Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monkula
20. kvě 2010

Snupik, ja si nosím hubky na riad, handru na zem, utierku, a jar ma riad, s tým sme umývali všetko 😀 😀
A tent orok asi budem brať aj obrus na stôl, myslím vonkajší.. .

mart.s.
20. kvě 2010

Snupík s tím nádobím to strašně záleží, kde tě ubytují. Tím nemyslím která cestovka, ale v jakém apartmánu. Nevím, jestli je to tím, že toho lidi půlku rozkradou nebo rozbijou, le je pravda, že někdy se stane, že se pomalu neni z čeho napít. Tím myslím ty velké skleničky. Někdy jsou schopni tam mít jen ty malé decovky a potom malé hrnečky na kafe. Ale jindy je tam zas maopak všechno. Takže to ti asi nikdo přesně neřekne. Já tam pro jistotu vždy nějaké větší kelímky na pití beru.Jinak je potřeba vzít , to co píše Monča.My jsme tam tedy hadr na podlahu vždy měli, ale ty věci na nádobí jsem taky brala. Potom si sebou musíš vzít ještě sirky a takové ty pytle do odpadkového koše. Jo a ještě si sebou vždy beru někaké kolíčky na prádlo.

monkula
20. kvě 2010

hej, hej sirky, na tie som zabudla.... 😝 marti a dík za tip na kolíčky
A nádobí, my sme teda nikdy nič nebrali ale je pravda, že minulý rok si jarino kupoval obrovskú šálku na kávu, lebo my sem tam mali len na čaj ,to je ako naše šálky na kávu a potom na kávu sú tie piccolo. Ale inak sme mali vždy krásne zariadenú kuchyňku, od karafy na víno po strúhadlo na syr... 🙂

snupik
20. kvě 2010

Díky holky...já si právě pamatuji, že jsme s našima vozili jen ty kolíčky, sirky a jar..ale hadr na podlahu tam býval.. i šálky...no, radši něco a vezmu a pak to tam nechám a bude 😝

monkula
20. kvě 2010

snupik, aj my sme tam mali handry, ale skoro nič nenasali... ja kupujem aj domov tie z Lidla, také z obrátkami ,stoja pár korún a veľmi dobre nasávajú vodu...

katarinagk
21. kvě 2010

Ahojte,kocky, nemate niektora skusenosti s BIBIONE- apartmanovy dom BRISTOL? mame rezervaciu, ale nasla som strasne malo fotiek, resp. skoro ziadne.... Dakujem 😉 😉

katarinagk
21. kvě 2010

jeeej, dakujem, na to som nenatrafila : )) 🙂 🙂

keiko
21. kvě 2010

Dievčatá, nebol niekto vo villaggio DIANA, malo by to byť hned kúsok od mora???

mart.s.
21. kvě 2010

Ahoj holky, přeju hezký páteční večer. Na stránkách Bibione už se dají najít akce na červen ( a sportovní dokonce i na červenec) http://www.bibione.com/it/content/canale/Calend...
V červnu je tam ohňostroj jednou, tak doufám, že nás to v červenci nemine 😉 .

livy
21. kvě 2010

Cau holky, v cervenci jedeme s malou do Lignana, potrebovala bych poradit co ma clovek vzit pro 2 lete dite sebou na dovcu - jedem poprve,tak abych neco duleziteho nezapomnela. Myslim tim veci jako repelent, lekarnicku - co do ni???, na plavani kruh?? atd. diky hodte tipy.

snupik
21. kvě 2010

Ahoj holky, hlídám u kamarádky malou princeznu...tak se nelekejte, že jsem tu tak pozdě🙂
livy:určitě bych vzala opalováky, sl.brýle, kloboučky,fenistil,repelentík, něco na průjem(hylak,,,,)něco na horečku, teploměr, něco na rýmu,kašel, kapky do očíček......určitě rukávky na plavání, něco nafukovacího, kyblíčky a lopatičky....taky jsme měli pro šmudlu malý bazének...pokud máte apartmán bez bazénu....a pak asi na co je zvyklá malá...hračky, oblíbenou stravu...
víc mne nenapadá...
vše tam můžeš koupit....myslím🙂

snupik
21. kvě 2010

@mart.s.
marti:snad teda bude i v červenci....my se teda dost těšíme....🙂)))

mart.s.
22. kvě 2010

Dobré ráno holky, dneska u nás hlídá tatínek 🙂 a já jedu nakupovat.Potřebuji už sehnat něco na dovču. Nějaké plavky, boty na léto, sluneční brýle...Tak doufám, že si zanakupuju. 😀 😀 S mýma klukama to totiž nejde. Buď mi hned ve druhém krámu začnou kvičet, že už je to nebalí a že mi to strašně sluší( jen abych si už něco vzala a šli jsme domů 😀 ) .A nebo to pojmou jako strašnou legraci a probíhají zkušební kabinky atd...
Snupík, já už taky věřím, že v červenci bude. Loni to bylo totiž stejně. 😉
Livy- já myslím, že ti to tu snupík vypsal snad všechno.Jen jestli ještě náhodou jíte nějakou tu dětskou flaštičkovou stravu, tak to si vem sebou určitě z domova. V Itálii mají strašně malý výběr.

livy
22. kvě 2010

diky holky, vsechno si pisu, si taky rikam ze kdyztak na miste neco dokoupim,ale spis abych nezapomnela neco uplne jasnyho. Kdyby vas jeste neco napadlo,tak piste. Pouzivate treba ten repelent do zasuvky? Jsou v Lignanu komari?

monkula
22. kvě 2010

Livy, neviem, či su komáre v Lignane,a le na Bibione boli, ale ak Ti môžem poradiť, tak si repelent kúp v IT.. Tie naše na toe ich komáre neplatia... 😝
ja som dávala link aj na repelent, ktorý sa osvedčil nám, fakt pomáha.. Je to značka AUTAN a ešte si tam enzabudnite kúpiť aj sviečku proti komárom, na večerné posedenie pri vínku 😉

livy
22. kvě 2010

hmm svicka proti komarum, pisu seznam 🙂
co slunecnik? Da se zapichnout nekde na plazi? Nebo nemate nekdo zkusenost s takovym tim plazovym pulstanem??

monkula
22. kvě 2010

Livy, sviečku tiež kupujeme na mieste... volá sa citronella.
neviem, či si mňžeš zapichnúť slnečník hocikde na pláži... Na Bibione sa to dá len an vyhradenom mieste, my sme sa boli kúpať aj na Pinede, položili sme si podložku, tašku a išli sme do mora, ja som sa išla napiť a hneď tam bola ten spiaggia chlapec a že nesmieme tam ležať, ani stáť, len sa prechádzať, alebo sa kúpať.. 😝

snupik
22. kvě 2010

@livy
ten stan jsme měli vloni v Chorvatsku a byl celkem prima 🙂 ....jsme se tam povalovali a dali tam i všechny krámy🙂a malý si tam vždy papal něco dobrého🙂i spinkal tam🙂akorát teda letos máme zaplacený ten plážový servis...a nevím, zda se bude vejít k těm slunečníkům a zda to má cenu ho tedy tahat 😝
jo, ten repelent Autan,ten fakt zabíral...to si pamatuji 😉 ale svíčka..ta tenkrát moc ne...ale pamatuju si, že tam vždy jezdilo auto a stříkalo postřik proti komárům...

mart.s.
22. kvě 2010

Moni, na Pinedě to bylo až tak drsné. že jste si tam nemohli dát anipodložku? ..Tak v Bibione Spiaggia je to mírnější. 😉 Deky, ručníky a tašky si tam dát můžeš, kde chceš, ale jak tam někde otevře slunečník, tak ta hned někdo přiběhne a musíte ho sundat.Jo a ten repelent proti komárům, co tu doporučujete určitě vyzkouším. A holky můžu ho používat i pro děti?
Snupik jsem zvědavá, jak budete spokojeni s tím plážovým servisem. Nám to nevyhovuje a už si ho ani nevyzvedáváme, ikdyž ho taky máme v ceně.

monkula
22. kvě 2010

marti, jasné, aj pre deti... Ja som ním deti tiež striekala... 😉
Aj na Sole je to v pohode, so slnečníkom som tam teda nikoho nevidela, ale pred ležadlá sa dá zložiť, nikoho to netrápi..

monkula
22. kvě 2010

marti, ani my si ho nevyzvedávame.. 😀

mart.s.
22. kvě 2010

Tak to je fajn, to z domova vemu jen nějaký jeden repelent, abych měla něco na první den a zbytek pořídím tam 😉 .
Taky vás nebaví ležet v nějaké desáté řadě, co? 😀 😀 😀

mart.s.
22. kvě 2010

Holky musím se pochlubit.Dneska jsem si udělala radost a koupila si dvoje krásný sluneční brýle. Jedny teda takové obyčejnější, abych měla něco na řízení do auta a na pláž, protože tam to vždycky poškrábu a jedny nádherný polaroidy. 😵 😵 😵
Měla jsem totiž už jen dvoje starý asi pět let a byly tak poškrábaný, že se už přes ně pomalu nedalo poznat jestli svítí sluníčko nebo je mlha 😀 😀 .

snupik
22. kvě 2010

Holky, a proč ho nevyzvedáte?jako, že je to v daleké řadě od moře?mně se zase nechce tahat všechno to haranpádí 😒 nafukovací věci, slunečník ☹ , tašku, ručníky, kyblíčky a lopatičky..je toho pak děsně moc☹
sice je bude asi dál od moře...ale aspoň slunečníku se ušetřime...

mart.s.
23. kvě 2010

Snupik, my si ho nevyzvedáváme, protože nemáš šanci dostat slunečník blíž než v nějaké osmé až desáté řadě. A to tam musíš s tím poukazem naběhnout ještě hned ráno jak tam přijedeš. Monča má možná trochu výhodu , že Lido del Sole je menší. Moni, jak je to tam u vás? Ale snupik, loni jsme šli k vodě v sobotu kolem dvanácté se vykoupat a už bylo úplně vše obsazené a posílali do těch krajních koridorům.Takže potom nejenže vyfasuješ slunečník třeba v patnácté až třicáté řadě , ale ještě musíš jít přes půl pláže. 😀 Ale i kdyby jste měli štěstí , naběhli tam hned ráno a dostali třeba tu osmou , tak potom je to k té vodě stejně daleko. Mé děti chtějí být pořád u vody, protože od slunečníku ji skoro ani nevidíš , a stejně tam musíš mít všechny hračky sebou.

monkula
23. kvě 2010

Marti, neviem, ako to tam je, ale tam je väčšina slnečníkov vzadu prázdna.... 😕
ja nerada ležím a presne ako píšeš, deti chcú byť stále vo vode, alebo aspoň na brehu a tak si radšej sadnem na breh a nechávam sa omývať vlnami, hrám sa s Chiarkou... 😵 😵 Jarko ma chodí polievať... 😖 😀 😀
Ja som si slnečné okuliare kúpila minulý rok tam, značkové nie sú, ale boli zlacnené z dosť € na 4€, pretože majú mikroškrabanec.. 😀

mart.s.
23. kvě 2010

Já se přiznám, že mám značkové poprvé v životě , ale drahé moc nebyly 😀 Já bych za brýle ani žádné velké peníze nedala, protože je stejně do dvou let poškrábu. I když teď jsem se zařekla , že si na tyhle dám fakt pozor. 😉 . My když jsme dřív jezdili v červnu nebo v září, tak tam byla taky půlky slunečníků prázdná Ještě jsme se divili, proč jich tam dávají tolik.Ale loni nás fakt překvapilo, že měli vše obsazené. Nám to bylo ale celkem jedno. Protože jak říkáš, stejně bychom tam neleželi. A to my se ještě hodně často chodíme koupat k majáku.
To já Moni zase uvažuju, že bych si tam letos koupila plavky. Nějak si tady nemůžu zatím nic vybrat. Tak si říkám, že jestli neseženu nějaké hezké, tak radši pojedu ve starých a podívám se tam.Už jste si je tam holky ńěkdy kupovaly? Já jsem tam zatím koupila plavky akorát dětem a mužíčkovi.Ale jak tam kolem těch obchodů chodíme, taky se mi zdálo, že tam mají velký výběr. Ale je pravda, že na ceny jsem se tam nedívala.

monkula
23. kvě 2010

Mne sa zdá, že plavky boli dosť drahé... 😕

mart.s.
23. kvě 2010

Jó? Tak to budu ještě tedy radši hledat tady. A pokud nic hezkého neobjevím, tak budou muset vydržet ty loňské. 😀 A Moni, kde máš ten svůj fotoblog?