Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

petrina82
25. led 2012

@beasi kedy je cez leto- az od jula ci skor...ci nevies?

a neviete ci v Lampo a Azgroup je tiez Slovenka ci Ceska? Vdaka 🙂

beasi
25. led 2012

@karinecko-môžem poprosiť o kontakt na ňu.

beasi
25. led 2012

@petrina82 Písali len v lete-neudali presný termín.Aj agenzia MC odpisovala po slovensky,ale teraz menia stránku,tak neviem či budú mať český alebo slovenský jazyk.Mám s nimi dobrú skúsenosť.

evulik6
26. led 2012

@jajkax my ak pojdeme tak pojdeme od 30.6. na dva tyzdne... este sme sa ale nerozhodli definitivne ze kde... a zalezi aj od toho kolko penazi nam zostane...ideme sa stahovat, prerabat a tak...takze do konca marca musime cakat...jaaaaaaaaj, ja by som najradsej uz teraz bookla nieco 😀 😀 😀

evulik6
26. led 2012

@karinecko ta Lia je super... detsky bazen aj velky bol uzasnyyy, voda fajnucka, cistuckaaaaaaa, bolo fajn,...co sa tyka hluku, nie nebol tam ziaden hluk, bolo tam tichucko.

Ja si zvyknem najskor vybrat ubytko... potom popozeram cez rozne agentury kde to vyjde lacnejsie a podla toho sa rozhodujem... hodim do googlu nazov apartmanu a ficim... Ludor je dost draha cestovka podla mna

evulik6
26. led 2012

my sme boli naposledy s europou a komunikovali sme normalne v slovencine tusim alebo v cestine... aj ked sme tam prisli tak nas vybavovala pani ktora nam rozumela

evulik6
26. led 2012

@karinecko prosim ta cez aku cestovku idete do Marco Polo??? a kolko vas to vyjde? dakujeeeeem

karinecko
26. led 2012

😉 etgroup.it ideme od.30.6. na tyzden a vyjde nas to 791 €

evulik6
26. led 2012

@mart.s. my pojdeme ak pojdeme od 30.6. na dva tyzdne tak sa tam stretneme urcite ... drz palce nech nam to vyjde

evulik6
26. led 2012

@karinecko to fakt???? no idem pozret... a zalozu treba dokedy dat a kolko ?

karinecko
26. led 2012

@evulik6 zalohu do 15 dni od potvrdenia co ti poslu na maill. okolo 230 €

evulik6
26. led 2012

@karinecko my chceme ist na 2 tyzdne , tyzden nam je malo 😀 no a to by nas vyslo 1715e a to je dost... tak to asi nem... :(

karinecko
26. led 2012

@evulik6 😢

hanybany
26. led 2012

Ahojky,Villa Edda,Lignano....už si nepamatuju cestovku,ale z HK.....nebrat!!! 🙄 Jinak hezkou dovču všem 🙂 My letos volíme ČR 🙂

evulik6
26. led 2012

@karinecko skoda nooo, sa mi to paci, ale mame vela vydavkov tento rok, tak musim nieco lacnejsie... novy byt, prerabka, sestra sa vydava...je toho dost 😒

mart.s.
26. led 2012

@evulik6 Evi opravdu? tak to by bylo skvělé 😉 . Doufám , že to vyjde a potkáme se.

zuzana581
26. led 2012

Ahojte. Nepoznáte niekto hotel President v Bibione?

evulik6
26. led 2012

@mart.s. opravdu 😉 muz ma dovcu prve dva julove tyzdne, takze ak pojdeme urcite od 30.6. Joooj ja sa tak tesim, dufam ze to vyjde a stretneme sa konecneeee 😅

mart.s.
26. led 2012

@evulik6 no to by bylo skvělé. Doufám, že to nezakřikneme a že to letos opravdu vyjde 😉

evulik6
26. led 2012

Baby a nepoznate niekto Villaggio Loriana??? prosiiiiiiiiim

evulik6
26. led 2012

@mart.s. to ja dufam ze to vyjde :DD A dufam ze tam bude teploooo este som takto skoro v bibi nebola 😀

evulik6
26. led 2012

...alebo Nettuno??? Vyzera to celkom fajn.

mart.s.
26. led 2012

@evulik6 Evi neboj určitě tam bude teplíčko. Loni jsme tam byli taky v tomto termíně a bylo tam nádherně.

petrina82
26. led 2012

@beasi Dakujem, cez MC sme boli vlani.

slavkav
27. led 2012

@petrina82 v Lampo mi odpisala ceska - tu je jej adresa bibione.lido@lampo.it

petrina82
27. led 2012

@slavkav dakujem 🙂 takze mozem pisat hned slovensky na ten mail?

evulik6
27. led 2012

@mart.s. super, potesila si ma 🙂

slavkav
27. led 2012

@petrina82 myslim, ze ano - prinajhorsom jej to posunu 😉

petrina82
27. led 2012

@slavkav super 🙂

malamargaretka
29. led 2012

@lucqa ahoj Lucka, nasla som uplne nahodou v konverzacii, tvoje odporucania na Bibione a kedze by mi nova tema nepresla adminom, pisem ti takto- chceli by sme ist pred letom (koniec maja) do Bibione- ale mame taky termin, ze od soboty do utorka a to ziadna cestovka nedava na tak kratky cas ubytko- chceli by sme to teda riesit nejakým takým sposobom ako opisujes ty- prist tam a ist do nejakej miestnej agentury a zaplatit apartman/privat/ nieco, kde by sme mohli byvat 3mini rodinky (2pary s rocnym babom a jedny manzelia) takže nieco s troma zvlast izbami a spolocnou kuchynkou- kedze mas s tym viac skusenosti- nehnevaj sa, ze ta takto prepadavam otazkami- myslis, ze sa takto da? trojizbovy apartman, 4-5noci, vybavit si to az na mieste? dakujem za kazdu radu- odporucanie, varovanie🙂 katka