Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

cibka1
14. kvě 2014

@mart.s. no mna takisto. neskutočne sa teším, každy deň sledujem dlhodobu predpoved počasia. Mam pripravenú krabicu, do nej už hádžem. Kufor budem ma zbalený hadam aj začiatkom júla. Som maniak. Deckám som kúpila nové cestovné kufre, ja som nahodila diétu, a už mám pripravený zoznam čo zbaliť, čo kúpiť a na čo nezabudnúť. Kedy máš termín dovolenky?? Ja si počkám ešte dva mesiace.

dakota14
14. kvě 2014

@mart.s. my tiež už nakupujeme pomaly nejaké letné vecičky sú už doma opalováky dojdu tiež včera som kúpila plážovú loptu a blíži sa to riadne rýchlo ale tento čas mám najradšej keď sa človek má na čo tešiť u nás su poniektorý aj pobalený 😀 😀 😀 čo sa týka kozmetickej tašky tešíme sa moc len aby počko bolo ok ak nie tak výlety to istia ideme aj do Benátok ak sa na ne zase teším 🙂

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. jj len nas Simonko ma niekedy spravanie ako rocny a proste niektore veci mu jednoducho nevysvetlim preto si s nim na to ani netrufam. No ja uz tiez nakupujem. Hlavne deckam dokupila letny satnik, sebe tiez nieco a nejaku kozmetiku na dofcu a treba mi este krem po opalovani 🙂 Muzovi by sa tiez hodili plavky nove 🙂 musim ist posledne veci kutit teraz z vyplaty a materskej lebo dalsie uz nebude 🙂 Mam uz len 3 tyzdne do dovolenky 🙂 Najradsej by som uz balila 😀

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 ja tiez mam jednu krabicu a tam davam uz nejake veci aby som pototm nehladala kam som ich dala 😀 a tiez som im pokupila nove kufre lebo tasky sme mali uz take znicene 😀

cibka1
14. kvě 2014

http://www.accuweather.com/sk/it/bibione/255092...

na tejto stránke sledujem dlhodobú predpoveď. Ukazuje ju na 45dní dopredu a možem povedať, že im to celkom vychádza

mart.s.
14. kvě 2014

@cibka1 my odjíždíme v noci ze 17. na 18. června a vracíme se 8. 7.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao
@dakota14
@cibka1 tak to mě holky těší, že nejsem blázen 😀 jenom já. teď právě vybírám plavky pro sebe. A jinak taky mám ve sklepě tašku , do které přihazuji věci s sebou 😀

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 tak to si trufaju na tak dlho 😀 vacsinou sa to meni zo dna na den tie predpovede. Ale tam aj ked je 27C tak je tam teplo aspon ta pocitova teplota je na kupanie v pohode :D
@mart.s. tak to uz len mesiac 🙂

lenkao
14. kvě 2014

ja musim este redukciu do zasuvky pohladat lebo berieme hriankovac 🙂 Mali mo v poslednej dobe nechce moc pecivo ale hrianky spapa 🙂 tak zobereme nejaky toustovy chlebik a bude pokoj 😀

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao ano, už to fakt strašně utíká Pořád mi připadalo, že je to za neskutečně dlouho, a teď nevím , co dřív. 😉
Já si holky myslím, že ty dlouhodobé předpovědi stejně nejsou moc přesné. Už se nám několikrát stalo, že hlásili, že bude ošklivo a nakonec se to ještě změnilo. No uvidíme . Snad nám to počasí všem vyjde.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao taky beru redukci. Taky plánuji, že budu dělat toustíky 😀 . Ale pokud bys ji nesehnala, tak tam je prodávají v každém supermarketu

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao já zase už dva dny hledám takové ty odpuzovače komárů do zásuvky. Víš ty, co nevoněj a jen je odháněj zvukem, který my neslyšíme. Mám někde 2 a loni jsem je uklidila tak dobře 😀 , že je nemůžu najít.

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. nie je to presne, mna skor zaujima ako sa vyvyja teplota mora 🙂 porad nejaku stranku kde sa to da dobre pozriet. Ale je fakt ze na maj je zatial dost slabe pocasie. Tu redukciu niekde mam, nedavno som ju drzala v ruke ale neviem kam som ju dala ale je fakt ze som sa este nedostala k tomu ju pohladat 🙂 Viem ze predavaju ale naco kupovat ked niekde je 🙂

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao tak to jsi na tom stejně , jako já s těma odpuzovačema komárů 😀 ..Taky budu muset hledat. Teplota moře je přeci napsaná přímo na stránkách Lignana. http://www.lignano.com/it/situazione-meteo-a-li.... Dnes je tam 18.6 stupňů

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. vidis a tie zase viem kde su lebo som hladala vysielacky a nasla som aj tie 🙂 akurat napln mi este treba 🙂 Dik za tip. Ja som to extra este nehladala len na meteo.sk som pozerala zatial. Pomalicky ide ta teplota hore tak nech sa vyhreje kym pojdeme 🙂 Simonko je posadnuty vodou tak budem mat co robit ho drzat mimo nej a bez cirkusu 😅

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao @mart.s. kočky, myslíte tú redukciu, čo sa dáva do zástrčky kvôli iným koncovkám?

cibka1
14. kvě 2014
lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 ano tu redukciu lebo hriankovac ma koncovku ktora ju potrebuje 😀 tam ukazuju nejak moc malo stupnov 😀

lenkao
14. kvě 2014

@lenkao uz som ju aj nasla 🙂

cibka1
14. kvě 2014

@lenkao a to je nutné použiť na všetky spotrebiče? neviem, asi sa blbo pýtam, ale s nabíjačkami a takými vecami nie je problém, či?

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 na dvojkolikove to nepotrebujes len na tie kde treba ten treti kolicek, neviem ako sa to vola 😅 Napr notebook, konvica, zehlicka a podobne

mart.s.
14. kvě 2014

@cibka1 ano, ty redukce musíš používat na vše, protože italové mají jiný rozchod zásuvek.

mart.s.
14. kvě 2014

@lenkao to je vlastně pravda, ty dvoukolíkové se tam daly narvat 😀

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. ano eko keby sme nebrali ten hriankovat tak ju ani nepotrebujeme. My sme ju kupovali skrz NB ale teraz beriem len tabled a vsetko to uz je len dvojkolikove 🙂

cibka1
14. kvě 2014

@mart.s @lenkao myslim, ze jedno take doma mam, len som si neni ista, ci urcite. Ale hovorite, ze sa to tam da kupit?

mart.s.
14. kvě 2014

@cibka1 ano, určitě. Pokud to nenajdeš, tak v každém supermarketu v takové té části pro domácnost to mají. A mají jich tam velký výběr.

cibka1
14. kvě 2014

@mart.s. no mna by to ani vo sne nenapadlo, že to treba zobrať.

lenkao
14. kvě 2014

@cibka1 ano my sme to v interspare kupili tusim. ono potrebujes to podla toho aku elektroniku beries 🙂

mart.s.
14. kvě 2014

@cibka1 a taky je to ubytování od ubytování. My jak jezdíme po Itálii, tak už se nám několikrát stalo ( i v Bibione) , že mají v apartmánu třeba i jednu zásuvku předělanou na náš rozchod a nebo, že tam mají jednu nebo dvě redukce. Ale to se bohužel asi dopředu nedozvíš

lenkao
14. kvě 2014

@mart.s. nam sa to sice este nestalo ale moze byt 🙂 kludne tam niektory tu redukciu moze aj nechat a pototm to tam je 😀 ale tak nestoji to vela a v pode sa to da kupit 🙂