Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

natinecka
4. čer 2013

@maznacik007 ako ste si našli ubytko, poradíš??? Vďaka

carlitos
4. čer 2013

.booking.com , objednal som hotel palace, poznate niekto?

zdezli
4. čer 2013

My vyrazime jiz za dva dny. 😉 Meli byste nekdo tip na hezka detska hriste v Bibione, popr. Lignano?

maznacik007
4. čer 2013

@natinecka cez taliansku agenturu priamo v bibione objednavam skoro uz vo februari lebo dobre a lacne sa rychlo rozoberu ... rezervacka bola 40 EUR co neni vela ... takze v pohode...

maznacik007
4. čer 2013

@zdezli podaj potom spravu my ideme 22.6. 😵 😵 😵

mart.s.
4. čer 2013

@zdezli nevím, kde budete bydlet , ale jedny hřiště, prolézačky a klouzačky jsou mezi ulicemi Via della Vega a Via Andromeda. Je to - když stojíš čelem k lunaparku tak v pravo. (v té nízké zástavbě vedle kostelíka)

zdezli
4. čer 2013

@mart.s. Dekuji, bydlime relativne kousek. Kdyby nahodou nebylo pocasi na kupani, tak at mame nejakou napln 😉

mart.s.
6. čer 2013

@zdezli nemáš zač. A přeji hodně sluníčka a teplé moře 😉

ellysa
6. čer 2013

ahojte nejdete niekto do bibone na konci júna? my ideme do villagio marco polo, je to naša prvá dovolenka v IT, tak som celkom zvedavá, ale hlavne sa teším, že vypadneme, aj keď to počasie, no 😅

mart.s.
6. čer 2013

@ellysa my jedeme 28.6. 😉

njurajn
7. čer 2013

@mart.s. Ahoj. Neviem co je na tom pravdy, predsa sa mozu skutocnosti od pocasialisit, ale more sa vyhrialo na 22.1 C. Len tak dalej 🙂

lubenka01
7. čer 2013

aj my ideme 28.6 do Lignano Sabbiadoro 🙂 🙂 🙂 🙂

jajkax
7. čer 2013

My jedeme do bibione villagio tivoli.22.6. Doufam ze pocasi bude lepsi,vzdy jezdime tenhle termin a vzdy bylo tak krasne...

njurajn
8. čer 2013

My ideme presne za 14 dni. Tak robim trhaci kalendar, lebo dovolenka mi padne velmi vhod 🙂

stevo12
8. čer 2013

@njurajn uz sa Ti to blizi, no drzim palce nech vam to vyjde tak ako si to predstavoval, pocasie a aj more sa postupne, ale isto otepluju..., bude super uvidite 😉

njurajn
8. čer 2013

@stevo12 dakujem. Ono prognoza je taka aj aj. Ale ked si pomyslim na to co tam bolo mesiac dozadu, tak som rad aj za to pocasie co tam ma byt. Manzelku uz ide trafit, lebo pol roka basnim o dovolenke a posledny mesiac ked sa niekedy nad sebou zamyslim, naozaj to uz niekedy prehanam. Uz vidim tu cestovnu horucku v den odchodu, urcite sa vyspim. Som sofer. Neviete niekto ako sa toho zbavit? 🙂

ellysa
8. čer 2013

@jajkax aj my ideme 22.

renatka100
8. čer 2013

My ideme uz buduci tyzden v piatok 😉 tiez sa tesime a cestovna horucka v plnom prude

moudivlacek
8. čer 2013

my jedeme pristi sobotu ke Caorle, muzu se zeptat, nemate nekdo zpravu,jak to vypada po ceste pres Rakousko, myslim ohledne povodni,bduu doufat,ze vse bude v pohode 😀

luckyhoney
9. čer 2013

Všem co už jedou přeji krásné počasí. My jedeme poslední dva týdny v srpnu, do Bibi. Bude tam někdo?

Jinak vy co jedete už nyní dejte vědět jaké bylo počasí 🙂

renatka100
9. čer 2013

@moudivlacek v tej casti urcite zaplavy neboli boli iba v povodi Dunaja - Linz a Passau.

moudivlacek
10. čer 2013

@renatka100 no prave Linz,pres ten vede trasa ne? my pojedeme z Prahy a bylo nam prave doporucena trasa pres Linz,tak uvidime, snad to bude Ok

renatka100
10. čer 2013

@moudivlacek my chodime z ba tak to je ina trasa. Na dialnici urcite neboli zaplavy

cubanka
10. čer 2013

ahojte, daju sa prenajat lehatka so slnecnikom aj v lignano pigneta? alebo len v sabiadorro? ma niekto skusenost?

stevo12
10. čer 2013

@njurajn to iste prezivam aj ja, neviem, dlhsi cas som uz nebol pri mori a teraz sa na to viac tesim, ako v detsve 🙂 - tiez od januara, ked som si zarezervoval zajazd...., nic proti tomu neurobis, ja ani nechcem 😀

renatka100
10. čer 2013

@cubanka ano napr tu http://www.lignanopineta.com/ita/spiaggia/preno...
Ale ja by som to robila az na mieste urcite bude volne tam je volne aj najvacsej sezone 🙂 tusim to treba platit dopredu a clovek nikdy nevie...

njurajn
10. čer 2013

@stevo12 ale ja chcem. Uz vidim den pred odchodom. Este idem do prace v piatok. Potom este nejaky nakup, pobalit veci do auta, posledne pripravy a omrknut zakladne funkcie nalozeneho auta, teda brzdy a pod. Predpokladam ze budem chciet aspon o 20 zaspat a co nezistim? Neda sa mi spat, tak kuknem telku do 22 a co nezistim? Prehadzujem sa v posteli a ked konecne zaspim, tak hned aj vstavam a vyrazame v sobotu o 2 rano 😀 Bol som takto na 3 dlhych cestach a vzdy to tak bolo, ale zvladol som to. A to boli dlhsie cesty. Ale mam z toho obavu kedze teraz uz si veziem aj dieta.

cubanka
11. čer 2013

@renatka100 super link diiky za info

stevo12
11. čer 2013

@njurajn tiez tak planujem, ale spat urcite pred cestou nebudem - ako sa poznam, ja sa ani nepokusim, tiez soferujem. Planujem vyrazit ale trochu skor okolo polnoci... My ideme tiez prvy krat takto s detmi - takze trochu sa obavam aj ja, dufam, ze cestu prespia a nebudu zapchy na dialnici...

lasirena
11. čer 2013

Doporučujem vziať so sebou na dovču repelenty, pred 2 rokmi sme boli v Bibione na dovči a skoro sme neprežili večerné prechádzky po kolonáde, ako na nás robili komáre nálety 😠 najviac sa množia keď sú povodne...