Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nivalis
9. led 2014

Neboli ste nahodou niektora v Monfalcone- villaggio Albatros??? ake to tam je- plaz, byvanie, mesto, potraviny-obchod??? vdaka!!!

dakota14
10. led 2014

takže zmena termínu ideme až 8.8. dúfam že počko výjde už to máme zajednané a už len čakať kým príde leto
😀 😀 😀

alusha
11. led 2014

@dakota14 ahoj, este sa ta chcem opytat, ty si pisala, ze ste chodili cez tu piestansku cestovku, celkom ma zaujala ich ponuka, maju tam plnu penziu a dobre ceny, v ktorých apartmánoch ste boli ubytovani a aka bola strava? Chodili ste do nejakej restauracie alebo ako to funguje? A boli ste autobusom? Pripadne da sa objednat len polpenzia? Prepac za tolko otazok 🙂

marsy77
11. led 2014

Lignano Sabbiadoro zajednane..uz len vydrzat do augusta... :D

dakota14
11. led 2014

@alusha ahoj len sa kľudne pýtaj cez piešťanskú chodíme stále zatiaľ sme ich nevymenili 😀 boli sme vo vile claudia a v apartmánoch cam, teraz ideme do toho nového lucchcese ešte tam mali jednu vilku ale tá tam už nie je. Ak ti nevadí starší nábytok ako taliani pokiaľ to nie je hotel tak sú to väčšinou staršie vilky ale nám to stačí kúpelky sú vždy pekné kuchyne tiež apartmány sú čisté. Prvý krát sme boli v tom Came lenže ten neodporúčam on je na tej hlavnej promenáde oproti najhlučnejšej diskotéke a nemá balkony a predstav si ked sme zavreli okná otvorené nemohli byť lebo sme sa nevyspali ale mali sme tam krásny apartmán ako 3-izbový byt s deťmi určite nie aj tam teraz komplet vymenili nábytok je to peknejšie ale s deťmi ako píšem nie. Odporúčam ti tú vilku claudia tá je v tichom prostredí blízko pláže aj centra, my sme teraz zobtali tú lucchcese lebo to chceme už také modernejšie tá je krásna je tam aj klíma wifi ide s nami do teenegerov tak nech majú inak wifi je aj na pláži v apartmánoch je aj tv. K tej strave brávame raz plnú penziu raz pol ako sa väčšina ľudí dohodne nám to je jedno my môžeme ísť aj bez stravy. Neviem ako máš staré deti oni tam majú zľavy do 12 rokov aj na strave. Chodievame autobusom ale dá sa ísť aj vlastným autom čo ti vlastne odrátajú zo zájazdu cestu a idete vlastným autom. Strava bola veľmi dobrý nikto nemal nikdy výhrady až na tie raňajky to by troška viac mohli obmieňať lebo každé ráno chlebík buď so syrom s maslom džem zeleninka, raz boli tuším párky a raz chleba vo vajci ale taký dorbý chleba že sme si odrezky brávali ešte aj na izbu a jedli i suché čo bol taký dobrý a sme sa pýtali že aký dobrý taliansky a oni že dovezený zo SR 😀 😀 😀 jedli sme dole pri apartmáne pot takými veľkými stanmi môžeš si to zobrať aj na izbu ale najlepšie je tam vezmeš si to od kucháriek aj im to tam necháš nemusíš behať hore dole. V tom Came keď sme boli tak sme si z apartmánu chodili brať na druhé poschodie napacali nám to do hrncov zobrali sme si to do apartmánu a zožrali sme dávali nám aj viac ako mali milé kuchárky. Dá sa objednať aj polpenzia kľudne. Kľudne tam zavolaj na to číselko je tam veľmi milá pani v tej cestovke ona ti všetko povie poradí aj sa dohodnete kedy máte prísť lebo autom vám nebude treba tak skoro my chodíme už o 18:00 večer a ráno o 6:00 sme tam ubytko je väčšinou od 10:00 tak musíme pokukať okolie ideme na pláž prejdeme sa po meste a tak to ubehne rýchlo. Hádam som ti to dobre opísala ak máš ešte nejaké otázky inak mám na FB albumy ak by si chcela vidieť ja tam mám aj to ubytko dobre pofotené môžeš kuk len mi napíš do IP ako sa voláš 🙂

dakota14
11. led 2014

@alusha ešte som ti tam chcela dodať tie vilky sú oplotené ak máš malé deti tak je to výhoda vzadu je malinký dvor kde sa môžu hrať s loptou alebo autíčkami

lenkao
11. led 2014

@luckagu ideme tiez cez topku, mne dokonca priviezli aj bicykel co som si tam kupila 😀 Pani je super ochotna. Boli sme aj cez agenziu arena 2x a spokojnost. Ideme podla toho aka je ponuka. Tento rok cez topku lebo ideme ako vacsia skupina a autobusom. Inak by sme sli cez IT agenturu lebo je to ovela lacnejsie. Teraz sme ale radi ze ideme aspon takto 😀

slavkav
12. led 2014

@dakota14 cez aku cestovku prosim ta chodite?

dakota14
12. led 2014

@slavkav piestanytour.sk

k_a_j_k_a
16. led 2014

dievcata, poradte 🙂 ako inak, chceme ist do Talianska, no uz 3x sme boli v Jesole a chcelo by to nieco nove. no a chcela by som nieco pri plazi (co nablizsie, minule razy sme boli priamo na plazi), najlepsie s dvoma izbami, t.j. 4 plnohodnotne postele, aby sme nemuseli deti prekracovat na pristelkach. nemusi byt so stravou, v tom pripade, ale s kuchynkou. a moze byt aj kemp 🙂 dakujem 🙂

fanka33
16. led 2014

@dakota14 Mozem sa opytat na konkretne ubytko? my sa tiez chystame 2.8.

dakota14
17. led 2014

my ideme do villa lucchese ale tá je už asi dosť obsadená teda na ten náš termín už je vy idete v tej najväčšej sezóne ale ešte sme tam v nej neboli je to nové ubytovanie od minulého roku inak sme boli vo vile claudia a rok pred tým v apartmánoch cam od tej cestovky piestanytour ale tam oproti camu je najhlučnejšia disco tak to neberte ostatné vilky sú ok

alusha
17. led 2014

my sme si nakoniec rezervovali vilu claudiu, lucchese uz mali posledne volne terminy na prelome jul august co nam nevyhovuje, inak je uz obsadena na cele leto.

mismar
17. led 2014

v roce 2011 jsme byli tady: http://www.bibioneresidence.it/en/ ... můžu jen a jen doporučit, letos jedeme zase, byli jsme v typu AG5+1, zařízení krásné, vše čisté, kuchyňka výborně vybavená, teráska, bazén, děti jsme měli stále pod dozorem, areál oplocený ...

saska112
18. led 2014

@mismar ahoj, to vyzera dobre...isli ste priamo cez tuto stranku? je to daleko na plaz? dakujem 🙂

mismar
18. led 2014

@saska112 jj, objednavala jsem primo na strance, na plaz je to asi 500 m, s detma a kocarem nam to trvalo 10-15 min, obchod je100m, restaurace 200m

saska112
18. led 2014

@mismar na stranke nie su fotky izieb ako to vyzera? vsetko ciste? zda sa ze je to celkom na urovni cena zrejme dobra kvoli tym 500m na plaz..je to aspon po promenade? alebo jazdi nieco na plaz? 🙂 my sme boli minuly rok v caorle, toto bibione sa mi zda trochu zivsie...v caorle toho vela nebolo..

saska112
18. led 2014

@mismar aaa....uz som nasla aj izby 😉 len nerozumiem, je v cene aj plazovy servis?

simika_hajulka
18. led 2014

baby nebola ste niektora v lignane- hotel daniele? alebo aky hotel odporucate?🙂

marsy77
19. led 2014

@lenkao aj my sme sa rozhodli tento rok cez topku... 🙂

mismar
19. led 2014

@saska112 jj, apartmány byly vážně čisté, byli jsme velmi mile překvapeni 🙂 ... cesta na pláž není po promenádě, po jedné stránce výhoda, děcka neprudila, že chtějí to či ono 🙂, myslím, že tam nic nejezdilo, my to nepotřebovali, je to vážně kousek, kdybysme šli bez dětí, tak by to trvalo max 5min ... a ano, v ceně apartmánu je i plážový servis 🙂

a Bibione je vážně velmi rušné, ale ty apartmány jsou bokem, do centra cca 5-10min, opět čas s dětmi 🙂

lenkao
19. led 2014

@marsy77 ake ste objednali ubytko? U nas to zatial vyzera na jun tak zaziatok a asi saulina. No uvidime lebo to budeme ako skupina a asi nebudeme sami na apartmane ale niekto s muzovej rodiny. Ale tak hlavne ze ideme aj ked mali je dost hyperaktivny a nervak taky komplikovany tak mam obavi z tej cesty autobusom 😅 lutujem uz teraz spolucestujucich 😅

marsy77
19. led 2014

@lenkao ´my ideme ako kazdorocne na konci augusta vila Rosina...jazdime autom,mame hyperaktivneho synceka...ale cestu zatial vzdy zvladol na 1* vyuzivame vydobytky modernej doby /mini dvd,tablet,mobily...) no nakolko sa snazime ist na noc....poriadne vybehat aby cestu prespinkal..
sabbiadoro sme si velmi oblubili...vyhladavame ubytko blizko volnej plaze.....

lenkao
19. led 2014

@marsy77 Na Rosinu to vyzeralo u nas povodne a potom sa to zmenilo na saulinu. No uvidime co bude lebo nakoniec ten termin ide muzov bratranec na svadbu a stale nevieme co z toho vlastne bude. 🙂 Cestu autom sa nebojim. S malim cestujeme 500km od pol roka a v pohode. Do lignana sme chodili autom ale toto je take neplanovane a viac menej sa zvezieme a platim len za muza a cesstu malemu tak to neriesim 🙂 Len ta cesta autobusom. Uz teraz rozmyslam ako ho zabavim, tablem a mobil urcite bude ficat aj u nas len mame ist z Ruzomberka uz o 15stej tak to bude asi zaberak 😀

marsy77
19. led 2014

Rosina je 20metrov od plaze,kde je hned volna plaz...minuly rok som si ju obhliadla a ostala u nas favortom č.1
@lenkao

lenkao
19. led 2014

@marsy77 ano vyzera pekne ale ani ta saulina nevyzera zle. Ja ma najradsej apartmani na prizemi s terazkou alebo zahradkou ze sa nemusim bat ze vypadnu z balkona 😅 ked sme raz boli cez topku sme mali super aparman s obrouskou terasou a to bolo super 😀

lenkao
20. led 2014

bol niekto aj v pinete? ake to tam je? boli sme tam len v la botte sa najest ale moc si z toho nepamatam ake to tam bolo? laka nas celkom ta zelen tam 😀 preto rozmyslam ci pineta alebo sabbiadoro 😀

zuzanka410
21. led 2014

ahojte žienky prosím o pomoc. chystáme sa s manželom a synom po prvý krát do talianska autom (vždy sme hodili len do chorvácka) chceli by sme isť do Lignana . Neviete nám poradiť dobrý a lacný apartmán . vopred dakujem

dakota14
21. led 2014

dievčence neobjednávali ste si niektoré vopred plážový servis cez lignano.it tie ktoré ho nemávate v cene na tej stránke sa to dá "Book on line your umbrella beach" zobrazí sa tam celá pláž sektory aj dáždniky. Chceli by sme si rezervovať vopred aby sme mali blízko mora lebo keď prídeme už tam bude všetko obsadené raz sme boli úplne vzadu a to nemôžeme na pláž nič nosiť lebo to tam nikto nevidíme aby nám to niekto nezobral a nemôžeme ísť všetci do vody. Keď sme na verejnej pod mušlou je to dobré tam máme všetko telefony foťáky vždy vidíme na ňu ale teraz budeme mimo toho sektora tak budeme musieť zobrať dáždnik s lehátkami diky za radu.

marsy77
21. led 2014

@zuzanka410 zalezi,do ktorej casti chces ist (pineta, riviera,sabbiadoro) , v Italy je osvedcene..co je lacne -neni dobre (lokalita,zariadenie,servis...) no zase zalezi v ktorom termine..
neoplati sa ist prve dva augustove tyzdne...7 talianov na metri stvorcovom 😒
ak pojdes cez Taliansku cestovku,mas to aj cez 100e lacnejsie....vyhoda je,ze vo vacsine Talian.cestovkach su cesky hovoriace delegatky,aj stranky maju aj v cestine....a ubytuju ta uz aj doobeda..