Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

limoncino
12. čer 2013

@janinah plážový servis je vo veľkej časti zahrnutý v cene za ubytovanie.
@raduska12 veď v pohode, len čo strana, tak to táto otázka 😀 😀

www.etgroup,info
www.lampo.it
www.azgroup.it

skús si popozerať a popýtaj sa na rezervačné poplatky, my teda platíme vysokú zálohu, jazdíme cez Az group, tak sa ta @maznacik007 pýtam, cez koho chodíte vy, že tam máte tak nízku zálohu? ked sme boli cez ten prvý link, tak zálohu nechceli a ani odo mňa pán nechcel kauciu, vraj ju platiť nemusím, keď sme mladá rodina a nie mládežnícka skupina. Že keby niečo, pošlú mi mail,a poprosia ma, aby som zaplatila. 😀

lucia1181
12. čer 2013

ahojte,ahojte,ahojte 🙂...pridavam sa k vam.....my ideme do Lignano Sabbiadoro 29.6,takze sa nam to uz krati 🙂.
@stevo12 ahojky,pozeram ,ze si tiez z okresu Dunajska Streda.....kade mate naplanovanu trasu do Lignana? 🙂

nivalis
12. čer 2013

@limoncino ahojky 🙂 vidim, ze sa vyznas 😉 nevies mi poradit- my nemame plazovy servis v cene 😖 oplati sa mi kupit na cely tyzden??? alebo radsej jednotlivo na rozne dni - a striedat "useky" plaze??? - co je lacnejsie/lepsie?A este- je tam mozne rozlozit si plazovy stan pre drobcov??? Ak nie na platenej- tak aspon na verejnej??? A su na verejnej sprchy a wc???- ci to uz by som chcela moc? 😀 vdaka za odpoved 😉

miggi83
12. čer 2013

@raduska12 invia.sk, zajazdy.sk len mam obavu, ci vobec este nieco zozenies, lebo taliansko je hned obsadene este zaciatkom roka, my sme mavali cez ck problem najst nieco volne vo februari

sorciera24
12. čer 2013

@nivalis my v Lignane napr. chodime vzdy na verejnu plaz, pre mna je paltena nevyhodna...daleko od mora, draha...anco?....takto pridem, rozlozim sa kde chcem, co najblizsie k moru, kludne aj stan palzovy, decky bazenik.....a su tam WCka aj sprchy , aj prezliekarne....no problem, ja osobne radsej beriem vlatny slnecnik fakt....

sorciera24
12. čer 2013

@raduska12 najlepsie sa oplati liganano.it ....tam je naj vyber a da sa zohnat aj teraz, resp. tesne pred odchodom cosi, na blind isto do IT nie, iny system ako Chorvatko.......

nivalis
12. čer 2013

@sorciera24 super 🙂 ani nevies ako si ma potesila 😀 😀 😀 vdaka moc za info!!!

limoncino
12. čer 2013

@nivalis ak neplánujete loziť po celom Bibione, tak sa Ti určite oplatí kúpiť si na celý týždeň, je to lacnejšie než si kupovať každý deň.
Pred slnečníkmi je veľa miesta, ľudia tam ležia na dekách, ale slnečníky sú zakázané, či aj plážové stany pre maličké deti, to netuším, Slnečníky sú povolené len v určitej časti. WC a sprchy sú pri každom sektore, WC je riešené formou tureckého WC, čiže len diera v zemi, či sú sociálne zariadenia aj na tej verejnej, kde si môžeš rozložiť vlastné slnečníky neviem, nikdy som tam nebola, len v rámci prechádzky popri pláži, neskúmala som to bližšie.

marulu
12. čer 2013

@raduska12, zkus tuto agenturu http://www.agenziasummer.it, asi před 3 lety se známí rozhodli asi 10 dnů předem (byli 1.týden v červenci), napsali mail, kde uvedli požadavky a oni jim něco nabídli, cena byla dobrá, bylo to tedy asi
400 m od moře, zálohu už platit nemuseli, platili až na místě, ale myslím, že podobně to bude fungovat i u jiných agentur http://www.bibione.com/en/agenzie.aspx, tak snad něco seženete

mart.s.
12. čer 2013

@nivalis
@limoncino přesně jak píšeš. Slunečníky jsou zakázané a stany taky. Můžeš tam mít jen deky, nafukovací matrace, zvířata atd...

limoncino
12. čer 2013

@marulu 10 dní dopredu je v pohode, vidíš, vlastne my sme tiež takto boli, preto sme neplatlili zálohu, proste by to tam nestihlo prísť, takže mi neposielale ani ubytovací poukaz.

maznacik007
12. čer 2013

@limoncino http://www.agenziamc.com/cz/

my ideme v termine 22.6 az 29.6. apartman v bytovom dome s vytahom, pre 4 osoby uplna klasika vyhlad mas na more, klimu, kupelka s WC, jedna vacsia izba s manzelskou postelou plus jedna postel a kuchyno obyvka s telkou a roztahovaci gauc, nam to staci ideme dvaja dospely dve deti ... ja kvoli malemu chcem byt co najblizsie k moru ... je to max. 50 metrov uplne k moru, v cene mame aj plazovy servis a vsetky tie poplatky okolo ...
do centra je kusok ... je to v takej slepej ulicke a samozrejme mas parkovacie miesto

nas to vyslo 312 EUR na ten tyzden (tato cena je garantovana aj na ten dalsi prvy julovy tyzden ale to my nemozeme kvoli manz. praci) aj s poplatkami aj s plazovym servisom.

Ja som nechcela apartman so zahradou ani s bazenom oboje mame doma, chcem nech su cim viac pri mori ... a uz mame naplanovany vylet do aquaparku a gulliverlandie, vaham nad benatkami ... s malym jedine s kocikom a to sa tam zle chodi ... neviem ako by to zvladal....

limoncino
12. čer 2013

@maznacik007 Ďakujem.... my práve chodievame do viliek, dvojposchodových, ale teraz máme dom, tak mám schodov plné zuby 😀
nie je tam hluk od susedov?? My sme v týchto "bytovkách" nikdy neboli, tak neviem.....

Benátky sú krásne, ale naozaj uváž, či sa Ti chce ťahať kočík po toľkých schodoch.. my sme tam tak boli a to boli muká.. Dcérka vtedy mala rok a pol a ledva chodila (začala neskoro) takže manžel len kočík ťahal. Druhý raz sme boli bez a to bolo super... Prvý krát loďou, druhý krát vlastným autom, to bolo miliónkrát lepšie 😉

maznacik007
12. čer 2013

@limoncino ako co sa tyka hluku tak v pohode ... a co sa tyka schodov je tam vytah... no do tych benatok by som veru sla... no ale uvidime podla situacie... 😉

limoncino
12. čer 2013

@maznacik007 benátky odporúčam, ale sami, bez sprievodcov, ja neznášam, keD mi niekto niečo diktuje 😀 druhý krát sme boli ako som písala autom ešte so známymi a to bola pecka... Takými uličkami sme šli starými, úzkymi a zrazu pred nami nádherné námestie. 🙂

maznacik007
12. čer 2013

@limoncino aj ja len bez sprievodcov.... a taliansko mam ja dost pochodene ... najma teda RIM ale to je este pre decka narocne .. tak namestie sv. Marka to je taka klasika ... ale na gondolu by som si s detmi netrufla...

limoncino
12. čer 2013

@maznacik007 keĎ pôjdem do Ríma ,obrátim sa na Teba. Ani my sme neboli na gondole. Pýtali 100 euro za rodinu 🙄 a moje deti neposedia ani sekundu, čiže by som nič iné nerobila len sivela a upozorňovala ich nech sedia 😝

abbey1
12. čer 2013

@maznacik007 Ak máš dobré tipy na Rím, budem rada. Chystáme sa čoskoro. také hlavné pamiatky mám vyhliadnuté + more, ale ak máš dobrý tip na niečo zaujímavé s deťmi, budem povďačná. 😉

stevo12
13. čer 2013

@lucia1181 ahoj, ideme do BA, potom Viedeň-Graz-Villach-Latisana-Lignano. Ako citam idete skor ako my, daj potom vediet ako bolo. Tiez si z okresu DS? kam presne idete? 🙂

lucia1181
13. čer 2013

@stevo12 Dakujem za odpoved 🙂.Takze trasa rovnaka ako my,po dialnici 🙂.Nam odporucali ist mimo dialnici,vraj je to krasna cesta a netreba potom cakat v kolonach.No radsej my pojdeme po tej dialnici 🙂.Hej,hej,tiez som z okresu DS,presnejsie z Gabcikova 🙂.Ideme do Lignana Sabbiadoro,mame zaplateny apartman kustik od mora.Urcite hodim infosky ako bolo 🙂

stevo12
13. čer 2013

@lucia1181 no super, ja som tiez z Gabcikova 😉 , idete cez CK? Do ktoreho apartmanu?

lucia1181
13. čer 2013

@stevo12 no aka nahodicka 🙂.Ja som objednala cez taliansku agenturu apartman.Vyjde nas 550 eur,je pre 7 ludi,takze priestranny.Ten isty apartman cez slov.cestovku by vysiel 860 eur,co je dost velky rozdiel.Strasne nam vyhovoval apartman condominio alideco,ale ze cena 900 eur,tak sme nasli iny teraz,tak dufam,ze bude v pohodke 🙂.Nazov apartmanu ti dam vediet neskor,lebo mi nejde prihlasit sa do mailu (klasika,zase maju odstavku) a tam mam nazov 🙂

stevo12
13. čer 2013

@lucia1181 nahoda veru 🙂 , ok ozvi sa potom prosim ak sa budes vediet prihlasit, my ideme az v juli cez SK agenturu, mame malu rocnu dcerku, takto my to viac vyhovovalo..

masinka
13. čer 2013

ahojte, tak my mame dovolenku v Bibione tento rok uz za sebou 😀 naozaj je tam teraz velmi vela komarov. my sme sa striekali detskym repelentom Off ktory sme si priniesli zo SR a v pohode fungoval, ale v kazdom obchode tam mali plny regal kadejakych repelentov, odpudzovacov hmyzu a sviecok a za ceny ako u nas, takze naozaj nie je treba vlacit velke zasoby so sebou.

lucia1181
13. čer 2013

@stevo12 no,uz to ide..takze vola sa Condominio Milano 🙂.My sme tiez chodili cez slov.cestovku juventour,myslim,ze 5 krat sme boli cez nich.Potom sme v Tunise a minuly rok v Bulharsku.Nooo,kedze ja mam strach z lietadiel po tom atentate v Bulharsku,vtedy sme tam trcali cel den na letisku,tak som si vybojovala zase Lignano.Vsetko mi tam vyhovuje,voda je super pre deti,kopec atrakcii pre decka,tak nebolo nad cim rozmyslat 🙂.Inac ako pekne pises po slovensky 🙂.Ja po madarsky neviem ani ceknut 😀

lucia1181
13. čer 2013

@masinka ahoj...a komare boli aj cez den,ci iba vecer? 🙂.My mame osvedceny pripravok na komare,vola sa Szuka a po nastriekani okolo teba ani jeden komar 🙂

maznacik007
13. čer 2013

@limoncino
@abbey1
kocky napisem vam ked budem mat volnejsie akurat dnes riesila som kardio s dcerou ... tak mame holtera behali sme od certa k dablovi.. buduci tyzden zasa holter a v stredu konecne endokrinologia .... dnes hundrala kardio ze ma hypoglykemiu, ze to TSH ma nad 10 ze nam mali dat na endo skorsi termin , hmatna tvrda struma ... no chcem ist uz na dovolenku okamzite... ani komare mi nevadia... 😀 😀 😀 😀

masinka
13. čer 2013

@lucia1181 komare boli aj cez den ☹ akonahle si zasla niekam do tiena, tak sa vyrojili.

stevo12
13. čer 2013

@lucia1181 ...tak nie si rodena gavcikovcanka 😀 ..., vazne, ja som bol v Lignane naposledy 1998, odvtedy sa to urcite zmenilo, pamatam si, ze pre decka to je super - nechcem s malymi detmi cestovat cez 1000 km, tato vzdialenost v pohode staci a verim, ze bude super... 🙂

lucia1181
13. čer 2013

@masinka to vazne?Tak toto sa mi nepaci.Spolieham sa na to,ze ked budu horucavy,tak komare zmiznu.Ked sme boli predtym,tak boli iba vecer,ked zaslo slnko,ale cez den a ani na plazi nic.Pre istotu budem balit repelent a teda radsej viacej kusov 🙂
@stevo12 mas pravdu,nie som rodena gabcikovcanka,byvame tu par rokov 🙂.Ale chodili sme sem od malinka,kedze tu mam krstnych rodicov a bratrancov 🙂.Bude fajn,deturence sa zabavia,vysantia vo vode,len aby nam pocasie nestrajkovalo a dufam,ze nas nezozeru komare 😀.Lignano je supeeer,ja sa tam tesim ako mala 🙂.Len rozmyslame o kolkej vyrazime,manzel chce ist okolo polnoci,ja zase okolo 2,00-3,00 v noci,podla mna to staci,aj tak nam daju kluce od apartmanu az o 11,00 hod. A sak uvidime,no idem si ja odbehnut do parku nejake kilometriky,uz nie je take teplo 🙂