Poznáte dobré apartmány v Lignane alebo v Bibione?

susik77
15. bře 2008

Poradte dobre apartmany Lignano, Bibione pre rodiny s detmi. Poradte ak mate skusenosti a boli ste spokojni 🙂

fraufrt
7. dub 2015

@renatka100 mozem vediet kde presne se boli, v ktorom app.? dakujem

david93
13. dub 2015

vie mi niekto povedať z vlastnej skúsenosti ako je to tam s komármi? lebo pre mňa je to hotová katastrofa, zlietajú sa na mňa zo 4 km

lucisa
13. dub 2015

@david93 máš na mysli přímo Bibione, nebo obecně Itálii?
Já mám takovou zkušenost, že tam komáři jsou, ale trochu jiní, než tady, resp. mám odzkoušeno, že na ně neplatil náš repelent, kupovala jsem vždy až tam.
Ani mi nepřišlo, že je to fakt komár, spíš jiný létající gizd, muchnička nebo moskyt nebo co to bylo. Vím, že po štípnutí měly holky větší reakci než doma, jakoby na to nebyl organismus zvyklý.
Ale nic hrozného to nebylo, dalo se 🙂

mart.s.
14. dub 2015

@david93 jezdím do Bibione asi 20 let a komáři tam opravdu jsou. Někdy hodně , někdy míň. Nedá se to přesně vysledovat, jestli jsou tam např. nejvíc na jaře. Obecně se dá říct, že nejvíc je jich večer na pláži a potom v Lunaparku 🙂 .Repelenty jsou asi opravdu lepší kupovat až na místě. Z českých docela funguje takový ten Diffusil repelent. Já sebou ještě vozím odpuzovače do zásuvky , ale nemám ty voňavé . Používám ty, které odpuzují tím vysokofrekvenčním tónem.

marketa75
17. dub 2015

Ahoj holky, psala jsem to uz v jinem prispevku, vazne nejvic info z prvni ruky a zadna komerce, zadny nabidky dostanete od cechu v italii, super diskuze, odpovedi na vse na co jsem se ptala a paradni clanky a fotky https://www.facebook.com/groups/812409822179933/........ ja proste italii miluju

33alibaba
24. dub 2015

Ahojte potrebovali by sme poradit ubytovanie v Bibione , s dvoma psami a blizko plaze Pluto. Do Talianska by sme sli prvykrat a neviem si poradit s ubytovanim...dakujem

dakota14
28. dub 2015

čaute čaute milovníci talianska lignana my tohto roku nejdeme nikam ale túto diskusiu si nenechám újsť ani teraz chceme si prerobiť obývačku takže leto bude pracovné,sledujem kamerku v lignane dáždniky nachystané no tešte sa na sezónu snád tento rok to leto bude ozaj leto a ja verím že na budúci rok tam zase zavítame pekné čakajúce dni prajem nech vám to rýchlo zbehne a nech už balíte kufre 😀 😀 😀

lenkao
1. kvě 2015

@dakota14 ahoj. Nejdete? my sme povodne nemali ist ale muz priniesol z prace poukazky do saturu tak sme vybrali Caorle altaneu. mame teraz take blaznive obdobie tak aspon trocha vypneme.

bublinka127
2. kvě 2015

@dakota14 ahoj..vies mi prosim dat nejaky kontakt na ubytovanie v Tal? nastup je mozny len v sobotu?..to budu asi plne cesty...sme dvaja a bud Bibione, Lignano alebo Lido...
pozerala som hotely,tie su dost drahe...
dakujem.

lucisa
2. kvě 2015

@lenkao Caorle je rodinná srdcovka, užijte si to 😉

lenkao
2. kvě 2015

@bublinka127 s taliansku mas vacsinou nastup od soboty do soboty. Malo kde je mozne sa dohodnut. Cesty su o nieco plnsie, hlavne na zjazde z dialnice sa robia zapchy. V Topholiday sa specializuju na Lignano a ponukaju aj 11dnove pobyty a tam mavaju aj nastup v stredu 😎
@lucisa dik, sama som zvedava, uz sme co to pobehali ale tam sme zatial neboli. u nas je srdcovka Lignano 😀

dakota14
5. kvě 2015

@lenkao nie bohužiaľ mňa už teraz chytajú nervy keď vidím tie krásne reklamy s dovolenkami a morom normálne sa mi chce revať ale čo už musíme aj dom zveladiť trocha 🙂 😒 užite si to

dakota14
5. kvě 2015

@bublinka127 my chodievame cez piestanytour.sk ale často si objednávam ubytká po svete cez booking.com

lenkao
5. kvě 2015

@dakota14 to zdomom poznam ale teraz riesime jeho predaj a caka nas zase stahovanie. sme sa skrz maleho rozhodli lebo ma poruchu autistickeho spektra aj ked len miernu ale aj tak je to s nim narocnejsie. Dobre si ale pamata dovolenku a stale sa pyta kupat na dovolenku 😀

dakota14
5. kvě 2015

@lenkao tak to mu prospeje takým detičkám nech sa vám darí teda

mart.s.
6. kvě 2015

@lenkao ahojky, také letos Caorle? 😉 Tak to ti přeju krásnou dovču. Já myslela, e letos Bibione vynecháme, protože jedeme v červnu na Sicílii a do Kalábrie, ale malej opět ještě tátu ukecal. Takže přeci jen do Bibione vyrážíme na poslední prázdninový týden 😀

mart.s.
6. kvě 2015

@dakota14 tak to je mi tě líto, že letos nejedete. Ale bydlení je důležitější 😉 . Snad vám to vyjde příští rok 😉 .

dakota14
6. kvě 2015

@mart.s. diky jasné dúfam že na budúci rok pôjdeme no chcela by som byť tvojim dieťaťom 😀 😀 😀 ja ak by sa dalo na budúci rok by som rada sardiniu

moudivlacek
6. kvě 2015

@lenkao taky jedem Caorle Altanea potreti,moc se tesime

mart.s.
6. kvě 2015

@dakota14 já to mejm dětem taky pořád říkám, že si nevážej toho co maj 😀 😀 😀 . Příští rok chceš na Sardinii? Tak to máme úplně stejné myšlenky 😀 . Já to taky plánuju. Ještě jsem tam nebyla .

bublinka127
6. kvě 2015

@moudivlacek a ubytovanie mate kde zabezpecene?

moudivlacek
6. kvě 2015

primo v Altanee, domek Faggi, jsme tam moc spokojeni

dakota14
7. kvě 2015

@mart.s. tak super ja pozerám čo majú teraz cestovky aké ceny 😒 😒 ale u nás je jedna super agentúra tak pôjdeme asi cez nich lebo klasika cestovka by vyšla moc moc uvidíme to je ešte rok dopredu ale určite nezabudneme na itálii milujem 😀 😀 😀

mart.s.
7. kvě 2015

@dakota14 a jak tam pojedete ? Poletíte nebo pojedete autem? Většina cestovek to má letecky , ne? My totiž určitě pojedeme autem. Představovala bych si to tak, že strávíme tak 10 dní na severu a potom se přesuneme na druhou půlku na jih. Abychom to tam projeli celé. Ale to je ještě daleko 😀 😀

dakota14
8. kvě 2015

@mart.s. my pôjdeme letecky určite jojo je to ešte daleko 🙂

bublinka127
10. kvě 2015

@moudivlacek a idete cez cestovku??? neviem najst kto ponuka toto ubytovanie

moudivlacek
11. kvě 2015

@bublinka127 jj jezdime kazdorocne pres italskou cestovku,vyjde levneji, www.lampo.it, ale chce to tak na prelomu roku

dakota14
12. kvě 2015

@mart.s. ahoj poznáš túto stránku www.ostrov-sardinie.cz 🙂

mart.s.
12. kvě 2015

@dakota14 Díky za typ🙂. Pořádně se na to mrknu, pro nás to ale asi nebude, protože je to vše od soboty do soboty . Já jsem zvyklá objednávat si něco přímo a ( kromě Bibione 🙂 ) nejezdím přes cestovky.

bublinka127
12. kvě 2015

@mart.s. ahoj, ani mne nevyhovuje od soboty do soboty...objednavas si cez booking?