Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

zuzinr
8. kvě 2012

@petrina82
@lauraa no super 🙂 tak zajtra radsej hned letim na pasove aby sme to do dovolenky este stihli, hlavne ze sme ho vo februari davali zapisat do pasu a pred mesiacom som davala robit pasy obidvom starsim tak sa tam mozem trepat 😀 😀 znova, Ale tak radsej pre istotu ako by sme potom mali mat s detmi problemy

bartova
8. kvě 2012

@zuzinr ahoj a vy tam idete kedy? Ak by ste sa nahodou dostali k nejakym referenciam dajte vediet. Ked aj na mail - barova.zuzi@gmail.com Dakujem. 🙂

petrina82
8. kvě 2012

@zuzinr presne radsej mat ako nemat a mat potom problemy. my sme tiez dali urobit mladsej asi pred 3 tyzdnami a mali sme ho za tyzden urobeny. No cim viac sa blizi leto, tym to bude asi dlhsie trvat.

limoncino
8. kvě 2012

včera mi prišiel z Bibione potvrdzovací list.. 😎 😎 😎

dakota14
8. kvě 2012

baby s tými pasmi naozaj pozor ja som si bola tiež dávať teraz robiť lebo mi skončila platnosť a samé detičky s rodičimi ale aj v telke to tam tá jedna policajtka hovorila že aj keď máte deti zapísané je potrebné aby každé malo svoj pas takže neriskujte to bez pasov 8 Eur nie je až tak veľa ako by vás potom otočili dakde na hraniciach alebo niekde policajti nestojí to za to 😉

kway
8. kvě 2012

Ptala jsem se na to a každy děcko musi mit svuj pas 😢

lucadra
9. kvě 2012

Ahojte. Poradí mi niekto? Bol niekto na dovolenke posledný májový týžden alebo prvý júnový?
Nie je tam ešte zima?
Nechcem ísť v sezóne, lebo preplnené pláže a lehátko niekde "kilometer od mora" nechcem.
Dajú sa tam nájsť aj nejaké neplatené pláže? Oblasť Lignano alebo niečo blízko, nejaký sever IT...
@irriss Ahoj, ty by si mi mohla poradiť prosím ťa, ako je to s tými plážami. radšej by sme vyhladali niečo neplatené a niečo kde nebude milion ludi.
Myslíš, že máme šancu na úspech? Alebo mám radšej hladať inú krajinu než Itáliu?
Muž rozpráva po taliansky, chodieva tam pracovne, Taliansko pozná, často tam chodil aj na dovolenky, takže dorozumieť sa nebude problém.
Jemu nevadí ten ruch, ale ja mám rada pokoj. Nechcem vidieť 500 ludí naraz.na jednom mieste ☹
Absolútne sa neteším na dovolenku, máme isť v auguste, no ja by som najradšej vypadla hned na začiatku júna, nech to mám už za sebou.

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
Jezissssssssssssss..uz kdyz slysim august a dovolenka - ve spojeni s Italii 😀 😀 😀 Ja bych odtud utekla!!!
Jedine, co muzu poradit, davat si pozor na datum okolo 15.8. a vcetne 15.8..to je VSUDE narvano a 500 lidi je MAAALO..

Jedina plaz, kde je max. 20 domorodcu je ta nase pred barakem 😀 😀 😉

Ted vazne...i ten muj ma dovolenou, kterou si nemuze vybirat a urcovat sam, tak chapu...ale 15.8. je tu dovolenkova (i po financni strance)BOMBA 😉 😎 😒

Kam bych Ti doporucovala? Na druhou stranu nez se zvykne jezdit...t.j. Toskansko (Toscana)
Zkus se podivat Pietrafraccia, Marina di Carrara, Marina di Massa, Viareggio..zda by se Ti neco takoveho libilo...zkusime neco najit😉
Jedna se o dlouhe typicke plaze, pisecne a dlouhe😉 a VZDY s neplacenou plazi "mezi" 😉
Hledate hotel, apartman nebo chaticku ci stan? 😉

Jsou to mista, kde jsou k dispozici i volne plaze...i kdyz zakon upravil plaze tak, ze kazde 1-2 placene plaze musi byt mezi 1 volna, nedodrzuje to temer zadny mistni urad😉 proc by? Vzdyt prave oni z toho cerpaji..ale to je jina kapitola..

Mista, ktere jsem Ti poradila, nejsou az tak vzdalene ..jinak bych vedela o volnych prazdnych plazich na Sicilii, ale dalnice a benzin Te odradi😉

petusko
9. kvě 2012

@irriss jezis, my ideme 18.8. 😲 😕 😅

irriss
9. kvě 2012
irriss
9. kvě 2012

@petusko
15.8. je tzv. Ferragosto...je to den, kdy "cely narod" oslavuje vyjezdem k mori ( na Sicilii rikaji, ze je konec leta)

lide vyjedou uz v noci pred 15.8. a doslova se zabydli na plazi, aby uz i snidane byla na plazi😉

Je to tradice, kdy se griluje, opeka, blbne...vsichni spolecne..takova narodni oslava.. 😉
Nekdo zustava a pokracuje v dovolene, nekdo se ztahne hned vecer, protoze slo jen o denni vyjezd 😉

petusko
9. kvě 2012

@irriss ideme do Caorle, snad nas tam neudupu 😅 vlani sme boli v chorvatsku v tichuckej oblasti, tento rok sme chceli nieco zivsie, tak hadam to nebudeme lutovat 😅

irriss
9. kvě 2012

@petusko 😀 😀 😀 😀 😀
no urcite nejedes sama..jede 50% z MK 😀 😀 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

ja miluju takoveto more: @lucadra
http://www.google.it/imgres?start=20&hl=it&sa=X...

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
Pokud se chystas do oblasti Bibione, Caorle...
ja mam vzpominky na DUNA VERDE..kde je to super i pro deti😉
plaz je v sousedstvi se zelenou dunou..to je stin a stromy je vlastne:cesta, zelena oaza se stinem(idealni pro deti)a hned plaz a pisek..a samozrejme more😉
a tam jsou take volne plaze😉 - doufam..pred lety ano😉 tam je i apartman, hotely, bungallow...a vyyyyborna pizza hned u more nahoru u parkoviste, detsky lunapark..(ajajjaj vzpominky nekdy boli ☹ )

lucadra
9. kvě 2012

@irriss No rob chute!!!! To more je krááásne. Jooj. ☹ Tých ludí odtial vymazali, alebo tam nikto nebol? 😀 To by sa mi páčilo velmi, vidieť sem tam niekoho a nie byť sa o kúsok vody a o kúsok miesta, kde sa chcem odfotiť 😀

lucadra
9. kvě 2012

@irriss Duna Verde vyzerá super. Len nejak neviem nájsť nejaké ubytovanie v bungalovoch. Všetko som našla zatial rezidencie alebo hotely.
A TO NIEEEE. nechcem ☹

irriss
9. kvě 2012

A co takovato plaz - srpnova a nedelni😉
Ta by ale podle Tvych kilometrovych kriterii v Ip neodpovidala predstavam.. 😖 ☹ ☹
Ale podle jinych ano - teplo i v zari, plaze temer VSECHNY volne, moznost stanovani...

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
http://www.agenziamarina.com/

zmackni apartmany..a mrkni na ceny,-) ale nejdriv se nech hyckat fotkama..😉 a zeleni
http://www.agenziamarina.com/

lucadra
9. kvě 2012

@irriss Skúsim to prehodnotiť, možno mojho muža prehovorím aj na dlhšie cestovanie.
Jooj, krásne fotky.
A na tam tú stranu je lepšie ísť radšej v záři, alebo dá sa ísť aj v júni?

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
POCASI = LOTERIE

Drive - tak pred 15ti lety jeste bylo temer zarukou, ze v danem obdobi neprsi a je teplo, v danem obdobi, ze jsou bourky, v danem obdobi, ze prsi..ale TED? Vsechno jsme si znicili - vcetne prostredi i pocasi..a tak se nam to vymstilo osklivymi prekvapenimi ☹ 😉

lucadra
9. kvě 2012

@irriss Pri mojom šťastí bude pršať celý týžden bez ohladu na dátum 😀 😀

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
tady josu bungallowy-campy..
jsou HNED u more..
a klidne se divej i na mista jako Eraclea mare, Duna Verde, Santa Margherita..jsou to vsechno na sebe navazujici mestecka, ktere maji spolecnou dlouhou plaz😉
http://www.caorlevacanze.it/villaggi-campeggi.html

irriss
9. kvě 2012

@lucadra
proto se nema jezdit na tyden, ale na 2 😀 😀 😀 😉

nawal
9. kvě 2012

@irriss ahoj, vidim ze z italie, ccela by som sa opytat , ideme do bibione zaciatkom juna na 2-3 dni. da sa tam na mieste zohnat neaky apartman alebo vila? vsetko co som na nete pozerala boli rezervacie na 7 dni ☹

irriss
9. kvě 2012

@nawal
Bohuzel Ti nepomuzu.- nejsem expert na Bibione ani si netroufam☹ ..chce to primo kontaktovat s presnym datumem dany hotel..ale vim, ze i zde je minimalne 2-3 dny...takze teoreticky bys mela mit uspech..
Npis mi Ip..zkusim neco vyhledat odtud😉 ale potrebuju k tomu presny datum, zkusim se jich primo zeptat a pockame, co nam odpovedi.. 😉

Ale vila...ubytovani ve vile je mozne, ze je tyden minimum, aby se jim to oplatilo..

irriss
9. kvě 2012

@nawal
A trvas na Bibione?
Ta riviera Caorle, Duna Verde, Eraclea mare...ta mozna taky stoji za pokus pri hledani..idealni misto pro deti😉

a apartmany jsou primo u more..nemusi se dlouho k mori..doslova par desitek metru..Bibione ma dlouhou "trat"..muze se Ti stat, ze sice budes v Bibione, ale 8km dlouha cesta k mori😉

kamaradka jezdi sem..ma 4 deti a je spokojena
http://www.moving.it/sch/LIGNANO-Riviera-reside...

irriss
9. kvě 2012

@nawal

porad vypadavam z Ip... ☹ podle toho, co jsi mi napsala do Ip
tak tady jen toto: poslala jsem na par mist e-mail..az se mi ozvou, napisu a preposlu odpoved😉 uvedla jsem 4 dospele a 2 deti...(2, protoze to nejmensi se urcite nepocita😉 )

nawal
9. kvě 2012

@irriss este som zabudla napisat datum 😎 😀 4,5,6/jun

irriss
9. kvě 2012

@nawal
neuvedla jsem presne datum schvalne..jen mesic😉
nejde o rezervaci, ale o informaci...zatim 🙂 pak to v pripade moznosti doresime rezervaci 😉

diana23
9. kvě 2012

@racik ďakujem za info, pozriem ten hotel...bola som nedockava, tak uz som objednala apartman na 10 noci ...tak uvidim🙂