Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

zuzanka410
21. led 2014

@marsy77 mne je jedno aka je to lokalita hlavne nech je tam pekne a mame kam chodit s malým a nie je to drahé . nasla som toto http://www.apriliamarittima.com/ar_uinfo.html cenovo nám to vyhovuje tak neviem. preto hladám pomoc od vás

marsy77
21. led 2014

@zuzanka410 ale je to 4,5km od plaze.....

emily76
21. led 2014

ahojte, neviete nahodou residenza schubert aka je? neboli ste niektora?

zuzanka410
21. led 2014

@marsy77 nevies mi poradit nieco za dobru cenu

bafinka
21. led 2014

@lenkao my sme boli v Pinete minuly rok. Nam sa tam velmi pacilo. Podla mna je to exkluzivnejsia stvrt. Je tam vela zelene a rodinne domy, aspon tam, kde sme boli my. Co sme porovnavali, aj za slnecniky na plazi sa plati viac ako v sabbiadore 😒 Ale chcem tam ist znovu, kusok sme mali ten nafukovaci park i Gommesi sa tusim volal a malej sa tam velmi pacilo 🙂

lenkao
21. led 2014

@sorciera24 prosim ta cez tu abitare sa plati to zaverecne ubytovanie ci nie? Sme boli cez arenu a tam sa neplatilo ale to bolo uz 4 roky tak teraz neviem

sorciera24
21. led 2014

@lenkao ano, ten poplatok je povinny...teraz sme boli cez Marina blu...a tam sa tiez nepaltilo nic.....

katarina_kovasicova
21. led 2014

my sme boli min. rok v riviere, teda to bolo na rozhrani rivieri a pinety, bola to vila crepetta a boli sme spokojní, bola to prva rada pred plažou s bazenou, taky apartmanovy dom. uplna parada pre deti, slnečníky sme nekupovali, nakoľko sme mali ubytko blizko... uplne super, vieme len odporučať, lignano pineta je top

lenkao
21. led 2014

@bafinka mne sabbiadoro vyhovuje hlavne to centrum je pesia zona a pride mi to take luxusnejsie ale laka nas ta pineta. Mali sme is cez topku ale vsetko sa to zvrtloa ideme sami cez it agenturu. Akurat tam piseme tak uvidime 😀 mame vyhliadnute dve 😀

bafinka
21. led 2014

@lenkao aj my sme boli cez it agenturu. A bez problemov. Ani ma nenapadlo pozerar slovenske cestovky... Ja vkuse este hladam. To kde sme boli minuly rok uz nie je v ponuke... ☹

lenkao
21. led 2014

@sorciera24 aha to si ma moc nepotesila cize tam sa plati cize to musime priratat k tej cene?

sorciera24
21. led 2014

@lenkao ano...

lenkao
21. led 2014

Kos a cim to je ze niekde to platia a niekde nie lebo bolo vsade prave ze treba len kuchynu upratat 😒 no idem este popozerat

erikams
25. led 2014

@katarina_kovasicova mohla by si mi prosim dat kontakt na tu vilu, chceme ist tento rok s detickami budu mat 3 roky a rok do Talianska...

katarina_kovasicova
25. led 2014

@erikams nech sa paci :
http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?acc_id=1563...

aj cez tuto cestovku sme boli . všetko ok

terezkaaa88
26. led 2014

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s AP LAGUNA GRANDE - Bibione-Spiaggia. Chystáme sa koncom júla ale skoro všade sme našli len foto budovy z vonku tak máme obavy ako to vyzerá dnu :/ ...

fliperko
26. led 2014

ahojte, chcem sa opytat či ste boli cez cestovku Ludor...ake mate skusenosti? a ešte by ma zaujmalo ktora štvrt je lepšia Lignano Sabbiadoro alebo lignano Riviera či Lignano Pineta? chcely by sme byt čo najbližšie asi k centru...

mika7
26. led 2014

@fliperko určite Sabbiadoro, Riviera je normál, Pineta je malá a tichá a Sabbiadoro je živé, talianskééé 😉

fliperko
26. led 2014

@mika7 dakujem, a Caorle nevieš? tie su tiež akosi rozelene...

mika7
26. led 2014

Caorle nepoznám....ak chceš sevr IT tak skús možno ešte Bibione, tam je tiež veselo a hlavne masívne 😎

kuwait
27. led 2014

My sme boli v Caorle tam su sice pekne apartmenty (hemingway appartments napriklad) ale mestecko strasna nuda,to lepsie je Lido Jesolo a Rimini

rainbow1
27. led 2014

Lido Jesolo ani Rimini nepoznám, zato v Caorle som bola teraz 2x za sebou a je to krásne mestečko s historickým centrom, prekrásnou promenádou u mora ku kostolíku popri vytesaných kameňoch, je tam aj aquapark, lunapark...nám sa tam veľmi páči
@kuwait chcem sa spýtať, čo je iné v Lido a Rimini, čo v Caorle nie je ? Možno zmením lokalitu a vyskúšam 😉 , @fliperko my chodíme do Caorle cez agentúru Cocal, je to taliansky majiteľ, píšem priamo jemu 😉

fliperko
27. led 2014

@rainbow1 dakujem

kuwait
27. led 2014

@rainbow1 Viac zabavy,vela obchodikov(znackove aj lacne)plaz,Rimini ma tiez historicke centrum.Lido Jesolo ta ulica kde je hotel u hotela a restauracie a obchody tam je v lete zabava.Tam chodia hlavne mladi ludia.Je to tam take typicky dovolenkove,vesele.My sme boli v Jesole pozriet aj v marci a vsetko bolo zatvorene aj hotely oni otvaraju az v lete a Caorle malo vtedy niektore hotely otvorene

rainbow1
28. led 2014

@kuwait my sme boli v Caorle vždy v Júli a žilo ta tam veru dosť, až by som povedala, že na hranici "masovky", ktorej vrchol som ale zažila v Grécku v Parálii (nikdy viac 😝 ), ja môžem Caorle jedine odporučiť, ale to už záleží na tom čo a kde sa komu páči 😉 🙂 😎

beazpk
29. led 2014

Ahojte,
mam dva dni na to, aby som nasla este jednu rodinu, ktora by rada isla na dovolenku do Lignana nie na tyzden, ale na 10 noci (11 dni).
Za inych okolnosti je tam mozne do apartmanu vycestovat iba od soboty do soboty. A to je zabijak v zapche. Okrem toho je to "len" tyzden. V cestovke mi povedali, ze ak zozeniem este niekoho pred nas alebo po nas, mozu to vybavit. Mate niekto zaujem? Ide o jul.
V Lignane sme boli uz trikrat a nevieme sa ho nabazit. Vieme o plazi, ktora je uzka a kludnejsia, v mori pri kupani je plno miesta. Pri tejto plazi sme si aj vybrali apartman a radi by sme tam boli 11 dni. Rozhodujte rychlo.

kikaber
29. led 2014

@beazpk ahoj ak je to este akualne ...mozes mi dat viac infa? kde to je? ta kolko? cez aku cestovku....atd 🙂

beazpk
30. led 2014

Kika, mas to v SS. 🙂 Uz mam na rozhodovanie iba jeden den.

erikams
30. led 2014

@beazpk mozes aj mne poslat info ak je to este aktualne vdaka

terezkaaa88
30. led 2014

@mart.s. Dobrý deň čítam že chodíte do bibione spiaggia , my sa chystáme tento rok ale vela som o tom nenasla popísane že ako to tam vyzerá či je tam naozaj ako niekde píšu že preplnené pláže a hlava na hlave a tak...Ide snami aj 10r dieťa tak preto sa pýtam a či sú tam aj nejaké ,,atrakcie,, pre deti a či sú ta maj nejaké trhy také s oblečkom a tak 🙂 Ubytovanie máme Condominio Laguna Grande - 50m od pláže aspoň tak je písane , ideme 1 krát do talianska tak máme aj obavy troška :/