Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
2. črc 2009

alica111- díky,tak nejen že budeme asi stát na hranicích, ale jestli jim ta dlouhodobá předpověď vyjde, tak tam bude ještě i pořádná zima. 😀

evulik6
2. črc 2009

ahojte....
to co je to pocasie? take mi ani nehovorte... budem plakat... mna sibne ak tam nebude pekne pocasie...tak strasne sa tesim na tu dovolenku az sa bojim ze naozaj nevyjde... 😢

mart.s.
2. črc 2009

bojím se evulík,že tam budeme mít fakt zimu. Dívala jsem se na http://www.meteo.it/ a uvádělí to tam podobně. Celý týden od 11. má být max. kolem 20 stupňů.

jabber
2. črc 2009

Ta předpověď se ještě 5x do té doby změní 😉 nám se vždycky osvědčila předpověď na windguru: http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=49150
ale je tam jen na týden dopředu, na dýl to stejně nemá cenu 😎
však to nějak dopadne 😉 🙂

evulik6
2. črc 2009

ach baby mna tam vystre ak to pocasie nevyjde... och... ale uz som tak isla ze hlasili zimu a dazd, dokonca ked som tam prisla tak prsalo, ale potom tam bolo pekne...tak dufam ze sa to zmeni a nebude to tak...

alica111
2. črc 2009

http://www.foreca.com/Italy/Lignano_Sabbiadoro?...

aj títo hlásia trochu inak. Dúfam, že si poprší a vyjde slnko inak asi všetci stretneme v ZOO 😀 . My ideme do Lignana túto sobotu.

mart.s.
2. črc 2009

jabber- je tedy pravda, že jsem se tam loni bavila s jednou místní starou paní a ta mi říkala, že se tam to počasí ani předpovědět nedá. Že ve vnitrozemí to docela jde, ale tady se to mění každou chvíli, a že to poznají jen starousedlíci. No stejně musíme jen doufat. 😒

jabber
2. črc 2009

Holky, nebudeme stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko! 🙂 😎

dadulaa
2. črc 2009

http://www.zoover.co.uk/italy/friuli/lignano-sa...

no neviem, ale podľa tohto to počko vyzerá celkom dobre, nie?

dakota14
2. črc 2009

Čaute baby ja mám normálne už chodobu z toho počasia každý deň pátram po všeliakych stránkach a všade inač mna stoho tiež asi porazí ak tam nebude pekne. Ešte že tam máme kam ísť ale aj tak na dovolenku ideme predsa kúpať sa k moru tak musíme tomu silno veriť . My odchádzame zajtra večer už začínam mať nervy ale verím že sa nám dovolenka všetkým podarí 😀

mart.s.
2. črc 2009

Taky jsem právě koukala na http://www.zoover.co.uk/italy/veneto/bibione/we... a tam to vypadá pěkně.

fifinna
2. črc 2009

ja som bola uz asi 6- 7 krat v taliansku a vzdy bolo pekne, takze ma ani nenapadlo skumat predpoved, tam naprsi a hned je pekne. Ale teraz ste ma nastrasili.

lenocka5
2. črc 2009

Ahojte dievcata. Ja som sa len dnes zaregistrovala, ale citam tu vase riadky uz riadne dlho. Tiez som sa uz inspirovala kopec radami a postrehmi od vas. Dakujem 🙂 My sa chystame tiez do Lignana od 27.7. na 1t. Chcem sa vas spytat, ci je po ceste vela tunelov, a asi ako su dlhe. Ja mam trosku problem s manzelom, ma totalnu fobiu z uzavretych priestorov - minuly rok sme boli v Chorvatsku a v tuneli Mala kapela, co ma asi 6 km, mi skoro odpadol, a kedze je sofer, tak by to bola hroza). Tak snad ho potesim a ukludnim, ze do tal. take dlhe tunely nie su. Dakujem za odpovede.papa

fifinna
2. črc 2009

viem ze je dost tunelov, ale neviem uz ake su dlhe, na to nemam pamät, ale keby bol manzel doma, tak hned povie. Ale 6 km su tusim neni. Ked nikdo nenapise, tak sa vecer spytam manzela a zajtra napisem.

alica111
2. črc 2009

Ahote baby volali sme do Talianska, včera bola situácia na hraniciach velmi dobrá, momentálne je v Lignane 37 stupnov a odkazujú nám, že predpovede počasia nemáme brať vážne. Ja sa s vami lučim, o týždeň, vám ktoré idete neskôr, napíšem skutočnú situáciu Ahojte.

xxmargaretka
2. črc 2009

ahoj lienocka..
neviem kam konkretne ides,ale po lignano ich bolo 33 ak si dobre pamatam,ale dlzku neviem presne no vecsina bola kratka..

dadulaa
2. črc 2009

alica111, tak to si ma veľmi potešila 🙂 😎 želám krásnu dovču, aj všetkým, ktorí idú tento víkend do Talianska😉 my odchádzame zajtra.

lenocka5
2. črc 2009

joj fifinna to by si bola zlata, dakujem vopred

mart.s.
2. črc 2009

Já si taky nepamatuju kolik jich je, ale jsou dlouhé tak do 3km( ale to jen asi 2 nejdelší)
alica111- taky přeju krásnou dovču a děkuju za dobré zprávy 😉

eimiky
2. črc 2009

Teraz dávali na jojke, že žiadne kolony nie sú 😉 bol tam priamo reportér.takže všetkým peknú dovču 🙂

eimiky
2. črc 2009

Jeden tunel je tuším okolo 5 km inak dlhší asi nie

anda123
2. črc 2009

Baby pozeram nejake nove terminy na nasu dovolenku.....asi by sme opat chceli ist cez slovensku CK.....nedate na nejaku tip? Podmienka je prave Lignano Sabbiadoro...Pineta. Ked som to pozerala prvy krat uz vtedy som mala problem s tymto konkretnym miestom 😒

lenocka5
2. črc 2009

Chcem sa este spytat - niekde som tu citala, ze sa da plazovy servis rezervovat dopredu cez nett, neviete niektora nahodou adresu na plazovy servis v Lignano Sabbiadoro? Dikes

eimiky
2. črc 2009
lenocka5
2. črc 2009

eimiky prosim ta vyznas sa v tych skratkach?6/14gg a tiez 15 gg - pri kazdom je ina cena - aky je v tom rozdiel?

lenocka5
2. črc 2009

a este aky je prosim ta rozdiel medzi standard beach umbrella a white sun umbrella - vidim, ze v cene riadny, a inak - je ten biely dazdnik naozaj lepsi, ked je uz tolko drahsi??? asi by bol potom vhodnejsi, kedze budeme mat 2 15mesacne deticky, co myslis?

evulik6
2. črc 2009

Ahojte babulky...
no taaaaak ste ma potesili s tym pocasim...ja som dnes cely den bola na nervy z tej predstavy ze to pocasie bude naprd akurat ked tam budeme... och, az do placu mi bolo...ja som bola v IT sice len dvakrat a pocasie bolo super aj ked vraj vtedy nehlasili pekne pocasie... ale bolo tam horuco... sem tam aj sprchlo ale asi len z toho tepla co tam bolo... inak pohoda... dufam ze aj tento rok ma to pocasie nesklame a uzijeme si...
AKurat sme sa dnes bavili so sestrou a mojim muzom ze co tam budeme robit ked to pocasie bude take na hohohoooo ... dufam ze toto nebudeme musiet riesit...

A tie tunely... pamatam sa ze ich je dost...ale nie su nejake dlhokanske... naozaj asi len zo dva su take dlhsie... inak pohoda...

mart.s. takze poznavacie znamenie je blondak misa... heh...super.... tak sa tam mozno aj stretneme...

tym co odchadzaju uz zajtra alebo teraz zelam krasnu dovcu...teraz je tam krasne pocasie...aspon podla tych predpovedi to tak vyzera...

anda...my ideme cez cestovku...ale nie cez slovensku.. ideme cez rakusku Terra-reissen.... inak zo slovenskych nam dali Ck Ludor a Pegastour.....vraj tieto su najlepsie co sa tyka IT

evulik6
2. črc 2009

a co plazovy servis v bibione? mart.s. ako to tam funguje???? moze sa tam na plazi pouzit aj svoj vlastny slnecnik? lebo maly asi tazko bude chciet sediet niekde daleko od vodicky...

eimiky
2. črc 2009

lenočka tak to ti neporadím, ja som to cez to ešte neskúšala rezervovať ale viem, že sa to tam dá.Neviem teda aký je rozdiel, iba viem , že rozdiel je keď máš 2 lehátka a dáždnik a keď máš lehátko a také sedacie lehátko.My sme mali modrý daždnik v prvej rade a bolo to fajn, biele som tam nevidela, ale to záleži na akom mieste si, lebo som tam videla aj také plážové stany alebo altánky aj so sedením aj s lehátkami, takže je to rôzne.