Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

dakota14
20. čer 2010

ano busom

monkula
20. čer 2010

Ako dlho to tam trvá autobusom? a kam teda tento rok idete?

dakota14
20. čer 2010

večer okolo šiestej sme odchádzali a ráno o siedmej sme boli už priamo v Lignane takých 12 hodín a späť sme išli za 10h to sme mali prísť o 6 ráno a prišli sme už o 4 a taktiež sa odchádzalo večer okolo šiestej, tento rok ideme do bulharska

monkula
20. čer 2010

Tak to dosť dlho... my vychádzame okolo štvrtej, najneskôr o pol piatej ráno a o jednej, druhej sa už vybalení a ubytovaní kúpeme....

dakota14
20. čer 2010

no tak vieš ako zájazd každé tri hodiny zastávka ale keď píšeš že chodíte najneskôr okolo piatej tak keby idete o 4 ráno a prídete tam o jednej alebo druhej tak to máš desať hodím takže my sme odtial prišli za desať hodín dve hodinky hore dole nie je to veľký rozdiel, do grécka sme išli 27 hodín naspäť 24 a dalo sa to v pohode vydržať, do bulharska 24 tam aj na späť a tiež v pohodke záleží aj od šoférov autom je to určite lepšie super aj rýchlejšie ale vidíš robí to len okolo dvoch hodín u nás si nikto autom netrúfa 😀

mart.s.
21. čer 2010

Dakota, do Bulharska jsem jezdila s rodiči jako dítě a nejvíc ze všeho jsem tam měla ráda ty obrovské vlny a potom tu vůni rybiček. 😵 ( Už jsem to tu asi někdy psala) 😀

dakota14
21. čer 2010

ano mart.s. už sme sa na tom zhodli tešíme sa na tie veľké vlny už na budúci týždeň to bude realita sa tešíme jak malé deti 😀

mart.s.
21. čer 2010

To ti věřím, já už se taky nemůžu dovči dočkat 😉 .

mart.s.
21. čer 2010

Dakota a na jak dlouho jedete?

kankam
21. čer 2010

ja som tiež bola pred 13 rokmi v grécku a išli sme cez Bulharsko a Rumunsko, ale vtedy sme neboli v EU ani my, ani spomínané krajiny a colníci nám robili problémy + sa pár x pokazil autobus(to sme sa len zobudili, že prečo stojíme v noci v tme a šoféri strčení s lampou v motore) tak sme išli 48 h a to by som už nikdy nechcela absolvovať .... 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 , ale teraz je to pravdaže už iná káva, keď sú všetci v únii, ale aj tak je to dosť ďaleko.
My rátame to Taliansko tiež tak 8-10 h podľa toho ako to budú znášať decká a aké budú prestávky ....
dakota foto je super krásne ....

mart.s.
21. čer 2010

My to taky jezdíme tak 8 - 9 hodin - podle toho , kolikrát se zastavuje.

monkula
21. čer 2010

@dakota14 my sme vtedy ostali v zápche v Udine, bola to 18 km zápcha, ale už viem, ako ju obísť... 😉 😉

dakota14
21. čer 2010

mart.s. ideme len na 8 dní ale nevadí aj to stačí a na jeseň ešte do turecka preto tak krátko

kankam my sme šli do grécka cez srbsko a macedónsko tam cesta bola v pohode ale keď sme šli späť tak nás srbi nechali stáť na hranici 3 hodiny lebo sme sa zle zaradili no čo už kukli sme si filmy a šli sme ďalej 😒

monkula tak vy tu cestu už poznáte aj na spamäť to je super keď tam chodíte tak často že každý rok a vlastným autom snáď to aj my niekedy skúsime

monkula
21. čer 2010

dakota, veru už naspamäť... prvý raz sme zablúdili, ale teraz už vieme, kam máme ísť...
Už sa teším aj ja, aj moje deti, jarko bude zase plakať, keď budeme odchádzať 😅 😀

dakota14
21. čer 2010

Detičky si to tam užívajú však keby som malé dieťa tak aj ja určite plačem keď tam je tak super 😀

monkula
21. čer 2010

no, malému stačí vidieť video, čo Mm spravil, ako sa kúpume, k tomu tal. pesnička a už slzí 😀 😀

mart.s.
21. čer 2010

No, holky přiznám se , že i mně nedělá odjezd zrovna dobře 😉

dakota14
21. čer 2010

Ja keď si kukám fotky tak tiež to sú také krásne spomienky a video to radšej ani nekukám aj mne je smutno keď sa musí ísť domov hlavne keď sa tam už človek tak udomácni 🙂

mart.s.
21. čer 2010

Holky, my dneska máme i italský oběd. 😉 Budeme mít boloňské špagety s parmigiano reggiano. Mňam 😵

monkula
21. čer 2010

Marti, ako robíš succo ragu? 😀 😀

mart.s.
21. čer 2010

No, co ti mám povídat. Mám doma zmlsance 😀 , takže to vařím poctivě. Na trochu oliv oleje jsem dala cibulku, mrkev, řapíkatý celer, česnek a když se to trošku opeklo, tak jsem přidala mleté hovězí maso. Potom jsem tam dala ještě krájená rajčata , červené víno, trochu petrřelky, sůl ,pepř...a vařit, vařit ,vařit 😀 😀 😀 jo a trochu vývaru( ten jediný jsem neměla, tak jsem tam šoupla kousek masoxu 😝 )

dakota14
21. čer 2010

Taliansku kuchyňu mám aj ja veľmi rada

snupik
21. čer 2010

Marti:to zní lákavě, asi to taky zkusím udělat🙂díky za receptík🙂

mart.s.
21. čer 2010

Já italskou kuchyni taky miluju

lucka261177
21. čer 2010

mozem niektoru z vas poprosit o lin kde si vytlacim zlavu do aquaparku?neviem to tu najst.viem ze to tu alebolo nasla som len co snupik posielala ale ja chcem hlavne guliverlandiu a aquapark.zmenila sa dlhodoba predpoved pocasia ze ma byt skaredo aj v sobotu.boooze nech to tak neni.

lucka261177
21. čer 2010

ahoj.my uz tuto sobotu ideme tak ma cestovnu horucku 😝 a citam si celu tuto diskusiu ze co by boli cenne rady 🙂 ja uz som sa to tu asi aj pytala ale skusim si to potvrdit ako je to s tou cestou.pisete ze je lesie ist po ceste akoby do Lignana a nie do Bibione ze je tam dvojprudovka.Mame ist radsej tak?Alebo si myslite ze ten datum este nieje tak vysoky aby sme sa museli obavat nejakych zacp?a odkial je vlastne ta dvojprudovka?od hranic? alebo?

monkula
21. čer 2010

@lucka261177 Lucinka, skoro celú cestu idede do diaľnice, schádzať budete až keď uvidíte tabuľku Latisana, tam potom zaplatíte mýto a pôjdete na Lignano, nie na Bibione, ale to uvidíš, či je tam veľa ľudí, áut smerom na Bibi, či treba ísť na Lignano..
Ale ja si myslím, že tam ešte veľa áut nebude... ale viac Ti pomôže asi mart.s.

monkula
21. čer 2010

idete po diaľnici 😝

lucka261177
21. čer 2010

som premyslala odkial si 😉
😉

monkula
21. čer 2010

@lucka261177 ako ja? 😅 😅