Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

aurra
5. srp 2012

@isiska my sme sa vratili s lignana vcera vecer, boli sme v restike La Botte,nenormalne velke porcie, vlastne pre 3 dospelych staci jedno menu

adkamama
7. srp 2012

@rainbow1
Ahoj, môžeš Caorle doplniť aj o dáke foto? Už tu ktosi písal, že je krásne. Vďaka.

isiska
7. srp 2012

@aurra Dakujem. Radi by sme si dovolenku uzili a kedze je tam toho vela, tak aby sme nesli celkom na slepo.

dominika1402
11. srp 2012

Ahojte...prosím Vá, neviete, či sa dá v Bibione alebo v iných blízskych mestečkách pri mori ubytovať na menej ako na týždeň?napr.na 5 dní...ĎAKUJEM

berunka
12. srp 2012

@jajkax ahojky tak me napadly dalsi otazky te bombarduju co🙂 prosim te je v apartmanu i trouba nebo jen varic/ sporak?a k vybaveni venkovniho grilu je tam nejaky rost? a posledni co me ted jeste napadlo meli jste plazovy servis nebo ti to prijde zbytecne?da se primo u more rozlozit deka a vzit k ni kocarek?

dakota14
12. srp 2012

Tá my sme sa dnes vrátili z Lignana bolo úžasne počasie pekné dosť teplo voda jak polievočka super dovolenka 😀 😀 😀

mart.s.
13. srp 2012

Ahoj holky, přeji vám pěkný den. Tak nám už se to krátí. V pátek zase vyrážíme do Itálie. Mají tam být ale strašná vedra 😒
@dominika1402 dá, ale špatně. Většinou seženeš kratší ubytko v hotelu. A nebo potom mimo sezonu.

pavlikova
19. srp 2012

@dominika1402 Dá sa to napríklad tak že zaplatíš celých 7 dní, ale budeš len 5. 🙂 V agentúre oznámiš že prídeš neskôr. My sme tak boli teraz, lebo môj manžel mal veľa práce, dohodnuté schôdzky....a tak...
Prišli sme v pondelok ráno okolo 8.00 a odišli v sobotu ráno o 10.00(ale platili sme to od soboty do soboty). Boli sme v Bibione v apartmáne Mauro. Neviem či sa ti to oplatí, nám áno. Stálo to za to. 🙂

berunka
19. srp 2012

ahojky holky mate nejake dobre stranky na sledovani pocasi v Itošce?

ada1313
19. srp 2012

@berunka www.meteo.it - lokalita Friuli Venezia Gulia, www.lignano.it, www.lignano.com - aj webcamery

ada1313
19. srp 2012

@berunka www.meteo.it - okrem Lignana je severna lokalita Veneto /Bibione, Caorle, Jesolo/

takyja
20. srp 2012

Ahoj holky - nevíte, jak je to se soukromým ubytováním na blind v září - Grado, Caorle? Rozhodly jsme se, že pojedeme dvě matky, každá s jedním dítětem. Představu máme každá dvoulůžkový pokoj s koupelnou. Nebo nějaké Bilo, ale chtěly bychom každá normální postel, né tu rozkládací v kuchyni - bojíme se, že se na tom nedá spát...

Díky moc za tipy! 🙂

lauraa
20. srp 2012

@takyja v kazdom meste najdes agentury , staci ked vojdes s vyberies si co hladas, minuly rok sme boli na blint a nebol problem , len zial keby sme bookovali cez net dostali by sme zlavu a takto sme zacvakali plnu sumu..... neviem do akej sumy sa chces zmestit ale niekedy su vacsie apartmany lacnejsie ako male..... minuly rok sme zaplatili 370 za maly a teraz mame s dvomi spalnami za 400.... ideme cez Lampo.it

jaku
20. srp 2012

@takyja no my jeli přes cestovku ale měli jsme nové apartmány bilo a to je ložnice extra a v kuchyni rozkládací gauč a paradoxně lépe se spalo na gauči a děti se hádaliy, kdo tam bude spát. Kdežto na těch postelích měly vysoké pérovací matrace, nedalo se na nich otočit a hrozně z nich bololely záda. Minule jsme taky měli lepší gauč než postele🙂.

lauraa
21. srp 2012

@dakota14
@pavlikova mozete mi niekto napisat ake su ceny dialnic v taliansku? pouzivame VIA card a... neviem ci nam este bude staci 20 €, ideme do Caorle....

z_sklenarova
21. srp 2012

@lauraa znami sa pred dvoma tyzdnami vratili z lida di jesolo a platili tam aj spat 25 eur. chcela som sa ta spyta, ze ci mas skusenosti s tou agenturou lampo.i?. vcera som to citala a ma to zaujalo, pretoze som tam nasla apartmany za velmi dobre ceny, az sa mi to nezda 🙂 neplanovali sme totiz tento rok dovolenku, tak sa to snazim dostat cenovo co najnizsie 🙂

sorciera24
21. srp 2012

@lauraa nas do Lignana (teda po zjazd po LAtisanu) vyslo 9,90 (len tam)...Caorle je trosku dalej....tak asi to bude o par centov viac 😉

skazka
21. srp 2012

@lauraa my sme boli priamo v Caorle, z dialnice sme isli dole cez S Stino di Livenza a stalo nas to 11,60, platili sme v hotovosti.

pavlikova
21. srp 2012

@lauraa Nás cesta do Bibione stála 9,90. Neviem koľko to môže byť do Caorle. 🙂

slavomir_slavik
21. srp 2012

kalkulacka dialnicnych poplatkov v IT

http://www.autostrade.it/en/autostrade/percorso.do

lauraa
21. srp 2012

Dakujem vsetkym... 🙂 🙂 🙂
@z_sklenarova dobru, my chodime iba cez nich zaplatime zalohu a zvysok doplacame priamo v kancelarii pri prichode.... v kancelarii maju cesku takze mozes s nimi komunikovat aj v slovencine...odchadzame v piatok , Via card uz je doma , nakoniec som prisla nato ze su len 20 a 50 € tak som zobrala 20 a zvysok doplatime v hotovosti, ale vyhneme sa tym dlhym kolonam... pouzivate niekto Via card??????????????? velmi odporucam.....

z_sklenarova
21. srp 2012

@lauraa dakujem za odpoved. som pokojnejsia a pravdepodobne to skusime. prajem krasu dovolenku 🙂

berunka
26. srp 2012

holky máte některá zkušenost s Italskou cestovkou Lampo?je tam nejaky česky nebo slovensky mluvící člověk?

petusko
26. srp 2012

ahojte, my sme sa vcera vratili z Caorle, bolo fantasticky, vrelo odporucam pre rodiny s detmi mestecko Lido Altanea 🙂

@takyja my sme mali spalnu a kuchynu s obyvkou a rozkladacim gaucom a veruze ten gauc bol ovela pohodlnejsi 😉
@lauraa, uz ste sice odisli, ale my sme boli sme v Caorle, konkretne v Lido di Altanea a za dialnicu sme platili cca 12 € v hotovosti 😉 a ziadne dlhe kolony neboli a to sme isli v sobotu cez den 🙂

@berunka my sme isli cez italieonline, ale hlasili sme sa u u cevenej Lampo, bola tam jedna ceska. Ale nie je problem sa dohovorit aj s taliankami v agenture 🙂

takyja
28. srp 2012

@lauraa Díky za odpověď. Btw. Já jsem si na kalkulačce spočítala, že budeme do Grado platit něco přes 5 eur, takže se mi nevyplatí, ale jinak se taky ráda vyhnu všem zdržením na cestě. 🙂
@jaku
@petusko
Holky, díky moc - už máme rezervaci a vzaly jsme si s kamarádkou 2 ložnice + obývák. V září je cena v pohodě a takhle budeme mít všichni soukromí. 🙂

kamilakop
29. srp 2012

V pátek chceme jet do Itálie, asi Caorle, na blint, holky S.O.S. !!!
Myslíte, že seženeme apartmán do 300euro za týden pro 2 dospělé, dítě 4roky a malé mimčo 9měsíců? Bez jídla?

miriamapeter
30. srp 2012

Ahojte, 1.septembra sa chystáme na 2tt do Lignana - Riviera, máte prosím nejaké typy pre mňa, kam ste chodili nakupovať? Prípadne na dobré reštaurácie? Ideme do apartmánu bez stravy. Sú tam aj nejaké obchodíky?
Rada by som sa išla pozrieť aj do Pinety a Sabbiadora, dá sa to zvládnuť aj v rámci prechádzky?
Ďakujem 🙂

lucisa
6. zář 2012

Holky, tak my zítra vyrážíme směr Rosolina Mare, chceme vyzkoušet i něco jiného, než Caorle, pokud nové místečko zklame, opět se pokorně vrátíme do Caorle. 🙂
Počasíčko by mělo být super, rozhodně lepší, než tento týden, kdy jsme původně chtěli jet, ale už bylo vše obsazeno, tak jsme nakonec rádi, protože by nám většina propršela, teda doufám, že ty předpovědi, co sledujeme, jsou jakžtakž přesné.
Holky už jsou nervní, já budu doufat, že nic nezapomene a po návratu podám raport o novém letovisku.

nebo - byl někdo z Vás v Rosolina Mare?
Jedeme do mobilhome - tady odkaz s malou demo ukázkou, snad nekecá 😀 😀 - cca uprostřed stránky
http://www.rosapinetasud.it/

kamilakop
11. zář 2012

Holky, návrat z Caorle a za nás spokojnost. Počasí sice né tropické, ale pro děti super, denně jsme se koupali a to je hlavní. 🙂
Jeli jsme na blint a v pohodě apartmán sehnali.

Koupila jsem si od místních prodejců na pláži PAREO k plavkám, kdo byl, jistě ví o co jde a teď s tím mám problém, jak to uvázat, je to na hoooodně způsobů, ale koupila jsem si ho poselní den a dnes jsem si to zkoušela a na nic jsem nepřišla a návod nemám, tak budu ráda, kdyby jste mi některá poradila a kdyby byla třeba fotodokumentace, budu ráda. 😎

dakota14
11. zář 2012

moja mama si to pareo kúpila a ktoré máte to s jedným otvorom a so sponou alebo s tými dvomi otvormi 😀