Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

monika_123
30. srp 2011

ja som bola minuly rok v bibione isli sme 4.9. Ked mam pravdu povedat bola som zmierena s tym ze si tam slnko neuzijeme,ani krem na opalovanie som nebrala iba taky maly 😀 -boli sme uz po jednej dovolenke na IT nas kamosi nahovorili tak som to brala iba ako vylet. Prisli sme tam,potvrdilo sa co som cakala,bolo hnusne zatiahnute,mrholilo more ako blato spinave.No to bol pocit ze preboha to kde sme.Isli sme si zdriemnut a poobede sa zobudim a vonku naaaadherne,slnecno more sa vycistilo a takto krasne bolo cely pobyt az posledny den ked sme odchadzali bolo zas skaredo.A bolo ozaj teplo,malo ludi...September je pre IT asi fakt idealny 🙂 Takze nakoniec som sa do bibione zamilovala 😵 😵 😵

monika_123
30. srp 2011

@lennyna my ked sme mali ist tiez boli taketo predpovede iba okolo 25stupnov a aj dazd,ale nakoniec sa to nejako zmenilo 🙂

lennyna
30. srp 2011

@monika_123 tak dobře trošku jsi mi náladu zlepšila 🙂 🙂

mart.s.
31. srp 2011

Ahoj holky, dnes v noci jsem se vrátila téměř po dvou týdnech z Itálie - a bylo nádherně. Dokonce někdy až moc velké horko. teploty se celou dobu pohybovaly kolem 35 stupňů, někdy až ke čtyřicítce.

anda123
31. srp 2011

@mart.s. Jej to si ma naozaj potesila 🙂 Ked sme boli pred 2 rokmi...boli sme v juli a bolo veru velikanske teplo a viac sme boli v chladku ako pri vode kvoli detom. Tak dufam, ze si to uzijeme 🙂 A co cesty? Uz su pokojnejsie?

monkap
31. srp 2011

@mart.s. aj tu boli extremne horucavy ...

lennyna
31. srp 2011

@mart.s. ahoj...už mám od Tebe spousty užitečných informací ještě mě napadlo...nemáš napsanou nebo neporadíš kde najít nejlepší trasu-cestu autem do Bibione? Sice pojedeme podle navigace, ale už mi plno lidí říkalo, že jezdí jinak a cesty jdou různé...klidně do IP, moc děkuji!! 🙂

evulik6
1. zář 2011

@lennyna uplne super stranka aspon pre mna je teda viamichelin.com alebo da sa celkom aj slovnaft.sk, tam je planovanie trasy....ale viac sa mi paci ta prva 😉

evulik6
1. zář 2011

@mart.s. ahoj moja, tak uz si doma? som ti aj pisala sms, neviem ci ti vobec prisla...my sa chystame zajtra do ciech...dufam ze nebude prsat...nakoniec ideme aj ku vam do prahy :DD tak sa tesim, ale pocasie som pozerala, nic moc teda...dufam ze si to ten dazd rozmysli este lebo ma trafiiiiii ...konecne niekam ideme a keby lialo velmo by ma to mrzelo :(
Inak som rada ze ste sa mali fajn...veru aj tu bolo pekelne horuco a to si vies predstavit ked tu nie je ten morsky vzduch...katastrofen :D

lennyna
1. zář 2011

@evulik6 děkuju hodná 🙂

bramburka
2. zář 2011

@lennyna takk jsem koukala na predpoved, ma být i 14 stupnu a pršet, chvilkama je i sluničko. Tak přibaluju bundy. Hezky si to užijte, snad bude líp. Já tam jedu se zánětem močáku, takže v tý zimě se asi koupat nebudu. Hezky by tam melo být jeste pristi týden

anda123
2. zář 2011

To pocasie je veru hrozne, ale to je loteria. V juli tam vraj tiez prsalo....tak co si clovek navybera. Dufam, ze nebude cely tyzden zle pocasie :/

lennyna
2. zář 2011

@bramburka vy si to taky krásně užijtem beru sebou přímotop 😀 😀 ba ne, 2lahve rumu, děti dostanou cucnout 😀 😀 😀

lauraa
2. zář 2011

prave sme sa vratili z Caorle,pocasie bolo ok , 30 cez den , vecer je uz citit koniec leta, vcera na obed sa prehnala burka ale poobede sme sa uz kupali v mori, aj ked burka priniesla meduzy na plaz....dnes bolo zamracene ale stale okolo 30... 😉 .....inak alkohol ,pivo, mineralky, vino je tam lacnejsie ako u nas,chleba a pecivo nam vobec nechutili,sladkosti , ovocie , zelenina lacne a co je velmi drahe je maso... okolo 10 eur kg a v akcii za 6 eur...je vela komarov, takze doporucujem fenistil so sebou, do zasuvky odpudzovace sme kupili za 1 euro v obchode...vsetkym co este len cestuju peknu dovolenku.....

tweety22
3. zář 2011

pocasie nenavyberate, my sme boli v Eraclea Mare pri Caorle 3 tyzdne od 9.-23.jula a pocasie az na 2 dni bolo velmi prijemne, vzdy okolo tych 28-30 stupnov, ked sme odchadzali zacalo byt tak zle pocasie, ze ludia co prisli museli mat mikini a bundy a toto pocko sa drzalo vraj az tyzden

anitrams
12. zář 2011

Ahojte, vcera jsme se vratili z dovci. Lignano Pineta Villagio Parco Hemingway. Úžasný. Bydlení bájo, bazen, klid. Pres silnici obr park s hristema, k mori cca 800m (stejne jsme jezdili autem, s malym bylo veci ) . Pres CK Azzuro. Vse super. Agentura na 1, vsude nemecky. Pocasi akorat. Stejne tak doporucujeme ZOO v Lignanu. Výlet do Caurle a Bibione. Fakt doporucuji.

monkap
16. zář 2011

vcera sme sa vratili z lignana ... bolo super 🙂 spokojnost 😵

bramburka
18. zář 2011

my jsme se vrátili z Monfalcone, a bylo krásně krásně krásně. I počasí, jen asi 1 den jsme se nekoupali, zato jezdili hodně na výlety. U nás kamínkové moře, to mě naštvalo, ale Grado je tak nádherné, příště chci tam!!!
Jinak ceny potravin v Monfalcone - v discountech levnější než u nás.
Jen ta cesta, já se hrozně přes tu noc bála že nabouráme, tak jste takové úzkostné? já fakt příště radši letím.

lennyna
18. zář 2011

Ahoj, my se vrátili včera z tolik diskutovaného (a u obávaného) Bibione. NEJLEPŠÍ DOVČA co jsme si mohli přát, chceme tam příští rok zpět...nenašla jsem jedinou věc co bych měnila, od ubytování, přes možnosti, moře, cen atd....a to nejsem úplně free typ.takže nějaké nároky jsem měla...kdo by měl zájem o více info není problém, byli jsme Bibione Spiaggio Vilagge Marco Polo přes Neckermana. Doporučuji 🙂 🙂

karinecko
26. zář 2011

@lennyna Jej tak uz ste doma? som rada ze sa vam pacilo...... 😉 a pocasie ake ste mali?

lennyna
26. zář 2011

..tady pár foteček, rychlý mix, některé ani nejsou otočené, ale jen tak na juknutí 🙂

mart.s.
26. zář 2011

@lennyna krásné fotky 🙂 . Hned bych jela znovu 😒

lennyna
26. zář 2011

@karinecko tak před fotkama jsem psala takovou dlouhou zprávu, kde jsem ti děkovala za info a rady předem apod. nikde tu není 😒 každopádně jen že jsme si tam nakonec půjčili ta kola s dětskou sedačkou a všude jsme jezdili vč. spaggeti párty a bylo to fajn, a ještě ke všemu to po nás pak nechtěli ani zaplatit 😉 kdyby to vyšlo tak bychom se tam fakt chtěli vrátit 🙂

karinecko
26. zář 2011

@lennyna Super krasa veru aj ja by som sa tam hned vratila 🙂

mart.s.
29. lis 2011

Ahoj kočky, už máme zaplacenou zálohu na Bibione. Odjíždíme v pátek 22.6. Jedete taky někdo?

jajkax
13. pro 2011

@mart.s. My 🙂 Nejspíše zase villagio Tivoli, jako letos, jen se ještě nerozhoupali známí jestli s námi pojedou, tak nevíme jestli objednat apartmán pro 4 nebo pro 6.Mají čas do Vánoc.A termín bereme ten samí co ty. 😉 Na tivoli se mi nalíbila jen asi větší vzdálenost od moře, ale co se týká ubytka tak super, každý měl předzahrádku, krb(každý večer v provozu) 20 metrů bazén, prolézačky.Pro děti nádhera.Jen by to mohlo být blíže k moři, a trochu prostornější, ale nic podobného jsem nenašla.A nechci být s dvouletými dětmi někde v 5 patře.Takhle mohly být pořád venku na zahrádce 🙂Těším se moc 🙂

mart.s.
14. pro 2011

@jajkax tak to je skvělé. Snad se tam potkáme. Já už se taky moc těším. My to sice máme k moři blízko, ale zase nemáme bazén. Ono si nevybereš 😉 . Ale Tivoli je fakt krásné a zase tak strašně daleko k moři to není. A máte to i kousíček do centra.
A určitě s tebou souhlasím, že ty malé domečky jsou skvělé. Proto jsem platila zálohu už tak brzy. Na jaře jsou volné často právě jen ty několikapatrové 😒

petulig
15. pro 2011

baby cez aku agenturu ste platili to ubytko? my sme minuly rok boli v lignane, teraz chceme skusit Bibione, a tiez by som rada nieco so zahradkou, bazenou , nejaky samostatny domcek, tak je asi najvyssi cas daco zaistit.

mart.s.
15. pro 2011

@petulig já jezdím už léta do Bibione přes www.ckgeos.cz 😉

petulig
16. pro 2011

@mart.s. akurat mi prisiel katalog domov z tal. agentury co sme boli tento rok tak idem pokukat.A nemate nejake odporucanie,tak do 450 m od mora, nejake domceky co mate odskusane so zahradkou najlepsie ako som uz pisala.Nieco , kde sa bude dat aj vyspat v noci 🙂 lebo naposledy sme mali talianov nad nami aj vedla nas v apartmanve a to bola katastrofa .