Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

kamilakop
24. zář 2012

@dakota14 Se sponou a dvěmi otvory. 🙂

dakota14
24. zář 2012

@kamilakop jaj no my máme to s jedným tak to asi moc neporadíme ale skúšajte z toho sa dá kadečo vytvoriť nám sa zdalo to s jedným otvorom jednoduchšie aj krajšie boli 🙂

kamilakop
24. zář 2012

@dakota14 Ježíš, teď koukám co jsem napsala, mám s jednou dírou a sponou. 😀 Se dvěmi otvory, jsem chtěla napsat, že jsem ani neviděla. 😀 😀

dakota14
24. zář 2012

aha no a chcete nejaký návod ako to viazať??? 😀

kamilakop
25. zář 2012

@dakota14 Byla by jste zlatá. 😀 Přišla jsem na 2. 😀

dakota14
25. zář 2012

len jak vám to sem napísať jeden postup je taký že si tú dieru dáte na krk a cez ňu prevlečiete ruky tak aby ste to mali na chrbte a nie vpredu potom cipečky šatky chytíte navlečiete ich do spony a pretiahnete ich okolo pása dozadu a vzadu si ich uviažete viď foto inakšiu fotku nemám len túto. Ešte je jeden spôsob ale to je len tak na pláž že si to proste tak isto navlečiete cez ruky cípky dáte dopredu navlečiete sponu a stiahnete ju k telu a necháte len tak visieť viac spôsobov sme priznám sa neskúšali ale isto sa to dá aj inak treba len vyskúšať 😀

limoncino
25. zář 2012

@dakota14 prečítala som si to trikrát a aj tak som z toho tydýt 😀 😀 😀

dakota14
25. zář 2012

keď by sa dakto nehambil ja by som nafotila aj postup len nikto nechce no musíte len skúšať a ten ujko vám to neukazoval ako to uviazať mamu do toho navliekol on 😀 😀 😀

lydia22
4. led 2013

Ahojte može mi niekto odporučiť nejaké dobré apartmány v Bibione alebo Lignane? budem veľmi povdačná chceme isť s dvoma detmi

mart.s.
7. led 2013

Ahoj holky, přeji všem milovnicím Itálie( a Bibione zvlášť 😉 )krásný nový rok. Už mám zaplacenu dovolenou na červenec . A nemůžu se dočkat 🙂 .

babula
7. led 2013

@lydia22 ahoj,nam sa pacia apartmany tiepolo v bibione,boli sme tam bez deti este ale teraz ideme s detmi,k moru je to len cez ulicu a potraviny hned oproti,blizko na hlavnu ulicu atd.pozri na webw

slavkav
7. led 2013

ahojte, nemate nejaky tip na apartmany ale aj so stravou? skor sever Talianska

lydia22
7. led 2013

@babula dakujem urcite pozriem chceme aby tam hlavne bolo dobre synovi 4 rocnemu ze sa nebude nudit,dcera bude mat 7mesiacov.

zdezli
7. led 2013

@slavkav Villaggio Planetarium v Bibione. Krasne, moderni apartmany s moznosti polopenze. Byli jsme tam loni a letos jedeme zase.

slavkav
7. led 2013

@zdezli to by bolo super. cez co ste sli? da sa aj priamo cez nich?

zdezli
7. led 2013

@slavkav my byli loni pres nemeckou cestovku a letos primo pres ne:
http://www.etgroup.info/Villaggio_Planetarium_R...

slavkav
7. led 2013

@zdezli dakujem.

mart.s.
8. led 2013

@zdezli ahojky. Prosím tě, chtěla bych se zeptat- jak jste se dopravovali k moři? Ten komplex je hodně daleko. Chodili jste pěšky a nebo něčím jezdili?

cayar
8. led 2013

Ahoj,

My sme boli posledne 2 roky,

Prvykrat Hotel Florida- super ! So stravou -Polpenzia, bazen,detsky kutik....
Minule leto: Apartman v Marco Polo Resindence - super! izba superna - tv, pracka, umyvacka riadu, moderne zariadene bez stravy -ale nevadi- bazen vonku- k moru naskok;)

🙂 a tie obchody;))))))

mart.s.
8. led 2013

taky se těším na ty jejich obchody 😉 a hlavně na sluníčko 😵 . Zvlášť, když se podívám z okna 😖 .

zdezli
8. led 2013

@mart.s. k dispozici je autobus, co jezdi kazdych 15 minut zdarma, zastavka je primo pred komplexem. Nam to vyhovovalo, deti jizdu autobusem miluji 😉 Jinak Marco Polo komplex patri stejnemu majiteli, melo by to byt dost podobne kvalitou 😵

slavkav
8. led 2013

@cayar a strava sa nedalal niekde poblizku dojednat?

cayar
8. led 2013

Ak myslis potraviny, boli za rohom, restauracie na kazdom kroku a asi 5 minut autom nakupne stredisko, je aj Lidl ..tam sme nestihli ;) ale so stravou nie je problem vobec ...pred Marcom Polom je taka plazova restika - daju sa ranajky & obedy i vecere kupit ..a chuti super

slavkav
8. led 2013

@cayar potraviny nie, skor nejaku restiku a tak

cayar
8. led 2013

Ano su viacere!

mart.s.
8. led 2013

@zdezli tak to jo. My totiž právě kvůli tomu cestování vybíráme něco u vody 🙂 . Ale je pravda, že se stejně chodíme často koupat až k majáku. Takže se člověk taky nachodí 🙂

zdezli
8. led 2013

@mart.s. no pro nas je dulezitejsi ta moznost polopenze - to jsme jinde nenasli. A pak jsme chteli dve loznice, aby deti mohly mit svoj pokoj a my taky, nechceme spat o dovolene na rozkladacim gauci v obyvaku/kuchyni. Navic detsky bazenek, hriste, prostory na hrani v pripade spatneho pocasi, na pout se dojde pesky - mame malinke deti, takze tohle pro nas byly priority 😉

mart.s.
8. led 2013

@zdezli jo to úplně chápu.Také jezdíme do domečku se dvěma ložnicemi. A pokud chcete polopenzi, tak to je jasné 🙂 .Většina ubytování je bez jídla.

mart.s.
8. led 2013

Jé holky, když jsme se tady zmínily o tom jídle -pokud jedete do Bibione a budete chtít navštívit dobrou restauraci, tak vřele doporučuji ristorante Apollo. Loni se tady vedla diskuze, jestli někdo nezná dobrou restauraci, která je vhodná i pro děti. Jezdím do Bibi asi 15 let a na tuto jsem narazila teprve loni. Tedy spíš nám byla doporučena 🙂 od místních. Vařej tu výborně od pizzy přes ryby až po steaky (ten byl fakt skvělej 😉 ).A ceny jsou přijatelné.
Už u vchodu se vás zeptají, jakým jazykem mluvíte a přidělí vám příslušný personám 🙂 . Navíc dostanete k objednané večeři kartu na hodinové připojení k internetu. A k těm dětem. Kromě toho, že tu běží stále pohádky a je tu také dětský koutek, tak hned jak si sednete, dostanou dětičky prostírání- omalovánky a pastelky 🙂 .

nadenkaaa
16. led 2013

Caute kocky chcela by som sa spytat ci mi viete niekto odporucit nejaky konkretny apartman v lignane najlepsie sabiadoro pre 4dospele osoby a jedno dieta/2r/ na 10dni na prelome augusta a septembra.Na tej stranke lignano.it mi to stale ponuka len 7dnove alebo 14dnove pobyty 😅 😕 😕