Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

lenkao
20. bře 2014

@marulu my sme boli v maji v bibione a fungovalo uz vsetko a chodievame normalne v juny di IT lebo byva menej ludi. Akurat sa moze stat ze napr na vilet lodou nemusi byt dost ludi ze nevyplava. Tam sezona zacina uz v maji myslim 😉

lenkao
20. bře 2014

kto bol v Lignane cez Abitare tak davaju aj tie zlavove kupony? do gulliverlandie, junior parku a tak? 😀

evaszo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cibka1
21. bře 2014

kikuska9935 my sa chystame do Bibione - vill. azzurro tento rok, s dvoma ďeťmi. Už sa na to všetci tešíme. Aké sú tvoje skúsenosti s ubytovaním, aký typ apartmánu ste mali? My máme D-čko 4-izbový. Ideme dve rodiny a poviem, že sa trochu obávam parkovanie v areáli, lebo máme prislúchajúce iba jedno na apartmán a ideme na dvoch autách. Ako je to v areáli s parkovaním? Po dlhých rokoch sa opäť dostanem k moru a už teraz sa neviem dočkať. 🙂 Ktoré atrakcie ste vyskúšali. Ozaj a ešte otázka, či sú tam aj grily vonku. Ďakujem za tvoju odpoveď.

cibka1
21. bře 2014

Mimochodom, tiež som si rezervovala priamo cez taliansku agentúru a je to približne o 15-20% lacnejšie ako v našich cestovkách.

cibka1
21. bře 2014

@kikuska9935 my sa chystame do Bibione - vill. azzurro tento rok, s dvoma ďeťmi. Už sa na to všetci tešíme. Aké sú tvoje skúsenosti s ubytovaním, aký typ apartmánu ste mali? My máme D-čko 4-izbový. Ideme dve rodiny a poviem, že sa trochu obávam parkovanie v areáli, lebo máme prislúchajúce iba jedno na apartmán a ideme na dvoch autách. Ako je to v areáli s parkovaním? Po dlhých rokoch sa opäť dostanem k moru a už teraz sa neviem dočkať. Ktoré atrakcie ste vyskúšali. Ozaj a ešte otázka, či sú tam aj grily vonku. Ďakujem za tvoju odpoveď.

kikuska9935
21. bře 2014

@cibka1 my sme mali C apartman... no hej na jeden apartman jedno parkovisko ale treba sa opytat v europatourist groupe ci vam nedaju este jedno...nie je tam gril-aspon my sme nemali a ani hostia pod nami... je to kusok od mora ale nezbavite sa predavajucich cernochov-pareo,luki luki-coccobello :D -na plazi...treba ich hned odpisat ze nie....mali sme aj na plazi slnecnik s lehatkami dvoma-jeden apartman . ma 1 slnecnik a 2 lehatka...na plazi pri mori si nemozes dat slnecnik lebo ta plavcici hned upozornia...tam mozes dat len deku .... bmali sme v cene spaghetti party - 1osoba ma 1porciu spagiet a 1pohar vina alebo nealka..to bolo asi 20Minut peso od apartmanu a je to taka garden party....v jednej agenture sme si kupili vylet na shell island 1 osoba 17 eur 3hodiny aj so vsetkym dokopy- tam treba ist v slapkach a s igelitkou aby ste si mali kam dat musle :D ale je to opusteny ostrov takze pitie a detom dajake keksik treba zobrat.... to sme isli z lignana...taM sme nakupovali v interspari a v lidli takze nic si nemusite brat so sebou
..ceny su tam v pohode.pecivo sa tam nakupuje nie na kisy ale na vahu...

kikuska9935
21. bře 2014

@kikuska9935. a boli sme v lignane v aquasplash- vstupne 20 eur na cely den....v bibione je. stredu sa mi zda velky trh....kusok odtial kolotoce....v apartmane plynovy sporak...trubu sme nemali....chladnicka s mraznickou....riady...tv....trezor...detske ihrisko...bazen.....sem tam smre si varili....ale veceralu sme v jednej bombovej restike...a dvaja dospely sme brali so sebou cca500eur a to sme boli aj v venatkach......asi tak..spokojnost milion percent...🙂

cibka1
22. bře 2014

@kikuska9935 už sa neviem dočkať, kedy bude júl. S tým parkovacím miestom som to trochu nedomyslela, ale volala som do agentúry a povedali mi, že parkovačky sú označené pre každý apartmán a sú tam aj nejaké neoznačené, ale nevie zaručiť, či budú voľné. Co je to za agentúru ktorú si spomenula. Ja mam rezervačku cez AZ group. Ak nechytíme parkovacie miesto, budem musieť parkovať na parkovisku pri lunaparku a to sa dosť bojím. Ďakujem za informácie. Cú pre mňa cenné.

kikuska9935
23. bře 2014

My sme sli cer Ludor.sk a tam v bibione sa musis hlasit v europe turidt groupe a tam si prevezmes kluce....teda my sme to tak mali ale potom sme museli cakat do 14.00na apartman lebo nebol este upratany...tak po celonocnej ceste autom sme si pospali na plazi :D tento rok ideme do cjorvatska ale buduci rrok asi opet taliansko....🙂

jeja21
23. bře 2014

ahojte, chcela by som vediet ako to chodi na plazach v Taliansku ked si nechceme prenajat lehatka, kde si mozem rozlozit deku? ci sa da aj hned k moru pred lehatka? ci mozeme mat aj plazovy stan pre dcerku? aby na nas niekto nezazeral... 🙂 niekde som citala totizto ze nemozeme mat vlastny slnecnik, dakujem

lauraa
23. bře 2014

@jeja21 na plazi s plazovym servisom sa nemozte len tak niekde rozlozit, ani len pred lehatkami , plaz je totoz vyhradena urcitemu ubytovaciemu zariadeniu, rozlozit sa mozes len na tzv. volnej plazi....neviem kam idete ale je len velmi malo ubytovacich zariadeni co nema rezorvovanu plaz , inak ubytko zvycajne ma povinne zaplatenie plazoveho servisu...cez koho idete a kam?

katinka4
23. bře 2014

Jej aj my ideme tento rok do Talianska - Lignano, ja chodim skoro kazdy rok do It ale na brigadu, cez volne dni sme chodili k moru v Grade alebo Sistiana , ale Grado ma podla mna spinave more , zaťial co Sistiana ma krasne more s užasným výhladom .My budeme mat 4 apartmany lebo ideme 4 rodiny , tak som zvedava ako bude v lignano. 😀

limoncino
23. bře 2014

@jeja21 vlastný slnecnik nemôžeš mať, my sme sa vždy zlozili na uteráky pred slnečníky, nikto nám nič nepovedal, chodievame na Sole, ale odskočili sme na Pinedu a tam s tým problém mali. Neviem, do akej časti Bibione sa chystáš.

jeja21
23. bře 2014

tiez chceme ist do lignana, podla street view sa mi to najviac pozdava, hlavne tie stromy su uzasne, berieme aj bicykle a po veceroch chceme bicyklovat ...myslite ze ten plazovy stan by im vadil?

lenkao
23. bře 2014

@jeja21 v Lignane si plazovy servis vacsinou kupujes. Tam urcite stan nie ale mas tam niekolko volnych plazi. My sme zvyknuty si kupovat servis ale kedze tento rok ideme prvy krat s malim tak budeme asi vyuzivat aj volnu plaz lebo Simonko je vecne v pohybe 😀 my mame volnu blizko ubytka tak si mozeme vybrat. Uz mate ubytko vybrate? My ideme do sabbiadora, rozmyslali sme aj pinetu ale ale sabbiadoro nam vyhovuje. Tiez kedy som mohla tak by som brala bicykle 😀 tak je to na bike super, ja som si tam svoj kupila pred troma rokmi

mart.s.
24. bře 2014

@jeja21 ahoj, hezké ráno. Na plážích se slunečníky ti opravdu ani v Lignanu ani v Bibione nedovolí plážový stan nebo vlastní slunečník. Věř nám. Můžeš si tam rozložit maximálně deku nebo ručník.

mart.s.
24. bře 2014

Jo a ještě jsem tu v poslední době četla něco o trhu. V Bibione není trh ve středu , ale je v úterý.

marsy77
24. bře 2014

@jeja21 v Lignane nemozes mat na platenej plati pred lehatkami vlastny slnecnik,alebo plazovy stan...vyhodia ta..
mozes si to umiestnit na volnu(neplatenu plaz) bez lehatiek... v Sabbiadore je volna plaz cislo 16a19, tusim este c.2 a este jedna,len cislo si nepamatam...

jeja21
25. bře 2014

fiha...tak toto som netusila...my sme boli v Taliansku pred troma rokmi v San Benedete a tam sme mali apartman na konci mesta, uz iba pieskove duny vedla nas a asi to bola teda v volna plaz 🙂 ani ma nenapadlo zamyslat sa nad tym,ci mozem alebo nemozem...sme zvyknuty z chorvatska kde sme boli asi 7 krat ze to nevadi 😎 tento rok ideme vyskusat zasa Taliansko...tak dobre vediet🙂pozerala som Lignano Pinetu alebo Rivieru, neviete kde by tam mohli byt volne plaze? lebo mame 2 rocnu dceru a fakt sa nam neoplati kupovat lehatka ked na nich ani nebudeme ...inak lenkao, paradny bicykel..taky taliansky styl, na takych sme jazdili v san benedete🙂
dakujem

jeja21
25. bře 2014

@marsy77 ahoj, tak akurat som pozerala na www.lignano.it tie plaze a neviem neviem...chcela by som ist asi do Pinety, plaz c. 7-8 a na mape su aj zlte bodky aj cervene zastavky a neviem ktora je platena a ktora nie je, vedela by si mi s tym prosim ta pomoct?su nejako oznacene tie volne plaze? dakujem

marsy77
25. bře 2014

@jeja21 v Pinete som nebola..len v Sabbiadore...

luciack
25. bře 2014

@susik77
Villagio Burchiellio v Lignanoje úplne v pohode. Sú to samostatné vilky a môže tam byť aj rodina s 3-4 deťmi.
600 € na celý týždeň pre všetky osoby spolu sa už na konci júna vyplatí.
a je to aj s bazénom, čo v Lignane nieje úplný štandard a oplatí sa to najmä, keď treba niečo uvariť a vtedy netreba ísť hneď ráno na pláž. V cene je aj parkovacie miesto a na izbách TV, čo z času na čas maminy privítajú pre svoje deti.
podobné odporúčanie pre Taliansko aj Chorvátsko vám radi poskytneme. lucia@desirea.sk

oli_
25. bře 2014

ahojte. v tomto článku je popísané aj Lignano a ďalšie oblasti, ktoré dovolenkári odporúčajú pre rodiny s deťmi, tak ak chcete, preštudujte 🙂

http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-ta...

lenkao
26. bře 2014

@jeja21 dakujem. Tiez sa mi to tam velmi pacilo a mala som narodky tak mi ho muz kupil. Mali sme stastie ze nam ho boli ochotny z cestovky priviest. My sme tiez tento rok pozerali pinetu ale tam niesu volne plaze myslim ale nie som ista. Nakoniec sme zase vybrali sabbiadoro, tam je toho viac aj keby pocasie nevyslo. Tiez mali este nebude mat este ani 3roky a akurat budeme mat ubytko ze ked prideme na plaz tak na jednej strane je volna plaz a na druhej platena tak si mozeme vybrat na ktoru pojdeme.

lenkao
26. bře 2014

@jeja21 tu to mas dobre vyznacene http://www.lignanosabbiadoro.com/lignano-sabbia... podla farieb ti ukaze kde su aj volne plaze

lenkao
26. bře 2014

@jeja21 tiez ruzove su volne a pineta naozaj nema, ma len sabiadoro a na konci riviery ale tam asi nebude az taka pekna plaz aspon ak je taka ako na konci sabbiadora.

jeja21
26. bře 2014

@lenkao dakujem krasne si zlata 🙂 velmi dobra stranka 😉

jeja21
26. bře 2014

@oli_ diki moc, super 🙂

oli_
27. bře 2014

@jeja21 jej , teším sa, veľmi, že je to užitočné, snažila som sa poriadne to urobiť podľa viacerých podkladov, nech to má aj reálne pre niekoho význam.. tak super, ďakujem za odozvu!

Ak by náhodou ešte niekto potreboval, tak sú tam viaceré články, snažila som sa ich robiť naozaj poriadne, dávala som dokopy veľa zdrojov aj skúsenosti a rady, nech nemusia ľudia hľadať kadetade po nete, tak ako aj ja hľadám keď niekam chcem ísť a samozrejme manžel aj celá rodina to necháva tieto veci na mne 🙂
Prehľad všetkých článkov je tu: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka2014/
alebo potom pod záložkami jednotlivých krajín na stránke.