Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

marsy77
22. črc 2013

@sorciera24 suhlasim, pani v cestovke TH je velmi mila,ale to je asi tak vsetko ..ma vsetko drahsie aj cez 200e ,v Italy vas zavedie pred ubytko a vidite ju az v posledny den odchodu,ked vam vrati kauciu...

maca79
22. črc 2013

@sorciera24 Nezdal sa mi ten rozdiel az taky, lebo sme to kupovali uz vo februari, tak sme mali este nejake zlavy. Hlavne sa mi lubilo ze mali na 11 dni co som cez talianov nenasla. Mas nejaky tip? Ideme tam prvy krat, pokukame a ked sa zapaci, tak tiez mozeme ist potom priamo cez .it

luckagu
22. črc 2013

@maca79 Ahoj, aj my ideme cez nich, naozaj môžem potvrdit, velmi milá pani, tiež ideme prvýkrát do Lignana tak uvidíme.

sorciera24
22. črc 2013

@maca79 to je jedno kedy kupujes, ten rozdiel je fakt tak 150-200E.....porovnaj si to s it agenturami na lignano.it .....ale je fakt, ze ak chcete ist na 11dni, tak to chapem, lebo Taliani maju pobyty vzdy od so-so....cize 8 dni....ona to nejak nakombinovala, aby mala aj tieto pobyty......aj tak sa mi to zda dost....ja za tyzden dam cca. 400-450E.....(v sezone)

tanab123
22. črc 2013

@maca79 presne ako píše @sorciera24 a @marsy77, pozerala som aj ja tie ceny na TH a vychadza to o tych 150-200 E viac na apartman v akomkolvek termine oproti talianskym agentúram. Jedinú výhodu vidím v možnosti 11-dňových pobytov, ale zase, ked si pozriem tie ceny, tak to vychadza na 11dní asi rovnako ako cez Talianov na 14 dní 😉

sorciera24
22. črc 2013

@tanab123 presne, za tu cenu mam 2 tyzdne.....(ale ja som to tiez zistila az po 1.raze;))

marsy77
22. črc 2013

@tanab123 suhlasim....v TH zaplatis za 11dni tolko,kolko v inej cestovke za 14 dni..je to na zvazenie...

len pre zaujimavost..dajte si do google nazov ubytka a sledujte tie rozdielne ceny...

tanab123
22. črc 2013

@sorciera24 prosim ta, ako bola vybavena kuchynka v Marine? na ktorom poschodi a na ktorú stranu ste mali izbu? 🙂

sorciera24
22. črc 2013

@tanab123 kuchynka mala asi snad vsetko...ja som bola prekvapena....hrnce, panvica, struhadlo, otvarak ,loparik, noze, varechy, pribory, taniere, pohare, salky, sitko na spagety (take superske 😀 ) a este ajtake sitko fajne (ja som na nom naparovala buchty na pare 😀 )....no vybavenie super, vsetko 🙂 a inak sme vychytali poslednu izbu tu alpha A a super orientacia na vychod (cize slnko len rano), aspon nam do vecera nepieklo a na 4.tom poschodi, cize aj fajn vyhlad na more 🙂

tanab123
22. črc 2013

@sorciera24 super, to je nahoda, moji rodicia idu presne do tej istej izby Alpha A na 4.poschodie východná strana 🙂 ! Mama sa pýta, ci tam nahodou nebola aj mikrovlnka, ale to by asi napisali v popise, asi len plynovy sporak, ze? My budeme mat izbu na 5.poschodi východná strana, kvoli tomu sme si rezervovali na východ, aby nám tam poobede neprazilo slnko 🙂

sorciera24
22. črc 2013

@tanab123 nie, mikrovlnka tam nebola, a nebol tam na prekvapenie plyn ale elektricke platnicky.......(takze na vychod to budete mat fajn aj to poschodie, to je akurat🙂)

marsy77
23. črc 2013

...aku skusenost mate toto leto v Lignane s komarmi???

lubenka01
23. črc 2013

@marsy77 my teda žiadne, ani jedného komára sme nevideli, boli sme prelom jún-júl. 😀

summerlili
23. črc 2013

Teda, my žiadne. Boli sme prvé dva júlové týždne a nič - ani večer vonku dokonca ani v prístave.
Ale je pravda, že keď som mala otvorené okno večer, pekne som hodila do zástrčky (zásuvky - kto as v tom má vyznať) Raid. Deti som nestriekala ani raz proti komárom.

majjat
23. črc 2013

prosim poradte trasu autom z blavy do bibione a aka je vyska poplatkou??

sorciera24
23. črc 2013

@marsy77 no, moj muz tak mierne dostipany.....ale jeho stipe uplne vsetko......my s malym ani stipanec.....(ale byvali sme pri plazi...)

beasi
23. črc 2013

@majjat trasa na Viedeň,Graz,Klagenfurt,Udine,zjazd na Latisanu.Rak.známka 10dňová 8,30 a tal. dialnica 10,50 tam a 10.50 späť

jatabletka
25. črc 2013

ahojte, chystáme sa 4-dospelí v auguste do Bibione alebo Lignana, nemáme zabezpečené žiadne ubytovanie. Neviete poradiť nejaký lacný apartmán? Poprípade či sa dá na mieste niečo nájsť? Ďakujem za odpoved.

lauraa
25. črc 2013

@jatabletka co je lacny, ked sa pozries na net moz no este nejaky za 600 eur na tyzden najdes....v taliansku su na kazdom rohu agentury ale viac menej je vela apartmanov obsadenych, ja by som to neriskovala ist niekam v sezone bez ubytka.....

luckagu
25. črc 2013

Ahojte už len necelý mesiac a ide sa na dovolenku, chcem sa opýtať tých, ktorý už boli v Lignane či si máme brať so sebou aj minerálky, alebo je tam cena za malinovky v obchodoch podobná ako u nás, nechce sa my stade vláčiť fólie. Počula som, že je tam Lidl aže ceny sú podobné našim. Diki za odpoved, ideme poprvýkrát do Talianska. 🙂 A ešte sa chcem spýtat, aké je tam počasie koncom augusta? Známy boli minulý apredminulý rok koncom augusta a bolo krásne počasie, ale počula som aj že vraj tký čas je tam už počasie premenlivé.

sorciera24
25. črc 2013

@luckagu mineralky urcite nevlac.....v Lidli kupis za nase ceny(ak nie lacnejsie)

marsy77
25. črc 2013

@luckagu ja si do Italy tradicne nosim mineralku Budis a Magnesia nakolko tie ich mi ,,nechutia,,...nasa voda z vodovodu je chutnejsia 😀 ... colu,fantu,sprite kupis aj tam.

do Italy jazdime prevazne posledny augustovy (aj ceny su uz dostupnejsie,more je vyhriate....) a pocasie este nesklamalo

summerlili
25. črc 2013

Ak pijete vodu a pod., tak v Lidli hneď na začiatku Lignana kúpiš za eurá úplne to isté. Ich minerálky som ani nepila, netuším aké majú - len vodu a džúsy za tie isté ceny ako u nás (ak nie o niečo málo menej).
Všetky ostatné sladké vody ako u nás - cola, sprite a pod.

sorciera24
25. črc 2013

ja tam aj tak najradsej kupujem a pijem talianske sampanske }SPumante|, alebo vino Lambrusco 😀

lauraa
25. črc 2013

@luckagu my sme boli posledne dva roky posledny augustovy tyzden v porte u caorle , teploty velmi prijemne, more vyhriate ale vzdy nam zatial aspon jeden den prsalo, naposledy sa zatiahlo v piatok rano tak sme este vecer cestovali domov, prepoklad na sobotu nebol o nic lepsi...ale niekto miluje kupanie pred burkov, more robi velke vlny , takze da s ato uzit aj tak....

sorciera24
25. črc 2013

@lauraa a do porta chodite cez lampo.it?

lauraa
25. črc 2013

@sorciera24 ano , cez lampo...

lauraa
25. črc 2013

@sorciera24 a vy?

sorciera24
25. črc 2013

@lauraa my sme boli v Lignane cez marinablu.it ....ale kedysi pred 20timi rokmi sme chodili do Porta cez slovenksu CK a oni to vybavovali cez lampo a teraz som kukala, ze stale funguju a ponukaju P.S.MArgerita 🙂 aj tam sa mi pacilo, mozno nabuduce vyskusam to....sranda ako dlho su na trhu🙂

nellisek
25. črc 2013

maminky co jezdíte do Itálie, jaká je počasí poslední týden v srpnu. Dá se ještě pořádně užít sluníčka, nebo více prší. Poraďte jestli jet nebo ne. Letecky nikam nemůžem tak chcem itálii ale dřív jak konec srpna nemůžem.