Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

beazpk
30. led 2014

Jasne, Erika 🙂

tunzal
31. led 2014

ahojte, chcem sa vás spýtať, či máte skúsenosť s hotelom Old river, v lignano pineta, doteraz sme chodili do sabbiadoro, aké je tam prostredie, pláž....dakujem

kikaber
31. led 2014

@beazpk prisiel ti mail? dufam, ze sa nehnevas a niekoho ste uz nasli 🙂

erikams
31. led 2014

@beazpk aj ja dufam ze sa niekto nasiel...

beazpk
1. únor 2014

Vymysleli sme to tak, ze vyrazime z domu vo stvrtok, ked su cesty zjazdne, a navstivime nejakt Gardaland Movieland alebo iny blizky "land". 🙂 Aj pre deti to bude akcnejsia dovolenka. Uz teraz by som vyrazila. 🙂 Lignano odporucam!

lauraa
1. únor 2014

@beazpk co je to za park ? niekde u gaardensee?

beazpk
2. únor 2014

To su dva parky, oba pri jazere Lago di Garda.

katinka71
2. únor 2014

@lauraa my chodime do gardalandu je to pri gardesee http://www.gardaland.it/resort/index-de.php este aj z roboty tam mame betriebsausflug

katinka71
2. únor 2014

@lauraa presnejsie tento link http://www.gardaland.de/ v auguste su na vsetky atrakcie nekonecne rady,raz sme sa aj otocili odtial co tam bolo tolko naroda

beazpk
2. únor 2014

@katinka71 A ten Movieland tiez poznas?

katinka71
2. únor 2014

@beazpk ten sme este neobjavili ale pozriem sa .lebo na gardasee chodime casto do 3 hodin sme tam ,je tam ovela teplejsie ako u nas v alpach 🙂

lauraa
2. únor 2014

@katinka71 dakujem, ja by som chcela cez velkonocne prazdniny, dufam ze bude pekne, aj tam zostavate na noc alebo len celodenny vylet?

terezkaaa88
2. únor 2014

Kočky máte niektorá skúsenosti s apartmánom CORSO v BIBIONE? (Condominio Corso) ... 🙂 budem vdačná z aký kolvek postreh

mysinka2007
2. únor 2014

@terezkaaa88 My sme boli niekolko krat v Laguna Grande, je to priamo na plazi, apartmany su OK , sice ziaden luxus, podla mna primerane cene. V cene apartmanu je aj plazovy servis. Ja si plaz pochvalujem, jemny piesok, pozvolny vstup do mora. Na trhoch sme neboli. Nam sa v Laguna Grande pacilo, je to tichsie prostredie (nie je na hlavnej ulici,kde v noci su v plnom prude zabavy, bary atd). Za par minut od LG je supermarket, lekaren, zmrzlina atd. Pre deti sme tam atrakcie nenasli, okrem kolotocov tie su vsak dalej, kvoli detskym atrakciam sme isli do Lignana.
Tento rok by sme chceli pozriet Lingano 🙂

katinka71
2. únor 2014

@lauraa vzdy najdem cez lidl alebo hofer aj ubytko,na 3 dni pod adi sa aj za 99 e na osobu,ale boli sme aj na celodenne vylety hlavne ked ide svokra 😀

katinka71
2. únor 2014

@lauraa este som zabudla ze krajsia cast je Lazise,Bardolino ta protilahla strana je veterna

terezkaaa88
3. únor 2014

@mysinka2007 no nakoniec to Laguna Grande bolo uz obsadene na náš termín tak sme zvolili Condominio Corso nedaleko LG, tak som zvedava 🙂 do Lignana by sme chceli ist aj my pozrieť so mčíala že tam je nejaký zábavny park a aj atrakcie pre deti 🙂 takže tam určite zaskočíme 🙂 😉 ,super stym pieskom lebo predtym sme boli v chorvátsku a brat sa tam strasne nudil lebo vsade len kamene a nemal sa kde hrať :/

mysinka2007
3. únor 2014

@terezkaaa88 boli sme v Gulliverlandii, pre male dieta nam vyhovoval. Tento rok by sme chceli urcite ist do Aquasplash. Inak je tam ZOO http://www.parcozoopuntaverde.it/index.php?op=c...
aj detske ihrisko http://www.gommosi.it/chisiamo_eng.html, s nimi zatial skusenost nemam.

fliperko
7. únor 2014

dievčata boli ste cez cj Ludor? je to seriozna cestovka?

anastazka
7. únor 2014

@fliperko my byli s ludorem minuly rok a vše OK. Letos jedeme zase.

usacek79
9. únor 2014

baby, planujem ist do Lignana, no mame radi take pokojnejsie miesto, prazdnejsie plaze, najma BEZ lehatok atd... ktora cast to je?
riviera, pineta alebo sabbiadoro? paci sa mi podla mapy taky lesik, co je zhruba v strede, medzi pinetou a sabbiadorom podla vsetkeho, no neviem, aka tam je plaz.. citala som, ze pineta je najpokojnejsia cast, no o plazi neviem..
takze od toho lesika smerom vpravo alebo vlavo su take opustenejsie plaze? Pri pohlade zhora (google maps 😉 )
vdaka 🙂

rolands
10. únor 2014

boli sme aj my s malou /necely rok/ aj v chorvatsku a uple v pohode. dokonca si myslim, ze drobne kamienky su lepsie ako piesok. ten strasne skripe medzi tymi troma zubama 🙂

iva87
26. únor 2014

Ahojte, rozmyslame, ze by sme tento rok isli na dovolenku do Talianska, vedeli by ste mi poradit ubytovanie, najlepsie hotel, niekde v okoli Bibione, poprípade Lignano, Caorle, Jesolo, mame dve male deti, takze urcite nieco vhodne aj pre deti, dakujem 🙂

kaja476
26. únor 2014

@iva87 My sme boli minulý rok v Lignano- Sabiadoro v apartmáne La Torre je aj s bazénom. Blízko bol Junior park. My sme boli pozrieť aj v ZOO- pineta, v Guliverlandii, na kolotočoch, trhovisku. Všade sme išli autom. Je tam aj aquapark. V centre samý obchod, kaviareň, a samozrejme rôzne herné automaty a pre deti ako sú u nas v obchodných centrách čo sa tam hádžu mince tam sa kupujú na to žetony. Ak si chcete užívať zoberte si veľa peňazí.

imzc
3. bře 2014

My sme boli v Bibione a ubytovaní sme boli vo Villagio Michellangello, išli sme cez taliansku agentúru a nemalo to chybu. Bývanie nás stálo pre 7 ľudí 98 € na noc.
Môžem odporučiť

marsy77
11. bře 2014

@fliperko my boli cez Ludor uz 2x v Italy a uplne v pohode...v Talianskej cestovke bola cesky hovoriaca delegatka... 🙂

marsy77
11. bře 2014

@usacek79 na konci Sabbiadora je volna plaz c.16 a 19. (nie opustena,len neplatena)
ak chces prazdnejsiu plaz,nechod, ked maju Taliani ,,dovolenku,,.. prve dva augustove tyzdne ( 8 talianov na metri stvorcomom uplne vsade)
...Tam je ubytko LaDuna, LaTore, Marco Polo, Cristalo...atd

marulu
12. bře 2014

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo tady nemá zkušenost s dovolenou v Bibione v polovině června. Je mi jasné, že počasí v tomto období je risk, ale spíš by mě zajímalo, jestli už tam tou dobou fungují všechny restaurace a atrakce (Luna Park, dětské atrakce,...) a jestli už jsou v té době animační programy na pláži. Zvažujeme týden od 14.6. Moc děkuji za každou odpověď. 🙂

kikuska9935
12. bře 2014

my sme boli minulý rok v bibione... bolo super... http://www.ludor.sk/dovolenka-taliansko/bibione... tu na fotkach to vyzera ako to vyzera, ale inak my sme boli nad mieru spokojní... mali sme 1 apartman (boli sme6dospelych osob) boli sme posledny junový a prvý julový tyzden....2spalne s manzelskou postelou, obyvacka-tam bol roztahovaci gauc, telka, kuchynka- chladnicka, mraznicka,sporak, truba,mikrovlnna rura.... mala terasa- tam sme travili najviac casu🙂 sprcha- wc.... v arealy detske ihrisko,bazen .... superpre rodinky alebo pre kludnejsi typ ludi....dobre je to, ze od 13,00 do 15,00 je tamakoze klud-takze ziadne deti nepobehuju po arealy, tom case nie je pristupny ani bazen.,takze kto ma deticky, tak kludne si deti pospia... parkovisko je v arealy, takze sa netreba bat , ze sa nieco stane autu..... ma parkovisko dokonca aj pristresok...... plaz je cca 5minut peso.....kusok 50metrov je obchod......taktiez pesia zona je kusok cca tak 5min. aj kolotoce..... vylet sme si spravili lodou z lignana na shell island cca 17eur n osobu-same musle, sepiove kosti, meduze...vsetko co vidite si mozte zobrat odtial.... na lodi sme dostali hranolky a pripitok dokopy to trvalo 3hodinky..... taktiez v lignane je lidl za takmer take iste ceny ako u nas a aj interspar, takze netreba nosit ziadne potraviny... my sme nakupovali na viacerých miestach, ale najviac sa oplati ist tak kazdy druhy den do lidla a hotovo, taktiez je v lignane aquasplash - vodný svet toboganov- uplne super 🙂 ak chce niekto,mozem potom dat hore fotky 🙂 a objednavali sme si zajazd vo februari, platili sme na 2x - tak sa to plati a cez ludor sme isli.... aaaaa...coeste...jaj, v bibione sa treba hlasit v Europa tourist agency tam vam daju potom kluce a vseliake kupony so zlavou na spominane atrakcie- je tam aj slovensky hovoriaci personal...... jaaaaj a v cene sme mali este aj spaghetti party :D :D :D

limoncino
13. bře 2014

@kikuska9935 ja Ťa trochu poopravím. Nie každý sa hlási v ETG, každá cestovka na SK spolupracuje s inou agenziou.My sme prvýkrát išli cez českú a tá spolupracovala s AZ group. A odvtedy chodíme len vez talianske agenzie, je to lacnejšie. Lacno nakúpiť sa dá aj na Bibione v ILDI, je to na Sole, ale mám dojem, že je aj na spiaggi, alebo niečo podobné.