Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

certica
22. čer 2010

a nemyslela som vodne 😀 , i ked to musi byt ina parada 😎

mart.s.
22. čer 2010

No na vodních by mi to fakt šlo. 😀

certica
22. čer 2010

jak vlk a zajac z no pockaj! 😀

mart.s.
22. čer 2010

Jo, tak nějak 😀

lucka261177
22. čer 2010

tak uz sa nam to krati.neviem kde zacat.sedim tu premyslam ze co brat co nie.rozhodla som sa ze nic na jedenie neberieme ze si tam kupime vsetko 🙂 aspon ochutnam talianske veci.ved trosku maska aj ked je drahsie nam zase nenabura rodinny rozpocet 🙂 a ja som aj tak neni masova takze na zeleninke budem frcat.berieme len tri velke flasky zavarene.no a pocasie ked bude ako hlasia ja sa nenahnevam lebo naozaj 28 stupnov uplne staci.

evulik6
22. čer 2010

lucka, tak vy uz za chvilu prchate do Bibi....Joooj, neboj,bude tam teplo. Idete na tyzden? ja este tri tyzdne doma a potom ideme, neviem sa dockat.

Dnes som malemu kupila plavky, nech ma radsej dvoje, pre pripad, a je z nich cely happy lebo je tam blesk 😀

lucka261177
22. čer 2010

evi ano na tyzden.je to malo ale korunky niesu na dlhsiu dobu 🙂 aj som z toho smutna lebo uz vidim ako sa mi nebude chciet ist domov.

janka_pn
22. čer 2010

dievcata pridavam sa, prave planujem dovcu v lignane. chceme ist tuto sobotu, zatial len na tyzden, na mieste sa uvidi ci dlhsie, lebo ideme prvy krat, vlastnym autom a s ani nie dvojrocnym dietatom. citala som par stranok dozadu a hladam daco cez net.

lucka261177
22. čer 2010

fuha janka a to chces ako stihnut?uz tuto sobotu ist a nemat nic rezervovane?idete na blind?lebo vsetky vieme ze ked si nieco rezervujes cez net a posles platbu tak len desat a viac dni trva kym prebehne paltba a daju ti potvrdenie rezervacie.

janka_pn
22. čer 2010

vobec neviem ako to funguje 😝 , ale ako pozeram, tak apartmanov je tam straaasne vela. myslis ze by bol problem ist bez rezervacie a behnut do agentury az tam?? monkula tu spominala daku v bibione...

certica
22. čer 2010

tak nam platba prebehla aj ju taliani potvrdili behom dvoch dni 😉

snupik
22. čer 2010

@certica
ty jo, tak to je teda rychlost, my čekali skoro 3 týdny 😝
mám dotaz:třen zbytek tam můžete doplatit kartou, nevíš?nemůžu to nikde najít 😒
máme Lampo...

janka_pn
22. čer 2010

certica, cez aku ck?

certica
22. čer 2010

@janka_pn my sme isli nakoniec cez sukromnych prenajimatelov. este bola v hre agenzia teghil (tusim tak sa pisu), ale to je podla mna jedno
@snupik ten doplatok neviem, som akurat zistila, ze sme sa zabudli spytat 😅 , tak im asi napisem teraz mail 😀

janka_pn
22. čer 2010

@certica a ako ste nasli tych sukromnych, ak sa smiem spytat?? kolko vas to cca vyslo?

certica
22. čer 2010

@janka_pn
ja som pozerala ponuky na tejto strankehttp://www.lignano.it/sk/, tam to mas nalavo rozdelene, su tam aj privatni prenajomcovia alebo si zadas podmienky, co hladas, v akom termine, pre kolko ludi atd. a ono ti vyhodi vsetky aktualne ponuky ci uz od cestoviek, realitiek alebo tychto privatnych. a da sa aj na www.lignano.com vyhladavat

janka_pn
22. čer 2010

@certica dakujem , idem studovat 🙂

lucka261177
23. čer 2010

no jani tak drzim palce.ja som studovala hodne dlho aj sukromnych aj talianske ageturi aj ceske aj slovenske a to je dva mesace do zadu a moc volneho tam nebolo ale ja som zase narocna 🙂 pokial nepotrebujes bazen a dalsie vymozenosti urcite najdes.my sme povodne chceli ist tak isto na blind ale potom som len skusila ci maju volne terminy takeho ako ja chcem to jest zahrada baen krb a toho tam veru bolo strasne malo.preto som sa aj s Lignana vlastne preorientovala na Bibione tam bolo toho viac volneho.ale daj vediet ci si nasla som zvedava 🙂

mart.s.
23. čer 2010

janka, taky jsem moc zvědavá jak dopadneš. Držím palečky 😉 . Já bych s dvouletým dítětem asi neměla odvahu jet jen tak.

keiko
23. čer 2010

Dievčatá prosím vás máte niekto skúsenosti s cestovkou BK tour.cz? ideme s nimi do bibione...

monkula
23. čer 2010

Janka, no ja som si myslela, že všetko robím na poslednú chvíľku, ale ty si ma teda prekonala... Aj ja by som sa bála, ísť s dvojročným dieťaťom len tak n blind, ja sa klepem aj keDˇmám všetko zarezervované, či to tam bude, atď... 😀 😀
keiko, nepoznám.. a čo Ti vyviedli?

mart.s.
23. čer 2010

Keiko , já ji taky neznám. ☹

janka_pn
23. čer 2010

😀 heh, diky 🙂 este som sa chcela opytat, niekto tu spominal dake tivoli apartmany ci ako to bolo? kde to je? co to je? 😨 take daco by som brala. zatial som bookla toto http://www.albatroslignano.it/albatros/defaultd... 😉

janka_pn
23. čer 2010

monkula a vy idete kam? teda dako mi to uslo 😅

snupik
23. čer 2010

@janka_pn
my jedeme do Tivoli od LAMPO, zkus to..třeba ještě bude volno🙂je to vilová osada...s bazénem, 450m od moře ve Spiaggii 😉

nadulici
23. čer 2010

@janka_pn pozerala som si to tvoje ubytko, ale zaujimala by ma cena a nejako sa v tej nemcine neviem vysomarit 😀 ....ta cena je uvedena na jeden den za cely apartman, alebo na den/ osobu?....popr. aka je cena celkom za tyzden.....a v akej casti Lignana to je?.....tiez hladame nieco na poslednu chvilu.... 😒 .....dakujem

janka_pn
23. čer 2010

@nadulici ja som vyrozumela a to som v nemcine celkom dobra, ze to je na den na cely bytik. tak ratam na cca 7 dni zatial a na mieste sa pripadne rozhodnem... ale este pozeram aj daco ineho, podobneho 😉 , chcela by som totiz bazen, takze k moru to nemusi byt az tak blizko. planujem chodit doobeda k moru a poobede bazen. rada sa aj prejdem a beriem aj korcule 😀 a este tusim je to lignano pineda, ale este kuknem.

janka_pn
23. čer 2010

@snupik idem kuk 😉 dakujem

janka_pn
23. čer 2010

@nadulici a pozeram, ze nase babies su rovnako stare 😵