Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

sylvar
23. čer 2013

jinak tam musí být koupací čepice 😝

kaja476
23. čer 2013

@maznacik007 Môžete mi poradiť ako sa dá rezervovať ten plážový servis ?

suchonovam
23. čer 2013

my sme boli od 1.-8. juna, preto aj ta cena bola nizsia, mali sme byt pre 6ich, 2 izby na spanie, kupelna so sprchou a "obyvacka" s kuchynskym kutom. A terasa okolo celeho apartmanu. Cisto, standard, jasne, ze ziadny ultra luxus, ale za tie prachy sme to ani necakali. Pizzerii je tam viacero, najlepsiu pizzu maju jednoznacne tu http://www.latavernarosolina.it/tiraccontiamoil..., boli sme tam minuly rok, aj tento a super. Jeden krat sme si pizzu doniesli na byt z pizzerie Central Park a tiez bola dobra a lacna. Varievali sme si take lahke obedy, je tam viacero obchodikov a na velkom nakupe sme boli supermarkete v IperLando v dedinke Mira (medzi Benatkami a odbočkou na Chioggiu) - vsetkeho vela a lacne, z domu sme si brali minimum veci ale uz by sme si nic nebrali, neoplaca sa to - mnohe(vacsina) veci bola ovela lacnejsia ako u nas. Plaze - boli sme na plazi Blu Marlin Beach, za poplatok, avsak maju tam aj rozne atrakcie pre deti (trampoliny, smyklavky) a 2 x sme boli aj na neudrziavanej plazi (kde bolo miestami naplavene drevo). Urcite odporucame vylet do mesta Cittadella - mesto obkolesene hradbami a da sa po nich prejst, bolo to super, a tiez Benatky - vzhladom na mnozstvo ludi sme len presli ulickami (z Rosoliny sme sli autom do Mestre - tam na parkovisku za 10€ na den sme nechali autom a vlakom sme sli az do Benatok(v Benatkach je vysoke parkovne). Z Benatok sme sa odviezli lodou na ostrov Murano pozriet sklarne a sklenne vyrobky (mimochodom mali tam najlepsiu zmrzlinu co sme za ten tyzden jedli) a lodou spat.
My by sme tam sli opat, myslim, ze ak sa rozhodnete ist, bude sa Vam pacit. 🙂

suchonovam
23. čer 2013

@demo my sme mali horny apartman a bolo to v pohode, z tej pizzerie nebol hluk, urcite aj preto ze sme boli v mimosezone a oni funguju najma ako bar, pizzu zacinaju robit az tento rok. Minuly rok sme boli od 15 - 23. jun a bolo take horko, ze sa ani nedalo ist spat skor ako o polnoci/jednej a to mal syn 3 roky, na prechadzke rodiny s kocikmi... Nam sa najviac pacilo, ze to bolo tak blizko plaze. No neviem, zalezi ake tiche prostredie vyzaduje...

lupege
23. čer 2013

ahojte, viete mi niekto poradit ako postupovat, ked ideme na dovcu az tri rodiny, kde v dvoch mame po dve deti a v tretej jedno dieta? Podotykam male deti. Najdeme ubytovanie ked si nezajedname dopredu? Chceli by sme nejaky domcek, bungalov alebo nejaky taky typ objektu, kde by sme mohli posediet aj na teraske vecer ked budu deticky spat. Lebo mam obavy ci najdeme na mieste, ideme 13.7., to bude asi stred sezony.

lucia1181
23. čer 2013

@suchonovam ahojky,prosim ta,kolko km je asi to mestecko Cittadella od Lignana? 🙂

eimiky
24. čer 2013

@maruska22 ja vždy vyberam cez lignano.it nebola to vždy rovnaká agentúra

anastazka
24. čer 2013

tak jsme doma z Bibione. Přijeli jsme teda v sobotu, ale nebyl čas napsat. Bylo tam krásně, nebe bez mráčku, moře jak ve vaně (a to jsem měla strach, že bude studené). Komáři štípali jak o život, ale i tak bych se tam hned vrátila 😀
Byli jsme v rezidenci Viel a můžu doporučit 😵

lauraa
24. čer 2013

@lupege to by som neriskovala , taliansko nefunguje ako chorvatsko, my sme tak raz boli posledny august. tyzden co uz je po sezonne a mali sme veru problemy.... obehali sme asi vsetky agentury, nakoniec sme zohnali drahe a daleko od mora..... pozri sa priamo po tal. agenturach a skus nieco zarezervovat....my berieme vzdy tu Lapmo.it ...ale aj tu v teme najdes kopec inych adries a odporucani.....pisem tam po slovensky , pracuje tam v agenture ceska...... znami zase chodia cez Limba.sk a tiez vzdy najdu za super ceny nieco zaujimave....

mart.s.
24. čer 2013

@lupege přesně jak píše lauraa. Nedělejte to . Hlavně ne v sezoně. 😉

demo
24. čer 2013

@suchonovam dakujem za odpoved. musime to este zvazit

kaja476
24. čer 2013

Poradí mi niekto ako rezervovať plážový servis, keď ho máme v cene zájazdu ?

lupege
24. čer 2013

@lauraa
@mart.s. baby, dakujem, myslela som si, ze sa to neoplati, tym tuplom s malymi detmi. Skusime nieco najst teda priamo cez Talianov, snad sa podari 🙂

mart.s.
24. čer 2013

@kaja476 když ho máte v ceně zájezdu, tak až přijedeš do Bibione (nebo kam jedete), dostaneš od cestovky voucher. S ním si dojdeš na pláž, která je rozdělená na sektory. Jeden si vybereš a tam u pokladny ti přidělí slunečník. Doporučuji dojít tam co nejdříve po příjezdu, protože je největší výběr. 😉

zdezli
24. čer 2013

Ahoj, tak jsme zpet, dala jsem do blgu par fotek z dovci, kdo by se chtel podivat 😉

mart.s.
24. čer 2013

@zdezli krásné fotky, už abych tam taky byla 😉

zdezli
24. čer 2013

@mart.s. dekuji, vubec se nam nechtelo domu. Hlavne dcerka mi porad rikala, jak tam zustaneme a do Nemecka vubec nepojedeme ☹

mart.s.
24. čer 2013

@zdezli jo, jo to znám. Člověk se celý rok těší - a tam to potom vždy tak strašně rychle utíká... ☹

suchonovam
24. čer 2013

@lucia1181 cca 150km,my sme boliv rosoline tak to bolo iba 90km

jajulaa
24. čer 2013

Ahojte dievčatá,keďže aj tento rok už tradične bude dovolenka v Italy, chcem sa opýtať ako je to so zápchami na cestách.
Chceme ísť v sobotu ráno o 5,00 z BA a vraj sa na talianskej diaľnici opravuje a tri krát je obmedzenie. Myslíte, že to bude masaker? Ideme do Caorle 🙂

nivalis
25. čer 2013

... pri pohlade z okna nejako nemam pocit, ze v piatok ideme dovolenkovat ☹ zelam nam vsetkym prudku znenu pocasia- uz len teplo a slnko!!! 😀

evulik6
25. čer 2013

@mart.s. ahoj zlatik...tak co? uz balis? o par dni odchadzate ci???

evulik6
25. čer 2013

@jajulaa my ked ideme tak su vzdy niekde obmedzenia ale dalo sa ist v pohode vzdy... neboj, nebude to take zle... 😉

mart.s.
25. čer 2013

@evulik6 ahojky, už se nám to blíží 🙂 . Ještě ne, ale zítra už asi začnu zjišťovat, jestli vše mám nakoupené atd...

evulik6
25. čer 2013

@mart.s. drzim palce nech sa pocasie spamata 😉

mart.s.
25. čer 2013

@evulik6 díky, Péťu mám do čtvrtka na školním výletě, tak doufám, že se mi vrátí zdravý . A budeme mici odjet 😒

lucia1181
25. čer 2013

@nivalis ahoj,my ideme tiez v piatok v noci 🙂.Akurat som pozerala web kameru v lignane a tam svieti slniecko a kupu sa tam,takze pocasie vyzera byt v pohode 🙂
@suchonovam dakujem,to nie je nejak moc daleko,tak sa tam mozno vyberieme pozret 🙂
@jajulaa my pojdeme okolo polnoci,alebo okolo 1,00 hod rano.Vzdy ked sme isli,tak boli na viacerych miestach obmedzenia,spajalo sa to do jedneho jazdneho pruhu,ale isli sme normalne,nestali sme 🙂

nivalis
25. čer 2013

@lucia1181 Ahoj🙂 vies mi prosiiiim poslat link na tu web kameru??? Vdaka🙂
My ideme 1x a mam z tej cesty teda riadne obavy 😒 drobci moc cestovanie autom nemusia... su vzdy nervozny a byva im zle 😖 tiez chceme ist okolo pol noci- podla tvojich skusenosti- ak by sme isli non stop- kedy budeme na mieste- teda v lignane??? a este jedna otazka- ideme cez slovensku CK - nie moj vyber 😒 a ta nam v pokynoch pisala, ze ubytovavaju az od 16tej 😖 ake mas skusenosti??? Nebude sa to skor??? Ja som pred par rokmi robila delegatku v kalabrii- no a ubytovavali sme priebezne- od rana- jak nam chodili ludia... 😉 VDAKAAA!

evulik6
25. čer 2013

ja sice nejdem tento rok do IT ale pocasie stale pozeram ... a vyzera to tam celkom fajn... verim ze bude

evulik6
25. čer 2013

@nivalis my sice chodime vzdy cez taliansku cestovku a tiez vzdy povedia ze az po 16tej ale vzdy sme tam okolo 12-13tej a doteraz nam vzdy dali kluce skor... v pohode... pokial maju upratane izby tak daju 😉