Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

kata2882
10. bře 2012

@seba1 spokojni, svokrovci uz chodia 12 rokov do bibione a stale im vyslo pocasie.....stalo sa,ze 2 dni prsalo, ale to sa akurat zlepsi vzduch, takze ani to nevadi 😉

masinka
10. bře 2012

@seba1 s tym ozdravnym pobytom to nebol nas napad - tak to nazyvali volakedy v cestovke - asi mali pocit ze majovy termin skor predaju s tym, ze chodte sa mimo sezony nadychat dobreho morskeho vzduchu, ako keby to prezentovalii ako letnu dovolenku 🙂

kvanda
10. bře 2012

Bluesmile to B väčšinou znamená, že v apartmáne sú dve izby (spálňa a kuchyňa )a C iba jedna izba (kuchyňa)
Bibione odporúčam, je tam úžasne, chodím tam už 14 rokov, najlepšie je ísť cez agentúru priamo tam (my si prenajímame apartmán cez agentúru Agenzia Summer www.agenziasummer.it)

petusko
12. bře 2012

@kata2882 prosim ta, este jedna otazka, do tej agentury boreal staci napiat mail alebo radsej zavolat?

beasi
12. bře 2012

Apartmány C - majú 2 spálne,
Apartmány A- sú 1 izba

kata2882
12. bře 2012

@petusko vies co,my sme najprv volali a tak nam na mail poslala ponuku. no staci aj ked napises aky chces apartman,pre kolko ludi, ci s parkovacim miestom,v tichej lokalite alebo ti je jedno. proste staci popisat co chces a oni ti poslu ponuku par apartmanov. svokra uz dostava aj katalog,tak si uz vyberieme ,ktory chceme a tak napiseme, lebo v katalogu nie su akcie, tak ona ti uz napise konecnu cenu aj so slnecnikom a poplatkami. zatial bola taka akcia,ze slnecnik a lehatko zadara no neviem dokedy. maju aj akcie napr. 7=4, ze zaplatis za 7 dni ako za 4dni.
skus napisat, urcite ti odpise 🙂

petusko
12. bře 2012

@kata2882 ja som napisala dopyt uz na konkretne ubytko, ktore sme si vyhliadli na nete 😅
poslala som to vcera, tak uvidim, co odpisu, ak sa za par dni neozvu, tak skusim zavolat, hadam sa nejako dohodneme.

kata2882
12. bře 2012

@petusko ak tam nie je ta ceska, tak cakaju na nu.ona ti odpise. 🙂 urcite sa ozvu.ktory ste si dali?

petusko
15. bře 2012

tak u nas sa nakoniec plany menia, nejdeme s priatelmi, ale sami, cize sme mali vacsi vyber, teraz uz len rozhodnut ktory termin... od 18.8. alebo az od 25.8... rozdiel v cene je 200 €, tak vahame, ci to riskneme neskor...

petusko
15. bře 2012

@kata2882 z agentury mi odpisali aj dali nejke tipy, ktore by nam mohli vyhovovat 😉

kata2882
15. bře 2012

@petusko tak to je super, dufam,ze sa vam bude pacit 🙂 napis potom,ktory ste si vybrali apartman.
ked niektory co sme neboli, tak budem mat infosku pre seba aky je🙂 😎 😎

petusko
16. bře 2012

och, tak my sme tolko spekulovali a pozerali kadeco, ze nakoniec asi skoncime v Caorle cez Italieonline.eu 😝
Myslim, ze ten link mam odtialto, lebo som to mala ulozene v oblubenych polozkach v pc. Tak uz som teraz fakt magor kedy a kam 😅

katkav
20. bře 2012

uz som zufala, vyberam, vyberam a neviem sa rozhodnut, ist do Bibione alebo do Lignana? Ideme od 26.5. do 2.6. prvykrat, tolko uz vyberam...v com je Bibione lepsie, alebo v com je Lignano lepsie? Manzel rad pozera lodky, takze keby tam bol nejaky pristav, to by bolo super, ale nechcem, ani aby sa maly nudil...dakujem.

zuzana581
20. bře 2012

@katkav my ideme do Bibione teraz prvý krát, ale v Lignane sme boli a je tam dobre. Je tam taký lunapark, vodný svet, guliverlandia, zoo.. Myslím, že malý by sa nenudil. Ale porovnať s Bibione to zatial neviem.

katkav
20. bře 2012

@zuzana581 dakujem 😉 ja si asi vytlacim najzaujimavejsie ponuky a potom sa rozhodneme 😉 a ked sa nam nahodou nebude tento rok pacit v Lignane, tak pojdeme do Bibione buduci alebo naopak, podla toho, co vyberieme. Myslis, ze to bude v Bibione uz plne koncom maja? Lebo to by sa mi asi nepacilo byt hlava na hlave na plazi 😉

kata2882
20. bře 2012

sabina ma superzlavy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kontaktujte Denisu, je slovenka.
je to do Bibione aj Lignana 😎 😎 😎 😎

zuzana581
20. bře 2012

@katkav to neviem určite povedať, či bude plno, lebo ako som písala v Bibione som ešte nebola, ale myslím si, že koncom mája ešte nebude plno, keďže je ešte škola. Taliani majú tuším do konca mája a od júna prázdniny, ale neviem to na 100%

petrina82
5. dub 2012

baby, ktore chcete ist a este nie ste rozhodnute, objednavajte co najskor, lebo my z toho co sme chceli sme uz nic nedostali. Nastastie sme si este vybrali ale z dvoch cestoviek som dostala po 3 ponuky podla nasich poziadaviek a z tretej uz nic...Teda myslim v hlavnej sezone jul, august.

annika
6. dub 2012

Ahojte, ja len viem pomôcť s tým, že my sme boli vlani tu: http://www.livenza.com/minisite/minisite.php?st...
cez túto webovú stranu sme aj objednali, zaplatili sme cez banku ,bolo super, hoci počasie len tri dni na pláži, ale aj to stačilo....hehehe Bibione je krásny, Benátky suprové, skočili sme aj tam na deň, je to cca.70 km odtiaľ, potom je tam aj zoo park v Lignane, tiež len 10 km od hotela,a čo sa mi páčilo najviac, vedľa tohoto hotela je priamo veľlká samoobsluha, takže som nemusela kilometre hľadať chlieb a čerstvý rožok!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babatko37
12. dub 2012

Cez akú slovneskú cestovnú kanceláriu zakúpiť dovolenku v Taliansku (vlastná doprava)? Ktorý hotel alebo apartmán mi odporúčate - deti 2 a 4 roky.

dakota14
13. dub 2012

@babatko37 skús Ck piestany tour my chodíme s nimi do lignana a dá sa dohodnúť aj vlastná doprava pozri si stránku v cenách je plná penzia

dakota14
13. dub 2012

v lignane nám už upravili pláž a začínajú dávať stolíky na dáždniky ja sa už tak teším nech už je aspoň jún 😀 😀 😀

sorciera24
13. dub 2012

@babatko37 my sme boli cez Topholiday.sk kvalitna cestovka......aj ked tento rok ideme priamo cez taliansku agenturu, lebo cenovo je to o dost lacnejsie...

kuzelna
13. dub 2012

lucqa....pozerala som si tu agenturu allegri....co si sem dala,no neviem ani jednu rec ...ceny su tam uvedene na tyzden to som si prelozila..ale to je asi na jednu osobu,ze?

babatko37
13. dub 2012
babatko37
13. dub 2012

Bývali ste niekto v apartmánoch Christoforo Colombo - Taliansko Caorle? Spokojni?

zdraviezprirody
13. dub 2012

@annika a hotel, kde ste boli má lehátka na pláži? Alebo ako to funguje?

annika
13. dub 2012

@zdraviezprirody Ahoj, Áno, má- je to v cene, jeden slnečník a dva lehátka. My sme si objednali cez net ubytovanie, oni mi napísali email so všetkými informáciami po anglicky, ja som zaplatila cez banku 250 eur, oni mi posali potvrdenie rezervácie, toto potvrdenie som zobrala so sebou na cestu, v Bibióne sme našli tú agentúru /je na hlavnej ulici, hneď sme tam trafili heheheh/ zaplatili sme zvyšok, dostali sme kľúče, lístky na pláž k tým lehátkam a mapu mesta, potom sme sa ubytovali o tri ulice ďalej v tom apartmánovom hoteli. Je tam klíma, veľkááá terasa, skoro taká velká ako izba, automatická pračka ! a aj umývačka riadu!!! bazénik a parkovisko v cene. Keby som mala peniaze, určite by som sa vrátila aj tento rok.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Na druhý deň sme vyrazili na pláž, našli sme tam takú unimobunku, kde sme odovzdali tie lístky ku slnečníku, dostali sme potvrdenie a číslo slnečníka, no a na celý týždeň sme mali pokoj... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj, bolo super!

annika
13. dub 2012

Ešte som zabudla cenu, cez cestovku sme chceli ísť aj my, ale tam mali horibilné sumy, nám to vyšlo na 5 osôb týždenný pobyt 900 eur, tolko sme nechali v agentúre. 😉 A ešte k tým slnečníkom, keby sme nemali vybavené cez agentúru, tak b sme za to boli zaplatili 18 eur / na deň!!!!!

zdraviezprirody
13. dub 2012

@annika ďakujem, znie to dobre 🙂
Radi cestujeme autom a Bibione je "blízko ".