Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

nivalis
19. čer 2013

Baby tak mi napadlo... ked sme boli pred par rokmi v kalabrii pri kupani v bazene sme museli mat kupaciu ciapku 😖 je to tak aj v lignane??? Ak mame pri ubytku bazen musime mat pri kupani ciapku??? a oplati sa lepsie kupit tu alebo tam- kolko to stoji??? nemam vobec prehlad...vdaka! 😉

tinucha
19. čer 2013

@usacek79 toto viem, že nemajú diaľničnú, ale mne ide o to, kde to zaregistrovanie do počítača urobiť konkrétne (napr. na ktorej benzinke, pri ktorom meste), lebo ak pôjdeme o 4,00, je možné, že nie všetky takéto búdky budú otvorené.🙂

usacek79
19. čer 2013

@tinucha aha, no tak my kupujeme vzdy na hraniciach, ty vlastne nesmies vstupit na dialnice bez nej a na slovensku ti podla mna ten papier vystavit nevedia, takze musi tam byt podla mna taka budka otvorena 24 hodin na hraniciach 😅

tinucha
19. čer 2013

@usacek79 smerom z Košíc do Maďarska ale nie je hneď diaľnica, tá je až za Miškolcom, čiže najskôr nejakých 80 km pôjdeme po normálnej ceste, kým sa dostaneme na diaľnicu a tam na začiatku také búdky nie su. Vychádza mi to tak, že to budeme musieť zabezpečiť na nejakej benzinke, len dúfam, že všetky sú otvorené non stop.

usacek79
19. čer 2013

@tinucha juj, tak v tomto uz neporadim :/ ale tak benzinky su nonstop snad skoro vsetky, to by nemal byt problem 🙂

ellysa
19. čer 2013

ahojte, my už v noci v piatok cestujeme, otázka kúpim v bibione v pohode potraviny? alebo je niečo, čo radšej zobrať. muž ma presviedča, že všetko kúpime tam, mne sa tiež nič nechce nosiť, len aby sme neboli hladní nakoniec 😀
a čo pozerám predpoveď, tak budúci týždeň sa má parádne ochladiť, ma picne asi

stevo12
19. čer 2013

@renatka100 ahoj, diky - prijemnu dovolenku ti prajem teda, uzivajte si to naplno 🙂 , diky za info - na komare sme sa prpravili, u nas to teraz tiez to iste takto po povodniach, uz sme si zvykli..... 😖

stevo12
19. čer 2013

@njurajn ahoj, drzim palce, aby sa to malej nezhorsovalo - moje dcerky tiez su trochu - no ale my mame este 3 tyzdne, tak dufam aj ja, ze sa dovtedy uzdravia...

njurajn
19. čer 2013

@stevo12 hadam sa uzdravi, uz sa to lepsi, mam taky dojem ze to je z klimatizacie, cim dalej, tym som radsej
ze cestujeme v noci, lebo cez den v aute bez klimatizacie, iny zabijak.
@ellysa myslim ze som tu daval fotku kde boli nejake ceny potravin, a ak idete autom alebo budete v blizkosti, tak je tam lidl, a cenovo zhruba rovnako ako u nas.

ellysa
19. čer 2013

@njurajn vdaka ideme autom ale smer IT prvy krat tak sa radsej opytam

monkap
19. čer 2013

poradite niekto dobre a lacne potraviny v blizkosti via della Bilancia?

njurajn
20. čer 2013

@ellysa ve jasneee. My ideme 2 krat. Ideme si tu nakupit akurat potraviny na vikend, ranajky a vodu Lucku pre dcerku nech sa nemusime hned v sobotu unaveny po prichode trepat do lidlu. Aj tak sa nam uz do auta moc toho nezmesti 🙂

mamamima
20. čer 2013

@ellysa to pocasie pozeram aj ja a som z toho nestastna :( dufam, ze nebude prsat, ked sa aj o nieco ochladi, je tam co robit, len sa modlime nech neprsi, aj my ideme piatok v noci.

maznacik007
20. čer 2013

@ellysa
@mamamima
mozeme potom dat v bibi konikovske stretko .... aj my ideme teraz v piatok v noci ... a inak uz ste zacali balit ja rozmyslam ze dnes zacnem .... lebo zajtra strazim neterku este ... tak nechcem pri nej ...

mamamima
20. čer 2013

@maznacik007 hehe tak to by bolo dobre 🙂 my mame rezerv. ubyt. v lignane sabbiad. urcite pobehame vsetko na okoli aj bibi, len to pocasie nam dufam ze vyjde, lebo s deckami ideme 1.x k moru, nech maju zazitok...nebalila som este, zajtra mam dovolenku, nieco nachystam uz dnes, ale zajtra dokoncim. Potraviny berieme len tak na jeden dva dni, tam pokupime co treba a pizzu mozeme vsetci, ze je tam cca 6 eur a viac, to je v pohodke si myslim...vody asi beriem dva pakle...a hlavne oblecko aj do chladnejsieho pocasia :((( my ideme asi o 2 v noci, sme 100 km od ba...

beasi
20. čer 2013

@monkap vo vedľajšej ulici je supermarket Mare+-majú zmiešaný tovar.

maznacik007
20. čer 2013

ja uz som si konecne rezervovala cez voucher plazovy servis ... sme v piatom rade ... balit som este stale nezacala... inak kupovali ste tam niekto crosy .. myslim original viem ze su tam dva obchody ... ja chcem celej rodine kupit nove... tak dufam ze bud mat nejaku akciu

ellysa
20. čer 2013

@maznacik007
@mamamima ja pomaly periem a chystám, lebo zajtra poobede máme v škôlke letný fest, tak už tiež nič z toho
baby také ako kýblik na piesok hračky do vody tam asi majú na každom rohu však? nechcem to kupovať tu, nech má malá pocit, že si niečo kúpila tam 😀
a neviete poradiť kde by sa dalo po ceste tam zastaviť najesť sa prípadne aj pár hodín tam stráviť, my máme ubytko až poobede, ale chceme kvôli deťom cestovať v noci
btw-kedy vyrážate?

ellysa
20. čer 2013

@mamamima ale zasa tak chladno nehlásia, čo som pozerala tak preimer min nejakých 25 to je v pohode na krátky rukáv, nie?

maznacik007
20. čer 2013

@ellysa ja hracky do piesku neberiem tiez kupim az tam malemu ... my vyrazime v noci niekedy po polnoci cesta je do 6 hodin aj s rezervou ... ked prideme rano tak muz zaparkuje pri ubytku my sme na via regolo to je kusok od plaze a ja nachystam do jednej tasky veci na plaz a hned ideme na plaz k lehatku slnecniku, je tam aj taky plazovy bufac tam si dame ranajky a budeme pri mori ... potom pred obedom pojdeme do agentury pre kluce od apartmanu a najest sa agentura je na tej hlavnej ulici ...a poobede znovu plaz a medzitym jeden z nas vylozi veci a tak ... ze odbehne ...neskor poobede pojdeme nakupit ked uz budeme ubytovani nieco do chladnicky a tak...

ellysa
20. čer 2013

@maznacik007 aha tiež dobrý nápad, len my nevieme aký máme slnečník a lehátko to nám povedia asi až v agentúre 😒

maznacik007
20. čer 2013

@ellysa v agenture ti vacsinou daju len voucher a ty potom ides osobne do takej pokladne na plazi a tam ti pridelia miesto ... ja som sa chcela tomuto vyhnut... cakat do 10 tej nez otvoria agenturu potom zas radu cakat v tej pokladni ... tak som si vypytala emailom vcera od agentury cislo vouchera a oni mi poslali postup kde to mozem online objednat... 😉

garzonka
20. čer 2013

Kocky, chcem sa spytat: uz sme boli v Bibione ale planujeme vyskusat aj Lignano alebo Caorle. Ake mate skusenosti? Co odporucate? Co naopak neodporucate? (predovsetkym mi ide o prostredie, plaze, servis). Ubytko skor v apartm. domoch (lacenejsie) ...sme 5-clenna rodina . diky!!!

ellysa
20. čer 2013

našla som celkom pozitívnu predpoveď http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorh... iné už nepozerám, lebo by som sa dorevala

pelenka
20. čer 2013

@garzonka Byli jsme v Lignane, ubytovani v mobilhomech v campu Pino Mare a absolutní spokojenost, pláž čistá, doslova placatá (jako všude v té lokalitě), všichmo moc milí, ochotní, ceny rozumné. Vše jsme si domlouvali sami, takže žádné placení cestovce, celý týden i s cestou a výdaji nás vyšel na cca 15 tis.. Letos se chystáme do Caorle, ale to už jedeme do hotelu.

evka44
20. čer 2013

@nivalis dobrý deň, písali ste mi či nepoznám dáke apartmány v lignane alebo v bibione,boli sme len raz v lignane ale neviem presný názov apartmánu, objednávali sme si to cez talianov, ale ani stránku si presne nepamätám ale viem že nás to vtedy vyšlo to ubytko len na dákych 330 eur na 8 dní. prišli sme do tej agentúry, dali nám kľúčik a keď sme išli domov tak sme im kľúčik len hodili do schánky lebo ešte neboli otvorený, ale tak sme boli dohodnutý. apartmán bol hne´d pri pláži, trebalo prejsť len cez cestu, ale tá pláž je tam teda riadne široká, ani neviem koľko radov slnečníkov ale strašne veľa až ku moru. ale mesto super, pre deti samé atrakcie a parky.

nivalis
20. čer 2013

@evka44 dakujem za info 😉

mart.s.
20. čer 2013

@ellysa ta předpověď vypadá dobře 🙂

evka44
20. čer 2013

@nivalis už som si spomenula, boli sme cez www.abitarelignano.it a je to fakt lacnejšie ako cez nás.

maruska22
20. čer 2013

ahojte..neobjednávali ste niekto apartmany v tal. cez cestovku mediatour? pozerala som len tak narýchlo a niektoré ponuky lastminute su celkom cenove zaujímavé...prípadne mi porade nejakú inú overenu cestovku, aj talianska moze byt...este sem v tal. neboli, sem skor chorvátske typy🙂 ale uvažujeme nad zmenou...chceme ist len na sever, oblast Benátok..Bibione, Lignano, mozno Caorle...