale chceli by sme len tak 3 ci 4 noci,ideme na skusku s malou....
@jajkax
@monkap
@maznacik007
@maznacik007

1ivanka1
2. črc 2013

@maznacik007 v akom meste stekonkretne byvaali?

lucif1
2. črc 2013

@lucia1181
@njurajn
@ellysa
@maznacik007 Ahojte dievčatá, vedeli by ste mi dať nejaký tip na ubytko??? Kde ste zajednávali??? V cestovke alebo priamo v Taliansku? Chceme ísť dvadsiateho júla tri rodiny a neviem či je možné nájsť nejaké ubytko ešte :(. Ďakujem

ellysa
2. črc 2013

my sme si zajednávali cez agentúru http://www.etgroup.info/index8.html . Boli sme veľmi spokojní, žiadny problém, dokonca muž stratil hneď na druhý deň kľúče od apartmánu v mori, som sa skoro dorevala, že koľko budeme platiť a a oni nám v agentúre s úsmevom dali druhý a zaželali pekný deň, že pri odchode zaplatíme len cenu vyhotovenia nového cca 10 EUR, ale keď sme odovzdávali kľúče, tak sme nakoniec ani nič neplatili

evikj33
2. črc 2013

@ellysa Hezký den mohu se zeptat jak mladší zvládl cestu,plánujem jet tak kolem 10.8. do Bibi,ale mám trochu obavu z menších -máme 5měsíční dvojčata,zajmalo by mně jak dlouho vám trvala cesta,kolik jste stáli a kde ..ubytko plánujem u ag.Boreall je tam slovenka Rinaldi,už jsme unich bydleli dříve,ale to ještě bez manžela a dětí,takže dávno 😅 tak bych byla ráda za vaše zkušenosti a tip třeba na odpočívadla atd..ještě mně zajmá kolik stálo míto v Ital.. koukám že to máte blíž 🙂 pronás to bude asi 900 km.

moudivlacek
2. črc 2013

@evikj33 my jeli do Caorle 10 hodin,ae byli dost uzavirky a zpomaleni rychlosti, mytne 12,3eura jedna cesta

ellysa
2. črc 2013

@evikj33 my sme to mali 680km a tam sme šli sme cca 6,5h, mýto v IT sme platili 10,50 EUR
malý zvládal cestu v pohode, tam sme šli v noci a zobudil sa asi 50km pred Bibione, takže to bola pohoda, to sme s mužom ani nestáli a šli sme kým deti spali, naspäť sme šli cez deň, tak to sme stáli viac, keď bol mrzutý sme si urobili pauzu chvíľu, potom niečo pospal, ale nič tragické sa nedialo
Presne odpočívadlá neporadím, stáli sme len v AT a tam aj čo som videla po ceste sú všetky odpočívadlá podobné, pekné, prebaľovací pult, reštika
a takýchto krpcov tam bolo kopec aj menších

karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evikj33
3. črc 2013

@ellysa
@moudivlacek Děkuji za postřehy.Tak snad to klapne a pojedem kolem 10.8. to už bude dvojkám skoro 7měsícu a starší už má 6.5.Máte ještě nějakej Tip bez čeho se neobejdu(hlavně pro děti) Bazének se stříškou už mám zapakován,Reid na komáry mám taky..

ellysa
3. črc 2013

@evikj33 my sme zabudli takú tú plážovú mušľu -stan a veru mi to tam pre malého chýbalo, niekto tu písal, že sa to tam nesmie nosiť, alebo som si to zle prečítala, tak sme ho nebrali a mali to tam vaicerí
mňa celkom šokovalo, čo všetko tam ľudia mali nabalené-myslím aj vo villagio-lehátka, milión hračiek, hier, chodítka, stany pre deti, ja neviem aké majú ľudia autá.
KAždopádne sme sa rozhodli aj my budúci rok kúpiť strešný box, že malej aspoň bicykel vezmeme a my si požičiame so sedačkou pre krpca

ellysa
3. črc 2013

@evikj33 a určite pre dvojky nosítka, lebo malý keď bol nervný v kočíku sme ho dali do nosítka a tam spokojne pozeral aj zaspal a nemuseli sme ho na rukách vláčiť-predsalen má 8kg