Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

jaron
22. kvě 2014

@mart.s. Ďakujem 🙂

zatiaľ som tu na MK väčšinou čítal na to miesto samé chvály, tak dúfam, že nebudeme sklamaní (iba ak by počasím)

Teším sa aj na len tak chodenie a prechádzanie po neznámom kraji, uličkách a tak.

Ako skupina 100 ľudí budeme ubytovaní v:
Vila Guilia (tam budem ja)
Vila Liana
a Rezidencia Yachting

maxina22
22. kvě 2014

@mart.s. A fungují? Já jsem ten odpuzovač koupila právě kvůli letošní dovolené, protože jsem někde četla, že je v Itálii spousta komárů, zapla jsem ho doma a masařka si vesele poletovala kolem toho celý den a nic. tak nevím, jestli to mám sebou vůbec tahat... My jedeme už za týden a ještě NIC nemám. Začínám panikařit, ale jsme stále dokola nemocní 😢

mart.s.
22. kvě 2014

@maxina22 já teda nevím jak na masařky, ale už jsem to měla v Itálii 2x. Vždy jsem to dala do ložnic a nic nás v noci nekousalo ( i když jsme měli otevřená okna). Tak to zkus. Z toho si nic nedělej. My odjíždíme už za tři týdny a kousek a já už taky začínám panikařit 😀

jaron
22. kvě 2014

Ako je to s potrebou ochrannej obuvi v mori v Ligano Sabiato?
Niekto mi vravel, že tam to nie je nutné. Je to tak?

mart.s.
22. kvě 2014

@jaron je to tak. Je tam písčité dno.

jaron
22. kvě 2014

@mart.s. ďakujem,
raz sme boli "oproti" 🙂 krížom cez more pri Pule a tam to bolo presne naopak - samé skaly, ale bolo tam pekne

mart.s.
22. kvě 2014

@jaron To je pravda vlastně asi v celé bývalé Jugoslávii ( co si pamatuji z dětství 😉 ) byly kameny. A hlavně se nosily boty , protože tam byly ty ježovky. Ne, neboj, tady je to fakt v pohodě.

jaron
22. kvě 2014

@mart.s. už len to počasie, keby aspoň 2 - 3 dni sa dalo kúpať a ostatné by som sa uspokojil s turistikou

mart.s.
22. kvě 2014

@jaron neboj, bude hezky. Já jsem tam ještě nikdy nezažila, že by bylo nějak moc špatně. A to už tam jezdím asi 15 let 🙂

lenkao
26. kvě 2014

@mart.s. my sme tiez mali vzdy pekne ale teraz ta predpoved ako nic extra nieje, povedala by som som slabe na tento cas 😠

mart.s.
26. kvě 2014

@lenkao teď jsem se dívala na www.meteo.it a 7.6. tam máš 28 stupňů. A potom tam budeš mít určitě krásně celý týden 😉

lenkao
26. kvě 2014

@mart.s. ono tie predpovede su vsade ine ale tak pokial nebude prsat tak bude dobre 😀 uz len tyzden a pol a ja mam stale pocit ze nic nestiham 😀

lenkao
26. kvě 2014

@mart.s. lignano tam ukazuje 7.6. 21C, 8.6 20C a 9.6. 21C. to mi skor pride na tento cas dost bieda, dufam ze sa to zlepsi 😠

mart.s.
27. kvě 2014

@lenkao máš pravdu, když si tam člověk zadá přímo Lignano, tak to není nic moc. Myslela jsem si , že my na jihu budeme mít tepleji, ale taky to zatím není žádný zázrak 😒 . A moře tam má taky zatím jen 21. Ale já pořád věřím, že se to zlepší 😉

cibka1
27. kvě 2014

@lenkao http://www.accuweather.com/sk/it/lignano-sabbia... kukni sem tu to vyzerá celkom inak...

mart.s.
27. kvě 2014

@cibka1 to je moc dobrá předpověď 😀 . Taková optimistická. Dokonce i v Kalábrii je podle ní hezky. Doufám , že vyjde 😉 .

cibka1
27. kvě 2014

@mart.s. no to dufam aj ja... Nech máte krásnu dovolenku

lenkao
27. kvě 2014

@cibka1 sak ja to pozeram normalne cez to ale doplnam ze sa to neustale meni a dnes zacali konecne ukazovat pekne. Ak by take pocsie vyslo tak by to bolo super 😎 uvidime co bude dalej 😅

cibka1
27. kvě 2014

@lenkao ja tu stranku sledujem uz dost dlho a celkom im to počasie aj v 3-týždnovom intervale vychádza. Tak držím palce. O chvíľu už budem sledovať aj náš termín... Dúfam, že tridsiatky jak vyšité...

lenkao
27. kvě 2014

@cibka1 Tak ale ta dlhohoba sa stale meni asi 2X denne. Dokonca sa mierne lisi to co ukazuju na mobile a co na stranke 😝

jaron
28. kvě 2014

@lenkao
my ideme už tento piatok a tiež to sledujem, ale stále sa to mení, zatiaľ trochu k lepšiemu ako bola predpoveď zhruba pred týždňom
vyzerá to všetky možné teploty aj počasie - akoby každý deň bolo inak 🙂
nemusí byť celý týždeň horúco, ale bol by som rád, keby aspoň tri dni boli vhodné na kúpanie

@mart.s. keby malo more 21°C to by som pokladal ešte za relatívne prijateľné, neviem však, či nebude aj menej.
U nás v lete obyčajné kúpalisko keď malo 21°C, tak to už bolo veľa 🙂

elousek2011
28. kvě 2014

...přesně za měsíc se chystáme do Itálie - Lignano - Sabbiadoro, tak jsem sama zvědavá, jaké to tam bude...prý tam je hodně různých vyžití pro malé i větší děti...🙂

lenkao
28. kvě 2014

@jaron no vyzera to zatial na ochladenie a nasledne oteplenie. Ale tak tam sa da aj pri nizsich teplotach da kupat, z toho piesku sala teplo, more sa postupnexotepluje
@elousek2011 to, je. Ja tomu hovorim raj pre deti a ta plaz je jedno velke pieskovisko 😀

elousek2011
28. kvě 2014

...děkuji moc za milou odpověď, slyšela jsem, že zrovna část Sabbiadoro je hodně rušná...moc se těšíme, jen se děsím cesty s tou naší cácorkou 🙂))

jaron
28. kvě 2014

@lenkao to si ma potešila s tým pieskom, že aj keď nebude nejako extra horúco, dá sa to zvládnuť,
som zvedavý

lenkao
28. kvě 2014

@elousek2011 nas Simon cestovanie zvlada super tak dufam ze to zvladne v pohode aj teraz. Sabbiadoro je najvacsia cast takze viac plazi, vacsie centrum, viac obchodikov, viac herni. Mne sabko vyhovuje lebo klud mam aj na zahradke doma takze na dovolenke sa chcem aj trocha zabavit 😀 moja mala ma uz peniaze nachystane do oblubenej herne a planuje sa kazdi den ist hrat 😅 k tomu rozne ine atrakcie.
@jaron v juny sme sa vzdy kupali, naposledy sme boli v maji ale v tedy bol maj skaredy ties a oteplilo sa az nasim prichodom, na plazi sme boli kazdy den aj ked sme sa nekupali lebo more bolo chladne asi 19C ale niektory sa kupali. Teploty boli tak od 24 do 29 a na plazi bolo fajn. Podotikam ale ze my sa moc nekupeme 😅 ja malo kedy uplne vlezem do vody cela 😀

martinacertikova
29. kvě 2014

21.6.-28.6. Ideme do Lignano Sabbiadoro. Predpoved pocasia nie je velmi dobra. Maju byt len 2 slnecne dni. Mozete mi poradit, kam sa da ist s 2,5 rocnym dietatom, ked bude chladno a prsat? A nejake dobre restauracie. Dakujem

lenkao
30. kvě 2014

@martinacertikova ono sa ta predpoved stale meni. Zo skusenosti som tam zazila len jeden dazdivy den ze by celi den prsalo. Inak ak tak len nejaka prehanka sa prehnala alebo burka. Ono to tam tie alpy dost aj rozbiju. Ale vyslovete ked prsi tak asi len tie herne kde najdes mnostvo vozitiek pre deti. Idete do casti sabbiadoro? na akej ulici budete? My ideme tyzden pred vami

lenkao
30. kvě 2014

@martinacertikova akurat pizeram ze sa vam pedpoved zmenila na priam nadhernu😜

mart.s.
30. kvě 2014

@lenkao já jsem ti říkala, že bude hezky 😉