Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

mart.s.
8. kvě 2011

@petrina82 http://www.bibionespiaggia.com/it/WebSite/WebSi... Tady ti posílám ten ceník slunečníků.
A ktěm lehátkám- jestli myslíš taková ty rozkládací lehádka, tak ráda bych se pletla, ale já jsem viděla , jak je vyhazovali. Možná, že měla Janca štěstí na hodlou obsluhu. Ale spíš s nima nepočítej. Zkusit to ale můžeš, když tak budeš příjemně překvapená 😉

petrina82
8. kvě 2011

tak super, dobre ze viem, dakujem za rady. Aj ten cennik pomohol, no ale teda je to pekne drahe 😒 Asi sa uspokojime s dekou 😀

mart.s.
8. kvě 2011

@petrina82 je to pecka, co 😀 ? A nebo můžete jít až za poslední řadu slunečníků a tam si můžete rozdělat i svůj.

petrina82
8. kvě 2011

Prave mi pisali z cestovky, ze nas apartman je obsadeny ☹ A teraz neviem co, lebo to co mi ponukli mi nevyhovuje a ja potrebujem nejaku agenturu, kde rozumeju cesky alebo slovensky a o inej neviem 😖

janca13
8. kvě 2011

@petrina82 a cez ktorú si chcela ísť?my chodíme cez EUROPA a tam sa mi zdá aj po slov.alebo česky hovoria.

petrina82
8. kvě 2011

agenziamc, skusim pozriet tu europu

petrina82
8. kvě 2011

Aku ma stranku ta Europa? Vdaka

janca13
8. kvě 2011

@petrina82 Europa Tourist Group www.etgroup

lucka261177
8. kvě 2011

@petrina82 www.lampo.sk je tam ceska takze ked posles mail o co mas zaujem odpise ti mila ceska.su velmi lacni.

lauraa
8. kvě 2011

@lucka261177 lampo .sk?? ja objednavam cez lampo.it 😉

lucka261177
9. kvě 2011

@lauraa no jasneeee 🙂 som sa pomylila

petrina82
9. kvě 2011

Dakujem vam velmi pekne dievcata, dnes to popozeram 🙂

dora01
9. kvě 2011

ahojte, voda z vodovodu je pitna, dufam, ze ano... DSiki za odpoved 😉

mackar
9. kvě 2011
mart.s.
9. kvě 2011

@dora01 ano, v Bibione je pitná určitě.

dora01
9. kvě 2011

@mart.s. a v Lignane asi tiez?

mart.s.
9. kvě 2011

@dora01 v Lignanu jsem byla naposled asi před 10 lety, ale to bude podle mě to samé 😉

petrina82
10. kvě 2011

Boli ste niekto v apartmane MONO- 1 miestnost s rozkladacimi lozkami a kuch. kutom? Chcela by som vediet ako sa spi na tych lozkach a ci sa tam vyspime s 2 detmi.
A co ceska agentura Azzurro? Vdaka za pomoc, opat 😵

snupik
10. kvě 2011

@petrina82 my měli vloni mono a spali jsme všichni tři na tom jednom gauči a dalo se🙂je celkem velký 😉 my jsme zvyklí tak spát, náš malý vždy v noci přijde k nám, až teprve ted asi 2.týden spí už u sebe, tak snad mu to vydrží 😀 😀 😝

petrina82
11. kvě 2011

@snupik
Super, to si ma potesila, lebo jedine coho sa obavam pri Mone je ten gauc, ale my sme pred tym chodili do hotelov a spavali sme vsetci na manzelskej posteli a pristelky ostali nevyuzite, tak ak je to podobne tak v pohode 😀 Z agentury nam sice pisali ze priestory su male ale nam to problem nerobi, kedze vacsinu casu budeme aj tak mimo apartmanu a v hoteli tiez nie su obrovske izby, akurat ze sa tam nevari 😵 . Uz len pockat na odpoved, ci je to volne 😎
Na tych fotkach z agentur je totiz vzdy vidiet len cast apartmanu a neviem to tak posudit z toho, ako by to mono mohlo vyzerat, ale pomohla si mi 😵

snupik
11. kvě 2011

@petrina82 přesně tak, jdeš tam stejně jen přespat 😉 ale ten pokoj byl celkem velký, je to malá garsonka asi 32m2, velká skříň, 2 gauče naproti sobě, stůl a židle, linka, pak koupelna se záchodem....uplně stačííííííí 😉

petrina82
11. kvě 2011

ved to, fakt tam len prespime a napapame sa na ranajky, prip. obed 😵 Podla toho co pises, pre nas idealne 😀
Uz len dufat, ze to bude este volne, ale uz sa tesiiiim 😀

lucka261177
12. kvě 2011

kocky ahojte prosim vas ako je to s napustenim bazena?to ho napustia 1.6.?alebo ho napustaju skor aby sa ta voda zohriala?nam sa to uz krati 🙂 ideme 28.5. a vyzera ze bude pekne ved uz aj tu je v podstate skoro uplne leto 🙂 tak snad sa aj omocime v mori.len nech to nase auto nestrajkuje ☹

petulig
12. kvě 2011

ahojtee, my ideme tiez 25.6. do Lignana tak dufam ze pocko bude. Akurat som pisala do agentury, ze ci mame dake slnecniky v cene, co silno ale pochyubujem. To su riadne palky za tie slnecniky. Ale budeme mat dve male deti tak slnecnik je nutnost.A kebyze mame ten polstan, myslite ze aj to nam zrusia?

cvikla969
12. kvě 2011

no kym nasu cestovku otvorili nase ubytko bolo obsadene,musime ist o tyzden skor.takze 18.6 bibione. oficialne sa hlasam k tomuto pomali fanklubu 😎

mart.s.
16. kvě 2011

@lucka261177 ahoj Lucko, to je pravda, vám už se to strašně blíží 😉 . Musíš nám potom hned napsat, jak jste se měli 🙂 . My to máme ještě asi za 40 dní, takže ti docela závidím. Jela bych hned.
Uvidíš, že to s tím vaším autíčkem dopadne dobře. takovou smůlu byste přeci nemohli mít 😉 . Já myslím, že ten bazén budou určitě napouštět dřív. On by se podle mě totiž ani za jeden den nenapustil. Akorát jsem koukala, že zatím není moc teplé moře. Zatím udávají, že má 18 stupňů ,ale každým dnem to stoupá, takže pokud bude svítit sluníčko, určitě se vám to ještě trochu ohřeje. A hlavně, když je hezky, tak u břehu je to vždy podstatně teplejší 😉 . A co - uuž začínáš pomalu balit?

monkap
16. kvě 2011

ahojte, rozmyslame ist niekam s 2 malymi detmi - 2 a 4 roky .... nieco kludnejsie, tichsie, menej ludi ... radsej Lignano ci Bibione? Viem, ze sa to tu uz isto pisalo, ale je to velmi vela stran, vsetko to citat 😖

mart.s.
16. kvě 2011

@monkap to je těžká rada 😀 . Já osobně bych ti doporučila Bibione, protože tam léta jezdím a mám to tam radši. ale určitě se tu najde hromada holek, které ti doporučí Lignano 😉 . Asi tak - podle mě spíš záleží na tom , jaké ubytování si zvolíte. Tím myslím, aby sis hlavně vybrala nějakou tichou ulici a ne hlavní.. Líbit se ti bude určitě tam i tam 🙂

monkap
16. kvě 2011

@mart.s. asi mas pravdu, ze zalezi od ubytovania ... tak uvidim, co vyberieme ...

mart.s.
16. kvě 2011

monkap Jeďtě di Bibi 😀 . tam je krásně. My vyjíždíme 24.6. a už se nemůžu dočkat 😉