Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

uznetusim
29. kvě 2010

Ahojte, Lucka261177 aj my budeme v Tivoli. Menší má tiež 2 roky - presnejšie 2,5 a kočík beriem. Neviem či na pláž s ním budeme chodiť ale večer do mesta rozodne áno. To by nevládal chodiť po celom dni. 😉 Aquapark tento rok ešte neplánujem ale do mesta sa zíde. 😎

cvikla969
29. kvě 2010

aquapark?to snie dobre,hodte viac info 🙂

cvikla969
29. kvě 2010

http://www.aquasplash.it/indice.htm
tak to by bolo pre nazho tatka,fuuu ale 20e vstup 😅

evulik6
30. kvě 2010

ahojte... ja do gulliverlandie isto pojdem tento rok s malym, uz sa neviem dockat. Urcite sa bude maly tesit ked tam budeme. Vyzera to tam perfektne. Do aquasplashu asi tento rok nepojdeme, uvidime. Ale je tam super. 😉

Baby boli ste niekto vo florencii? Celkom sa mi to paci 😉

mart.s.
30. kvě 2010

Ahojky, já jsem ve Florencii nebyla, ale kamarátka tam byla na rok a ´moc se jí tam líbilo 😉 . Chcete si tam udělat výlet? My letos ( ale až v srpnu) chceme do Verony.

mart.s.
30. kvě 2010

Ahoj holky, koupila jsem si sebou od chicca takovou tu ochranu proti komárům do zásuvky. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli to funguje? 😀 . Vyrábějí to Italové a líbí se mi na tom , že prý je to pro děti od narození. Jinak na ven si tam chci zkusit to, co doporučovala Monča. Ale tohle jsem myslela na noc, abychom mohli mít pootevřené okno a nebo na večer.

evulik6
30. kvě 2010

ahojky...
no pozerala som tu florenciu na nete a vyzera to super, len je to dost daleko, tak neviem ci pojdeme, lebo moj muz sa tesi na to ako bude tento rok iba lenosit pri vode na slniecku. Jedine co zatial z vyletov pripustil je guliverlandia v lignane a benatky. Ale to este uvidime ci pojdeme, kedze sme ich boli pozriet minuly rok. No ale lignano na sto percent, tak aspon nieco.

Matka, my sme nemali od chicca, ale Raid ci ako sa to pise, a fungovalo to. Minuly rok sme ale nemali nic, zabudli sme a tak to aj dopadlo. 😀 Kolko stoji ten od chicca? Budem musiet nieco aj ja kupit. Kokso, uz len mesiac babulky a idemeee 😉
Dnes ma mamina potesila, povedala ze niekde citala alebo pocula predpoved na leto a vraj ma byt pekelne horuce. Tak dufam ze bude naozaj pekne, zatial to tak ale nevypada, ale ja veriiiiim ze to tak bude 😝 😎 😉

mart.s.
31. kvě 2010

Evulik, nevim přesně kolik to stálo, ale myslím, že asi kolem 200Kč. To můj muž by zase furt někam jezdil 😉 . A s tím počasím doufám, že máš pravdu. Tady totiž zase prší 😀 A prý má být tak hnusně zase celý týden. Na zítra hlásí asi 11 stupňů. To už je pomalu jako v březnu. Ani na zahrádce mi nic neroste. 😒

lucka261177
31. kvě 2010

ahojte mam par otazociek snad sa nebudem milionty krat opakovat 🙂 sme z BA a moj muz sa vracia 25.6.zo sluzobky.nevieme sa rozhodnut kedy vyrazit boji sa toho ze ked pojdeme na noc ze bude unaveny po tej sluzobke.co myslite je datum 26.6 taky ze budu zacpy.mame vyuzit tu obchadzku o ktorej sa tu pisalo?pisu ze nas ubytuju az o 16.vy pisete ze je to individualne co myslite mam to risknut a vyrazit tak aby sme tam boli rano?neviem aj koli tym slnecnikom aby sme nedostali naozaj uplne zlu radu.proste ma v tom zmatok lebo ja to nepovazujem este za taku sezonu a mozno ani tivoli apartman nebude prednami obsadeny a bude volny tak neviem poradte prosim.

monkula
31. kvě 2010

Lucka, ja osobne si myslím, že nejaký slnečník vám nestojí za to ,aby manžel šoféroval unavený, stať sa môže hocičo..
My vyrážame ráno o štvrtej, pol piatej ,bývame 37 km od BA a sme tam na obed, úplne to stačí.. A keď pôjdete z agentúry rovno na pláž po tie slnečníky, možno sa vám ujde a jniekde vpredu..

mart.s.
31. kvě 2010

Ahoj Lucko, pokud se ti manžel vrací ze služebky25.6., tak bych neváhala a jela bych taky ráno. Přesně jak říká Monča, žádný slunečník za to nestojí. (Možná , že tak obě mluvíme i proto, že pro nás slunečníky nejsou důležité 😉 ). Ale já bych vycházela i z toho, že tam jedete mimo sezónu. Koncem června tam není ještě narváno a určitě něco seženete i později. V půli července je to něco jiného.

monkula
31. kvě 2010

Mati, hlavne mám skúsenosť s únavou za volantom a nie peknú.. 😝
Ale ako píšeš, koncom júna tam ešte toľko dovolenkárov nebude..

mart.s.
31. kvě 2010

Moni, my řídíme oba, takže se tak po 2-3 hodinách střídáme. Ale kdyby to měl řídit jen jeden, tak bych jela ve dne. Já jsem to musela řídit jednou z Itálie, protože MM tam rozbolely zuby. Jela jsem přes den a bylo to v pohodě.
A holky ten konec června - my jsme tam tak byli několikrát a je tam fakt poloprázdno.

monkula
31. kvě 2010

Ja vodičák nemám... Ale ma stáel okolie presviedča, nech si ho spravím, ale ja sa bojím.. 😝

mart.s.
31. kvě 2010

Neboj se a jdi do toho. 😉 Uvidíš, že si pak budeš připadat daleko samostatnější. Já bych se tady asi bez auta už ani neobešla 😀 . Někdy si dokonce připadám jako taxikář. Vezu Péťu do školy, ze školy , na kroužes, na tenis... 😀 😀 😀

monkula
31. kvě 2010

Tá samostatnosť ma láka... lenže ten strach.. 😝 😝

mart.s.
31. kvě 2010

Neboj, vždyť ten učitel bude sedět vedle tebe a má svoje vlastní pedály. Tak se ti nemůže nic stát. Přinejhorším ti sáhne na volant a zabrzdí to za tebe. 😉 A podle mě je teď ta nejlepší doba. V zimě pak ještě musíš řešit sníh atd...

snupik
31. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem vás už dočetla 😝 byla to fuška 😀 a koukám, že nás zase pojede víc 😀
my se vrátili z poznávačky Paříže a Londýna...no, krása🙂ale ta zzzimaaa 😠 😒
tak snad za měsíc bude lépe ☹
ted už se fakt těším jen na to moříčko🙂
Jinak já taky řidičák mám, ale nejezdím, tak snad tu cestu taky zvládneme...není to daleko, tak snad se nic nestane, já bych manžu asi nezastoupila 😖

mart.s.
31. kvě 2010

Ahoj snupik, už si nám tu scházela 😉 . Tak říkáš, že jste se měli krásně? Závidím 😀 .A co Kubík, jak to zvládal s babičkou a dědou? A z toho počasí si nic nedělej. Tady kromě soboty bylo taky děsně 😒 .

mart.s.
31. kvě 2010

Jo a holky, můj švagříček se vrátil včera z Chorvatska( jezdili tam na lodi) s horečkou a říkal , že tam měli celý týden zimu. A dobrá půlka jim propršela.Takže předpokládám , že v Bibi to zatím asi taky nebude nic moc. No pořád máme jěště přes měsíc. A někdy přeci svítit musí 😀 😀 😀

lucka261177
31. kvě 2010

no ja zacinam mat vazne obavy podla toho co sa vravi ma byt taky cely jun.dakujem za odpovede ste pokladiky .

mart.s.
31. kvě 2010

tak se holky schválně podívejte na předpověď pro Bibione do 15.6. Nám se snad ani to moře nestačí ohřát. ☹ http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorh...

cvikla969
31. kvě 2010

len nestraste mi ideme26.6-3.7 a mama tvrdi ze pocasie uz vybavila 😀
ako to riesite s plienkami ak sa smiem este spytat.davate detom plienky aj na plazi ci radsej len na holo,bojim sa aby sa nesparil mali,mame neoprenove gatusky a taky ten 3/4overal.som myslela ze kym sa nepokandi tak by to snad nevadilo 😒

mart.s.
31. kvě 2010

cvikla, přimpuv se prosím u maminky, aby to počasí vybavila až do 25.7. 😉 .Když byli kluci malí, tak jsme je nechávali bez plínek. Naštěstí se nám tam nepokadili( ale několikrát se počůrali, někdy i přes plavky) 😀 .Já myslím , že to ale u ročních dětí nikomu nevadí.

snupik
31. kvě 2010

@cvikla969
taky bych nechala broučínka větrat🙂co je komu do toho🙂je malý a když si kákne či čurne, tak to zahrábnete, ne???? 😉 kubík se vloni i pokadil a někdo teda koukal...ale co 😀

@mart.s.
jé, díky🙂za optání, bylo tam fakt krásně...nádhera a nám to s manžou i trošku pomohlo, že jsme byli chvíli sami...sice jsme na Kubíka vzpomínali každou chvilku, ale bylo to poprvé a na chvíli fajn🙂za to náš malý páneček ani nechtěl domů, měli na každý den program a skoro si nevzpomněl...nevztekal se, neodmlouval, spinkal jak andělíček🙂no🙂ještě že tak🙂))))jinak bych byla smutná a neužila si to🙂

monkula
31. kvě 2010

tak naša malá sa minulý ro kna pláži aj pokakala, ale pekne to zahrabala, ako psík 😀 ale pri smetnom koši... ale nebojte sa, vyhrabala som to a hodial do koša 😝 😝

mart.s.
1. čer 2010

snupik, myslím si, že by nám to taky s manželem prospělo. Ale ještě jsme se k samostatné dovolené nepropracovali 😉 .Máme už sice vybraný krásný hotýlek v Itálii, ale jednak se babička ještě letos necítila na to , aby si k sobě vzala na týden oba kluky a jednak jsme ještě nepřišli na to, jak to klukům vysvětlit 😀 Od mala je totiž vozíme všude sebou a už vidím ty jejich kukadla, když jim řekneme, že pojedeme do Itálie bez nich 😀 . Letos jsme jim to zkusili jen naznačit, že to možná příští rok uděláme a byli z toho úplně hotoví. ☹

mart.s.
1. čer 2010

Holky, tak už jsem konečně našla ten ohňostroj!!! Je 18.7. od 23.00 http://www.bibione.com/it/content/pag/Eventi-lu...

snupik
1. čer 2010

@mart.s.
marti, my taky byli úplně poprvé bez Kubouška...je zvyklý jen a jen na naás..naši jsou od nás 150km daleko a celkem zaměstnaní lidé, kteří věčně cestují nebo pracují 😔 takže se vidíme max.1x za 1-2měsíce 😒 v Praze nikoho nemáme, je fakt jen s náma a pak ještě je zvyklý na mou kamarádku, která má stejně starou prdelinku, ty má rád a u nich je jako doma...takže nikam moc s manžou nemůžeme...ale ani teda nechceme...a k moři to bych nikdy bez něj nejela, jen takhle na ten poznávací, to se s dětmi nedá 🙂 on má i ted období, že je se všema kamarád a nehledá nás...ve st chodím na aj a on je v miniškoličce s pár dětmi a absolutně už mu nechybím...snad se to v září nezlomí ☹ ☹ ☹ to by mně kleplo 😀 😀 😀 😝
Jo, super ten ohnostroj, to se moooc těším, snad to do 23h vydržíme 😀 😀 😀 a bude to asi na té hl.pláži v bibi centrum, což?